Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) pinnacle válasza kispx (#1200) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Megvan a fickó, debreceni, gondolom azért azt meg tudják nézni, hogy soha nem léptem be onnan. Írok majd neki egy email, ha nem adja vissza akkor feljelentem, a Steam accountomat is ellopta, remélhetőleg a rendőrséget is érdekli, ha már ilyen könnyű volt megtalálni.

(#1202) Myers válasza pinnacle (#1201) üzenetére


Myers
senior tag

Hogy sikerült kideríteni, hogy ki az?

http://www.muszaj.hu/

(#1203) pinnacle válasza Myers (#1202) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Az ellopot Steam accountomon még látszódott, hogy mire változtatták az email címet. Rákerestem az email címre, 2 találat volt, a második már csak tárolt verzió, 2 éve is megvolt már neki, valószínűleg nem ez az első esete.

(#1204) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok!

Nektek is van az a hiba, hogy nem jelennek megalevelek üresnek mutatja, de a levél letöltésre kattintva látom a levél tartalmát. Mit lehetne ezzel kezdeni?

üdv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1205) Novver válasza Drag77 (#1204) üzenetére


Novver
senior tag

Nem tudom, én egy hete nem kapok emaileket ( mondjuk spamet sem) és képtelen vagyok írni a supportnak mert a hibabejelentőnél az üzenetküldés sikertelen. Eszméletlen, nagyon gondolkozom a totális gmailra költözésen, csak sajnálom mert minden fontos dolgom oda van regelve és macerás lenne átírni mindent.

Life is a game... The game is my life!

(#1206) Bálnaborjú válasza Novver (#1205) üzenetére


Bálnaborjú
tag

POP3-on olvasom a leveleimet Thunderbird-ből, két gépről felváltva, a beállításaim szerint az egyik gép (a) csak letölti, míg a másik (b) letölti és letörli az üzeneteket. A tegnapi freemail karbantartás óta azonban az (a) gép rendszeresen letölti az összes, már olvasott levelemet, ugyanazokat rendszeres időközönként, és nem jelöli őket olvasottként. Ha ez így marad, freemail felejtős lesz, mert a jelenlegi formájában használhatatlan a rendszer.

(#1207) Soká válasza Bálnaborjú (#1206) üzenetére


Soká
senior tag

Annyiban megnyugtatott a hozzászólásod, hogy ezek szerint nem én állítottam el valamit, mert nálam is ugyanez a hibajelenség. :(( Amikor másodszor töltött le a Thunderbird 2000+ levelet, akkor gyorsan beléptem és átpakoltam a beérkezett üzenetek mappában lévő levélhalmazomat egy archiv mappába, most csak a frissen érkezett leveleim töltődnek le rendszeresen újra meg újra :(

(#1208) g0dl válasza Bálnaborjú (#1206) üzenetére


g0dl
addikt

Nálam is ez a jelenség. Vagy a Thunderbird, vagy a freemail eltolt valamit.
Sajna a thunderbirdöt is ma frissítettem.
Én inkább a freemail-re gyanakszom.

Viszont furcsa, hogy nem minden letöltésnél történik ez meg, mert percenként ellenőrzi a leveleket, de úgy kb. negyedóránként.

[ Szerkesztve ]

(#1209) Bálnaborjú válasza g0dl (#1208) üzenetére


Bálnaborjú
tag

vagy fél éve nem frissítettem TB-t, szóval..

(#1210) Soká válasza g0dl (#1208) üzenetére


Soká
senior tag

A TB csak ma délelőtt frissült a jelenség meg éjfél óta tart. És tényleg csak pártízpercenként, nem minden küldés-fogadásnál. A freemailtől jött egy automatikusan generált válaszlevél, hogy hamarosan válaszolnak...

"Üzenetét megkaptuk. Munkatársunk nemsokára személyesen fog válaszolni."

[ Szerkesztve ]

(#1211) Soká válasza Soká (#1210) üzenetére


Soká
senior tag

Ezt most kaptam, csak tájékoztatás gyanánt:

"Köszönjük jelzésed!
A rendszer valóban nem m?ködik hibátlanul, dolgozunk rajta, hogy megfelel?en bírja a
terhelést.
Az említett probléma jelen pillanatban hibajavítás alatt áll. Addig is szíves türelmedet kérjük!

