Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) scarabaeus válasza kispx (#1550) üzenetére


scarabaeus
őstag

Persze, volt szó róla, meg hogy ez egy állandósult átmeneti megoldás.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1552) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nekem most jónak tűnik a pop3. Legalábbis szemét az jön rá. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1553) Teko001 válasza Dilikutya (#1552) üzenetére


Teko001
őstag

Játszottam kicsit vele, eddig a teljes email címet használta, de a sima "felhasználónévvel" már nálam is működik. Köszönöm a visszajelzést mindenkinek!

(#1554) Soká


Soká
senior tag

Nekem össze-vissza működött a pop3. Volt ami elszállt, volt ami megjött, volt ami 3 napos késéssel jött meg. Most már rendben van.

(#1555) Soká válasza kispx (#1550) üzenetére


Soká
senior tag

Azt lehet tudni, hogy ki és miért szűri ezt a bűvös szót?

(#1556) kispx válasza Soká (#1555) üzenetére


kispx
addikt

A portál motorja szűri ki a szavakat, régebben olvastam valami jogi blablabla miatt. Hirtelen nem találom, hogy hol, így nem tudom linkelni.

Gondolom köze van ehhez, az ücsi csekket sem lehet leírni.

(#1557) viharkabat válasza kispx (#1556) üzenetére


viharkabat
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#1558) Soká válasza kispx (#1556) üzenetére


Soká
senior tag

Nem tudom, hogy ez miként értelmezhető a topikunk névadó cégére, de tudomásul veszem...
Azt hittem az adott e-mail címek leírhatatlansága érdekében... :)

(#1559) kispx válasza Soká (#1558) üzenetére


kispx
addikt

A gmail, hotmailt citromailt lelehet írni, szóval nem hiszem, hogy azért van ez kitalálva, hogy ne lehessen email címeket leírni.
valaki@gmail.com
valaki@hotmail.com
valaki@citromail.com <- citro mail :) szeretjük a magyar e-mail szolgáltatókat.

[ Szerkesztve ]

(#1560) Teko001 válasza Teko001 (#1553) üzenetére


Teko001
őstag

Csak egy kis "follow-up" a történethez: Írtam még akkor a support-nak is (hogy nem megy a pop3, és milyen hibát ad), tegnap megjött tőlük válasz: azt írták, hogy náluk megy a weboldal, és töröljem a sütiket vagy próbáljam meg másik modern böngészővel.

(#1561) Soká válasza kispx (#1559) üzenetére


Soká
senior tag

Köszi!

(#1562) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

megint szar van ?! :Y :Y :Y

(#1563) poli27 válasza Ghostman78 (#1562) üzenetére


poli27
veterán

nem megint hanem folyamatosan :DD

(#1564) Soká válasza Ghostman78 (#1562) üzenetére


Soká
senior tag

Lehetnél kicsit konkrétabb... Nem tudsz belépni, nem működik a pop3, stb. ?
Nálam például nincs gond.

(#1565) Teko001 válasza Soká (#1564) üzenetére


Teko001
őstag

pop3-al voltak gondok akkor épp (megint)

(#1566) Soká válasza Teko001 (#1565) üzenetére


Soká
senior tag

Azt nem néztem, hogy ez napokkal korábbi hozzászólás...

(#1567) Ghostman78 válasza Soká (#1564) üzenetére


Ghostman78
senior tag

nem fogadta el se a jelszót se a logint vagy időtúllépést dobott
most per pillanat jó

(#1568) laszlohu


laszlohu
addikt

Megint spam áradat, amit nem rak a spam mappába :

András
Hilda
Félix
Sára
Renáta

feladóktól
éjjel 0 órától reggel 3:58 - ig volt a feladás dátuma

(#1569) devil-k válasza laszlohu (#1568) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vicc...

Ráadásul megint nem kapok meg minden levelet...

