Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) spammer


spammer
veterán

Má' megint egy kamu 11-es. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#902) tixem válasza spammer (#901) üzenetére


tixem
addikt

Nekem már mindegy, hollandoknak szurkolok egy ideje már, de asszem ez lesz az utolsó világverseny ahol nekik drukkolok. Ennyire dilettáns játékot nem sok csapattól láttam ezen a vb-n mint tőlük. Meg is érdemlik azt hogy most itt szaroznak a bronzért.

De: még mindig szimpatikusabbak mint ezek a nagypofájú brazilok, legalább már ezzel is közelebb van az amit várok, mégpedig az, hogy még a bronz se jöjjön össze nekik. Essenek pofára szépen, ahogy azt kell. Talán kicsit magukba szállnak és elgondolkodnak, hogy a Neymar istenítésből és pusztán abból, hogy "brazil válogatott" nem lehet megélni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#903) kukinyo


kukinyo
addikt

El sem hiszem...
Tudnak rendes játékidőben is focizni a hollandok? ;]

(#904) capulet75 válasza spammer (#901) üzenetére


capulet75
addikt

ez nem volt kamu 11es

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#905) kukinyo válasza capulet75 (#904) üzenetére


kukinyo
addikt

:K

(#906) capulet75 válasza kukinyo (#905) üzenetére


capulet75
addikt

jó persze, biztos kamu volt mert a robben miatt kapták... lol... 5 kameraállásból lassították ki.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#907) kukinyo válasza capulet75 (#906) üzenetére


kukinyo
addikt

A szabálytalanság egyértelmű volt, csak éppen vonalon kívül.

(#908) Dexar007


Dexar007
veterán

De orulnek,ha ez a porgos nyelvu szakerto atkuldene az energiajat Gundelnak. ;]

Give me your cum,bull!

(#909) capulet75 válasza kukinyo (#907) üzenetére


capulet75
addikt

nem

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#910) kukinyo válasza capulet75 (#909) üzenetére


kukinyo
addikt

De

(#911) kukinyo


kukinyo
addikt

Ez a bíró úgy hülye ahogy van.
De az is lehet hogy most már gazdag ember. :DDD

(#912) pepe091 válasza capulet75 (#909) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mi nem? 11-es vonalon kívül történt a szabálytalanság. :U

(#913) fateless


fateless
veterán

Ez nem igaz!
Ilyen elfogult közvetítőt már rég nem hallottam. Annyira bosszantó, hogy mindenáron a brazilokat akarja nyomatni, hogy most már szeretném, ha jó nagy zakót kapna a házigazda.

Azért nagy szerencséje volt a braziloknak azzal, hogy "csak" egy 11-est kaptak és nem egy kiállítást, mert akkor sokkal rosszabb helyzetben lettek volna.

A nem megadott brazil 11-es esetében viszont nagyon jogosnak látom a sárgát. Számomra nagyon egyértelmű volt az a szándék a támadó játékos részéről, hogy beletérdelt a védő lábába, hogy aztán átessen. Mikor letette a lábfejét, akkor nem a combja indult előre, hanem a térde, majd azzal kontaktolt a védő lábával és utána esett át. Futás közben ez egy teljesen természetellenes mozdulat, ami azért ért lapot, mert a szándékos lábra irányuló rúgásról volt szó a támadó részéről.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#914) capulet75 válasza pepe091 (#912) üzenetére


capulet75
addikt

nem történt, kezdődött. robben még ment tovább és folyamat offolta a brazil. és simán gól lett volna ha nem rántja le. persze ezt ti mind jobban tudjátok... :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#915) razorka777


razorka777
veterán

Na, egy "tiszta" gól. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#916) spammer


spammer
veterán

Ennyi meg egy bambi. Brazil garnitúrát lehet cserélni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#917) fateless


fateless
veterán

Nem látom esélyét annak, hogy az argentinok kivernék a németeket, de ha még az is megtörténne, végképp kitörne a balhé a braziloknál

