Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5077) SLYM válasza Anthony28 (#5076) üzenetére


SLYM
veterán

khm...

heti 1-2 aerob kevés. napi 1 kell, de heti 3-nál kezdődik. az pedig nagyon igaz, hogy a súlyzós edzés segít. de csak kis mértékben. ha eddig nem motivált az edzés, emiatt nem kell elkezdeni.
A diétával ne erölködj, pszihésen nagyon meg fog terhelni, és ha sikerül is leadnod vissza fogod szedni viszonylag hamar

hát ez nem igaz. amit utána írsz, hogy a kulcs az étrend megváltoztatása azzal egyetértek. de ha ő 2 hónap alatt akar 10 kilo zsírtól megszabadulni, oda muszály diétázni, tehát sok hús, és kevés CH(magyarul diéta)+napi 1 aerob edzés.

az étrendről amit írsz az jó, csak a gyümölcsöt ki kell hagyni, mert gyümölcscokrot tartalmaz, ami kerülendő diétában. az este nem eszünk dolog pedig szintén nem igaz. KELL este is enni! zöldség+hús, talán némi rizs is belefér este

a kezdeti fogyás pedig az izmok glikogén raktárainak a kiürülésében nyilvánul meg, nem csak a vízvesztésben, és teljesen mindegy honnan indulsz, ugyanannyi idő alatt égetsz el 5 kilo zsírt, 150 kilosan(ezt persze nem magadra venni, csak egy példa ;) ), mint én 68 kilosan. illetve attól, hogy valakin több zsír van, még nem ég el gyorsabban, mint akin kevesebb van

más: ma se aeroboztam, mert hideg van, esik, meg jeges minden. viszont a tiszta kaját tartom és ezalatt a 7 nap alatt mióta nem ettem édességet kezdek leszokni róla. már nem jut eszembe 2 óránként, hogy de megennék egy túró rudit :U

ja! lehet faszság, de a póker szerintem felér egy aerob edzéssel. mivel folyton emelkedett pulzus mellett jáccik az ember, így több zsírt használ a test, mint alapból. L|zsidoboz, fLeSs mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.