Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula 1 kicsit maskepp

Hozzászólások

(#1) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Valahol erre fele Bővebben: link szuletett bennem az a gondolat, hogy a f1-es drukkerkocsmat talan el kellene valasztani a tenyek, technikak, etc. dolgoktol, Viktor77 fel is szolitott hogy inditsak masikat, akkor engedelmetekkel meg is teszem.
DE kerlek benneteket, hogy a drukkerkocsmai hagulat inkabb maradjon ott, itt pedig kisse mas hangnemben, szolidabban, tiszteletben tartva a masik allaspontjat, erzeseit inkabb maradjunk a korabban megfogalmazott gondolatoknal, ill. segitsegeteket kernem, hogy pontosan hogy mik is legyenek a topik ismervei, hiszen -remelhetoleg- egyutt szerkesztjuk, az elkovetkezo idokben.
Koszonom.

udv

neduddki

p.s. igyekeztem nem tulzottan elrontani az irasom:- )))))))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2) #16741888


#16741888
törölt tag

Ezt még az előző topikban belinkelt dologhoz fűzném hozzá, ott is elmondtam de szerintem inkább idevaló:
Silverstone előtt a Minardi nem 1eztetett a Wiluxszal?:F Azt mondták a futam előtt hogy igen.Tényleg nem fair húzás volt!

(#3) Viktor77 válasza #16741888 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Már csak azért is furcsa, mert Angol futamról nem egyeztettek egy szigetországbeli fürdőszobagyárossal?

Vagy egyeztettek, de a gyáros nemet mondott, ennek ellenére nem volt ott a raklámja, és erre rágott be?

MOD: Vagy direkt rágott be, hogy mehessen a Jordan-hoz?

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) neduddki válasza #16741888 (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Udvozollek 1 latogato!!!
Mlelesleg en is ugyemlexem, hogy aszontak, de nekem /sicc/ az vot az elso gondolatom,hogy a furdokadas igy akar mexabadulni a minarditol /elnezest majdnem aszt irtam csodtomegtol/, de en szeretem a minardit, hiszen vmikor a 80-as evekben a simod is volt tamogato, nekem meg nagyon jo emlekeim vannak arrol a cipellorol....:- )))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) Tommmysun válasza neduddki (#1) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Örülök a topicnak és én is remélem, hogy hosszú életü lesz és mindenféle szubjektív szurkolói véleménytől ''tiszta'' marad!!!

Ez a Minardi ügy tényleg elég fura, nem hiszem, hogy nem egyeztettek volna a futam előtt a szponzorral, szal. szerintem ez csak valami mondva csinált dolog, hogy legyen valami ürügy a szerződésbontásra!

(#6) #16741888 válasza neduddki (#4) üzenetére


#16741888
törölt tag

Asszem Paul Stoddart nyilatkozta valamikor hogy a Minardit szereti a legtöbb ember mert szinte mindíg drukkol neki az ember hogy összejöjjön 1-2pont.
Szerintem ilyen Minardi szintű csapatra is szükség van.(nem is szintű mert 1edül van:)))

(#7) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Na tessék meg is előztetek a kommentel!!! Akkor úgy látom egy véleményen vagyunk

(#8) Viktor77 válasza #16741888 (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Kétségtelen. Valakinek utolsónak is kell lenni, nincs ezzel semmi gond.

Különben már gondolkoztam azon, hogy mekkora lelkierő van az emberekben a Minardi-nál, hogy gyakorlatilag tudják, hogy utolsók lesznek (hacsak nincs szerencséjük), mégis mennek, próbálkoznak. Ezért feltétlen tisztelet, és megbecsülés jár nekik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) #16741888 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


#16741888
törölt tag

Igaz, de én igazából azt sem értem hogy miért csinálják:F nagy szerencsével évente 1 pontot hogy szerezzenek:F kizárt hogy ennyi fanatikus lenne.

(#10) neduddki válasza #16741888 (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A 80-as evek vegn 90-es evek eleejen annyi cspat votl hogy ma nem fertek egymastol, foleg olaszok, a ideny masik felet, ne agy isten a kovetkezo szezont mar tobbnyire nem ertek meg, de ugy voltak vele inkabb ide szorjal el a pizt, mint hogy az allmabacsinak adoba befizessek

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) #16741888 válasza neduddki (#10) üzenetére


#16741888
törölt tag

Sajnos én arra az időre aktivan nem emlékszem de a múltkor böngésztem a statisztikákat és láttam.
Igazad van-mondjuk én erre nem is gondoltam- csak az a baj hogy a régi tradicionális csapatok is megszüntek: Brabham, Lotus, March stb.

