Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KaitouP válasza Kai_Rong (#50) üzenetére


KaitouP
veterán

20-25 óra, nem kevés, LOL. Az eredeti játékom jóval 100 óra felett lett végigjátszva. Na az a nem kevés.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#52) Kai_Rong válasza KaitouP (#51) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Akkor golden chocobótól kezdve mindent maxoltál meg pénzt / XP-t farmoltál a teljes csapatnak, vagy szimplán első JRPG-id egyike volt :) Az FF7 nem egy 100+ órás játék alapjáraton, én nyolcvanpár óra alatt végeztem, pedig 8 éves fejjel masszívan szótáraznom kellett mindent. A Remake pedig csak a játék pici részét adja.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#53) KaitouP válasza Kai_Rong (#52) üzenetére


KaitouP
veterán

Természetesen 100%-os végigjátszást csináltam, így ismeri meg csak az ember a játék igazi sava borsát. Az alapsztori is elviszi a hátán a játékot, de ha valaki sok pluszt akar mellé, annak a végén bőven 100 óra felett lesz a végigjátszása. (Az első JRPG-m a IX. rész volt, de ott is ugyan olyan eredményekkel végeztem, 100 óra felett.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#54) Kai_Rong válasza KaitouP (#53) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A IX hosszabb is, mint a VII :P Azzal egyetértek, hogy a 100% (ami megint sokféleképpen definiálható) az igazi, de azért az nem a normál modus operandi egy átlagos játékosnak. Az, hogy a midgari részig 20-25 óra alatt ez az FF7 Remake Part 1 RPG kitart, az szerintem bizakodásra ad okot, mert fogunk még további 3 részt kapni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#55) KaitouP válasza Kai_Rong (#54) üzenetére


KaitouP
veterán

A main sztorin lazán végig lehet gyorsabban is rohanni mint a VII-n, ha 100%-ot akarsz, akkor meg ugyan ott vagy mindkettővel igazából. A 100% alatt a definíciót természetesen úgy értem, hogy minden superboss, minigame, megszerezhető cucc, secret és még ragozhatnám, meg van szerezve, csinálva, ecetera (másként egy JRPG játék berkein belül nem is igazán lehet érteni).

Bizakodásra semmi okot nem ad itt szerintem semmi, mert az általad megnevezett plusz három részt tudtommal sehol nem nevezték meg hivatalosan, tehát még mindig nem tudjuk hogy mennyi idő alatt, hány szeletben, mennyi pénz kifizetésével kapjuk meg a teljes játékot. Ez inkább aggasztó.

Természetesen a Midgar-i kis szelet a 25 órájával nem rossz, de ha ez teljes játék lenne, inkább röhögnék kínomban - az XV -n, mint "teljes játék", ennyi idő alatt lehetett végigrohanni.

Az meg ugyancsak szükségtelen volt, hogy olyan karaktereket (és még ki tudja, mit) rakjanak bele a játékba, amik nem is voltak benne az eredeti játékban. A demó egy jó képet adott a játékról, de ha végigolvasom azokat a dolgokat, amiket ide most leírtam "aggasztó tényezőként" a játékkal kapcsolatban, akkor már annyira nem vagyok bizakodó. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#56) Kai_Rong válasza KaitouP (#55) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Vannak ennél elborultabb megközelítések is a "mi a 100% egy JRPG-ben" kérdéskörben (minden tárgyból a maximum elérhető mennyiség kigyűjtése az inventoryban és társai), azért mondom, hogy ki hogy értelmezi. De akkor egy lapon vagyunk.

Szerintem engedd el, hogy ez a remake meg fogja közelíteni az eredeti szintjét, sokkal könnyebb lesz úgy befogadni :) Egyrészt nem lehet mindenki kedvére tenni (ha túlságosan az eredeti alapanyagot követi, akkor az a baj, hogy csak a 2D-ből csinált 3D-t, ha pedig eltérnek tőle, akkor meg az a baj, hogy nem teljesen ugyanaz a történet), másrészt meg a Square Enix sajnos évek óta ezt csinálja, feji a franchise-t, mint valami tehenet, a fanbase meg az FF7-es contentet eszi is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#57) KaitouP válasza Kai_Rong (#56) üzenetére


