Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4701) hunnylander válasza kerjani (#4700) üzenetére


hunnylander
őstag

De bunkó ez a magyar média, az ilyen címadásokkal és nyilatkozat átszerkesztésekkel. :U

"He has done a superb job, and a great job worldwide for the sport's popularity. People seem to concentrate on the UK but it is worldwide."

Ecclestone admitted that Hamilton's colour was an added bonus in helping drive up F1's profile worldwide.

"It doesn't hurt. It is good. The more people from more parts of the world that are following F1 the better."

He then joked: "It is a pity he is not Jewish as well, because then we would have a much bigger audience then. Or Muslim actually, not Jewish, because there are much more Muslims."

(A teljes eredeti nyilatkozat.)

www.HunnyF1.com

(#4702) kerjani válasza hunnylander (#4701) üzenetére


kerjani
aktív tag

ez tényleg gáz

[ Szerkesztve ]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#4703) hunnylander


hunnylander
őstag

Countdown-Showdown -2 :D

Friday Practice 2 - Live Timing

www.HunnyF1.com

(#4704) Atlantis válasza kerjani (#4700) üzenetére


Atlantis
veterán

Bernie-nek és Mosley-nak már rég elment az esze. A legjobb az lenne a F1-nek, ha a két említett urat végre valaki eltávolítaná onnan.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4705) JJános válasza hunnylander (#4703) üzenetére


JJános
addikt

Az ottani idők vannak feltüntetve? És valójában mennyi időzóna van köztünk? 6 óra? Please. Thank you!

A retek klub adás 17.30-kor kezdődik. A futam magyar idő szerint gondolom 18.00-kor. Akkor mi négy órával járnánk előrébb csak?

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#4706) ToBeY válasza JJános (#4705) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megnyomod oldalt azt a gombot,hogy Convert To My Local Time és egyből magyar időben fogja kiírni a dolgokat

(#4707) lacafaca válasza kerjani (#4700) üzenetére


lacafaca
őstag

beteg állat ez a börni...vén pöcs :W

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4708) venember83 válasza Atlantis (#4704) üzenetére


venember83
nagyúr

Felkerhetem a moderator urasagot a megtisztelo feladatra? :DDD Mert valszeg tenyleg jobb lenne nelkuluk... Menjenek haza, uljenek a modellekkel a jacuzziba, dullesszek a szemeiket s sohajtsanak nagyokat, de ne F1ben ugraljanak, szerintem...

(#4709) Atlantis válasza venember83 (#4708) üzenetére


Atlantis
veterán

Kevés vagyok én ahhoz (is)...de megnyugtat, hogy ez esetben más sincs jobb helyzetben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4710) snecy


snecy
senior tag

Egyelőre a 2 BMW a legjobb négyben, remélem Vasárnap sikerül elérniük a 100 pontos álomhatárt konstruktőriben..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4711) manutdzoli válasza snecy (#4710) üzenetére


manutdzoli
senior tag

6pontot csak összekaparnak valahogy. :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4712) snecy válasza manutdzoli (#4711) üzenetére


snecy
senior tag

Az utóbbi pár versenyen eléggé meglátszott hogy már réges-rég felhagytak az idei modell fejlesztésével..mindenesetre most Kubis az élen.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4713) Markgx10


Markgx10
őstag

[link] :U Gondolom ennek sem lesz semmi következménye.

[ Szerkesztve ]

(#4714) snecy válasza Markgx10 (#4713) üzenetére


snecy
senior tag

Szerintem ha lesz is belőle valami, inkább pénzbírság, mintsem rajtrácson való hátrasorolás.
Mondjuk nem hiszem hogy a sport szempontjából az ilyet büntetni kellene...elég kicsinyes.

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4715) hunnylander válasza Markgx10 (#4713) üzenetére


hunnylander
őstag

De legyen, az ügyetlen szerelők és mérnökök, akik elszámolták magukat, ne kapjanak prémiumot (de ez túl kegyetlen, mert keményen dolgoznak), vagy állítsák őket a sarokba vagy térdeljenek kukoricára (de csak néhány percre). :DDD

Szerinted ezért éppeszű ember milyen büntetést adna és várna el? És vajon a pilóta érdemli e? Na és milyen előnyt szereztek ezzel a nyilvánvaló bakival, ami abból következhet, hogy nem mindig sikerül észben tartani minden apró és lényegtelen szabályt, és egyszerűen túl sok mindenre kell figyelni a boxban is, könnyen összekeverhetik a garnitúrákat, mert van egy pár.

