Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Winner_hun válasza Gizmo94 (#899) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erősen lol kategória:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#902) Gizmo94 válasza Winner_hun (#901) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jól sikerült a hibaelhárítás, már csak " finomhangolni" kell..

Gyökér lame troop.

(#903) Winner_hun válasza Gizmo94 (#902) üzenetére


Winner_hun
félisten

Levelezőprogram rulz, ott nincs ilyen gond:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#904) Gizmo94 válasza Winner_hun (#903) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van is, azt beengedi ez a lom.. :DDD

(#905) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Rajtam kívül senkit nem zavar, hogy már megint (még mindig) nem megy rendesen ez a kibaszott freemail?

Aquila non captat muscas.

(#906) Winner_hun válasza Hegyirabló (#905) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most jött e-mail értesítő erről a topikról, nem telt el 5 perc a hozzászólásod írása és az e-mail megkapása óta szóval minden rendben van.
Továbbra is levelezőprogram rulz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#907) Hegyirabló válasza Winner_hun (#906) üzenetére


Hegyirabló
veterán

POP3-on, gondolom, de én HTML felületről próbálok belépni.

Egyébként én nem is a forgalomra panaszkodom, hanem a belépésre. Levelezőprogramom is van, de bizonyos dolgokat (Vatera, Online boltok, stb.) a freemailre irányítok.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#908) old gray válasza Winner_hun (#906) üzenetére


old gray
addikt

Dettó, levelező-kliens ok, webes felület nem megy.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#909) Gizmo94 válasza Hegyirabló (#905) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem zavar senkit, úgy tűnik, mert megint nem megy ez az ótvar szemét fos. :(((

(#910) csaba54 válasza Gizmo94 (#909) üzenetére


csaba54
tag

inkább kihagyom :O

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#911) old gray válasza Gizmo94 (#909) üzenetére


old gray
addikt

Jók ezek az őszinte vélemények. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#912) róbert gida


róbert gida
tag

KB 1 hónapja áttértem a gmailre a freemailt megszüntettem szerencsére volt ilyen menüpont,hogy fiók törlése :C

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

(#913) Gizmo94 válasza old gray (#911) üzenetére


Gizmo94
veterán

Most is "Adatbázis hiba! Később próbálja újra." Erre milyen véleménnyel lehet lenni? Még túl finom voltam, mert ekkora rakás szart az életemben nem láttam. Ha kettőnél többen használják egyszerre összerogy. Reklám bezzeg van rohadásig, mást se tudnak. Egy trágya. Annak van igaza, aki otthagyja a francba. Ha nem ezer éves mailboxaim lennének ott, amit mindenki ismer, én is így tennék. ;)

(#914) Arni90


Arni90
tag

én a freemail ra regisztráltam először, és ott is maradtam! lehet hogy más e-mail sokkal jobb de nekem a célnak megfelel!

(#915) #56474624 válasza Arni90 (#914) üzenetére


#56474624
törölt tag

Adatbázis hiba most megint, megfelel a célnak, mi? :W :DDD

Csak pár harmadlagos, negyedleges... email-címem van ott, de már azt is bánom. :U

(#916) edward2


edward2
addikt

Sziasztok,
arra tud valaki megoldást mi a francnak szinkronizálja le a leveleimet thunderbird kb 2 hetente az elsőtől? Nincs kedvem 900+ levelet állandoan újratölteni....

(#917) bobace


bobace
őstag

Mi a túró van a freemaillel, hogy állandóan letölti az összes levelemet az Outlook? Eddig nem csinálta, kb. 1 hete kezdte..Másnak is?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#918) bobace válasza bobace (#917) üzenetére


bobace
őstag

:F

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#919) erikke17


erikke17
őstag

Olvasom mindenki panaszkodik erre a félbeta freemailra pofon egyszerű a dolog vagy gmail vagy citromail én itt vagyok 2 éve semmi gondom nincs se fagyás se annya kinaj megy rendesen és van 2GB szabadon felhasználható hely, megy extra filet is lehet küldeni kb 1gb.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#920) bobace


bobace
őstag

Valaki adjon már egy email címet, ahová lehet írni a problémáimmal? Az egész freemail oldalon nem találok egyetlen egy címet sem..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#921) Winner_hun válasza bobace (#920) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#922) bobace válasza Winner_hun (#921) üzenetére


bobace
őstag

Nagyon köszi, már írtam is! Bár nem írta, hogy sikeres vagy valami, de remélem elküldte.. :R
De mondd, hogy ez csak valami direktlink, és nem elérhető az oldalról

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#923) Winner_hun válasza bobace (#922) üzenetére


Winner_hun
félisten

De elérhető, én is úgy találtam:) Sőt, már többször is írtam nekik és válaszoltak is:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#924) pityeszka


pityeszka
őstag

Most olyat gondolok róla amit inkább nem írok le ide! :(((

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#925) Bencus88 válasza pityeszka (#924) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ez a véleményem!!!! :((( :(((

(#926) edward2 válasza bobace (#917) üzenetére


edward2
addikt

#916? látsz?