- mozi bolondéria -

(#1570) #56268288


#56268288
törölt tag

Kommunikációs hiba! A kérés megszakadt, ellenőrizze internet kapcsolatát! (#c0004)

A netemmel van gond, egyértelmű! :B

(#1571) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Amikor lovak sebességéhez volt kötve az információáramlás sebessége, bőven lekörözték ezt a XXI. sz-i f-r-e-e-m-a-i-l-t.

Küldtek nekem egy e-mailt november 7-én, megkaptam 17-én. Azonnal válaszoltam, a viszontválasz is elindult aznap, majd megérkezett ma, november 22-én.

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1572) TaaT


TaaT
veterán

Srácok, meg fog javulni ez a fríímail a közel jövőben? :W

Egy kib fontos hétfői levelet most kaptam meg. :W

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1573) scarabaeus válasza TaaT (#1572) üzenetére


scarabaeus
őstag

Most pedig egy november 10-i levelet kaptam, éjfél elmúlt, úgyhogy immár 23-án. :)
Ha holnap estig várt volna, meglenne a két hét!

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1574) kispx válasza TaaT (#1572) üzenetére


kispx
addikt

Ha megnézzük a topicot, akkor azt lehet látni, hogy már nagyon régóta tűrhetetlen a szolgáltatás minősége. Szóval, nem fog megjavulni a közel jövőben.

(#1575) TaaT válasza kispx (#1574) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem csak pár hete kezdett rohadtul akadozni, de akkor úgy látszik el kell hagynom, ez volt az első email címem amit tizenvalahány éve regisztráltam. :(

Give them hell Ukraine!

(#1576) TaaT válasza scarabaeus (#1573) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem 1hét volt a rekord, de hát az is rengeteg már :O

Give them hell Ukraine!

(#1577) kispx válasza TaaT (#1575) üzenetére


kispx
addikt

A problémák egy része lokális jellegű, tehát nem érint egyszerre minden felhasználót. De ahogy láthatod, ez a topic lényegében csak arról szól, hogy a Freemail éppen kinél nem működik.

(#1578) viharkabat válasza kispx (#1577) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Plusz garmadával ömlenek a spamek, ami szerintem nem lokális.

(#1579) Soká


Soká
senior tag

Ma én is kaptam 11-én elküldött levelet. De az az érdekes, hogy közben van levél, ami megérkezik időben.

(#1580) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Az aktuális helyzet:

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)

Ez már vicc kategória, ha nem látnám nem hinném el, hogy valami ennyire FOS :)))

(#1581) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Vajon a T-Com minden szolgáltatása ekkora hulladék vagy ezt negatv reklámnak szánják?

[ Szerkesztve ]

(#1582) viharkabat válasza viharkabat (#1580) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Mondjuk a 30 perc helyett bátran írhattak volna nagyobb számot is, mert azóta se működik. A JQA!

(#1583) kispx válasza viharkabat (#1582) üzenetére


kispx
addikt

Valószínűleg elgépelték a hibaüzenetet. Szerintem 30 perc helyett 30 napot akartak írni :)

(#1584) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Ma belépéskor ez fogadott:
'Szerdán 23:00-tól karbantartás miatt pár órán keresztül nem lesz elérhető a free-mail"

Alapesetben ez normális közlés lenne, de a free esetében tök fölösleges. Hogy pár órán át nem elérhető, az már föl sem tűnik, mert hol elérhető, hol meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#1585) devil-k válasza viharkabat (#1584) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ugyanez jutott az eszembe. Nem tudom minek "urizálnak". :))

- mozi bolondéria -

(#1586) viharkabat válasza devil-k (#1585) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Hibaüzenetben nagyon ott vannak, tegnap este megint a "Próbáld 30 perc múlva..." c sabon jelent meg és még most is az megy. Olyan ez mind a falusi kisábécé ajtaján napokra kintfelejtett "Rögtön jövök" cetli :)

(#1587) myke01 válasza viharkabat (#1586) üzenetére


myke01
senior tag

Ma egész nap ez a sláger : "A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)"
Jó lenne ,ha már el tudnám érni a postafiókomat ! Bánom a napot ,amikor freemail fiókot hoztam létre :) !

