Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Hmm, a Hell House Hard mode-ban azért elég élvezetes kis harc elé állít...

Forza JUVE!!!

(#152) Jigoku


Jigoku
tag

Na a végére értem, és egészen tetszett, amilyen irányt vettek a dolgok. A pacing helyenként tényleg elég fura volt, de hamar hozzászoktam, szóval egy idő után nem zavart. :D A játékmenet összességében tetszett, ahogy a történet és a látvány is. Igazából mindenben van pár apróság, amit furcsálltam, de összességében nekem egy nagyon pozitív élmény volt ez a játék (még úgy is, hogy az elején még elég kétes érzéseim voltak), és a folytatásokra is be fogok nevezni.

Imádtam a milliónyi dolgot, amit az eredeti compilationből betettek, bár nagyon gondolkoztam, hogy akik nem járatosak annyira az FF7-ben, azok vajon mennyit érthettek az egészből?xD Mert főleg a vége szerintem nekik csak egy nagy wtf. Még nekem is van jó pár kérdésem, és én a Before Crisis meg a Dirge of Cerberus kivételével (utóbbit elkezdtem már mondjuk) mindent játszottam/olvastam/megnéztem, ami elérhető a Compilationből... De tetszik is valahol, hogy ennyi misztikumot meg izgalmat meghagytak, mert így azoknak is tudnak legalább meglepetéseket okozni, akik az eredetit ismerik.

Mindenesetre várom nagyon a következő részt, mert nagyon érdekel, merre viszik tovább a dolgokat. :K

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#153) Rage47 válasza Jigoku (#152) üzenetére


Rage47
veterán

én most vittem végig és a vége elég wtf sajnos
várhatok 2-3 évet most a folytatásra, hogy kiderüljön valami, már ha ki fog
KH3 beütése volt eléggé, ott is csak pislogtam sokszor, de itt csak a vége volt ilyen szerencsére :D

(#154) Jigoku válasza Rage47 (#153) üzenetére


Jigoku
tag

Ámen, az utolsó pár óra nagyon KH-feelinges volt nekem is!!! :DDD :R

A folytatást én is nagyon kíváncsi leszek, mikor/hogy jelentik majd be, meg mikorra várható. Biztos dolgoznak már rajta (vagyis én nagy naívan úgy gondolom xD), aztán ha nem is most, a Part 1 megjelenését közvetlenül követő időkben, de valamikor csak beszélnek majd róla.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#155) Sordoran válasza Jigoku (#154) üzenetére


Sordoran
addikt

Már február környékén (eredetileg akkor jelent volna meg ugye) mondták, hogy már dolgoznak a folytatáson. Persze ebből nem derül ki semmi, csak hogy lesz, aztán 2 év vagy 5 év múlva, ki tudja. Ez a 2-3 év múlva tipp reális lehet és ezzel gond sincs szerintem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#156) Jigoku válasza Sordoran (#155) üzenetére


Jigoku
tag

Na, szuper akkor, ha már hivatalos is a dolog. :D

2-3 év teljesen korrekt, nyilván ha több lesz se tudunk mit tenni, én legalábbis várok türelmesen. A 2015-ös bejelentés óta eltelt 5 év is olyan hosszú időnek hangzik, ahhoz képest viszont így utólag egész gyorsan eltelt.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#157) Kai_Rong válasza Sordoran (#155) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

"Ez a 2-3 év múlva tipp reális lehet és ezzel gond sincs szerintem."

Húha, Square Enixéknél, Nomura keze alatt időbeli realitásokra fogadni? :D :P

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#158) Sordoran válasza Kai_Rong (#157) üzenetére


Sordoran
addikt

Hadd álmodozzunk. ;] Ha komolyan gondolták a remake-et, és bíztak a sikerben, akkor elindulhatott jóval előbb a fejlesztés, mint más esetben. Bár igaz komplexebb azért a játék sok más projektnél ami miatt idő igényesebb (bár minőségben azért lenne mit fejlődni néhány területen). Most úgyis a PC-s port lesz majd a terítéken először, utána kerülhet bejelentésre a folytatás, szóval minimum 1 évig szerintem még nem fogunk hallani róla.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#159) Rage47


Rage47
veterán

Amúgy pofátlanul jó zenék szóltak a harcok alatt, eleinte volt, hogy nem tudtam figyelni a harcra, mert olyan jó szólamok jöttek a zenében :D

(#160) Sordoran válasza Rage47 (#159) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is imádom a zenéit, és bár a harc alatti zenék is jók, de nekem mégis EZ a kedvencem (rögtön az első szám ami szól, Midnight Rendezvous). Mikor először meghallottam teljesen megragadott. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#161) Fuzzy87 válasza Rage47 (#159) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Nekem a chapter 7-es [Airbuster] boss zenéje maradt meg nagyon. :)

Utolsó fejezetben másnak is lekapcsolta a játék a share-gomb funkcióit?