Viszont azt gondolom, sokkal izgalmasabb két meccs lett volna egy német-holland és argentin-brazil (még ha a holnapi meccset nem is láthatjuk egyenlőre)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#918) Alg válasza spammer (#916) üzenetére


Alg
veterán

Egy haverral beszéltük a héten, elég érthetetlen ez a kerete a braziloknál... bőven befért volna az ilyen Fred, Jo, Bernard, Paulinho-félék helyett akár a két Lucas (Leiva meg Moura), de legfőképpen Coutinho hogy legyen némi ötlet, de akár még Kaka, vagy Robinho is...

Szerk: RvP jah... folyamat lesen volt, de hát ugye CsK :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#919) fateless válasza Alg (#918) üzenetére


fateless
veterán

Így van, én sem értettem igazán, miért pont ezek az emberek alkotják a keretet. De hát a hollandoknál is ott játszott a korábbi meccseken van Persie, pedig nem gondolom, hogy nem kellett volna több meccsen is lecserélni a második félidőre...
A "fejek" furán gondolkodtak ezúttal

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#920) Piftuka válasza máyköl (#894) üzenetére


Piftuka
veterán

"Ne haragudj, velem mi a problémád? Egy rossz szót nem szóltam rád..."

Veled semmi problémám. Azzal, amit a konkrét eset kapcsán művelsz, annál több. A beképzelt "barátod" véleményére szerintem itt senki nem kíváncsi, különös tekintettel arra, hogy senki nem ismeri, nem tudja kiről van szó, mert nem erre a fórumra ír.

Az pedig, hogy "postagalambot" játszva küldözgeted neki az itteni hozzászólásokat egészen nevetséges.

Itt van ez a remek felület, ez a fórum, regisztrált tagok beszélgetnek egymással, jó lenne, ha ez így is maradna!

Fejezd be hát, kérlek, az "üzenetközvetítést"! Ennyi a kérésem! Köszönöm! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#921) máyköl válasza Piftuka (#920) üzenetére


máyköl
veterán

Kissé eltúlzod a dolgot, csupán a haverom muris fanatizmusát szerettem volna veletek is megosztani, mert én leginkább csak nevetek rajta...

Fejezzük be, nem érdemes ilyenen összeveszni.
Hajrá Németország! ;)

(#922) spammer


spammer
veterán

19:15-től záróünnepség, ha valakit érdekel, mert 21 órától már a meccs kezdődik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#923) Piftuka válasza fateless (#913) üzenetére


Piftuka
veterán

"A nem megadott brazil 11-es esetében viszont nagyon jogosnak látom a sárgát. Számomra nagyon egyértelmű volt az a szándék a támadó játékos részéről, hogy beletérdelt a védő lábába, hogy aztán átessen. Mikor letette a lábfejét, akkor nem a combja indult előre, hanem a térde, majd azzal kontaktolt a védő lábával és utána esett át. Futás közben ez egy teljesen természetellenes mozdulat, ami azért ért lapot, mert a szándékos lábra irányuló rúgásról volt szó a támadó részéről."

Azért volt "természetellenes" a mozdulat, mert Oscar másik lábfejére rálépett Blind. Persze, hogy átesett rajta, és úgy, hogy összeakadt a lábuk.

Az egy egyértelmű buktatás volt, járt volna érte a 11-es.

Más kérdés, hogy ezen semmi nem múlott. Sőt, örülhetnek a brazilok, hogy a 2. percben, Robben buktatásánál Thiago Silva a pályán maradt (megjegyzem, elképesztőek az ilyen bírói döntések!!!).

Biztos vagyok benne, hogy 6-7 gólt (vagy akár többet is) kaptak volna, ha csak 10 emberrel játszanak végig egy egész meccset.