KaitouP
veterán

Na de viszont akkor nagyjából értjük egymást úgy látom. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#58) ldave


ldave
félisten

Hja, különböző topikokban már kifejtettem, hogy ha rajtam múlna ez az egész FF7 Remake projekt nem is létezne és most mindannyian az FF 16 final traileréről beszélgetnénk. De amit eddig láttam ebből, az szerintem teljesen rendben van, ez nem egy Secret of Mana kaliberű remake most a Square részéről, én úgy vélem beleadtak mindent, ami a lehetőségek szerint megadatott. Abból sem csináltak zsákbamacskát, hogy mit fog tartalmazni ez a játék, ez alapján mindenki eldöntheti, hogy kell-e neki ennyi ezért az árért, vagy pedig nem.

A Slime draws near! Command?

(#59) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Okkéé, mérsékelt hype-al voltam a játék iránt, aztán belefutottam YT-on az ending spoilerbe... O.o

Szóval kitől kérhetek kölcsön úgy egy PS4-et egy végigjátszás erejéig úgy, hogy megveszem neki a játékot lemezesen amit megtarthat? :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60) oriic válasza oriic (#59) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És máris megvan a nyertes, köszi mindenkinek: :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61) KaitouP


KaitouP
veterán

Nemrég hívtak minket a PlatinumShop-tól, hogy szerdán megkapjuk a játékot. :DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62) Sordoran válasza KaitouP (#61) üzenetére


Sordoran
addikt

Most este? :F Én előrendeltem a Deluxe Edition-t, de mivel bizonytalan vagyok benne, hogy még tényleg jut-e belőle (mivel mindenhol máshol hetek óta nincs), így írtam nekik. Eddig semmi válasz, jó lenne ha tényleg jutna.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#63) KaitouP válasza Sordoran (#62) üzenetére


KaitouP
veterán

Késő délutántájt. Inkább hívd fel őket, általában felveszik, gyorsabban választ kapsz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#64) Sordoran válasza KaitouP (#63) üzenetére


Sordoran
addikt

Még megvárom, hogy délelőtt írnak vagy hívnak-e. Amennyiben nem, úgy délután oda csörgök.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#65) Sordoran válasza Sordoran (#64) üzenetére


Sordoran
addikt

Jól tettem, hogy vártam, előbb hívtak, hogy nekem is holnap hozza futár. Hype! :C

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#66) KaitouP válasza Sordoran (#65) üzenetére


KaitouP
veterán

:DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67) penge111


penge111
addikt

ÁÁÁ, majd írjatok róla pár sort. Bár olvasatom szerint,illetve a demó alapján, sikerült azt a bizonyos varázst visszacsempészniük, ami az eredeti 1997-es játékot átitatta. Még mindig nem tudom mi legyen, vegyem meg így, vagy majd 2030-2040-ben az egészet egyben. ;] Engem ez a játék indított el igazán a JRPG imádat felé...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#68) Sordoran


Sordoran
addikt

Kezdődik! Csak lenne már vége a mai munkának. :O

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#69) KaitouP válasza Sordoran (#68) üzenetére


KaitouP
veterán

Remek, itt még semmi, futártól se SMS, se hívás eddig. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#70) Sordoran válasza KaitouP (#69) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem délelőtt jött e-mail, hogy 13-16 között jön (P5R-nál is ugyanez a futár és ugyanez az idősáv volt, és ugyanígy fél 3 körül jött). Addig bedobtam első lemezt gépbe, és nekiállt 45 GB-ot másolni (52 percet ír rá), így munka után neki is láthatok majd remélhetőleg. Bár nem tudom, hogy esetleg lesz-e hozzá még patch is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#71) Kai_Rong válasza KaitouP (#69) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Itt se volt még egy hang se, a tegnapi Platinumshopos kommunikáción kívül, hogy átadták a futárnak :( Ezért veszek át inkább mindent személyesen.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#72) Sordoran válasza Kai_Rong (#71) üzenetére


Sordoran
addikt

Pedig azt hittem én kapom meg utolsók között a délutáni időponttal. Munkahelyre ha rendelek ott előbb meg szokott jönni GLS-től minden, 11-13 között. (személyes átvétel pedig csak konzolvilágnál lehet nekem vidéken)
Data lemezről felmásolt minden fél óra alatt, a play disc-ről nem másol semmit már. Most csak a munkaidő végét kell kivárnom még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#73) ldave


ldave
félisten

Hozzám holnap érkezik, most hívtak a boltból, de én nemrég rendeltem meg, szóval nem egy régi előrendelés volt az enyém.