Üdvözlettel a [freemail] csapata"

(és per pillanat belépni sem lehet)

Na, most küldök majd magamnak másik címről levelet, lássam megérkezik-e amíg nem működik a rendszer, vagy elnyeli az üzenetet?

[ Szerkesztve ]

(#1212) Bálnaborjú válasza Soká (#1211) üzenetére


Bálnaborjú
tag

"Az említett probléma jelen pillanatban hibajavítás alatt áll."

hát, egyelőre nem sok sikerrel..

mondjuk én még választ sem kaptam tőlük (az automatán kívül)

[ Szerkesztve ]

(#1213) picur10


picur10
aktív tag

Nekem 33000 új levelem van. :(( Pop3-mal szedem le, egy példány fenn marad. Lejön minden újra és újra. :W

(#1214) Soká válasza picur10 (#1213) üzenetére


Soká
senior tag

Azért legyen egy kis eszed, csinálj egy almappát és pakold át oda a 33000 üzenetedet, így csak a legfrissebbek fognak újra-újra letöltődni.

Nekem lehet, hogy azért válaszoltak mert szolgáltatós címemről írtam nekik.

(#1215) Soká válasza Soká (#1214) üzenetére


Soká
senior tag

Úgy tűnik, megoldották a problémát.
Nem ezért, de én most kezdtem el felszámolni a freemailen keresztül történő levelezésemet...

(#1216) had423


had423
aktív tag

Miért ilyen semmirekellő ez az freemail? már több hete nem tudom behozni. csak annyi van hogy: betöltés...
:W Használhatatlan az egész, folyton van vele valami gond. Leállíttatnám az oldalt legszívesebben..

(#1217) Soká válasza had423 (#1216) üzenetére


Soká
senior tag

Több hete? Biztos, hogy nálad minden rendben? Ilyet sosem tapasztaltam, a mostani kétnapos vacakolás is bőven elég volt.

(#1218) kali válasza had423 (#1216) üzenetére


kali
legenda

nálad lesz inkább a hiba...
igaz, én - már - nem használom, de a párom igen, és mindig szól, hogy nem megy, nézzek már rá, de olyan biztos nem volt, hogy hetekig nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#1219) had423 válasza kali (#1218) üzenetére


had423
aktív tag

Nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy egy hónapja folyamatosan próbálok belépkedni. Kb hetente egyszer legalább megpróbáltam. Beírom jól az adataimat, aztán "betöltés..." és semmi nem történik. Érdekes, hogy a gmail sosem csinál ilyet. Csak évekig tartana mindenhol lecserélni az e-mail címem.

Amúgy megoldódott egy másik böngésző feltelepítésével. Mert ilyen nagy-szám e-mailezőt nem lehet csak úgy mindenféle mozillával behozni. :W

(#1220) kali válasza had423 (#1219) üzenetére


kali
legenda

igen, néha előfordul hiba - bár ie alatt a legritkábban -, ezért is hanyagolom egy ideje, átirányítottam gmail alá, meg a szolgáltatósra, mert néhány helyről kapok még néha levelet a régi freemail címemre, de ennyi, a párom még használja, pedig neki is van megbízhatóbb szolgáltatós és céges.

(#1221) had423 válasza kali (#1220) üzenetére


had423
aktív tag

Ezt az átirányítást én is megcsinálom azt hiszem :R

(#1222) picur10 válasza Soká (#1214) üzenetére


picur10
aktív tag

Nyilván nem 33000 üzenetem van, hanem vagy 10x leszedte az összes levelet, míg ki nem kapcsoltam a pop3-at.

(#1223) degu


degu
senior tag

Hát én nem igazán vagyok elégedett vele,mert nem papirra nyomják... :DDD
Igy nem használhatom a lakás legkisebb helyiségében! :(
Amióta bevezeték az uj dizájnt,a spamokat,kéretlen reklámokat is meg kell nyitnom,és elolvasnom,és csak UTÁNNA jelölhetem meg spamként!
Zseniális nem? Ha akarom-vemhes,ha nem akarom...akkor-szűznemzés...
Példa arra,hogy a legokosabb embert is meg lehet vezetni! :W
Leforditva:az uj dizájn úgy védi a felhasználókat a kéretlen reklámoktól,hogy védekezés *feltételeként*
...elolvastatja velük.Utánna a hirdetőktől,spanolóktól megkapja a zsírt,mivel ez a reklám gyk. - kivédhetetlen.És ez sok pénzt megér a befuccsolt reklámguruknak! Igy betörhetnek immár a magánszféránkba is. :W
/Kiváncsi vagyok,hogy mikor fog megjelenni a mennyezeten egy pénisznövelő-reklám,szeretkezés közben/
/Már azon gondolkodom,hogy ki kéne adnom a Parasztvakítás Kézikönyvét,és akkor magunk is kaszálhatnánk... :K