Ez a brazil csapat egy nulla. Egy "felfújt lufi, ami most kipukkant, miközben jó nagyot szólt". Csoda, hogy a csoportjukból továbbjutottak.

Volt nekik korábban is gyengébb csapatuk, csalódást is okoztak korai kiesésükkel (pl. 1966, 1990) de ilyen semmitmondó, jellegtelen válogatottjuk még soha. Szükségszerű, és elkerülhetetlen volt a csúf bukásuk.

"Aquila non captat muscas."

(#924) máyköl válasza Piftuka (#923) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem Neymar, aki ennek a válogatottnak a motorja, az a 2002 -es "nagy brazilok" -ba egy semmitmondó, hátterbe szoruló játékos lenne.
Nincs már közel olyan játékosállományuk...
Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos, Kaká, Robonho, Rivaldo. A legnagyobb nevek, és egy generáció. Szerintem soha nem lesz többet ilyen brazil csapat, és pont miattuk már túl nagy a jövőben az elvárás, de még egy ilyen válogatottat nem fognak tudni összekapálni.

Spanyol/Német/Francia fociban több jövőt látok.

(#925) sziku69


sziku69
senior tag

(#926) Cartevo válasza máyköl (#924) üzenetére


Cartevo
őstag

A francia első osztályban hihetetlen nagy a szintkülönbség a csapatok között. Az orosz ligához hasonlítható.

(#927) #56573440


#56573440
törölt tag

valakinek van alternatív linkje a streamre? a telesport összeesett mint a brazilok... a főoldalt nem nyitja meg...

[ Szerkesztve ]

(#928) Viktoár


Viktoár
addikt

Nálam is halott.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#929) Alg


Alg
veterán

Másik topicból

Gonzáló jajj micsinálsz? :O :Y

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#930) Cartevo válasza #56573440 (#927) üzenetére


Cartevo
őstag

Szívesen csinálod azt az értelmeset?

(#931) feka007


feka007
nagyúr

index címoldalon a bevezető "Az argentinok jobbak" Ezt mire alapozzák? Németeknek is volt annyi helyzetük a végére kb.

(#932) #56573440 válasza Cartevo (#930) üzenetére


#56573440
törölt tag

mindig elfelejtem hogy itt vannak vallásos hívők is. bocsánat hogy poénkodtam, forgolódok majd este miatta egy kicsit :R

(#933) HKorn válasza feka007 (#931) üzenetére


HKorn
addikt

Jó a meccs, kiegyenlített, index meg fos, ne nézegesd :D

Run&Ride

(#934) spammer


spammer
veterán

Szép gól.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#935) feka007


feka007
nagyúr

Jó vb volt. :R

(#936) Meggyi001 válasza feka007 (#935) üzenetére

Igen, sajnálom h vége....

https://gamergep.hu/

(#937) spammer


spammer
veterán

Szerintem annyira nem volt erős VB. :( Csoportmeccseket jobban élveztem, kieséses szakaszban már több volt az unalmas vagy közepes meccs, nem volt sok igazán emlékezetes meccs számomra. A döntő sem volt olyan nagyon izgalmas, de legalább szép góllal nyertek a németek, megérdemelten.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#938) fateless válasza spammer (#937) üzenetére


fateless
veterán

A Belga USA meccsnél jobbat biztosan nem láttam ezen a VB-n

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#939) sziku69 válasza fateless (#938) üzenetére


sziku69
senior tag

A Belga USA nekem is tetszett.
Szerintem a döntő is nagyon jó volt. Megérdemelték a németek, ez tény. Nagyon együtt van ez a csapat. Mégsem szeretem a német focit. Talán ez visszavezethető az '54-es VB-re. Pénz, és Politika. Robotok a pályán.