A Slime draws near! Command?

(#74) KaitouP válasza Sordoran (#70) üzenetére


KaitouP
veterán

Közben ide is írt, szóval nem szóltam :DD :C :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#75) Kai_Rong válasza KaitouP (#74) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szép :) Hívott vagy írt előtte? Vagy csak simán beállított? Conf callból conf callba mászkálok, félek, hogy nem hallom, ha csenget :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#76) KaitouP válasza Kai_Rong (#75) üzenetére


KaitouP
veterán

Hívott amikor itt volt a háznál. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#77) Kai_Rong válasza KaitouP (#76) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Remélem, hogy a kövi két órában azért hozzám is elnéz :U

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#78) KaitouP válasza Kai_Rong (#77) üzenetére


KaitouP
veterán

Bízom benne! :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#79) ldave


ldave
félisten

nemide :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#80) Kai_Rong válasza KaitouP (#78) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Na, csak meghozta a futár :) Öröm és boldogság van.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#81) KaitouP válasza Kai_Rong (#80) üzenetére


KaitouP
veterán

Yeeeess! :DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#82) KaitouP


KaitouP
veterán

Bámulatos a játék. Barátnőm kezdte el, mert szerettem volna ha ő kezdi (én végigjátszottam nem egyszer az eredetit, de neki még nincs tapasztalata vele, így örültem volna ha előbb Ő ismeri meg a játék világát), ő base PS4-en (FAT) játszik, és örömmel tapasztaltuk hogy:

- Fix 30 fps, semmi stuttering, semmi akadás, lag
- Gyönyörű a játék, szépek az animációk, effektek, textúrák
- A gép halk a játék alatt, nem süvít úgy mintha fel akarna szállni (FF XV alatt például süvített, oké az open world volt helyenként, de akadt is sokszor, esett 30 fps alá is, optinalizálatlan vacak volt)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#83) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Kár, hogy nem lehet egyből hardon kezdeni :( A harcrendszer eddig tetszik, bár nem állt még át az agyam a Nioh 2-ről teljesen.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#84) Rage47 válasza KaitouP (#82) üzenetére


Rage47
veterán

hát nálam süvít a Slim sokszor, mondjuk nem annyira, mint a GOW térképen

[ Szerkesztve ]

(#85) Sordoran


Sordoran
addikt

Na, így 9 és fél óra játék után kis élménybeszámoló (chapter 8-ban vagyok):
A játék eleje ugyanaz mint a demo, de azért van benne plusz jelenet. Ezt már megcsodálhattuk korábban, DE ami miatt kiemelem, az egy aprócska negatívum. A játék nagyon szép, viszont miután a bázisunkra megérkezünk több gyenge textúrát is láttam, főleg Cloud és Tifa szobájának ajtaja. Vagy csak nekem tűnt fel, milyen ocsmány az a textúra? :DDD (PS4 Pro-n tolom) És az emberek egy része is elnagyolt szerintem, kissé fallout 4 hatás számomra. Viszont mikor megyünk és küldetést teljesítünk nagyon szép, lehet ezért tűnt fel, mert itt ráérősen nézelődtem, sétálgattam.
Eredeti FF7 kimaradt nekem, így minden új. A sztori visz magával, érdekes, a szereplők is mind rendben vannak, a hangulat is nagyon adja. Imádom, hogy szinte minden ember mond valamit mikor elhaladok mellettük, és jobban bele tudom élni magam a világba, a helyzetükbe. A harcrendszer is rendben van, de a célpont váltást és csapattárs választást mindig keverem, ez azért kellemetlen néha, de lehet csak nekem nem esik kézre. Viszont látványos, pörgős, nagyon élvezem. A zenék is remekelnek. Minijátékok közül a darts-ot próbáltam ki még csak, de azt rögtön ki is fulloztam. :P (7 dobással az első helyre)
Eddig tehát nagyon élvezem, de már előre sajnálom, hogy vége lesz (pedig csak harmadánál járok elvileg, ha valóban ~25-30 óra), és a folytatásra várni kell majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#86) ldave válasza Sordoran (#85) üzenetére


ldave
félisten

Én még csak 5 óra körül tartok, de az az ajtó nekem is feltűnt, biztos valami programhiba :)

A Slime draws near! Command?