(#162) Jigoku válasza Fuzzy87 (#161) üzenetére


Jigoku
tag

Igen, ott semmit nem tudtam rögzíteni én sem, és ahogy beszéltem más fanokkal, ők sem, szóval ez általános dolog. :D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#163) Fuzzy87 válasza Jigoku (#162) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Érdekes, azthittem csak engem tisztelt meg a játék vele. :D

Meglett a platina 83 órával. Volt szenvedés egy-két bossnál, főként a játék végefelé. Pár manuscript elmaradt, de azok nélkül is hozható volt.
Tipp: 17-ik fejezetben az utolsó VR küldit érdemes megcsinálni a [Götterdämmerung] miatt.

(#164) Adam_Shepard válasza Fuzzy87 (#163) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy, h zt meg tudod már csinálni, akkor kb. mindent le tudsz nyomni a játékban. Ez is csak egy "kedveskedés" Azt amúgy meg tudod mondani, hogy az Aerith hol lesz velünk úgy, hogy a combat simmel is tudjam hasznáélni? Most tartok a trophy tisztogatásnál és a weapon abilityk kellenek most.

Ill. egészen pontosan ezt farmoltam ma majdnem egesz nap https://finalfantasy7remake.wiki.fextralife.com/MP+Consumption

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#165) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#164) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Chapter 17 elején, hamar eljutsz Chadleyhez, és az összes karaktert tudod használni a szimulátorban.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#166) Fuzzy87 válasza Adam_Shepard (#164) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Azzal elvoltam én is, főleg a revival materiával. Persze miután meglett szembesültem azzal, hogy a Pedometer mati 5000 lépése AP boost matit ad... -.-'

(#167) Adam_Shepard válasza Fuzzy87 (#166) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Áh. Ahogy írtam, tegnap nekiültem jól és egy csomó trophy zuhogott ki. Az a Bahamut harc eléggé pörgős volt. Szerintem az készít fel a hard modera igazán. Ja, a revival volt utolsónak nekem is linkeltem is hozzá az ap boostot azonnal. Már csak az enemy skill, Malboro, Joy, Hard mode van hátra és platina.

a legtöbbet a ruhákkal szívtam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#168) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

a hard modeot ki milyen builddel nyomta végig?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#169) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#168) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Folyamatosan változó... Bár még csak a chapter 15 végéig. Nálam van pár materia ami fix, van pár ami attól függ hány karakterünk van éppen, és vannak enemy függő materiák.
Leginkább MP optimalizálásra fókuszálok, bár chapter végén mindig marad sok. Szóval kicsit overkill, amennyit variálok vele, de nekem ez így jön be.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#170) Fuzzy87 válasza Adam_Shepard (#168) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Fixen HP, MP UP materiák duplán. Bossok előtti szakaszokon heal helyett meg prayer és/vagy chakra, az MP spórolás miatt. Fegyókból a Reprieve-osokat használtam. Többi materiát és kiegészítőket én is az adott szituáció szerint cserélgettem.

(#171) Adam_Shepard válasza Fuzzy87 (#170) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Elkezdtem kipucolni a konnyebb chaptereket hardon es orommel vettem eszre a reprieve opciot meg a 6. Lvlhez jaro skilleket. Fegyverbol kinek, mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#172) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

kiplattant. nem gondoltam volna, hogy ennyire megáll ez a topik.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#173) Kai_Rong válasza Adam_Shepard (#172) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hány óra szenvedés volt? (főleg a hard végigjátszás)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#174) Adam_Shepard válasza Kai_Rong (#173) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

115-re terveztem 106:11:41 lett a vége mindennel együtt. Voltak hullámvölgyek.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#175) Kai_Rong válasza Adam_Shepard (#174) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Hát, én akkor ezt el is engedtem :D Ennyi idő alatt a Yakuza 5 Remastert is ki lehet platinázni from scratch. Meg nekem még a Final Fantasy Dissidia NT is hátra van, amiben szintén van még 20 óra dögunalmas farmolás.

