Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ldave válasza tomazin (#300) üzenetére


ldave
félisten

Ez ilyen marad végig. Látszik, hogy az alap játék (Remake) alap mozgáskészlete nem igazán ilyen bejárható területekre lett tervezve, ott szinte minden sík volt, ahol mozogni lehetett.

A Slime draws near! Command?

(#302) tomazin válasza ldave (#301) üzenetére


tomazin
veterán

igen, ezen gondolkoztam mikozben irtam a hszt, h a remakenel nem volt ilyen bajom.
a masik a kameramozgatas volt ami ilyen nagyon darabos volt erzesre, pedig most az uncharted 4et fejeztem be psen..

(#303) ldave válasza tomazin (#302) üzenetére


ldave
félisten

Uncharted, Last of Us mellett azért minden más kicsit gyengének érződik animációk terén :)

A Slime draws near! Command?

(#304) TrishtanAG válasza tomazin (#302) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Quality módban valamiért input lagosnak, és ettől darabosnak érződik a mozgás, 60 FPS módban sokkal jobb, csak arról meg ugye tudjuk, hogy jelenleg hogyan néz ki még :DDD .
Teleportáló karakterekkel én nem nagyob találkoztam, sőt, kábé annyira a seggemben jönnek mindenhova tök értelmetlenül, mint annó az FF 8-ban.

www.adventuregames.hu

(#305) ldave válasza TrishtanAG (#304) üzenetére


ldave
félisten

Ha felmész egy létrén vagy ilyesmin és rohansz tovább, akkor nem várja meg az animációt, hogy a többiek is felmásszanak, olyankor oda teleportálja a csapatot mögéd. Ezzel szerintem nincs semmi gond, ez egy játék :)

A Slime draws near! Command?

(#306) TrishtanAG válasza ldave (#305) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Szerintem ez elég random lehet. Nekem egyszer odaszorultak egy sziklaoldalra, mert át kellett lendülni csákánnyal róla, ők meg valamiért nem tudtak. Hát, jó messzire menve tőlük szórakoztam azzal, hogy meddig szenvednek ott, ha nem viszem el róluk a kamerát (akkor ugye semmiképpen se teleportálnak) :DD

www.adventuregames.hu

(#307) ldave válasza TrishtanAG (#306) üzenetére


ldave
félisten

Ami durva, hogy Aerith simán csak kézzel húzza fel magát a köteleken, semmi lábmunka :D Van ott izom.

A Slime draws near! Command?

(#308) TrishtanAG válasza ldave (#307) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Olyan karizmokkal puszta kézzel meg kéne tudnia állítania a lecsapó Masamune-t ;]

www.adventuregames.hu

(#309) tomazin válasza TrishtanAG (#304) üzenetére


tomazin
veterán

kiprobalom
koszi mindenkinek a valaszokat!

(#310) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#311) TBT


TBT
addikt

Befutott az első patch! :C

FF7 Rebirth Patch Version 1.020 out now!

- Improved graphic quality
- Improved frame rate & overall game stability
- Added "Sharp" & "Soft" options to the performance mode settings
- Added difficulty settings for certain mini-games
- Other bug & performance fixes

Fort Condor and Gears and Gambits are the mini-games that will get added difficulty settings.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#312) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Fácsén láttam ezt a kiváló kommentet:

"Where does Chadley get all his information and data?
The Cloud." :DDD

www.adventuregames.hu

(#313) winters123 válasza TBT (#311) üzenetére


winters123
tag

A Performance Smooth mód nekem telitalálat lett.
60 fps és nem tűnik érdemben rosszabbnak, mint a Graphics.

(#314) ldave válasza winters123 (#313) üzenetére


ldave
félisten

Nem igazán látok különbséget a két mód között, de nekem csak 1080p-s tévém van. A 30 fps-es változatnál látom, hogy miben több.

A Slime draws near! Command?

(#315) winters123


winters123
tag

Még csak Costa del Sol-on vagyok de hangulatra, sztorira ez a játék egyszerűen príma.