www.HunnyF1.com

(#4716) venember83 válasza hunnylander (#4715) üzenetére


venember83
nagyúr

Kezd elegem lenni abbol, h mindig az a kerdes mennyi elonyt szerzett egy csapat egy kihagasbol es eppen ki ult a volannal... Mellesleg a pilota is lathatta, hogy uj szett gumit kapott s neki is ismernie kell a szabalyokat, ugyanis szamara a szabalykonyv a kresz :U Szabalytalansag tortent, akkor buntetes, kesz. Anno pl Massanal sem merlegeltek mikor fekete zaszlot kapott, pedig akkor o is eselyes volt a vb-cimre... Ilyenkor nem ervenyes, h ne befolyasoljuk a vb pontversenyet? Jo is, h vege van mar ennek a szezonnak, tele lett a tokom az FIA-s bagazzsal :W

Igen hunnylander, nem vagyok epeszu, minden csak nezopont kerdese. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4717) bnss válasza venember83 (#4716) üzenetére


bnss
veterán

Csatlakozon a nem épeszűek közé, ezzel a véleménnyel teljes mértékben egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4718) kerjani válasza venember83 (#4716) üzenetére


kerjani
aktív tag

Így van!
Ha szabályt szegtek, akkor jogos a büntetés, egyébként szóra sem érdemes.

[ Szerkesztve ]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#4719) hunnylander válasza venember83 (#4716) üzenetére


hunnylander
őstag

Érdekes, hogy pont te beszélsz a vétségek vaskalapos elbírálásáról és büntetéséről. Olvastam a blogodat. ;)

Büntessék meg őket!!! A csapatokat!!! Pénzbírság vagy kukorica!!! :K Megérdemlik!!! A rohadékok!!! :W :))

www.HunnyF1.com

(#4720) aesir válasza hunnylander (#4715) üzenetére


aesir
veterán

Pontosan olyant, amilyent a MINDENKIRE ÉRVÉNYES szabálykönyv előír. Ha rajthely, akkor rajthely. A szabálykönyv nyilván nem határozza meg a büntetés mértékét annak fényében, hogy éppen hol tart a világbajnokság, vagy a világbajnok-aspiráns szabálytalankodott-e.
Nem épeszűségről van szó, hanem a szabályok betártásáról. Aki pedig az EDDIG IS ÉRVÉNYES szabályok értelmében, bokros teendői mellett nem tud arra figyelni, hogy NE cseréljen kereket, az nem való a boxba.

Van saját életem...

(#4721) venember83 válasza hunnylander (#4719) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha olvastad, akkor reagaltal is??? :)) Kulonben irasomhoz visszaterve eszembe jutott egy jo hasonlat, ha valaki tul gyorsan megy F1es pilota letere, akkor vegyek el a szuperlicenszet? Mert ha gyalogoskent elvehetik a jogsidat, akkor innen mar csak egy ugras ez is... Sry az off-ert.

aesir: mivel nem vagy McLaren / Hamilton-fan, nincs jogod reagalni ilyesmikre :P

[ Szerkesztve ]

(#4722) hunnylander válasza aesir (#4720) üzenetére


hunnylander
őstag

Mondtam én, hogy ne büntessenek? De a büntetésnek arányosnak kell lennie a vétség súlyával és bekövetkeztének okaival. :K

Na és nem Hamilton/Szato/Button-utálóknak kell meghozniuk, hanem elfogulatlan illetékeseknek.

Ezzel be is fejezhetnénk ezt a témát.

Hami kezdi megtanulni a pályát. :K

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#4723) manutdzoli válasza venember83 (#4716) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Büntetést nekik.Hamiltonnak már nagyon sokat engedtek.
Egyetértek a véleményeddel :K

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4724) JJános


JJános
addikt

Retek klub sms közvélemény kutatása. Örülne ön, ha Hamilton lenne a világbajnok?
52%-igen.

No comment.

2007-05-06 óta itt!

(#4725) snecy válasza JJános (#4724) üzenetére


snecy
senior tag

Szörnyű hogy 48% úgy véli hogy nem érdemli meg

:D

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4726) Oliverda válasza snecy (#4725) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem az volt a kérdés hogy megérdemelné-e... ez szvsz nem kérdés. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4727) hunnylander válasza Oliverda (#4726) üzenetére


hunnylander
őstag

Ott a pont. :D

www.HunnyF1.com

(#4728) hunnylander


hunnylander
őstag

"It was 100 percent the team's mistake," Dennis said. "Lewis did an installation lap on one set of wet tyres, and we just put on another set. It was 100 percent our fault.

"He only did an in-and-out lap, so there was no advantage, but it was clearly a breach of the rules. Two other people made the same mistake, and it is up to the stewards to decide on the penalty.

