Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) SOAD19 válasza ÉVak1 (#800) üzenetére


SOAD19
addikt

Megnyugodhatsz, nem vagy egyedül! :W Ugyanez van nálam is. lsd.: #797 hsz.

(#802) ÉVak1 válasza SOAD19 (#801) üzenetére


ÉVak1
csendes tag

Tegnap este a szomszédom feltelepített egy "Outlook Express" levelezőt, tök jól műkszik, az eddigi leveleim is át lettek "hozva", én már nem kínlódok tovább :DD :DD

(#803) zsolt1129 válasza ÉVak1 (#802) üzenetére


zsolt1129
addikt

Jól tezsed :D

(#804) Ice!?


Ice!?
őstag

Gmail.com :)

(#805) SOAD19 válasza ÉVak1 (#802) üzenetére


SOAD19
addikt

Nálam már újra működik, ha gondolod nézd meg. :C :Y

(#806) SLYM


SLYM
veterán

nem tudom letölteni a csatolt file-t. miért van ez? elég fontos lenne, ha valaki tudja mi lehet a gond írjon pls. köszi

(#807) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Hát ez az új freemail felület... :U Beszabehu

Reggel nyitom meg, nyomom a Ctrl+Entert kapásból, erre betölt egy olyan egyszerű oldal, amit nem tudom hány éve láttam utoljára interneten. Egyébként is a régi egyszerűbb felületet használtam, de ezt most nagyon sikerült lecsupaszítani.
Használatra jónak tűnik, mintha kicsit okoskodtak volna rajta, de ez a két színből álló design valahogy nem nyert...

Harrrr!!!!

(#808) Kloden válasza Ndruu (#807) üzenetére


Kloden
senior tag

Nekem bejön, bár fényévente használom így, de ma meglepődve tapasztaltam hogy véééégre nem 5 levelet látok egyszerre hanem több mint egy oldalnyit!
Ennyi elég annak aki csak épp felugrik olvasni a leveleit, gyorsabb is ezáltal.
Plecsni: tetszett :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#809) Ndruu válasza Kloden (#808) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azt eddig is be lehetett állítani, hogy mekkora területen legyenek láthatóak a e-mailek. Valahol a Beállításoknál volt elérhető ez a funkció. Azóta úgy látom megszűnt és csak levélírás, -fogadás működik. Túl egyszerű lett, hogy ne kelljen vele sokat babrálni...:U

Harrrr!!!!

(#810) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A freemail valami fantasztikus! Én csak a chello-s címem használom, de van egy ismerősöm aki a freemailes címét használja.
Nos dec. 5-én küldött nekem e-mailt és most kaptam meg :C
Végülis 3 és fél nap alatt átjött...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#811) dragonfx


dragonfx
veterán

Tud valaki arról infot mi a kimenő szervercíme a freemailnek?

van egy spamszűrőm opda kéne mert kivágott egy levelet amit mégse kellett volna..és a kimentéshez kéne...

???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#812) dave93 válasza Apollyon (#810) üzenetére


dave93
őstag

:C :R :C :DDD fasza .Nekem is az van, igazi fos. :D

[ Szerkesztve ]

(#813) Chili7


Chili7
őstag

Hali!

Folyamatosan kapok spamet egy embertől, aki szándékosan irányította át hozzán a levélszemeteit. Outlookkal tudom blokkolni, de a freemailos fiókom tele van ezekkel, mert a levél cimzett mezőjében szerepel az ember emailcíme. A freemail oldalán meg csak a feladót tudom blokkolni, a címzettet nem.
Hogy tudnám ezt leállítani?

köszi

(#814) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ezt a retkes redvás szart.. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#815) tupacamaru válasza tomcsi23 (#814) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is csak ennyit tudok mondani róla. :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#816) Andie


Andie
őstag

Srácok, lehetséges az, hogy 2 napja nem tudok bejelentkezni a freemailre?
Az "egyszerü" béta változat simán egy fehér lapot dob, hogy rendszerhiba történt.
A normál változat meg mintha beléptetne, de felugrik egy msgbox, miszerint hiba történt, és se levélirás, se levelek kukkolása, semmi nem elérhetö.
Próbáltam gmaillel átszippantani a leveleket, az sem éri el a freemail szerverét.
Kezd a tököm telelenni velük, asszem mindkét cimemet szépen megszüntetem, átpakolok a gmailre - mán ha be tudok jutni még pár percre a leveleimhez... :(((