(#316) ldave


ldave
félisten

Ki milyen paklit használ Queen's Bloodban? Nekem eddig egy alap pontnövelős paklim volt (cactuar, chocobo, Ifrit), de most elkezdtem kipróbálni pár másikat is. Most egy lapleszedős alapra nézek egyet (tonberry king. mindflayer).

A Slime draws near! Command?

(#317) cactuar válasza ldave (#316) üzenetére


cactuar
aktív tag

Egy ideje egy módosított pontnövelős paklit használok. 2 kulcs lap van: Midgardsormr és Joker. Ezeknek mindig nő az értéke, ha megsemmisül egy lap. Két külön sorba lerakom, és általában 10-15 pontra felhíznak a meccs végére. Amióta ezzel jatszok, mindenki megvolt max második próbálkozásra.

Épp megérkeztem Nibelbe, de most pár napja nem sok időm volt játszani. Na majd a hosszú hétvégén. :)

(#318) ldave válasza cactuar (#317) üzenetére


ldave
félisten

Én is pont ott tartok (Chapter 11), a héten jó lenne már a végére érni :)

A Slime draws near! Command?

(#319) ldave


ldave
félisten

Ezeket a 3D Brawling ütéseket én abszolút nem tudom megkülönböztetni, az oldalt (jobb vagy bal) persze igen, de hogy merre húzzam után a kart, arra nagyon nem áll rá az agyam.

A Slime draws near! Command?

(#320) TrishtanAG válasza ldave (#319) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ez sajna már az eredetiben is ilyen volt. Egy fácsé csoportban javasolták, hogy amikor ütésre emeli a kezét az ellenfél, gyorsan pauzáljunk, így kényelmesen lehet látni, hogy milyen irányt kell nyomni rá :)

www.adventuregames.hu

(#321) ldave válasza TrishtanAG (#320) üzenetére


ldave
félisten

Ó, na erre nem gondoltam, hogy közben meg lehet állítani a játékot :) Köszi, kipróbálom majd.

A Slime draws near! Command?

(#322) cactuar


cactuar
aktív tag

90+ óra után egy kicsit besokalltam a játékkal. Még sok minijáték van hátra, + ott lenne még Gilgamesh-island is, de ezek már elég nehezek. Szóval megindulok északnak, és belekezdek a fináléba.

(#323) TrishtanAG válasza cactuar (#322) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Chocobo verseny megvolt az agybaj utolsó futammal együtt? :DDD
Nekem ott lett kábé elegem (csukodó kaktsuzajtók rulz).

www.adventuregames.hu

(#324) cactuar válasza TrishtanAG (#323) üzenetére


cactuar
aktív tag

A Chocobo versenyzés nem az én világom, az első 3 futamot csináltam meg. :)

(#325) ldave válasza TrishtanAG (#323) üzenetére


ldave
félisten

Gold Cupra gondolsz vagy utána lesz még valami nehezebb is?

A Slime draws near! Command?

(#326) TrishtanAG válasza ldave (#325) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Van egy küldetés a Chocobo farmos srácnak (meg Tifának), ahol 3 pályából álló versenyt kell zsinórban megnyerni a legelső helyen.

www.adventuregames.hu

(#327) ldave válasza TrishtanAG (#326) üzenetére


ldave
félisten

Nem kell mindhármat megnyerni, nekem 1-2-1 volt az eredményem, így a lényeg, hogy a pontok alapján az első legyél a harmadik futam után.

A Slime draws near! Command?

(#328) TBT


TBT
addikt

FF7 Remake series Part 3 might actually be called “Return” ?
Reason being is OST song title hints.
One of the last songs on Remake’s OST was “One Winged Angel - Rebirth
The last track of Rebirth’s OST is called “Aerith’s Theme - Return to the Planet

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#329) ldave válasza TBT (#328) üzenetére


ldave
félisten

Akár, de egyszeri dologból nem szerencsés mintát feltételezni :)

A Slime draws near! Command?

(#330) TrishtanAG válasza TBT (#328) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

FF7 Bow Wow Wow.
[link]

www.adventuregames.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.