[ Szerkesztve ]

(#1588) scarabaeus válasza myke01 (#1587) üzenetére


scarabaeus
őstag

Nálam is, mármint a POP3 és a webmail is (az SMTP megy, merthát, ugye, az másé, az nincs sajátja). A fórumos fiók viszont simán megy, azzal nagyon ritkán van gond, jó lenne, ha átraknák arra a szerverre ezt a nem működőt is, ez pár hetente megdöglik:)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1589) devil-k


devil-k
nagyúr

Már 2 napja nem lehet belépni a freemail-be... gáz.

- mozi bolondéria -

(#1590) myke01 válasza devil-k (#1589) üzenetére


myke01
senior tag

Ez aztán a szolgáltatás !!!! :O Ennyire trehány hozzáállást azért nem vártam az origo-tól.

(#1591) kispx válasza devil-k (#1589) üzenetére


kispx
addikt

Nálam pedig rendületlenül jönnek a spamek.

(#1592) devil-k válasza kispx (#1591) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyre jobb.... Ez már minősíthetetlen....

- mozi bolondéria -

(#1593) kispx válasza devil-k (#1592) üzenetére


kispx
addikt

Ezért hagytam ott a Freemailt. Csak ritkán nézek be, hogy van-e még valaki aki oda küldi a levelet.

(#1594) scarabaeus válasza myke01 (#1590) üzenetére


scarabaeus
őstag

Murphy péntek éjfélre időzítette a kiesést, egyből gondoltam, hogy hétfő délelőttig nem fognak a szerverbe rúgni (más: pl. a rádió Hangtár is hétvégén szeret fejreállni, azt is hétfőn, munkaidőben indítják újra). Úgy tűnik, nem kapott 24/7 felügyeletet.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#1595) viharkabat válasza kispx (#1593) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Sajnos én korábban számos helyre megadtam kapcsolati címként, úh muszáj lenne bele-bele nézni. De az biztos, hogy olyan szolgáltatótól amelyik ennyire szar hulladék mocskot tart fent, semmit nem szabad igénybe venni. Egyszerűen hihetetlen, hogy aki ezért felelős, az nyugodtan kávézgat, miközben a főnöke is nyugodtan kávézgat és a főnökének a főnöke is nyugodtan kávézgat, ahelyett, hogy lenne valaki aki az egész társulatot elzavarná a vérbe közmunkára.

(#1596) McLaca válasza viharkabat (#1595) üzenetére


McLaca
őstag

Azért tegyük hozz: ingyenesen nyújt szolgáltatást, amin költsége van. Igaz, valószínűleg ezt a reklámokból tudja fedezni, de az is igaz, hogy ha gagyi a szolgáltatás, akkor nem veszik igénybe, és akkor a reklámbevételek is csökkennek.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#1597) devil-k válasza McLaca (#1596) üzenetére


devil-k
nagyúr

Már bocsánat, de a Gmail is ingyenesen nyújt szolgáltatást. Azért ne fogjuk erre, hogy azért ilyen, mert nem fizetünk érte.

- mozi bolondéria -

(#1598) viharkabat válasza McLaca (#1596) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Ez nyilván így is lesz, mert ezt a szart egyre többen ott fogják hagyni. A gond az, hogy ha valaki már nekiállt használni és ez a cím van megadva másoknak, rajta van levlistákon, akkor őt azonnali hátrány éri az efféle nemtörődömségek miatt, és ilyenkor sovány vigasz, hogy majd egyszer a üzemeltető is becsukhatja a boltot.

[ Szerkesztve ]

(#1599) laszlohu


laszlohu
addikt

Most nálam is ezt írja, pedig már rég volt vele gondom :

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)

(#1600) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Nekem se sikerül belépni :W
Nem tudtok esetleg vmi infót hogy meddig lesz rosz az oldal? Fontos lenle belépni..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.