(#87) Adam_Shepard válasza Sordoran (#85) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor kb ennyi idő lesz , így nyugisan haladva. Kb. mindehova benéztem, meg amit lehetett az felvettem. A motoros szekvencia trophy nekem bebugolt hiába kaptam meg a legjobb cutscenet, így ott hagytam egy mentést a későbbiekre, ha nagyon lenne idegrendszerem arra a 10-15 perces cuccra.

Sok helyen jön elő ez a dolog amúgy. Egyik ilyen az az említett Tifa-Cloud szobája. van, ahol gyönyörű a játék, de van, ahol meg ilyen ps2 era :D

nem spoileres, de kíváncsi leszek a corkscrew alagutra, meg az airbuster részre majd itemek nélkül, hardon.


Van egy trophy, ez a disbla delta lvl secutity bla bla.. elrontani nem lehet, de missable. Ha sokszor hibáztok, akkor ad egy rakat ilyen kínos cutscenet :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88) Sordoran válasza Adam_Shepard (#87) üzenetére


Sordoran
addikt

Oh, nekem voltak kínos cutscene-ek bőven, utolsó előttit rengetegszer rontottam. :DDD
Elvileg minden chapter újra játszható lesz miután végig értünk, szóval visszatérhetünk kihagyott dolgokért. Most is egyik átvezető alatt láttam meg a háttérben egy material-t a földön, és vertem a fejem a falba, hogy ott hagytam, és nem tudtam visszamenni érte. Azon kívül viszont szerintem mindent felfedeztem és összegyűjtöttem eddig (trophyk most nem játszanak). Újra végig fogom szerintem tolni, főleg ha a Ghost of tsushima-t is eltolják, de előbb a P5R lesz végigtolva majd, ha végeztem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#89) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A chapter selectig eljutott mar valaki? Így 31% nál mégis vérszemet kaptam a platinához, viszont a side questek kozul van ami kizarja a masikat es csak ng+ .

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#90) Kai_Rong válasza Adam_Shepard (#89) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ket quest van, ami mutually exclusive, szoval azt csak chapter selectbol tudod majd megcsinalni, nem NG+ban.
A platinan ne aggodj, mert straightforward. Bar szerintem a harcrendszer gyalazatosan rossz, igy a hard mode valoszinuleg tenyleg nehez lesz.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#91) Adam_Shepard válasza Kai_Rong (#90) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Persze, hogy rossz, mert nem enged a Nioh2 téged sem :D 2 napig csak nyomkodtam az R1-et hogy töltsön az atr :D Amúgy ez is relatív, szerinten a Noktó Sexy Adventureben sokkal rosszabb volt a harcrendszer.

A nagy piros-arany sárkányos ajtón mikor tudok bemenni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92) ldave válasza Kai_Rong (#90) üzenetére


ldave
félisten

Én kifejezettem élvezem a harcokat, bár még csak a játék első harmadában vagyok, az Airbuster boss után fejeztem be tegnap.
Kicsit olyan az egész nekem, mintha az akció része csak a kornak szeretne megfelelni, de igazából kicsit rejtve maradt körökre osztott az egész :)

A Slime draws near! Command?

(#93) ldave


ldave
félisten

Ez az Elemental materia életmentő egy dolog :) Fegyverben is, páncélban is eddig az egyik legjobb, amit találtam. Kár hogy még csak egy van belőle.

A Slime draws near! Command?

(#94) ldave


ldave
félisten

A Synergie materia hogy működik? Ha nem aktív karakternél van és mellette egy Fire/Wind/stb, és az aktív karakter használja ugyanazt a képességet akkor a csapattag is eltolja?

Ja, meg lopni van amit érdemes? Pl bossoktól? Nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#95) penge111 válasza ldave (#94) üzenetére


penge111
addikt

Lopásra ezt találtam, a régi résznél fontos tulajdonsàg volt. [link]

Ui: valamit írjatok màr gyerekek, a régi ff7-hez felér, megvan a varázs mint egykor? :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#96) Adam_Shepard válasza ldave (#94) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A lopás itt már 2 trophyhoz van kötve, a fegyver meg a mimicryhez szedsz el cuccokat.

de ahogy latom már be is dobta penge.