BtW: gratula hozzá, szép teljesítmény :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#176) Adam_Shepard válasza Kai_Rong (#175) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy, lehet hogy most csak sok volt, de a hard modeot atom élveztem a normal után. Mintha 2 teljesen más játékot játszanék, azzal, hogy nincsenek itemek. Meg a superboss utáni item is teljesen más aspektusba helyezi az erőviszonyokat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#177) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megírtam én is a magam véleményét a játék után (a PS4 topikba): [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#179) keIdor


keIdor
titán

Hú de halott a topik. :DDD
Én most játszottam végig, első FF élményem volt, nagyon tetszett. Szerintem ez egy remekmű, olyan alkotásokkal van nálam egy szinten, mint a Witcher 3, RDR2 vagy az SWKotOR. (abból is várós a Remake)
Milyen jól tettem, hogy elkezdtem. Bővült a favorit játékok listája nálam, ahova nehéz bejutni. A leg-leg-legjobbak közé, ennek sikerült.

PS Plushoz járt a játék, a PS5 változat és annyi jól hallottam róla, mondom akkor elkezdjük. Vakon mentem bele, mert semmit nem tudok a történetről, az eredetivel sose játszottam, más FF játékokkal sem, annyi tudok, hogy a számozott részeknek nincs köze egymáshoz.

Bevallom olyan chapter 6-7 magasságában kezdett csak jobban behúzni. Mivel semmit nem tudtam a karakterekről, a világról, ezért YouTube-on utánanéztem egy kicsit, lehetőleg figyelve arra, hogy sok spoilerbe ne fussak bele.
(nyilván sikerült, elkerülhetetlen volt :DDD így azt is tudom, hogy az OG verzió végén mi van :( )
De legalább tudok a karakterekről valamit, meg Midgarról, Shinráról stb. ez kellett ahhoz, hogy magával ragadjon a játék néhány óra után, mert nem tudtam ki-kivel van és mi a cél. Mi az a mako reaktor stb. egyáltalán mit miért csinálunk. Azt is tudom, hogy miben különbözik az OG-től és ez szintén zseniális húzás, illetve bátor.

A karakterek zseniálisak, a soundtrack is rohadt jó, CP 8-9 alattiak fogtak meg nagyon.
A harcrendszer is tetszett, normálon kellően nehéz és elég jó kihívás volt néhány boss.
Platinázni kéne, de a hardhoz szerintem kevés lennék... azért sok healing potion lement ez alatt a 34 óra alatt. :DDD

Várom a folytatást, az már day1 vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#180) melega válasza keIdor (#179) üzenetére


melega
őstag

Egyet értek, ugyanaz.
Én egy hete húztam be ps storeból ps 5 re.
Most tartok a 17. fejezetnél, és imádom.

A part 2, part 3 is tuti vétel lesz.

Szerinted, vagy szerintetek a part 2 mikor érkezik idén vagy legközelebb 2023 ban?

Kíváncsi leszek a folytatások végére a Final Fantasy VII remake part 2, vagy part 3 amik még nem jöttek ki a végén tragikus véget ér Cloud, nyer vagy veszt az Avalanche.

(#181) keIdor válasza melega (#180) üzenetére


keIdor
titán

Bármikor bejelenthetik, de én 2023 előtt nem számítok rá.

Én nem játszottam az eredeti 1997-es kiadással, de néztem a történetről videókat. Nem Cloudot kell félteni. :) Hanem másik egyik kedvenc karakterem.
spoiler: De ez el fog térni az 1997-estől, mert másik timeline, mint kiderült.

Mondjuk itt azt írják, hogy “the year ahead” [link]
Jó lenne, ha idén jönne. Ez+GoW Ragnarök… :Y

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#182) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Hat, legalabb az ujoncoknak bejott ez a jatek :) En valszeg vegleg leteszem a Final Fantasy lantot, mert ez mar reg nem az a fajta jatekkeszitesi szellemiseg, amit a Squaresoft kepviselt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#183) melega válasza keIdor (#181) üzenetére


melega
őstag

A FF VII remake folytatását tuti beszerzem.