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1224) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

A cégem otthonra freemailen küld sokszor anyagot, amik gyakran a spamok között érkeztek.
Mostanában viszont azt vettem észre, hogy a spamok nem jönnek, a cégtől meg rámszóltak, hogy a kiküldött leveleik olvasatlanul mennek vissza.
A spam szűrést kikapcsoltam, semmi nem változott.
Mi lehet a gond?

Köszi: Zsolt

(#1225) Bálnaborjú válasza Bozso68 (#1224) üzenetére


Bálnaborjú
tag

szia,

nem csak "spamszűrés" van, hanem sima "szűrők" is (mondjuk én ezeket is spam szűrésre használom), és pl. ott lehet esetleg valami szigorú feltétel beállítva

(#1226) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

nem tudja valaki, hogy lehet (ha lehet egyáltalán) kiexportálni szövegfile-ba a szűrőbeállításokat ?

(#1227) Bozso68 válasza Bálnaborjú (#1225) üzenetére


Bozso68
senior tag

Teljesen szűz minden, eddig semmit nem állítottam be, csak a spamszűrést vettem ki.
Amióta a freemailt újították, azóta van gáz.

(#1228) ruskop


ruskop
senior tag

Sziasztok!
Megosztom problémámat hátha itt valaki tudja a választ rá.
Szóval Windows Live Mailt használok Windows 7 alatt. Tök jól működik de a freemailről a leveleket pontosan a levél megérkezését követően 1 óra múlva szedi le. Kipróbáltam Gmail-el is és ott azonnal leszedi a Live mail. Szóval a Freemailnél van valami bibi. Nem tudja valaki, hogy mi lehet az? Miért nem engedi a freemail szerver a levelet letölteni azonnal?

(#1229) kispx válasza ruskop (#1228) üzenetére


kispx
addikt

Manapság gondok vannak a POP3 szerverrel, a mai nap egy ideig nem is működöt (tegnap se). Mióta áll fent a probléma?

(#1230) ruskop válasza kispx (#1229) üzenetére


ruskop
senior tag

Kb. olyan 1-2 hónapja vettem észre csak. Lehet, hogy már előtte is fennállt. De a gond az, hogy ha webes felületen nézem meg a leveleimet akkor ott a levél a Bejövőben, de ha Live Mail-el lekérdezem a leveleleket akkor nem szedi le hanem kb. a levél megérkezését követően pont 1 óra után. A freemail valamiért nem engedi leszedni külső progival. A Gmailnél tökéletesen működik.

(#1231) Bálnaborjú válasza ruskop (#1228) üzenetére


Bálnaborjú
tag

nem akarom dícsérni a freemail-t, de a spam-szűrő konfigurációs felülete fényévekkel jobb, mint pl. a gmail-é, de ebből az következik, hogy elég komplikált szűrőfeltételeket kell kiértékelnie a szervernek, és ha nincs alatta elég erős vas, hát ez bizony ekkora felhasználószámnál időigényes lehet... én is tapasztalom a késlekedést, de ennek tulajdonítom

ha a szűrőket ki lehetne exportálni szövegfájlba, ill. be lehetne importálni abból, az adná meg a spammerek számára a kegyelemdöfést, de sajna ez még nincs, így a júzerek többsége (mint én is) kicsit lusta az összes postafiókján frissítgetni..

[ Szerkesztve ]

(#1232) hazai


hazai
tag

sziasztok én se tudok belépni,csak tölt és tölt.most mi lehet a gond?

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#1233) kispx válasza hazai (#1232) üzenetére


kispx
addikt

Reggel én sem tudtam belépni. Most már nekem jó.

(#1234) cocka válasza Novver (#1205) üzenetére


cocka
veterán

Én ezt félig-meddig már megtettem, hát csak kb. 2-3 órás meló. :D Csak mivel a címjegyzék SEM exportálható, azokat is egyesével kellett beírkálnom, ja és természetesen importálni sem lehet. (mármint freemailbe)

Nekem azért van ez, mert

1. jó ha a gmail nem tud mindenről
2. ha kilépek olvashatom az origos híreket

(#1235) cocka válasza degu (#1223) üzenetére


cocka
veterán

degu és Bálnaborjú:

Nálam már az kibaszta a biztosítékot, amikor a régi rendszert megváltoztatták, ahol is, te írhattad össze spamszűrési listát és a címeket vesszővel választhattad el. Az másolható volt, ha csak @domain formátumban adtad meg, akkor a teljes domainról érkező leveleket a spambe górta. Ez az új rendszerben szépen megszüntették, tönkretették.