Szerintem abszolút bájos, az elején nem akart működni, de elkapott a játék.

tôk jó kikacsintások vannak ami miatt közelebb kerülsz a karakterekhez.
Amúgy el kell felejteni ezt az összehasonlítgatást, mert tök más a kettő. Ez egy szörnyeteg, ha lesz Video Game Awards, akkor szinte kötelező, hogy felcsendül majd ott is a prelude.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#97) Sordoran válasza penge111 (#95) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem nem volt szerencsém eredetihez, így nem tudok arra mondani semmit, hogyan viszonyul hozzá. De engem teljesen elvarázsolt a játék, nálam simán top3-ban lesz idén, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy nálam ez lesz AZ év játéka. 24 órával most járok chapter 14-ben (vagy 15?), és imádom teljesen. Bár még nincs vége, de nem jöhet elég hamar a következő része. Felfedezés, a világ megismerése, szórakozás és nevetés, bánat és sírás, minden van itt. Most olvastam reggel egy cikket arról, hogy ez az eredeti játékban csak pár órás rész. Nem lehet megmondani róla így újoncként, hogy kibővített, kinyújtott lenne. Nem érzem azt, hogy időhúzás lenne, még a mellékküldetéses és "vándorlós" szakaszok is teljesen beleillenek és szórakoztatóak.
Röviden, nem tudom milyen volt eredeti varázsa akkor, de ennek most nagyon ütős.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#98) vraghdash válasza penge111 (#95) üzenetére


vraghdash
tag

szia

Én úgy gondolom instant klasszikus lett, nekem minden át jön, minden részem. game of year, annak ellenére hogy van azért még last of2 + cyberpunk idénre...

ahogy kinéz ahogy beszél, a zene, hangok szerintem a harcrendszer is eléggé el lett találva eléggé kell figyelni, de pont ez a jó benne...

kicsit tartottam tőle hogy kimondva kimondatlanul chapter1 nem fog átjönni de nagyon 40 éves vagyok pont 20on pár éve toltam eredetit nagyon nagyon...

nem hiszem és remélem hogy a sony+sqenix nem hagyja ki a ziccer már most titokban nagyon jól állnak a köv résszel (ne adj isten teljes maradékkel) és PS5 nyitó címnek adják...

(#99) penge111 válasza vraghdash (#98) üzenetére


penge111
addikt

Köszi neked és a többieknek is a választ. Én is 40 vagyok, 17 éves voltam mikor az FF 7-et kipörgettem, ami megtörtént azóta 3*. Mint írtam nagyon elfogult vagyok a játékkal kapcsolatban, főleg jrpg és rpgben utazom. Nem született még olyan nyugati rpg, ami szàmomra felülmúlja a sztorit, karaktereket. Pedig pár csodás rpgn már túl vagyok, Witcherek, Divinityk stb. Nagyon imádtam anno, nem viccből kapott 1997-ben szinte minden kritikustól szinte 100% os értékelést. De azt is megjegyzem, hogy van még két játék, ami nálam képes volt az FF7-re is picit rátenni: Lost Odyssey és a Chrono Cross

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#100) Sordoran válasza vraghdash (#98) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt a PS5 nyitó cím gondolatot nagyon gyorsan hessegesd el szerintem, mert csalódni fogsz. Inkább legyen pozitív meglepetés ha mégis bejön, viszont én minimum 2 évig nem számítok a folytatásra. Bár nem tudom mennyi idő összerakniuk következő részt, de ha ilyen 2-3 évente jön majd, még örülhetünk. Én arra tudok gondolni, hogy idén kijött PS4-re, jövőre jön PC-re, ezután pedig talán 2022-ben jöhet akár ep2 ha szerencsénk van (felbuzdulva a sikeren inkább a karácsonyi szezonban). Amennyiben most csak a midgar részt nyújtották ki egy teljes játékra, ez utáni részt viszont nem fogják így bővíteni, úgy egy trilógiát kapunk talán. (itt inkább az egységes helyszín miatt nem léptünk ki a városból, nem tudom későbbi történésekben hogy alakul a történet)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.