(#12) escie válasza #16741888 (#6) üzenetére


escie
őstag

szerintem, igencsak tisztelendő, amit a Minardi évek óta véghezvisz.
ennyi pénzből igazán nagy kihívás f1-es autót / csapatot csinálni...


neduddki: az első hozzászólásban nem ismerek rád... :))
(már az írásmódra értve...)


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#13) Tommmysun válasza neduddki (#10) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Hna ja a régi szép idők, amikor még a versenyeknek olaj szaga volt és nem pénz szaga

Kicsit más téma, de ezekből az időkből nekem még a B csop. rallyk hiányoznak nagyon, na azok a gépek....

(#14) #16741888 válasza escie (#12) üzenetére


#16741888
törölt tag

Persze persze, a legnagyobb tisztelet őket érdemli ezzel nincs is vita!

(#15) #16741888 válasza Tommmysun (#13) üzenetére


#16741888
törölt tag

Te vagy az én emberem, te tudsz valamit a B csoportos rallyról? link esetleg? Mert engem rohadtul érdekel de nem találtam semmit.
bocs az offért.

(#16) Tommmysun válasza #16741888 (#15) üzenetére


Tommmysun
senior tag

sajnos nem sok mindent tudok a neten, max egy két videó, amiket biztos te is ismersz

Bővebben: link

Hirtelen csak ez jutot eszembe, de majd jelzem ha van még valami.

Nekem konkrétan az Audi Sport Quattro az ász!!!

(#17) Tommmysun válasza #16741888 (#15) üzenetére


Tommmysun
senior tag

[OFF] Bővebben: link [OFF/]
MOD: Hi ez így nem műkszik, na mindegy többiek bocs ez egy kis Rally

[Szerkesztve]

(#18) neduddki válasza #16741888 (#15) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha vissszaterek es addig senki nem tette meg akkor szivesen meselek a a grouppe b-rol es a tortenesekrol...:- )))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19) Tommmysun válasza neduddki (#18) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ok nagyon várjuk!!! :C

(#20) #16741888 válasza neduddki (#18) üzenetére


#16741888
törölt tag

Köszi szépen! Tommysunnak too!

[Szerkesztve]

(#21) #16741888 válasza Tommmysun (#16) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez a B csoportos Quattro valami brutálisan kegyetlenül qva durva.550paci:F(Ezt már a Mcrae rallyból tudom:)))

[Szerkesztve]

(#22) Sir Pocok válasza neduddki (#18) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Azok voltak a szép idők....
AUDI QUATTRO , LANCIA DELTA.... csak a keményebbek közül :D
azokba voltak az igazi kemény turbo motorok...
kár azért a balesetért.... :( megfosztott bennünket a B csoporttól... :(

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#23) Sir Pocok válasza Sir Pocok (#22) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Én a Formula 1-ben is a turbo korszakot szerettem a legjobban...
1500 motorból hatalmas erőket sajtoltak ki...

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#24) #16741888 válasza Sir Pocok (#22) üzenetére


#16741888
törölt tag

ÁÁÁ milyen baleset?Miért tiltották be? nem vágom

(#25) Tommmysun válasza #16741888 (#24) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Pfuuu, már én sem nagyon emléxem, hogy hogy is volt, pedig dok. filmet is láttam róla. Valami olyasmi volt, hogy egy portugál rallyn v.milyen Santos egy Ford RS200-assal halálra gázolt 4 nézőt és ezek után visszavonult az Audi. De ebben az évben (1986) még nagyon sok halálos baleset volt pilóták és nézők között is, ezért a szabályokat módosították, így a B csoportnak befellegzett. Az Audi az A csoportban folytatta.

Egyébként a legerősebb verzióban az Audi 598 lovas volt, de ez azt hiszem már csak 1987-ben a Pikes Peak hegyi versenyen szerepelt!!!

[Szerkesztve]

(#26) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Senki nem jár ide??? :( , hát egy hétig most én se!!!

(#27) neduddki válasza Tommmysun (#25) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

720lett volna a t16 es 800 az audi... /de mar csak pikes peak, oda meg elvettek a teljesitmenybol hogy a tetejen is legyen levelgo:- ))))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28) bdav válasza Tommmysun (#26) üzenetére


bdav
őstag

télleg sikerült egy másféle f1 topikot összehozni. lévén hogy rallyról van benne szó ;];];] amugy ilyen hosszu szünetekben nincs f1-ről mit beszélni, nem történik semmi.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#29) Tommmysun válasza neduddki (#27) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Hna itt vok, látom nem sok minden történt itt, mióta nem voltam!!!

Igen én is tom, hogy mindig lefojtották az autókat, én úgy tom, hogy ezek a gépek akár 1000 LE-t is tudtak, csak nagyon vissza vettek a teljesítményből, a szabályok miatt, vagy a levegő hiány miatt, vagy egészen egyszerűen azért mert nem tudták ezt a hatalmas erőt az útra vinni!!!