(#940) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Örülök neki, hogy a Németek nyertek és, hogy a Hollandok lettek a bronzérmesek.
Legalább megmutatták, hogy ha kell, akkor az európai csapatok idegen kontinensen is jobbak.
Az viszont szánalmas és egyben nevetséges, hogy Messi kapta az aranylabdát.
Ettől már csak a játékvezetői felhozatal volt szánalmasabb, voltak olyan ítéletek, hogy az ember esze megállt.
De legalább a Brazilok is megtapasztalták, hogy milyen az, amikor ellenük ítélnek kamu 11-est.
Kéne az a videobíró, nem hiszem, hogy nagyon sokkal dobná meg a műsoridőt.
Maximum pár percet venne igénybe, amíg kiértékelnek egy-egy kifogásolt esetet.

[ Szerkesztve ]

(#941) Alg válasza Misi 007 (#940) üzenetére


Alg
veterán

Első lépésben inkább alapvolnali bíró kellene a FIFA eseményeken is, hogy ne 20-30 méterről kelljen megítélni a 16-oson belül sorsdöntő eseteket

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#942) tixem válasza Misi 007 (#940) üzenetére


tixem
addikt

Messi aranylabdáján én is csodálkoztam... Röhej, mindig ennek a kis genyónak adnak mindent. Jól játszik nem vitás, de ezen a vb-n szart se csinált.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#943) sziku69 válasza tixem (#942) üzenetére


sziku69
senior tag

Ráadásul egy fikarcnyi tisztelet sincs benne. A díjat is úgy fogta, mint a kurva a liliomot.

[ Szerkesztve ]

(#944) spammer válasza sziku69 (#943) üzenetére


spammer
veterán

Ja, az tényleg elég gáz volt. Elhiszem, hogy nem volt jó kedve egy elvesztett döntő után, de azért emelt fővel is lehetett volna távozni/átvenni a díjat. Ez is hozzátartozik ahhoz, ha valaki igazi sportember. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#945) Meggyi001

Hát ja....jó volt...sajnálom, hogy vége....jöhet a 2018 a VB topic nyitás :) :) :)

https://gamergep.hu/

(#946) #56573440 válasza sziku69 (#939) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Robotok a pályán."

az én meglátásom szerint viszont a foci az csapatjáték, és egyedül a németeknél láttam azt a csapatként küzdést amit én nagyon tudok értékelni minden sportágban. képesek helyzetben is leadni a labdát ha a csapattársnak jobb esélyei vannak, még ha onnan szinte mindig bevarrná, segítik egymást és ha kell hát meghalnak a pályán, majd felállnak és mennek tovább. lehet hogy "robotok", de nagyon jól példázza pl messi "viselkedése" az utolsó mozdulatával a meccs vége előtt miről beszélek.

másodpercek vannak a döntőből, mindenki az ellenfél tizenhatosa körül, szabadrúgás. elindul a pogó bent, ez az utolsó lehetőség, vagy most vagy soha. beáll a sztár a labda mögé, és a stadiont nem találja el. még ha bevarrja akkor is húzom a számat kicsit, de így csak röhögtem.

nekem a jó foci az az, amikor látom, hogy 11 ember küzd a pályán, nem 10 szolgál ki és emel szobrot egynek, aki persze isten, és jól tolja, de attól még ha leveszik a pályáról hát a csapat megy a levesbe.

súlyosan személyes vélemény :B

(#947) sziku69 válasza #56573440 (#946) üzenetére


sziku69
senior tag

Az enyém is csak egy vélemény. Nem szeretem a német focit. Kétségtelen, hogy a vb legjobb csapata volt. Ezt nem lehet tőlük elvenni.

(#948) fateless válasza #56573440 (#946) üzenetére


fateless
veterán

Mindamellett ,hogy a belgáknak szurkoltam, de az amerikaiak a végén gyönyörű kombinációt mutattak be és majdnem gól lett. Azt hiszem, ezt a féle gondolkodást az amerikai fociból hozták.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#949) Espla


Espla
aktív tag

itt már lehet tippelni a 2018-as mérkőzéseire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.