Ami pedig a levelezőklienseket illeti.. az a probléma, hogy ez a szar nem támogatja az IMAP-ot, innentől kezdve nem tudsz teljes egészében hozzáférni a leveleidhez pl. A POP3 meg ugye azért gagyi, mert csak a bejövő mappában lévő leveleket tölti le, a többit el se éri.

Az olyan rendszereknél, ahol a bejelentkezés után még egy ideiglenes csak az aktuális sessionnél érvényes jelszót küldenek, meg különösen érdekes, hogy 39 perc múlva kapom meg a freemailre az ideiglenes jelszót, amivel ugye már SZART sem érek, mert a session valószínűleg max. 5 perc után timeoutol.

(#1236) scarabaeus válasza ruskop (#1230) üzenetére


scarabaeus
őstag

Ugyanezek a tünetek máig fennállnak, igen, a nem használt webmailen ott vannak a dolgok, amik majd egy óra múlva jelennek meg pop3 lekérdezésekben. Bár, ha az egy-két napos késéseiket figyeljük, ez a konstans 64 perces késleltetés már haladás is lehet :) Küldtem nekik üzenetet, választ nem nagyon remélek.


Ez nem a forgalom véletlenszerű zaja, ez konstans 64 perc.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1237) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Segítsetek plíz!

Ha a céges domainhez tartozó email címeinkről freemail postafiókokba küldünk levelet és az összes ilyen visszapattan, akkor kinek célszerű írni, hogy a lehető leghatékonyabban lekerüljünk a feketelistáról, amire nagy eséllyel tett minket vmi nagyon okos freemail-es központi automata proggy?

Tudtok valami értelmes elérhetőséget? Email és telefon is jó.

[ Szerkesztve ]

(#1238) scarabaeus válasza scarabaeus (#1236) üzenetére


scarabaeus
őstag

Megszűnt a 64 perces problémám. Április 8. és május 6. között állt fenn:)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1239) kispx válasza scarabaeus (#1238) üzenetére


kispx
addikt

Nekem ma (délután) még megvolt/van ez a probléma.

(#1240) cskamacska válasza picur10 (#1222) üzenetére


cskamacska
addikt

Látod ez még a jobbik eset, mert a január 14/15-ei esetem óta gondolt egyet a Freemail-nél unatkozó pokoli operátorok hada, és a január 15 előtti leveleimet nemes egyszerűséggel törölte a "fő" fiókomból is, ami akkor megúszta a költségcsökkentési tisztogatásokat. :DDD Azt még meg tudom emészteni, hogy hiba történt a mátrixban, és a decemberi bejelentkezést szeptemberinek könyvelték el ezért törölték a fiókokat, de az milyen már, hogy amely fiókom nem csinálták így ki, azt visszamenőlegesen megkurtítják, mintha azt is akkor indítottam volna újra? :F ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1241) cskamacska válasza cskamacska (#1240) üzenetére


cskamacska
addikt

Ugyancsak utóiratként, a Freemail nem babrált ki velem látványosan, mert a főfiókról volt friss ropogós Thunderbird mentésem, a januárban gyalult régi szentimentális fiókról pedig lomiztam régebbről TB mentést. Persze akkor is ... ... .... ... ... ... mindnek. :K ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1242) Lundgren007


Lundgren007
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok-e a gondommal, de ma szinkronizáltam a freemail fiókomat az Outlook 2007-el. Letöltötte az összes levelemet, én hülye pedig úgy gondoltam, nincs a régebbiekre az Outlookban szükség, úgyis megmarad a freemail webes felületén, ezért kitöröltem őket (gondolhatjátok, annak rendje módja szerint a törölt elemek mappát is űrítettem...). Amikor beléptem a freemailbe, jött a hidegzuhany, az összes beérkezett levelem eltűnt. Próbáltam veszettül valami megoldást keresni, a pst fájlt átvizsgáltam, de a freemailes leveleknek nyoma sincs.

