Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23301) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kimi:

"Aki azt hiszi, hogy elégedett vagyok (a jelenlegi helyzettel) nagyot téved. Ha nem sikerül az egyéni és a konstruktőri cím megszerzése, csalódott leszek."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23302) Peat;) válasza #70869248 (#23300) üzenetére


Peat;)
veterán

Te a múltkori után tőlem ne kérdezz ;) én se zaklatlak, abban biztos lehetsz.

illetve nem korlátozni akarlak, nyugodtan, csak nem fogok válaszolni. Remélem nincs harag, attól hogy még nem bírlak és te se engem szerintem, mutathatunk példafélét a topiknak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23303) #70869248 válasza Peat;) (#23302) üzenetére


#70869248
törölt tag

Milyen múltkori :F ..jöhet privben is, nem vágom mi van.
De term. úgy szabályzod magad ahogy akarod, viszont az enyémet majd én döntöm. :)

egész oké KERS cikk

(#23304) AMD Power


AMD Power
titán

Coulthard fia 2028-ban már a Ferrarinál fog versenyezni :R

1x szurkolója már van neki. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23305) hunnylander válasza #70869248 (#23303) üzenetére


hunnylander
őstag

"A közúti mérnökeink máris sorban állnak az ajtóm előtt, mert meg akarják kapni a fejlesztéseinket. És ha azok jövőre beválnak, azonnal át fogjuk ültetni őket a közúti autógyártásba, ami óriási lendületet ad majd a jövő hibrid, sőt, elektromos hajtású járműveinek a kifejlesztéséhez."

Hajra!

www.HunnyF1.com

(#23306) 7Heads Drago válasza D@ni88 (#23284) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Kimi is beleesik a Heidfeld problémába...
Nem tudja kellően felmelegíteni a gumit.
Valószinűleg.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23307) 7Heads Drago válasza AMD Power (#23304) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Amiben már nem is motor lesz, hanem sugárhajtomű! :D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23308) AMD Power válasza 7Heads Drago (#23307) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem addigra már nem is lesz F1. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23309) tuskooo válasza hunnylander (#23298) üzenetére


tuskooo
addikt

Szvsz neki volt a legnagyobb szerepe abban, hogy Alonso így menekült a mekitől.

(#23310) hunnylander válasza tuskooo (#23309) üzenetére


hunnylander
őstag

Te Alonso helyeben mit tettel volna, miutan kiderult, hogy Lewis ennyire jo? Ron sokkal kevesbe felelos a kozos szerzodesbontasert, mint a korulmenyek (pl. hogy LH nem Kispike) vagy Alonso maga.

www.HunnyF1.com

(#23311) aesir válasza hunnylander (#23310) üzenetére


aesir
veterán

Ez persze megint azon a feltételezéseden alapul, hogy ron dennis nem preferálta hamiltont Alonso ellenében. Pedig de.

Van saját életem...

(#23312) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

[/L]A rajongók kettős véghajrára számítanak!
Érdekes... számok vannak benne.
És egy másik: Cesare Fiorio a Ferrari vezetését okolja a hibákért!

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23313) AMD Power


AMD Power
titán

Érdemes elolvasni Lewis könyvét. Van erről szó benne rendesen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23314) hunnylander válasza aesir (#23311) üzenetére


hunnylander
őstag

Eleinte Alonso volt preferalva (Monacoig biztosan), de hamar kiderult, hogy Lewis nem az a szokvanyos pilota meg ujonckent sem. Amikor meg mar o vezette a pontversenyt miert is kellett volna Alo csicskasanak tenni? O.o A te ket szep szemedert, csak mert utalod es nem esik le, hogy nem kisebb tehetseg, mint Alonso? Nem veletlenul Alonso repult. Ha Ron tudta volna, hogy Alo sokkal jobb es Lewis csakis szabotazs miatt lett volna jobb, akkor csicskas is lett volna es nem pontegyenloseggel zarul az ev es a csapat jovobeli sikereinek erdekeben Lewis repult volna. (Ugyanis Lewisnak csak egy evre szolt a szerzodese, ahogy egy ujoncnak altalaban. De meddig is hosszabbitottak vele? Vajon miert?)

Most ki is vezet a pontversenyben? De ugye csak azert mert Kovat szabotaljak, es a Ferrarit is. :K :P Lewis magatol egy nagy nulla, csakis szerencseje van es az ellenfeleit mindig szabotaljak.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#23315) aesir válasza hunnylander (#23314) üzenetére


aesir
veterán

Gratulálok, ennél szebben tényleg nem lehet *************

Ügyes vagy leülhetsz.

Ne már, Te is. :U

[ Módosította: Racecam ]

Van saját életem...

