Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Nagyon nem vagyok a játék végén, ellenben a fácsé elémdobta ennek Jenova-s bossharcnak a zenéjét, ami olyan szomorú lett, hogy levontam belőle a következtetést, hogy vannak olyan fix pontok a történelemben, amit még egy időutazó(?) Aerith sem tud megváltoztatni.
[link]

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#252) TBT


TBT
addikt

Napi Tifa:

Még a haja is gyönyörű! :B

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#253) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#254) TBT válasza oriic (#253) üzenetére


TBT
addikt

He? Dehát a Remake már PC-re is kijött... A Rebirth pedig nem fog? Ez így eléggé érdekes döntés a Square Enix részéről. De gondolom nem tudtak ellenállni a Sony "barátságának". Vagy a Square nem akar több moddolt Tifát PC-n, pláne amilyen jelenetek vannak a Rebirth-ben... :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#255) ldave válasza TBT (#254) üzenetére


ldave
félisten

Ez inkább azt jelenti, hogy Xboxra nem jön, ha konzol, akkor csak PS, mellette meg majd PC.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#256) oriic válasza TBT (#254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem PS exkluzív, hanem PS konzol exkluzív. Szóval konzolok közül csak PS-en marad, PC-re még jöhet. (ergó nem jön Xbox-ra na :DDD)

Live-Die-Respawn

(#257) TBT válasza oriic (#256) üzenetére


TBT
addikt

Így azért más... Ezt a hírt is minden oldal máshogy hozza le. :DDD
PC-re jöhet a superior verzió (natív 4K + HDR + 120 fps) :D, de gondolom nem fognak sietni vele - ezután a deal után pedig főleg nem.
Tavaly mondjuk Phil nagy mellel kijelentette, hogy hosszútávú és nagyon jó szerződéseket kötött a Square a Micro-val az XBox irányába... Ezek szerint a Final Fantasy Online-ra és a Visions of Mana-ra gondolt és nem a nagyobb Final Fantasy címekre (16 + 7 Remake trilógia). :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#258) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

A képen Tifa a PS konzolos exkluzivitást koktélozással ünnepli, Cloud meg azon gondolkodik, hogy mintha látta volna már a jelenetet a sárga jútúbon :DDD

www.adventuregames.hu

(#259) TBT


TBT
addikt

Nap Tifa? :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#260) TrishtanAG válasza TBT (#259) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Tuti ilyen is van már a sárga jútúbon :C

www.adventuregames.hu

(#261) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#262) ldave


ldave
félisten

Najólvan srácok, menjetek szobára :)

A Slime draws near! Command?

(#263) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

A Corel Prison rész végén van egy boss fight, aztán egy minijáték, annál szintén egy sajátos bossal. Ha sikerült a legvégén meghalódni, a menü legfelső pontjára kell rámenni, különben visszatesz a rendes boss elé, és megy a kukába simán fél óra (marhára nem egyértelmű, hogy mire kell menni). Eskü, nem sikerült beszopnom :O

www.adventuregames.hu

(#264) melega válasza TrishtanAG (#263) üzenetére


melega
őstag

Ebbe a játékba simán bele lehet fektetni 90-100 órát.

Nekem bejön ahogy az első is.
Nagyon látványos és jó a hangulata.

Kíváncsi vagy az FF remake part 3 ba évek múlva majd milyen újdonságokat tudnak felmutatni.

(#265) TrishtanAG válasza melega (#264) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Plusz baromi sok fanservice van benne a teljes szériára. Pl. az FF8-ból a The Extreme motívuma Jenova témájában, vagy amikor a csajok FF X-2-es pózba vágják magukat, vagy amikor Cait Sith megszivatja Palmert a hotel foglalásnál. Az eredetit ismerők az utóbbin jól mulatnak, hogy miért tudja ezt megtenni egy random robotmacska (mondjuk itt is gyorsan kiderül utána, hogy valójában kicsoda).

www.adventuregames.hu

(#266) ldave válasza TrishtanAG (#265) üzenetére


ldave
félisten

Meg ott volt a kis madárka Barret fején (FFXIII), tényleg rengeteg utalás van mindenféle FF játékra.

A Slime draws near! Command?

(#267) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Valaki platinázta már innen?😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#268) ldave válasza KoNZoLik@ (#267) üzenetére


ldave
félisten

Meglepne, a legtöbben szerintem még a végére sem értünk a sztorinak.

A Slime draws near! Command?