Mondjuk nekem normálon nehéz volt egy idő után és visszavettem easyre.
Hardon nem bírnám úgy szerintem Dark Souls 1 nehézségű.

Amúgy az első Final Fantasy játékom és imádom.
Sportból csak a Forza horizon érdekel, de ezt a FF VII remaket imádom.

Bár nem lepődök meg hogy Adam Shepard hardon viszi végig, neki nem istentelenül nehezek a dark souls védjegyű játékok.
Gondolom azért ragaszkodik hozzájuk mert a legtöbb mait könnyűnek tartja.

[ Szerkesztve ]

(#184) keIdor válasza melega (#183) üzenetére


keIdor
titán

Nekem ment a normal, de néztem videót, hogy hardon milyen materiat osztanak és kinek meg miért. Úgy ment. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#185) melega válasza keIdor (#184) üzenetére


melega
őstag

Az a kérdésem hogy a játék végén az aki Sauronra hasonlít a Shadow of Warból, játék közbe mindig és a végén nem lehetett kinyírni.

Nem értettem mért kavar be mindig Cloudnak, meg a társainak?

Lehet hogy legyőzhetetlen?

Lehet hogy a 2. részében a Final Fantawsy VII remaknek Cloud az ő oldalára fog állni, mert nem tudják legyőzni?

A másik remélem az FF XVI sem lesz sokkal rövidebb ennél, és remélem nem fele olyan hosszú lesz.

[ Szerkesztve ]

(#186) Kai_Rong válasza melega (#185) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egy teljes erteku FF olyan 60-70 ora szokott lenni (minimal sidequesttel, nem completionist hozzaallassal).
Az FFXVI raadasul jo kezekben van, mert az FFXIV-gyel mar bizonyitott Yoshida-Takai duo kesziti, nem az elqrvult cashgrabbing Nomura-fele bagazs. Es a trailerek alapjan is inkabb az FFXIV kozepkori settingjere hajaz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#187) keIdor válasza melega (#185) üzenetére


keIdor
titán

Sephiroth-ra gondolsz szerintem.
Nem akarok spoilerezni, én se tudtam, hogy ki ő, teljesen vakon mentem bele a játékba, én az összes karakterről néztem videót, hogy tudjam ki kivel van.
Róla ezt néztem meg: [link]
De spoileres értelem szerűen. Szóval csak saját felelősségre. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#188) melega válasza Kai_Rong (#186) üzenetére


melega
őstag

Tudom. Nekem a FF VII remake az első FF játékom és szeretettel bvárom a folytatást tetszett.

Szóval hogy a Final Fantasy 60-70 órás szokott lenni.
Ezért nincs még kész az FF XVI, de tuti be fogom szerezni.

A FF VII remake 2 őt az elárvult cashgrabbing Nomura féle bagázs készíti?
Nekem bejött a remake part 1 is.

A Squersoft régi játékfejlesztését nem ismerem, de trailer és gameplay videó alapján bejövős a XVI is.
Nyíltvilágú játékra számítsak a FF XVI esetében?

A FF XIV ről néztem videókat, de nekem unalmasak.

[ Szerkesztve ]

(#189) Kai_Rong válasza melega (#188) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ugyanaz a banda csinalja a remake part 2-t. Ok csinaltak az Intergrade DLC-t is. Ezert nem szamitok sok jora. Latvanyosnak biztos latvanyos lesz, de marad az itteni - szamomra iszonyatosan frusztralo se ize, se buze - gameplay meg a sztori megcsufolasa.
A XVI valszeg nyiltvilagos lesz (es remelhetoleg jobban megoldva, mint az FFXV).
Az FFXIV a legjobb dolog, ami az FF jatekokkal az elmult 14 evben tortent. Remek a sztori, rengeteg effort ment a vilagalkotasba, es nagyon jo a community. En csak a trialt nyomtam vegig az alapjatekbol, mert felek, hogy racsusznek az MMO vonal miatt :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#190) melega válasza Kai_Rong (#189) üzenetére


melega
őstag

Nekem a 7. rész adja nagyon és bejön ezért a folytatásért is pénzt adok.
Nagyon érdekel hogy a Sauron kinézetű főellenséggel mi lesz.