Dennis rues McLaren's 'silly mistake'

De ez a lényeg:
Hamilton shows his class

Nem hallom az elismerő szavakat? :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#4729) AMD Power válasza Markgx10 (#4713) üzenetére


AMD Power
titán

Nem unják még ezeket. De persze ha nem alaptalan akkor jár érte a büntetés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#4730) Peat;)


Peat;)
veterán

Nakajima jól összeszedte magát a 2. teszten, remélem sikerül elkapnia egy pontot a futamon.

Ez a gumidolog meg csak 1 dologra jó, megint Hami folyik a csapból is, kívételesen nem az ő hibájából. Csak kiderült hogy Msch szintet még nem érte el, mert a másik színész (tom mocsok rasszista állat vagyok) kitünően ismerte a szabályokat.

(#4731) AMD Power


AMD Power
titán

Haug: tévedés történt

Nem szabadna hibázni. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#4732) venember83 válasza hunnylander (#4728) üzenetére


venember83
nagyúr

Eszementet ment a srac, kizarolag a Sony playstationjen latta eddig a palyat, de csodalatosan koordinalta az egesz autot a borzasztoan sikos aszfalton, s nem par ezreddel, nem is par szazaddal, hanem egy egesz tizeddel volt gyorsabb sajat csapattarsanal! :Y Ugyanabban az autoban egy tizeddel gyorsabb mint a ketszeres vilagbajnok!!! Mindezt persze a mindent eldonto penteki szabad edzesen, nem az elson, a masodikon!!! Orulet, ilyet meg nem lattam eletemben, ez a gyerek versenyautoba szuletett, meg haja sincs, h konnyebb s gyorsabb legyen az auto! Meg ez a sulyeloszlasnak is jot tesz, felfoghatatlan mit teljesitett ma, nem is kapom a szavakat... Az almelkodastol mindjart asztmas rohamot kapok, ezert inkabb abbahagyom :)) Huh...

Eleg elismero voltam? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4733) george11


george11
senior tag

A másik két "ludast" lehet, hogy meg fogják, de Hamiltont kizártnak tartom.
Volt(ak) már ennél érdekesebb dolgai is, és azt is megúszta.
Mondjuk, elég LOL lenne emiatt bárkit is megbüntetni :F Mi előnye származik abból, hogy egy tét nélküli eddzésen 1 vagy 2 szett gumi :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4734) PazsitZ válasza venember83 (#4732) üzenetére


PazsitZ
addikt

Na igen szeretem, mikor kimondhatom, hogy én megmondtam. [link]
De Amúgy meg ez még mindig csak szabadedzés tehát hunylander-nek se kell futamgyőzelmet alapoznia erre az eredményre... :U

Ha már most rohamot kapsz, mi lesz hétvégén, ha izgalmas események lesznek? Ezt gyorsan le is kopogom.

- http://pazsitz.hu -

(#4735) hunnylander válasza venember83 (#4732) üzenetére


hunnylander
őstag

:R

Túl elismerő voltál, most már fogd vissza magad, nehogy bajod essen a roham miatt. :DDD

www.HunnyF1.com

(#4736) george11 válasza venember83 (#4732) üzenetére


george11
senior tag

LOOOOOOL :DDD :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4737) parandroid válasza venember83 (#4732) üzenetére


parandroid
nagyúr

"meg haja sincs, h konnyebb s gyorsabb legyen az auto!"

rotflmao

Bezzeg Mansellnek nem volt ilyen megvilágosodása, lenyírta volna a bajuszkát, összejön neki még pár vb-cím. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4738) ThuG4LifE válasza george11 (#4733) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

szabály az szabály, nem?
ha őt nem büntetik meg, akkor sato-ékat se, olyat nem csinálnak meg, inkább hagyják az egészet, hogy szegény hamilton ne kerüljön hátrányba, undorító egy banda :U :(((

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4739) kerjani válasza george11 (#4733) üzenetére


kerjani
aktív tag

Az, hogy nem származott előnyük belőle nem mentesít. Bár nem értem, hogy egy friss szett gumi miért nem előny , de mindegy.
(kb olyan előny lehet, mint 2005-ben, amikor nem lehetett kereket cseréln. kíváncsi lettem volna akkor eggy olyan versenyre, amikor végig szakad az eső. Kibírták volna-e vizes gumik az egész versenyt.)
Az összes csapat beleegyezett a szabály meghozásakor, akkor be is kell(ene) tartani.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#4740) attisx válasza venember83 (#4732) üzenetére