(#269) KoNZoLik@ válasza ldave (#268) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze csak kíváncsi lennék, hogy van-e valaki olyan elvetemült 😂 Az biztos, hogy a platina kb 150-200 óra lesz...Remake sokkal rövidebb volt, de annál nekem 130 óra volt😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#270) TrishtanAG válasza KoNZoLik@ (#269) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

120 óra a minimum szerintem. Összes Fort Condort megnyerni, összes summont megcsinálni, összes protobizbaszt összeszedni, mindenkit megverni kártyában, minden kis mellékküldetést teljesíteni (nyamvadt tyúkterelgetés ;] ) nem két perc.

www.adventuregames.hu

(#271) KoNZoLik@ válasza TrishtanAG (#270) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amiket írtál nagyjából minden megvan, már csak hardon kell végig vinnem, és az összes summont legyőzni az arénában, azok is 2 kivétellel megvannak ... megjelenés óta tolom napi 10 órában minimum😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#272) TrishtanAG válasza KoNZoLik@ (#271) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én az uccsó csirkénél hagytam fel az ilyen álmaimmal. Francnak van kedve gyökkettővel hátrafelé gyalogolva végigterelni a fél dzsungelen :U
Amúgy hány óránál tartasz ennyit belerakva?

www.adventuregames.hu

(#273) KoNZoLik@ válasza TrishtanAG (#272) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az utolsó csirke a legkönnyebb, mert nem kell végig vinni, mert betámadja egy enemy, csak le kell győzni, és magától az öreg asszonyhoz vissza megy a tyúk, szóval nincs terelgetés 👍

Eddig 102 óra...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#274) ldave válasza KoNZoLik@ (#273) üzenetére


ldave
félisten

Nekem kb 25-30 órám van benne, most értem a Gold Saucerbe.

A Slime draws near! Command?

(#275) KoNZoLik@ válasza ldave (#274) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én amit lehetett mindent megcsináltam első körben, vissza mentem a régebbi helyszínekre többször is, amiket nem tudtam korábban megcsinálni azokat meg csináltam, és van mit bőven 😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#276) ldave válasza KoNZoLik@ (#275) üzenetére


ldave
félisten

De amúgy platina nem célom, a Remake-ben sincs meg, pedig végigjátszottam hardon és a Pride&Joy is megvolt.

A Slime draws near! Command?

(#277) KoNZoLik@ válasza ldave (#276) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha azok megvoltak akkor mi az ami nem lett meg?😳 Gyakorlatilag az a 2db legnehezebb trófea, a többit gyakorlatilag csak úgy beadja...😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#278) ldave válasza KoNZoLik@ (#277) üzenetére


ldave
félisten

Pl. mindegyik ruha, ahhoz kéne még két végigjátszás a szükséges fejezetekből, mert az első kettőnél (normal + hard) nem figyeltem, hogy mi van meg és mi nincs, ami semmi más nem adna, vagyis részemről felesleges idő.

A Slime draws near! Command?

(#279) KoNZoLik@ válasza ldave (#278) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja igen, hát az összes ruha a legnehezebben azt el is felejtettem már milyen szopás volt 🤮

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#280) ldave válasza KoNZoLik@ (#279) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy nekem nagyon sok játék van ilyen 85-90% trófea közelségben a platinához, azok többsége mind ilyen, hogy még pár óra kéne, de nekem nem éri meg a ráfordítást, inkább játszok új játékkal abban az időben.

A Slime draws near! Command?

(#281) KoNZoLik@ válasza ldave (#280) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sok esetben én is ugyan így vagyok, még csak 180db platinam van, de lehetne akár ennek a háromszorosa, mert nekem is több 100db olyan játékom van amihez 1-2 trófea kellene a platinához, de nem érdekel...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#282) TBT


TBT
addikt

Kint van a Final Fantasy VII: Rebirth teszt!

Azért Grath is tudja, hogy mikről kell fotót lőni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#283) melega válasza KoNZoLik@ (#267) üzenetére


melega
őstag

Én nem.

Viszont 90 óra után majdnem a legvégén vagyok, lovarda és munka mellett az összes szabadidőmet ennek szenteltem.

Rengeteg fast travel pontot akiváltam.
Sok mellekküldit megcsináltam, de nem rohantam vele, a videók nagyon jók.

Eddig csak az FF XVI ot, az FF VII remake part 1 et és a rebirthit toltam ki.

Ennyire az FF XVI ot sem éltem, pedig az is tetszett.

(#284) melega válasza TBT (#282) üzenetére


melega
őstag

Ő már profi

[ Szerkesztve ]

(#285) ldave


ldave
félisten

Amúgy nem tudom én csináltam-e valamit rosszul, de a Gold Saucerben ez első aréna csatát sem bírtam megnyerni (The Zoomies, 4 madár, 4 kutya). A kiírás szerint lvl28-as nehézség, nekem 29 volt a csapatom, de olyan szinten felmosták velem a padlót, hogy meglepődtem. Eddig minden akadályt nagyjából simán vettem, bosson nem is haltam. Na mindegy, majd visszajövök erősebben :)

A Slime draws near! Command?

