Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Dexar007 válasza szami777 (#450) üzenetére


Dexar007
veterán

+1 :DDD CR SIRJON!

Give me your cum,bull!

(#452) Sirandrish válasza Dexar007 (#451) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért utáljátok ennyire?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#453) szami777 válasza Sirandrish (#452) üzenetére


szami777
addikt

Elismerem, hogy a világ (egyik)legjobb játékosa.
De ez az önimádó "befeszítek a meccs alatt félpucéran, mert megtehetem" stílusa roppant ellenszenves.
A portugálokkal sincs különösebben bajom, de túzottan nem szeretem az egy emberre épülő csapatokat.
+ ott van Pepe, akit egy életre el kéne a focitól tiltani.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#454) tiv83us válasza Sirandrish (#452) üzenetére


tiv83us
veterán

Divatboo.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#455) Sirandrish válasza szami777 (#453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez kb olyan mint az F1...arra is azt szokták mondani hogy némi ego kell hozzá :K
Engem mondjuk pont hidegen hagy mert számomra full közömbös, de azt tudom hogy elég durván megosztja a közönséget..ezért is érdeklődöm.

tiv83us Én kérek elnézést :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#456) capulet75


capulet75
addikt

CÉ olyan mint egy csaj. Magamutogató hisztis picsa lány. Na ezért utáljuk.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#457) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aha ez az Ausztrál gól elég Trololo szagú ;] :D

All→M8

(#458) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Mi van itt, jujj. Mekkora gol! :Y Oda szurtak az ausztralok rendesen.

Don't Tread On Me

(#459) oriic válasza MPowerPH (#458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajajaja király, kérek még a Hollandoktól 3 gólt.

Live-Die-Respawn

(#460) Dexar007


Dexar007
veterán

A tobbiek mar leirtak,hogy miert.Egyetertek veluk.:D

Give me your cum,bull!

(#461) callmeakos válasza oriic (#459) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem sok az? :D

All→M8

(#462) oriic válasza callmeakos (#461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lexarom, jöjjön be a tippem, mert véletlenül plusz 1 gólt raktam a hollandokra. :D

Live-Die-Respawn

(#463) callmeakos válasza oriic (#462) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most már értem :D

Amúgy jól megzavarodtak most a Hollandok :(

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#464) MPowerPH válasza oriic (#462) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eddig nagyon ugy nez ki, hogy az ausztralok rohadt jol nyomjak. Frankon neha ott gurigaznak a holland terrfelen, hova tovabb, veszelyesek a 16-os elott is. Figyelni kell a holland vedelemnek.

Don't Tread On Me

(#465) Sirandrish


Sirandrish
legenda

dia....dia...HOLLANDIA!!!
eddig eleg gyengusok...viszont az ausztral gol az TOP5 mar most!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#466) SzlobiG válasza MPowerPH (#458) üzenetére


SzlobiG
félisten

Eladott meccs semmi más.

(#467) MPowerPH válasza SzlobiG (#466) üzenetére


MPowerPH
félisten

Milyen eladott meccs? LOL.... Ha mar nem sziporkaznak a hollandok, akkor mar egybol eladott meccs? Ne legyunk mar gyerekesek. Akkor erre fel a Spanyol-Holland is az volt, mert irrealis eredmeny szuletett.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#468) callmeakos válasza SzlobiG (#466) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az :D
Ki adta el és kinek?
Ez egy világbajnokság, itt nincs olyan hogy "eladott meccs" :U

All→M8

(#469) Dexar007 válasza callmeakos (#468) üzenetére


Dexar007
veterán

Mar hogyne lenne? Amikor mar vb dontot is bundaztak mar meg.

Give me your cum,bull!

(#470) Sirandrish válasza SzlobiG (#466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jol tudom akkor ma delutan a Hollandok kaptak egy rejtelyes csomagot amiben volt 37darab vicces suti, 24darab fapapucs es 4csokor rozsa...nem tudom osszefugg-e. :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#471) lenox


lenox
veterán

Tudja valaki, hogy mi van a faszival?

(#472) SzlobiG válasza MPowerPH (#467) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ausztrália a leggyengebb a vb-n és egy holland aki spanyolokat úgy elverte ezek után hsrmat gyenge félidő volt.

(#473) MPowerPH válasza SzlobiG (#472) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez van. Egyszer fent, maskor lent. Akkor lehet a spanyolok elleni meccs volt eladva. Persze itt is az a kerdes ki adna el? Ugye nem beszelhetunk tulajdonosrol, hatso emberrol, aki a szalakat igazgatja.