Valakinek valami ötlet, vagy került már valaki hasonló helyzetbe? Búcsút mondhatok a leveleimnek? (Na ezt nem szeretném, mert volt egy csomó, ami pótolhatatlan már sajnos...)

Előre is köszi a segítséget.

Per aspera ad astra

(#1243) scarabaeus válasza Lundgren007 (#1242) üzenetére


scarabaeus
őstag

Nekem a PSTWalker jut eszembe. Nem ilyen célra vettem meg annak idején, de erre is jó.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1244) Lundgren007 válasza scarabaeus (#1243) üzenetére


Lundgren007
csendes tag

Köszi, kipróbáltam, de egyenlőre még csak a demo változatot, így csak néhány emailt mutat. A beérkezett és a törölt emailek között nem mutat freemailest, azonban a levélszemetek között van pár freemailes hírlevél, azokat mondjuk nem is töröltem.

Írtam a freemaileseknek is, azt a választ kaptam, hogy a munkatársuk hamarosan felveszi velem a kapcsolatot. (Higgyek még a mesékben?)

Ha ezt tudom, meg se próbálkozom ezzel az freemail-outlook párosítással... :(

Per aspera ad astra

(#1245) scarabaeus válasza Lundgren007 (#1244) üzenetére


scarabaeus
őstag

Úgy legyen! Bár azt az üzenetet egy automata írta, én is kaptam olyat a 64 perces problémámra (amit akkor sem értettem, hogy a rendszeren belüli automatának mi tart 4 napig, mire választ küld:) )

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1246) pycur


pycur
tag

Hali!

Én is részese voltam ennek az 1 órás késleltetésnek. A levél webfelületre megjött, de a pop3 figyelő csak kb 1 óra múlva tudta letölteni. Ennek örömére átpártoltam a gmailra. Belőttem a freemailt, hogy az érkező leveleim továbbítsa a gmailra is. Ez után a gmailra már csak 30 perces késéssel kerültek a levelek, ami azért jobb mint az 1 óra. Viszont a freemail pop3 olvasó meg 1,5 órával később kapta meg a levelet :D
Nekem is az az egyetlen bajom a freemaillal hogy 10+ éves a cím és az égvilágon mindenhol ez van regelve.
Én az opera mailba gyűjtöm a leveleim, már 2006 óta van 14500 levelem :D
Jelenlegi produkciója a levél küldésre hogy nem sikerül. Többszöri próba után beléptem chromeal (opera után) és jéé ott el tudta küldeni a levelet.
Én ammondó vagyok hogy a narancs felülete óta rossz az egész...
Nem is értem miért dobták azt ki.
Ja és hogy lassan 10 éve beta :D
Ennyit tudok hozzátenni.
:C

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#1247) scarabaeus válasza pycur (#1246) üzenetére


scarabaeus
őstag

Megértelek, én is 1997-ben álltam át, akkor még freemail.c3.hu-ra, akkoriban még megtehettem, hogy simán a vezetéknevemet regisztráljam, azóta több mint 125 ezer levelet tárol az aktuális levelezőprogram adatbázisa... Annyira egyszerű a címem és olyan régi, hogy ragaszkodom hozzá.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1248) Myers


Myers
senior tag

Hihetetlen.

Nem tudok levelet elküldeni webfelületről:

A levél elküldése nem sikerült rendszerhiba (#11465)

"
Levélküldés több címzettnek – hiba

Kedves Felhasználónk,

Amennyiben azt tapasztalod, hogy több címzett esetén a levél küldés, továbbítás, válasz nem sikeres, kérjük próbáld meg a bejelentkezést másik böngésző alól! Úgy tűnik, hogy a hiba a Firefox 20.1-es verziójához kapcsolódik. A probléma megoldásáig kérjük próbáld meg a levél elküldését Chrome vagy IE alól.

Üdvözlettel: a [freemail] csapata
"

http://www.muszaj.hu/

(#1249) kispx válasza Myers (#1248) üzenetére


kispx
addikt

Nekem, ezt már több hete kiírja... Nem tudom, hogy mit tökölnek ennyit vele.

(#1250) Hegyirabló válasza kispx (#1249) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Se küldeni, se megnézni nem tudom egyik mappámat sem. Olyat is olvastam, hogy valakinek két hétig volt ez. Nálam az baszna be, mert ezen megy a Vatera. De csak amíg meg nem unom, és befejezem ezzel a szemét bandával.

Aquila non captat muscas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.