(#927) Dillon


Dillon
tag

Egy kérdés a (free)mail gurukhoz. Küldtem egy levelet egy ismerősömnek tértivevénnyel, majd másnap jött is az automatikus üzenet vissza, hogy megkapta. Na mármost az illető váltig állítja, hogy ő nem nézte meg, mert nem volt netkapcsolata + valami rejtélyes hiba miatt új oprendszer lett feltéve és bukta a jelszavait, így belépni sem tud sehova. A visszajelző üzenetet "átnézve" kiderítettem hogy olyan budapesti kerület-rész IP címről jött, ahol történetesen ő is lakik.

"Az Ön által a *******@freemail.hu címre küldött levél megérkezett és megjelent a címzett számítógépén. Időpont: 2010. június 3, csütörtök, 07:41:02 Az üzenet fejléce: Dátum: 2010. június 2., szerda, 10:11:40 Feladó: ****** <******@gmail.com> Címzett: "******* *****" <*******@freemail.hu> Tárgy: levél

Disposition: automatic-action/MDN-sent-automatically; displayed"

Ha jól tudom az utolsó sor vonatkozik arra, hogy az illető fiokjában automatikusra van állítva a tértivevények nyugtázása és visszaküldése. A kérdés a következő: létezik-e ilyen bug ebben, hogy én ezt megkaptam pedig nem volt elolvasva a levél, vagy hazudik az illető?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#928) Dillon válasza Dillon (#927) üzenetére


Dillon
tag

up:)

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#929) tomcsi23


tomcsi23
veterán

10 giga tárhely. :U

Összehasonlításképpen: a Google levelezője jelenleg 7,5 GB-os tárhelyet, míg a hazai Indamail és Citromail 2-2 GB-nyi kapacitást biztosít egy-egy felhasználónak. :U
De általában működnek is.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#930) Gizmo94


Gizmo94
veterán

"[freemail] - 10 GB tárhely
Kedves Felhasználóink!

Örömmel jelentjük be, hogy az eddigi kapacitás tízszeresére, 10 GB-ra bővítettük az egy-egy felhasználó által igénybevehető személyes tárhely nagyságát!

Üdvözlettel: a [freemail] csapata"

Én meg örömmel rúgnálak hátba úgy benneteket, hogy lefossátok a bokátokat.

"Adatbázis hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később újra!"

Ezzel kellett volna valamit kezdeni, nem a tárhelyet növelni, ahhoz nem kell ész..

Freemail? Azt gondolom,hogy egy foscsimbók, az volt, az, és az is marad. :(((

(#931) chungee


chungee
addikt

Sziasztok! Nagy próblémám van, most naon letört vok, nemtok fogalmazni, ezért beillesztem. Amit nehezen megírtam az info@freemail.hu-nak.

Tisztelt Freemail!

Utoljára tegnap (jún.22) délután be tudtam lépni a fiókomba melynek azonosítója: @freemail.hu. Estére már hibás jelszó vagy felhasználónév hibával nem enged be. Mindezt otthonról tettem. Sajnos a jelszóemlékeztető nem működik, pedig emlékezetem nem csal, én beállítottam. Ez a cím (gmail amiről írok) másodlagos vagy továbbítási cím, nem emlékszem pontosan. Elképzelhető, hogy illetéktelen kezekbe került a fiókom? Hogyan, amikor otthon voltam? Otthonról használtam aznap? ESET SMART SECURITY védelmi rendszerem van napi frissítéssel. Nagyon fontos anyagok vannak abban a fiókban, az életem. Kérem segítsenek.

Üdv,

Küldtem a freemail-es fiókomhoz mail-t és az tökéletesen továbbította a gmail fiókomhoz. Nemtom ez jelent-e vmit :F Szerintetek télleg baj van:F Reggel 7 körül küldtem nekik, eddig semmi válasz :(

(#932) danih válasza Gizmo94 (#930) üzenetére


danih
addikt

Agreed, a foscsimbók még túl becéző is lenne.
Annyi mindenki hagyta már ott hogy csak na, egyre kevesebb a címlistámon a freemail-es kontakt.
Egyébként én már csak azért tartom a freemail-es fiókom mert a teljes nevemet sikerült szépen regelni, félhivatalos levelezéshez, CV küldéshez jó ha megmarad. Egyébként mehetne a foslevesbe.