Cloud mellé fog állni, és együtt leigázzák a Földet, esetleg a Cloud mostani társai együtt igázzák le Sephirot és Cloudot feltéve ha Cloud nem tud ellenállni Sephiro csábításának..

A FF XV be eljutottam egy darabig, de olyan rohadt unalmas volt hogy meguntam, és letöröltem torrentes verzió volt meg. Nem bántam meg hogy nem adtam érte pénzt.

A FF XVI ra leszek kíváncsi még, nekem egy GoW jellegű harcrendszer bejön.

Emlékzetem a Middle Earth Shadow of Mordor, Shadow of War, God of War játéko, Prince of PErsia Sands of Time trilógia mentek.
Witcher széria a kedvenc MMORPGM.
Az első részét szerettem a legjobban.

Te amúgy szeretted MMorpgben a witcher játékokat?
Az első részét 5 ször játszottam végig 250 óra steamen végül megvettem 5 végigjátszás után.
A másodikba van 60 órám, de ott is meglett minden befejezés steames van meg
A harmadik részét ps 4 re vettem anno:
Mindhárom befejezés meglett
Ciri meghalt
Ciriből Witcher lesz
Ciriből császárnő lesz.

A Blood and Wine dlcnek is:
Geraltot lecsukják
Geraltot Ciri meglátogatja mint witcher
Geraltot Ciri meglátogatja mint császárnő.

Mellesleg a Blood and Wine végén azért Ciri jött mert az alapjűátékban Trisst és Jeniffert is megcsaltam egymással. Mindenkit megpattintottam.

Kérdésem a FF XV I ban milyen jellegű harcokra számítsak God of War, Witcher jellegűekre, Shadow of War jellegűekre, PoP Warrior Within jellegűekre?

[ Szerkesztve ]

(#191) keIdor válasza melega (#185) üzenetére


keIdor
titán

Ez is egy jó videó: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#192) melega válasza keIdor (#191) üzenetére


melega
őstag

Köszi!

(#193) Synthwave válasza melega (#192) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem rossz kis gém, eddig ~35 órát raktam bele (ami különösen figyelemreméltó annak fényében, hogy három éve van meg a gép, és ezzel együtt ment nagyjából 50 órát), lassan irány a topside, még pár mellékküldetés van hátra. Szimpla PS4-en is jól néz ki, plusz platformhoz mérten korrekt a frame rate, nincs vele vergődés, bár egy kicsit FF XIII aromát érzékelek, csak épp NPC-kkel; eléggé csőben haladás a dolog. A töltésidők nem annyira szívderítők, még SSD-vel sem, de ez van. Ellenben akad japán hangsáv, ami igazán örvendetes.

A favorit amúgy még mindig a VIII, X, meg a XIII-2. A VIII Remaster pöcörögtet is rendesen, kár, hogy abból nem lesz Remake.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#194) melega válasza Synthwave (#193) üzenetére


melega
őstag

Én már a XVI ot is megvettem előre 10 hónappal mint anno a Plague talet.

Imádom azt is.

(#195) melega válasza Synthwave (#193) üzenetére


melega
őstag

En mar berendeltem a platinumshoptól a Rebirthőt is. A remake part 2 őt.

(#196) ldave válasza melega (#195) üzenetére


ldave
félisten

Akkor lassan meg is kapod :C

A Slime draws near! Command?

(#197) ldave


ldave
félisten

Legyen ez a Rebirth topik is? Vagy nyissunk esetleg újat? Szerintem jobb lenne ezt folytatni.

A Slime draws near! Command?

(#198) oriic válasza ldave (#197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán átnevezés elég. ----> Final Fantasy VII Remake/Rebirth

Aztán pár év múlva ha jön a 3. rész, akkor mehet majd lesz egy újabb átnevezés. Remake is sok éves játék már, és van 200 hozzászólás, felesleges úgy vélem külön topikot csinálni mindenhez, bőven elférnek a hozzászólások itt.

Live-Die-Respawn

(#199) Kendek válasza oriic (#198) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ok, akkor átneveztem. :)

<-ƘƘ->

(#200) koncsik válasza Kendek (#199) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csodálkoztam is, hogy kész... :B A rebirth után PS4 mellé egy PS5?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.