(#23323) 7Heads Drago válasza hunnylander (#23322) üzenetére


7Heads Drago
veterán

*******
Számomra azért érdekes, hogy a Renault Alonsoval futott be. És miután a Mercihez került. Minden nagyon jó lett. Biztos ez csak véletlen. De ha mégsem ,akkor ez is csak az újoncnak köszönhető. :D
Szerintem az nyilvánvaló, hogy mindkettőjük keze benne volt, csak valószinű, hogy Alonso-é sokkal jobban.
(a jelenlegi Renaultban pedig a befagyasztások miatt elég nehéz elérni a csúcsot)

[ Módosította: Racecam ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23324) copin válasza AMD Power (#23308) üzenetére


copin
őstag

Akkor még talán lesz, bár...

http://hu.wikipedia.org/wiki/Olajhozam-csúcs

Szakadék felé tartunk és az F1 lehetne az egyik szimbóluma, de én speciel bízom a magfúziós reaktorban, de így is nagyon sok dolog meg fog változni az ebben évszázadban.

(#23326) #70869248 válasza 7Heads Drago (#23323) üzenetére


#70869248
törölt tag

Alonso nagy pálya, ez sztem csak keveseknél kérdéses még..az is biztos hogy a Mercedes-nek csak használt hogy odajött. Teljesen logikus lépés volt odahozni.
De sok versenyő kapott volna a lehetőségen, sokkal kevesebbért is..
Ami aztán történt az sztem ködösebb annál, hogy normálisan lehessen érvelni...kémügy rendesen bezavar.
Az viszont ziher, hogy Briatore nem gyenge üzletember:a5 :)

[ Szerkesztve ]

(#23328) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Zárjam be a topicot, nem tudtok leakadni egymásról? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23329) AMD Power válasza Racecam (#23328) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem a leakadás eddig is ment. ;)

Ralf Schumachernek továbbra is nagy kihívás a DTM

Ralf Schumacher a Nürburgringen megszerezte első pontját a DTM-ben

Ideje volt már. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23331) tuskooo válasza AMD Power (#23329) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez elég gyér szegénytől, nem? :( Mondjuk azt nem tudom, Hakkinen mire jutott a DTM-ben?

(#23332) Racecam válasza tuskooo (#23331) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Elkézelhető, hogy befejezed végre az OFF-olást és a megfelelő helyen reklamálsz? :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23333) !Overdose! válasza tuskooo (#23331) üzenetére


!Overdose!
őstag

Neki jobban ment!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#23334) tuskooo válasza !Overdose! (#23333) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez se az igazi azért. :( Látszik, hogy elég más a két kategória.

(#23335) AMD Power válasza !Overdose! (#23333) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is egy kategória a két ember.... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#23336) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Haug: A valenciai nem egy tipikus utcai pálya

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#23337) 7Heads Drago válasza #70869248 (#23326) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ahhoz képest hogy honnan idult az év elején a Renault, elég sokat fejlődött.
És ugy néz ki jó irányban.
Ebben csak Alonso érdemeit lehetne vitatni. De tavaly rendesen lecsúsztak.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23338) hunnylander válasza 7Heads Drago (#23337) üzenetére


hunnylander
őstag

Tavaly 3.-ok lettek a konstruktoriben (nevezzuk oket 4. eronek tavalyra), most 5.-ek, es az is csak makkal (pl. Piquet), a Red Bull erosebbnek tunik, csak hat pl. DC mindig leamortizalja.

A Toyotat elorebb tennem jelen pillanatban, vagyis legjobb esetben is csak 5. ero a Renault es azert is kemeny csataban van a RB-vel es a Williams-sel. Tavaly 4. ero volt, ebben mi a fejlodes?

Vagy pl. Alonso ev elejen is negyedik lett, meg legutobb is, de mindkettohoz kellett szerencse faktor, utobbihoz megtobb. Akkor ev elejehez fejlodtek?

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#23339) Peat;) válasza hunnylander (#23338) üzenetére


Peat;)
veterán

"Akkor ev elejehez fejlodtek?"

Ez most egy komoly kérdés volt? Szakmai megkérdőjelezhetetlenségedet a fórumban már megcsodáltuk, így nem vitába akarok szállni. Csak érdekel, hogy poén vagy komoly kérdés-e.

(#23340) Peat;) válasza tuskooo (#23331) üzenetére


Peat;)
veterán

Ralf egy régebbi autót kért magának, azzal a céllal hogy idén tanuljon. Mika sem ment jól az elején és nála nem is hallottam ilyet, hogy régebbi technikával kezdte volna, de lehet hogy nála is így volt, annyira én sem vagyok benne ebben, csak az első mondatot kétszer is olvastam, így valószínűleg igaz.