Hát igen valóban elkanyarodtunk a témától, de lassan jön a köv. F1 futam és lesz téma bőven!!!

(#30) #16741888


#16741888
törölt tag

Csakhogy felfrissítsem a topikot és visszatereljem az eredeti irányba ezt találtam:
''
2004. augusztus 4. Jenson Button egyike azon pilótáknak, akik nagyon sokat profitáltak a jelenlegi pontrendszerbõl, hiszen miközben a régi ponrendszerben 40 pontot szerzett volna, addig a jelenlegiben 61 egység áll a neve mellett az idei VB-pontersenyben. Ennek ellenére az angol versenyzõ egyetért azokkal a véleményekkel, melyek szerint igazságtalan az új pontozás. ''Ha öt versenyen második vagy, az ellenfeled pedig háromszor nyer, de kétszer baleset miatt kiesik, akkor neked több pontod van, mint neki. Ez így nem jó. Ha VB-esélyesként a második helyen autózol egy versenyen és arra gondolsz, hogy támadd a versenyben vezetõt, akkor azt ma már kétszer is meggondolod, hiszen csak két plusz pontot tudnál nyerni egy elõzéssel.'' - nyilatkozta a Motorsport aktuell címû lapnak.
''
Légyszi semmi flame próbáljuk meg értelmesen megvitatni.

(#31) bdav válasza #16741888 (#30) üzenetére


bdav
őstag

hát nemtudom... lehet hogy van benne valami, de szerintem nem azért nem előznek a pilóták, mert nem akarnak kockáztatni (jó, van aki nem akar kockáztatni), hanem mert nem tudnak. meg ha azt nézzük, akkor egy esetleges kicsúszáshoz/megpördüléshez képest az a 6 pont se rossz, szóval így is ''kockázatos'' előzni.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#32) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Hát igen ez elég nehéz kérdés, hogy jó e ez a pontozás vagy sem! De ha egy másik szemszögből nézzük a dolgot akkor, az lenne a lényeg, hogy szorosabb legyen a pontverseny, tehát az első ne tudjon elszakadni annyira. Namármost, ha szorosabb a verseny akkor minden pontot meg kell becsülni, tehát az a két pont lehet, hogy egy VB helyezést dönt el!!! Ezért valószínüleg beválalják azt az előzést!

(#33) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Itt van a nyakunkon a Hungaroringi futam, gondoltam UP-olom a topicot, had jöjjenek az infók!!!

(#34) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Tegnap kinnt voltam a boxutcában.

Érdekes, hogy bár alig volt kinnt pilóta, Schumacher kijött és legalább 10-15 percig ott volt a boxban a nézők örömére.

Lehet nem szeretni, de nem nézte nullának a magyar rajongókat, az biztos.

Összesen még 3 versenyzőt lehetett látni pár percre (Zsóttit, Alonsot és Szatot). Azért az fura, hogy a többi pilóta miért nem tartotta lényegesnek, hogy megmutassa magát :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#35) Integra válasza Donki Hóte (#34) üzenetére


Integra
titán

mondjuk úgy hogy profi kommunikációból és pr-ből.
én ki nem állhatom, de ezt szakmailag bármikor aláírom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Bocs de nem szeretném, ha ebben a topicban megint a Schumi párti és ellenző csata menne, ugyanis ez a topic direkt azért jött létre, hogy mindenki pártatlanul szóljon hozzá a témákhoz!!!!!!!!!!!!! Ha Schumi vitát akar nyitni valaki, akkor menjen a másik topicra (aszem Forma1 2004 néven fut) ott nyugodtan lehet vitázni, mert azon az odalon szoktak az ilyen viták folyni!!!

Előre is köszönöm és remélem nem lesz a jövőben ezzel a témával kapcsolatban hasonló probléma!!!

u.i.: tudom, hogy még nem alakult ki komolyabb vita ezen a téren, csupán szeretném megelőzni, hogy elfajuljanak a dolgok!!!

[Szerkesztve]

(#37) trenzit válasza Donki Hóte (#34) üzenetére


trenzit
tag

Biztos tudjátok, hogy idén a Boxutca látogatás, ha jó tudom 2 órával hosszabb lesz.

Állj a tükör elé, és mondd el ötször, hogy Kampókéz, Kampókéz, Kampókéz...

(#39) fokukac válasza Kalandor (#38) üzenetére


fokukac
nagyúr

esetleg használható formában ?
TM_car_mercedes2006_Haekkinen_racing.jpg" target="_blank">[link]

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula 1 kicsit maskepp
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.