attisx
addikt

Ez a szöveg... :DDD Csak nem Palik Laci helyére pályázol... ;] :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4741) parandroid válasza attisx (#4740) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem, csak píszívé neveltem szegényt. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4742) hunnylander válasza PazsitZ (#4734) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt nem kell, hogy mondjad. Tudom, hogy a szabadedzésekre nem lehet alapozni. Én kizárólag arra voltam kíváncsi, hogy ebben a kedvezőtlen időjárásban hogy megy majd neki a tanulgatás. Az első szabadedzésen alig ment néhány gyors kört, féltettem hogy mégiscsak megártott vagy haszontalan volt a Playstation-özés. :DDD

www.HunnyF1.com

(#4743) venember83 válasza parandroid (#4737) üzenetére


venember83
nagyúr

RO(T)FLMAO — Rolling on (the) floor laughing my ass off = Padlón hemperegve szétröhögöm a seggem

forras

Csak, hogy ertheto legyen a mindenkinek, meg en se tudtam mi ez a csomo botu egymas mellett...

Kulonben koszonom szepen az elismereseket :R

re #4746: azt meg nem felejtettem el szenilitasom okan, de hiresen rossz a memoriam... :B

[ Szerkesztve ]

(#4744) kerjani


kerjani
aktív tag

Azért Ron-nak is maradt még némi humorérzéke :DDD : "Csak remélni tudom, hogy a versenybírók nem veszik el a konstruktőri pontjainkat. De várjunk csak, hiszen azokat már eltörölték."
[link]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#4745) george11 válasza kerjani (#4739) üzenetére


george11
senior tag

Ez nem verseny volt csak egy szabadeddzés :F
Ha meg mégis büntetés lesz, akkor kitalálják a módját, hogy Hamilton ne legyen annyira megbüntetve, mint a másik két pilóta. (ha egyáltalán meg lesz).
Jó példa erre a múltkori safetycar téma, ahol a youtube-os videóról kiderül, hogy Hami is hunyó volt, erre nemhogy Őt is megbüntetnék inkább visszavonták a másik pilóta büntetését is :DDD

A baj az, hogy most megint az lesz, hogy :
a.) ha megbüntetik, akkor: köcsög FIA így akarja elbuktatni hamiltont
b.) ha nem büntetik meg, akkor: köcsög FIA mert így adták a kezébe a VB címet

Siralmas ez az egész év, de, hogy még a befejező futamon is ez menjen .... :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#4746) parandroid válasza venember83 (#4743) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy ezen a fórumon újat mondok az inkriminált betűsorral. :U

A PC-nek is utánanézel? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4747) hunnylander válasza ThuG4LifE (#4738) üzenetére


hunnylander
őstag

Mielőtt ilyeneket mondasz, átgondolnád, hogy egyáltalán hogyan szokták elbírálni az ilyen eseteket, pl. mi a minimum és maximum büntetés erre a vétségre. Magadtól dunsztod nem lehet róla.

Elolvastad Haug nyilatkozatát? Ő valószinűleg jobban konyít ezekhez és kisejlik a szavaiból, hogy a 'joggyakorlat' mi lehet. Pl. az, hogy ha ez a vétség véletlenül született és a pilóta nem szerzett belőle előnyt akkor nincs semmi büntetés, esetleg csak szóbeli figyelmeztetés, hogy "máskor jobban figyeljetek, mert 'visszaesésért' pénzbírság lesz".

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#4748) JJános válasza venember83 (#4732) üzenetére


JJános
addikt

Én tudtam, hogy Hami drukker vagy! :DDD

Gratulálok! Vénember, ez olyan szívmelengető elismerés volt. Már ez elég nekem, ha nem is lesz Hami VB az idén. :D

STFU- pofa be! :DDD

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#4749) ThuG4LifE válasza hunnylander (#4747) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Idén nem ez az első ilyen, eddig már született pár érdekes "büntetés", nincs ezen mit vitatni! Olvastad Haug nyilatkozatát, kicsit ellentmond magának, bár az angol szöveget nem láttam, lehet csak fordítási hiba, de: "Valószínű volt egy felvezető kör, és az abban használt abroncsot a későbbiekben nem használtuk már fel."
Na most akkor volt vagy nem? Akkor kellett hogy legyen ...
Hogy jön ide a min. max. büntetés? Nem a büntetés nagysága a kérdés, hanem maga az, hogy büntetnek e!
Véletlen fékezett nagyokat is Hamilton igaz? :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#4750) hunnylander válasza JJános (#4748) üzenetére


hunnylander
őstag

IMHO AFAIK Hami is ace!

C U L8R M8! :DDD

www.HunnyF1.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.