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#817) Badb0y válasza Andie (#816) üzenetére


Badb0y
addikt

2 napja fos ez a szar. De akkor nem nálam van a hiba. Nem jönnek meg az e-mailok... :(((

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#818) werszomjas válasza Badb0y (#817) üzenetére


werszomjas
őstag

A freemail 1 hulladek, hol megy, hol nem.
lassu, megbizhatatlan, a tobbi vipmail, citromail-el egyutt

Hasznaljatok gmail-t!!!!
de NEhogy a gmail.hu-t

www.gmail.com :K

Alig jon spam, de ha jon az is azonnnal a spam mappaba megy, en meg a beerkezett levelek kozott spam-al es egyeb nem kivanatos hirdetessel nem tallakoztam.

Gyors, stabil, es ha valakivel levelezel, csoportositja, tehat latod a komlett beszelgetest.

Egyetlen hiba, nincs benne visszaigazolas, de sztem hamarosan azis lesz.

Akit erdekel tudok kuldeni meghivot.

Elnezest ha a freemail rajongoknak a lelkebe tiportam, de polo jelenleg sem uzemel :(((

[ Szerkesztve ]

üdv

(#819) Badb0y válasza werszomjas (#818) üzenetére


Badb0y
addikt

Az a baj, sok helyre vagyok bergelve, és rengeteg idő lenne átregisztrálgatni :(((
Van egy gmailos címem is, arra vannak átirányítva a freemailos levelek,de ez a fos, most nem fogadja a leveleket az a gáz.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#820) tomcsi23 válasza werszomjas (#818) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jó, itt most nem arról van szó, hogy nem lenne más, hanem ahogy Badb0y is írja, aki egyszer betette szarfos freemailba a lábát, az nem szabadul. ;]
Hogy rohadna meg. Régebben is voltak akadások, de míg akkor 1-2 nap után megjöttek a levelek, most elvész az éterben, mindenféle jelzés nélkül. Köszönjük t-hóm.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#821) werszomjas válasza tomcsi23 (#820) üzenetére


werszomjas
őstag

Tudom

nekemis van 3 freemail cimem, enis nap mint nap szopok vele :D

de szepen lassan azert at lehet allni, raszansz 1 delutan, kuldesz 1 korlevelet hogy email cimed megvaltozott, esetleg weboldalak ahova a freemailes cimeddel vagy beregelve, ott is biztos meg lehet valtoztatni.

azert nem lehetetlen az atallas

üdv

(#822) nemma


nemma
addikt

Emberek, valaki használja még ezt a szutykot? :Y
Minél gyorsabban hagyjátok ott, lehet, hogy macerás egy ideig, de megéri! Múltkor 3 óra után kaptam csak meg egy levelet attól, aki freemail-ről küldte. Nevetséges :(

(#823) animatrix11


animatrix11
őstag

B@sszák meg! Elkúrták a régi felületet, most használhatatlan :(( , már két levelet írtam nekik, az elsőt normál hangnemben, az utóbbit már kicsit durvábban :DD (rákérdeztem ha mondjuk 1 millió user törli a fiókját mit szólnak majd hozzá a ráklámcégek akik ott hírdetnek)

sajnos a freemailt kell használnom mert sokan ismerik ezt...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#824) Integra válasza animatrix11 (#823) üzenetére


Integra
titán

gmail tesó, gmail.... :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#825) Pubszon válasza animatrix11 (#823) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem is van 3 freemail és 2 gmail, de mind egy gmail-re van átirányítva és csak azért lépek be a free-re hogy ne töröljék. :D
Ja és csak azóta kapok a gmail-re spamot mióta át vannak irányítva. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#826) werszomjas válasza Pubszon (#825) üzenetére


werszomjas
őstag

enis atiranyitottam tegnap este, aztan gondolkodtam is, hogy basszameg, igy a sok buzi reklam is jonni fog, ugyhogy levettem az atiranyitast :)

üdv

(#827) Pubszon válasza werszomjas (#826) üzenetére


Pubszon
veterán

Igen, jön, de a gmail legalább egyből a SMAP-ok közé teszi, és a Notifier nem érzékeli bejövő levélnek.
És a törlésük is csak 3 kattintás.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#828) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok!
Mit lehet olyankor tenni, ha megváltoztattam a jelszavamat, de sem a régivel, sem pedig az újal nem tudok belépni? :F 100%, hogy jól írtam be.
Nincs akkora gáz, mert tanultam a korábbi hibából ( A freemail egy fos ), és átirányítottam gmail-re, de így törölni fogják a freemail-t, ami nagy baj mert ezt ismerik mindenhol. :(
Jelszóemlékeztető nincs beállítva.
Üdv.