Haha, 11-es. Rugd be, kerlek rugd be. :R Ott van, jeah. :C

Nem vagyok naiv, de ha Te azt mondod, hogy ez bunda, akkor en azt mondom, hogy a spanyolok elleni meccs is az volt. Ugyan ugy irrealis eredmeny, Hollandoknak normal esetben nem lett volna ott keresni valojuk. Te se legy naiv, es ne higgy el minden hulyeseget.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#474) SzlobiG válasza callmeakos (#468) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jajj ne legyetek már ennyire naivok. :D

Csak egy friss:

"Röviden talán annyi, hogy Kamerun csak a pénzért van a vb-n, ráadásul van elég gond a belső viszályok, a korrupció és a játékosok hozzáállásával."

Hány esetben volt már bundazas max ti nem tudtok róla.

[ Szerkesztve ]

(#475) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, halyrá Ausztrália, remélem kikap ez a nagyképű holland bagázs. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#476) Alg


Alg
veterán

Ez eddig a büntetők és öngólok VB-je... :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#477) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ó tosszatok már pingvint bakker :D

SzlobiG
OK akkor ezzel nem vitatkozom....

aizen92
Pont akartam írni hogy látom hogy lassan elrollerezik a Széchenyi Pistim :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#478) aizen92


aizen92
addikt

Na tippmixetek hogy áll srácok? :DDD

Erre 2-2.Gyerünk Narik, ne bohóckodjatok már!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#479) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Gyonyoru. Jo meccs. :K

Don't Tread On Me

(#480) Piftuka válasza tiv83us (#454) üzenetére


Piftuka
veterán

Bizony nagyon úgy tűnik.

Mondjuk számomra már az is rejtély, hogy egy a labdarúgást kedvelő ember, hogyan drukkolhat valaki ellen.

Amit egyesek a spanyolokkal kapcsolatban az ominózus holland meccs után leírtak "internet-szerte", az túlmegy a jóízlés (és a sportszerűség) határán.

"Aquila non captat muscas."

(#481) tiv83us válasza Piftuka (#480) üzenetére


tiv83us
veterán

Najah. En szeretem a szep focit es szeretem a csapataoimat, de nem "utalok" jatekosokat, egyiket sem ismerem szemelyesen, mirefel utalnam oket? Ez egy kompetetiv sport, hatalmas tetekkel, meg szep hogy mindenkibol kitor neha egy kis (vagy sok) erzelem.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#482) Piftuka válasza SzlobiG (#474) üzenetére


Piftuka
veterán

Képtelen vagy objektíven gondolkodni. Valószínűleg azért, mert pénzben fogadtál a mérkőzések eredményére.
(Pedig több nagy "tőzsde mogul" megmondta már régen is, hogy csak az tőzsdézzen - de ez a sportfogadásokra, szerencsejátékokra is igaz -, akinek van elég elveszíteni való pénze.)

De komolyan... azt hittétek, hogy a hollandok produkciója Spanyolország ellen reális képet mutatott? Egy a második félidőben a pályán játékban inkább nem (mint igen), fejben egyáltalán nem ott lévő, lelkileg - érthetetlen módon - összezuhant, dekoncentrált spanyol válogatott ellen 2-3 eredményes kontrával nyert egy összeszedett, "rakkolós" csapat.

Azért azt lehetett sejteni, hogy a hollandok számára nem lesz "sétagalopp" a másik két mérkőzés, és most szólok - bár Chile remek kis csapat, és a fociban minden lehetséges - ne tessék meglepődni, ha ma este egy 4:0-ás spanyol győzelmet láthatunk! Ugyanis a spanyol csapat képességei alapján az is benne van a pakliban.

Summa summarum: lehetett sejteni az első mérkőzések után, hogy ez a csoport még nem "lejátszott forgatókönyv" alapján méri össze a tudását.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#483) V.Stryker válasza Piftuka (#480) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nem tudom, de én pl semmit nem érzek az ausztrálok iránt, de a hollandokat ki nem állhatom, mert a csapat több tagja is unszimpatikus,mint ember, ahogy viselkedne, a nagyképű arcukkal. Nyilván máshol is vannak iylenek, de a holland válogatott nagyrészt ilyen nagyképű emberekből áll. Ezért szurkolok ellenük... De ugyanez vonatkozik a Spanyolokra is...amióta Pique hátulról leköpte a csapatkapitányt az előző vb (vagy BL ?) utáni ünneplésen, azóta herótóm van tőlük. Hát így... személyes ellentétek alapján lehet a másik ellen szurkolni. :)

De pl a mexicoiakot meg imádom, mert szimpatizálok az egész néppel, mert hajtanak, dolgosak, szimpatikusak.

Ennyi. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#484) tiv83us


tiv83us
veterán

MIEEEE ADTA LE??

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#485) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Eh... Amit az ausztralok kihagytak, azt a hollandok belotttek.

Don't Tread On Me

(#486) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azigen mi van itt? :C :D

All→M8

(#487) Alg


Alg
veterán

Csatárhiba, kapushiba, 3-2 helyett 2-3...