(#23341) tuskooo válasza Peat;) (#23340) üzenetére


tuskooo
addikt

Az a baj amúgy, hogy hiába bármi, úgy néz ki, hogy nem nagyon tud volt f1-es pilóta nagyot alakítani (értsd bajnoki cím).

(#23342) hunnylander válasza Peat;) (#23339) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem fejlodtek sem tavalyhoz sem az eve elejehez kepest, a tobbiekhez valo helyuket tekintve. Az egyertelmu, hogy onmagukhoz kepest gyorsultak, de az a tobbiekre is all, de a technikai erosorrendben nem kerultek elorebb, en erre gondoltam.

www.HunnyF1.com

(#23343) 7Heads Drago válasza hunnylander (#23338) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tavaly fokozatosan romlottak lefelé.
Az idén pedig jönnek felfelé.
Az utobbi időben már biztos bejutok a Q3-ba!
1.Melbourne: Időmérő 12., futam 4-ik de mindenki kiesett előle.
2.Kuala Lumpur: időmérő 9., futam 8.
3.Bahrain: Q3 10-ik, futam 10.
4.Catalunya: Q3 2-ik(de nagyon kevés üzemanyaggal), futamon 6-ikról kiesik
5.Istanbul: Q3 7-ik, futamon 6-ik
6.Monte Carlo: Q3 7-ik, futam 10-ik
7.Montreal: Q3 4-ik, futam kiesik
8.Magny-Cours: Q3 4-ik, futam 8-ik
9.Silverstone: Q3 6-ik, futam 6-ik
10.Hockenheim: Q3 5-ik, futam 11-ik
11.Hungaroring: Q3 7-ik, futam 4-ik. És egyedül Massa esett ki előle. Hamit simán tartotta maga mögött.
Csak míg az év elején csak könnyű autóval tudtak jó rajt poziciót elérni ezt mostanra már elfelejthetjük. Ami mégis csak javulást jelent.
Az első futamot nem nézzük, ahol 6 autó ért célba, akkor az első 4 futamon egyetlen árva 8-ik helye volt.
A legutóbbi 4 futamán pedig van egy 8, 6, 4 helye (Massaval 5. lett volna).
De ez nem javulás, csak szerencse. :D
Mindegy minek hívjuk.
Egyenlőre jobbak a Toyoták, de az év elején a BMW is jó volt, sőt a Ferrari is(versenytempoban). Most meg a Mercik látszanak egy kicsit talán előrébb. Persze ez változhat.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23344) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Sőt amilyen szerencsétlen volt Hockenheim-ben(mindig feltartották), legalább annyi szerencséje volt a Hungaroringen.
Sok szeretettel várom a tényeket...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23345) hunnylander válasza 7Heads Drago (#23343) üzenetére


hunnylander
őstag

Nagy a szoras, pusztan a pilota aktualis futamon mutatott teljesitmenye alapjan is. Meg ha qualira javult is az auto, de a versenytempoban en nem latok felemelkedest a tobbi csapathoz merve.

Es en mindenkeppen levennem a felelosseget Alonsorol az auto technikai fejlodeset illetoen. O csak toporzekolhat, hogy valamit talaljanak ki a mernokok, mert azoke a fejlesztes oroszlanresze.

www.HunnyF1.com

(#23346) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Bélyegen a világbajnok :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23347) 7Heads Drago válasza hunnylander (#23345) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Es en mindenkeppen levennem a felelosseget Alonsorol az auto technikai fejlodeset illetoen. O csak toporzekolhat, hogy valamit talaljanak ki a mernokok, mert azoke a fejlesztes oroszlanresze.
Ez igaz.
Ebben volt nagy M. S.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23348) hunnylander válasza Motion_Blur (#23346) üzenetére


hunnylander
őstag

En ennel muveszibb designra szamitottam, amikor eloszor olvastam a hirt korabban.

Semmi festmeny vagy grafika jelleg, semmi raszteres nyalanksag, csak fotok. Kimi ennel jobbat erdemelt volna.

www.HunnyF1.com

(#23349) tuskooo válasza hunnylander (#23348) üzenetére


tuskooo
addikt

Szvsz azért így is nagy dolog :P

(#23350) Peat;) válasza hunnylander (#23348) üzenetére


Peat;)
veterán

Ahogy megismerhettük ezt a versenyzőt nem érdekli hogy szerinted mit érdemelt volna. :) Az érdekli hogy úgy nézzen ki a bélyeg ahogy. Szerintem. Azt már nem tudjuk meg melyik áll közelebb a valósághoz. Nekem mindenesetre jobban tetszik egy szimpla fotó, ha emberről van szó.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.