(#829) Kloden válasza Ice!? (#828) üzenetére


Kloden
senior tag

Szerintem ez égi jel hogy ideje váltani! :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#830) Telós


Telós
csendes tag

"Letelt a biztonsági időkorlát, lépjen be újra" <------ ennyit a freemailról

Válts most: [Citromail]

(#831) PazsitZ válasza Telós (#830) üzenetére


PazsitZ
addikt

Na de pont citromail-re?
Ahova néha másfél nap kell, hogy eljusson egy üzenet? :F
Bár lehet csak valami véletlen folytán etek meg késések, de én nem bízok abban a levelezőben sem.
Hááát...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#832) Telós


Telós
csendes tag

A citromailbe legalább be lehet lépni, kb. két héttel ezelőtt három napon keresztül nem tudtam berépni a freemailre, adatbázis hiba meg stb... miatt.

(#833) littlelion21 válasza Telós (#832) üzenetére


littlelion21
addikt

Én ma sem tudok!
De mi a k*rva anyjáért??? :(((

(#834) Ice!? válasza Kloden (#829) üzenetére


Ice!?
őstag

Már megtörtént pár hónapja. :D
Gmail. :R

Telós: Párszor még látni fogod.. :U

(#835) jasszer


jasszer
senior tag

Sziasztok,

Tudja vki hogy jelenleg mekkora csatolmányt tud fogadni a freemail? (35 megát küldenék át)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#837) jasszer válasza PazsitZ (#836) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszi, ezt én is megtaláltam, de ez gondolom a freemail postafiókjából küldött levelekre vonatkozik, nem a beérkezőkre.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#838) g@bo


g@bo
nagyúr

nektem megy ez a hulladék tékomos frimél?

rendszerhiba agybafőbe....

(#839) petrelli86


petrelli86
aktív tag

a freemail egy rakás sz@r..
végre nagynehezen kaptam volna meghívót a legzsírabb torrent portál-ra, és erre a szemét freemail-re nem érkezett meg..
az agyam majd szét durrant..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#840) Winner_hun válasza petrelli86 (#839) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor minek használod? Használj mást, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#841) petrelli86 válasza Winner_hun (#840) üzenetére


petrelli86
aktív tag

a topic címe, hogy ki mit gondol róla..
a véleményem tártam elétek :P

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#842) Winner_hun válasza petrelli86 (#841) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm azt nem is néztem, régebben az volt a címe, hogy Freemail - nálatok megy? Én csak a topik elejét néztem:D

Mindegy, amit írtam az ettől független áll:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#843) Kicker


Kicker
senior tag

lehetne egy egyszerű felülete is ennek a hurka freemailnek, nem szeretem, hogy sokat tölt és az explorer valamiért kifagy tőle 10-ből 2-3-szor (igaz kattingatok rajt gyorsan, nem várom miíg 100%-ra betölti pl a főoldalt)

szerintem a torrent oldalon ki volt emelve, hogy freemail címet ne adj meg, kedves fórumtárs....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#844) Winner_hun válasza Kicker (#843) üzenetére


Winner_hun
félisten

Használj levelező klienst;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#845) Kicker válasza Winner_hun (#844) üzenetére


Kicker
senior tag

az csak bejövőre működik, vagy már nem??
A másik gondom a t-online-os email címem is, hogy nem minden routerről (netkapcsolat) működik, azaz a bejövőket tudom checkolni, de küldeni nem tudok mindenhonnan.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#846) Winner_hun válasza Kicker (#845) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mozilla Thunderbirdet használom, 1 gmail-es és 4 freemail-es e-mail címmel, küldeni is ugyan úgy tudok leveleket mint fogadni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#847) Kicker válasza Winner_hun (#846) üzenetére


Kicker
senior tag

Fene a dolgodat fórumtárs! :B
Remélem nálam is beválik!

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#848) Winner_hun válasza Kicker (#847) üzenetére


Winner_hun
félisten

:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#849) Kicker válasza Winner_hun (#848) üzenetére


Kicker
senior tag

Kimenő levelekhez :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#850) Kicker válasza Winner_hun (#848) üzenetére


Kicker
senior tag

Kimenő levelekhez :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.