Mondjuk nagyon tisztán hagyták lőni

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#488) aizen92 válasza callmeakos (#486) üzenetére


aizen92
addikt

Pedig elcsípte az ujjával! Gyilkos labda volt!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#489) tiv83us


tiv83us
veterán

Nah CR utalok, lehet karorvendeni....

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#490) Piftuka válasza tiv83us (#484) üzenetére


Piftuka
veterán

Mert annyira meglepődött, hogy üresen van (ráadásul hosszú másodpercekig), hogy maga sem tudott mit kezdeni a szituációval. Ez elég egyértelműen látszott. :-)

(Amúgy eddig a hollandok voltak megzavarodva, de most lehet látni, hogy kicsit "megzuhant" az ausztrál csapat. A harmadik holland gólt valóban illett volna legalább kiütnie a kapusnak. A hollandok pedig gyakorlatilag akkor kerülnek helyzetbe, amikor akarnak.)

"Aquila non captat muscas."

(#491) oriic válasza callmeakos (#486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIndjárt jobb a helyzet. :D

Live-Die-Respawn

(#492) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ilyet meg nem lattam. Biro frankon megfujta a vonalat. :DDD

tiv83us: Azt ne mond, hogy ez nem az elso volt?! Vazz, eddig nem tudom hol jartam lelekben.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#493) tiv83us válasza MPowerPH (#492) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig mar 5 napja megy a VB ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#494) callmeakos válasza aizen92 (#488) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gundi frankón hülyeséget mondott. Ha a labda egy idő után el kezd elkanyarodni, akkor lehet bármekkora is a kapus, azt csak nagy szerencsével tudja elkapni, mert a kapus nem arra a pontra helyezkedik, amerre elcsavarodik a labda. Amikor kapus voltam a suli egyesületnél rettegtem az ilyen lövésektől. Sokat cseszhettem is. :U

All→M8

(#495) Piftuka válasza V.Stryker (#483) üzenetére


Piftuka
veterán

"Hát nem tudom, de én pl semmit nem érzek az ausztrálok iránt, de a hollandokat ki nem állhatom, mert a csapat több tagja is unszimpatikus,mint ember, ahogy viselkedne, a nagyképű arcukkal."

Számomra is antipatikus sok játékos, illetve egyes csapatok játékstílusa, de azért nem utálom őket. Ellenük pedig legfőképpen nem szurkolok. Kárörvendeni pedig nem szoktam egyikük szenvedésén sem.

A hollandok és a németek egyébként ezek közé tartoznak. Nem kedvelem a "rakkolós" erőfocit.

A nagy betűs LABDARÚGÁS számomra az, amit a formában lévő spanyol labdarúgók művelnek. A gyors, ötletes, fejben maximálisan profi és intelligens, látványos, trükkökben és gólokban igen gazdag, sok passzos játék. (Avagy az, amit a brazil szurkolók "joga bonito"-nak hívnak. Csak már egy ideje őket ez nem annyira jellemzi.)

"Aquila non captat muscas."

(#496) Dexar007 válasza tiv83us (#489) üzenetére


Dexar007
veterán

Kar.
En latni akartam volna a palyan ahogy sir. ;]

Give me your cum,bull!

(#497) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Robben bakker mint egy TGV :D

All→M8

(#498) V.Stryker válasza Piftuka (#495) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én tényleg örülök, hogy te ilyen empatikus ember vagy. Nem gúnyolódásképp mondom. :R Én viszont ilyen vagyok, előítéletes. Nem szép dolog tudom, de azért nem köpném őket arcon ha találkoznánk, egyszerűen a nagyképűségükért elégtételt éreznék ha kikapnának, ezért szurkolok ellenük. :) Egyébként én német szurkoló volnék... no meg mexico. :) De hát nem vagyunk egyformák. Sokan pl. nem bírják CR-t. Én pl. meghajlok a technikája előtt, mert olyat mástól nem látni. De hisztisnek tényleg hisztis kicsit, viszont nem útálom, csak mosolygok rajta. :) Na de hát azt mondom, hogy inkább szurkoljunk, ki ennek, ki annak, ki egyiknek se és búsulja a tipp mix szelvényét, mert hát ez a VB eddig tipp mix gyilkos.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#499) máyköl


máyköl
veterán

Cr sír a pályán, Cr beképzelt, Cr kislány, Cr hisztis...

Kár, hogy Cr jelenleg a világ legjobb játékosa...

(#500) MPowerPH válasza máyköl (#499) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vagy nem...

Egyebkent le a kalappal a Ausztralia elott. Mar mosodjara alkotnak olyat, amire senki nem szamit. Nagyon szepen fociznak ezen a VB-n, egy rossz szo nem erheti oket akkor sem, ha nem szereznek pontot.(bar elnezve az ellefeleket, alapbol nem meglepo) Kar, hogy a magyar uber mannschaft nem kepes ilyenre. Ha igy mennenek palyara, ilyen hozzaallassal jatszananak, akkor senki nem szidna oket.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.