(#286) melega válasza ldave (#285) üzenetére


melega
őstag

Vegigvittem a játékot és azt mondom aki Aerithet játszotta akinek jó a hangja meg a catat azok a játék legjobb színészei.

Kíváncsi vagyok a 4 év múlva megjelenő folytatásba sikerül e Sephirotot végleg legyőzni.

(#287) TrishtanAG válasza melega (#286) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Aerith szeret saját magával játszadozni :DD .
[link]

www.adventuregames.hu

(#288) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na azt hiszem ez nem lesz platina :( Elkezdtem hardon, lvl70 az összes karakter, mindegyik felboostolva legjobb matériákkal/fegyverekkel, és a 2. chapter mocsári kígyó úgy seggbe kúr, hogy öröm nézni 😳 Azért az előző rész emlékeim szerint nem volt ennyire nehéz, ott "simán" végig vittem hardon 🤔

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#289) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Amúgy összesen 125 órát tettem bele, minden percét élveztem, nekem év játéka sőt meg merem kockáztatni, hogy 35 év játékos pályafutásom TOP 3 játékában benne van👍
Most 71%-on áll a trófea lista nálam, nézegettem és a hard végigjátszáson kívül van azért még 1-2 trófea amire kerekedett a szemem 😅😳 Zongorázás pl mind a 6 számot hiba nélkül lejátszani, hát 3 megvan, de a másik 3db eléggé necces, biztosan vannak ügyesebbek nálam, de én biztos nem szenvedek ilyenekkel...vagy a 3D fighting Sephirot ellen...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#290) melega válasza KoNZoLik@ (#289) üzenetére


melega
őstag

Egy biztos néhány év múlva jön a záró epizód tuti megveszem.

Amiatt is a pshez ragaszkodom.

Én amúgy az első részt sem tudtam platinázni.

(#291) KoNZoLik@ válasza melega (#290) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én sem szoktam minden áron platinázni mindent, de van olyan játék ami "megérdemli" nos ez is ilyen, plusz általában csúcsra járatok minden játékot főleg a mostani játék árak mellett, ha már 30K-t kiadok értük, akkor amit lehet hozzam ki belőlük 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#292) melega válasza KoNZoLik@ (#291) üzenetére


melega
őstag

Ezzel én is így vagyok.

(#293) ldave


ldave
félisten

Most pár nap kimaradt nekem, de a héten szeretnék haladni a játékkal, Chapter 9-ben vagyok, most megyek a reaktorhoz Gongagából.

Amúgy hétvégén otthon voltam (szülői ház, gyerekszoba :) ) és elővettem a régi PS-t, benne az eredeti játékkal, még egy egyik mentésem is megvolt a játék végéről:


Az a durva, hogy az ingame time itt kb 40 óra a teljes játékra :D

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#294) cactuar


cactuar
aktív tag

Így 50 óra után kezd frusztrálóan nehéz lenni néhány minijáték.
Pl az 5. zongora darab ( Two Legs? ), kb esélytelennek látom, hogy megcsináljam A szintre.

[ Szerkesztve ]

(#295) ldave válasza cactuar (#294) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a zongora lesz nekem is, ami kimarad, vagy legalábbis a végére hagyom. A több eddig szembe jött minijáték pár próba után meglett max jutalomhoz szükséges pontra.

A Slime draws near! Command?

(#296) KoNZoLik@ válasza cactuar (#294) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A-ra sima liba az összes, de a trófeához mind a 6 dalt hiba nélkül kell lejátszani 😳
A többi mini játékok és sub questet már megcsináltam, de ez kimarad szerintem...
Amúgy csak nem hagyott nyugodni és hardon meglett a 2. Chapter mocsári kígyó, most a 3. Chapternél sz*pok a kő golemmel Red13+Barett párossal 😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#297) myckey válasza ldave (#293) üzenetére


myckey
veterán

:C
Zsír ! :DD :R Good Job !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#298) TBT


TBT
addikt

Pedig a zongorás részek olyan jók! :) :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#299) KoNZoLik@ válasza TBT (#298) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, ez a legjobb verzió 👍 [link]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#300) tomazin


tomazin
veterán

sziasztok!
tegnap leszedtem a demot, hogy megnezzem van-e kedvem jatszani vele es rettentoen zavart,h iszonyat darabosnak erzem a karakter mozgasat. dombokrol amikor nincs az kek nyil iszonyat benan ugrik le, tarsak odateleportalnak amikor fel-leugralok. ez a teljes jatekban is ennyire eszreveheto?
(nem vagyok egy sasszem, meg nem direkt ezt nezem, cyberpunkot is vegignyomtam megjeleneskor huszonpar fpssel, de most nagyon sokszor ereztem,h kiszakit a jatekbol)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.