[ Szerkesztve ]

(#933) deedee


deedee
őstag

üdv

saját freemail címemről kaptam viagrás reklám-spam-et.... :U
hogyan csinálják?
én nem tudok a saját címemről a sajátra küldeni.... :U

(#934) hoby36


hoby36
senior tag

Nektek működik a freemail?Tegnap óta nem tudok belépni. :W

A logikában semmi sem véletlen!

(#935) tomcsi23 válasza hoby36 (#934) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy nagy rakás fos, de legalább 10 giga. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#936) hoby36 válasza tomcsi23 (#935) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem 1 gb is elég lenne,de úgy,hogy működik... :U

A logikában semmi sem véletlen!

(#937) Zsadi válasza hoby36 (#934) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem:
"Szerver hiba
07.23. 23:00 frissítés: Folyamatosan dolgozunk a meghibásodás okozta problémák elhárításán. Mostanra az érintett postafiókok több, mint 80%-át sikerült visszaállítanunk, a többi érintett fiók tulajdonosának további szíves türelmét kérjük!"

Nekem sem megy még. :(

(#938) zazahoho válasza Zsadi (#937) üzenetére


zazahoho
őstag

nekem ment szombaton is ,ill. ma is :K ,de ennek ellenére nem szeretem,mert nálunk majd minden du kb 18-tól este 21 ig kínszenvedés a freemail :(((

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#939) dragonfx válasza tomcsi23 (#935) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem elég 100mb is csak biztos legyen.
ingyenes felülettől csodát ne várjon senki.
néha baxakodik nem küldi el.de amugy nagy gond nincs vele.én szeretem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#940) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Soha nem használom a freemail-t. Elég látnom tesómat... Az esetek 50%-ban nem működik. :F Nekem a citromail tökéletesen megfelel. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#941) tomcsi23


tomcsi23
veterán

De legalább 10 giga. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#942) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Édesanyámnak az email címe kb 5 éves. Azóta van kb 1700 levele. Ezeket valahogy letudom menteni gépre úgy ,hogy közben a freemailről törlődnek? Persze van köztük nagyon sok szemét is, de egyenként lementeni a felét kb hatalmas idő lenne. Hogy tudnám megoldani?
Köszönöm! :R

(#943) Winner_hun válasza Atomgeszi (#942) üzenetére


Winner_hun
félisten

Levelezőprogrammal, pl Thunderbird

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#944) Atomgeszi válasza Winner_hun (#943) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszönöm. Nagyjából sikerült is beállítanom bár van elég sok email amit a TB-be töröltem de a freemailen még ott van. Holott többit törölte csak ezt a párat nem. Lehet azért mert párat először archiváltam és utána mentettem csak másként míg a többit egyből így csináltam. Nem tudom.
Még egy kérdés: Az elküldött üzeneteket is lehet menteni úgy, hogy közbe a freemailről törlődjenek?

(#945) Winner_hun válasza Atomgeszi (#944) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudok róla.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#946) Lauda válasza Atomgeszi (#944) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet. Egyszer az outlook expresszel szorakoztam, lekertem a leveleket freemailrol, aztan mondom ott ugyis megvan, toroltem oket. A gond az volt, hogy onnan is leszedte az osszeset, volt, nincs. Szoval probald meg vele, az eredmeny garantalt. :D Lemented szepen az uzeneteket, majd kijelolod es torlod.

[ Szerkesztve ]

(#947) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Lényegében az is elég lenne, ha már lementeni tudnám és nem kéne egyenként lementeni több száz levelet. Utána már weben törlöm a maradékokat! :)

(#948) qdak


qdak
addikt

nem enged belépni csak nálam van ez ? :S
kb 1 hete nem hazsnáltam mert nem kelelt msot kéne erre nem jo :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#949) tomcsi23 válasza qdak (#948) üzenetére


tomcsi23
veterán

Aki egy hetet kihagy, annak törlik a címét. Nem olvastad a hírlevelet? :P

Viccet félretéve, már egy ideje ilyen este, sok a júzer, kicsi a keresztmetszet. De legalább 10 giga. :U
Szal most igazán szarcsi, foscsi lett. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#950) qdak válasza tomcsi23 (#949) üzenetére


qdak
addikt

ja am volt már h törölték de most vmi mást ir :D
a 10 gigát meg hagyjuk ink :D legyen 1 G vagy 500 mb de menjen inkább

am meg tök durva h 3 honap alat törlik ha nem hazsnálod.
történet: freemailos msn em is iyg volt, de ha más ujra regelt volna, kér 1 uj kodot h elfeledte a jelszot, majd megváltoztatja az én msnem kodját és már fel is van törve :S
u ez müködik itt a régi email os akkokal is aminek törlik az emailját, ez tök durva nem ?

ui: én persze sosem csináltma iylent és ezek csak elméletek bla bla ne csináld :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.