Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ldave válasza penge111 (#95) üzenetére


ldave
félisten

Bőven van nyoma itt a fórumban, hogy én mennyire szkeptikus voltam az egész FF7 Remake-kel kapcsolatban. De aztán elindult a játék, bejött ez a kép és megszólalt a zene:

Vagy 15 percig csak néztem és hallgattam. Fantasztikus érzés volt.

Nemrég játszottam újra picit az eredeti játék elejével, pont emiatt hogy legyen friss emlék majd ez mellé és számomra minden tekintetben hozza a régi hangulatát. A karakter modellek elképesztően jól néznek ki, Midgar városa pompásan néz ki 3D-ben (bár meg kell említeni, hogy vannak fura pontot, mint a korábban említett ajtó). Ez nem egy Secret of Mana-féle Square fércmunka. Igen, bizonyos pontokon hozzányúl, változtat, de egyáltalán nem zavaró módon, ha nem lenne a friss újrajátszásom talán fel sem tűnne, annyira jól illeszkedik az új játék történetvezetéséhez.

Szerintem a harcrendszer is a szívében megmaradt körökre osztott, ha valaki csak a négyzetet nyomkodja az auto attack miatt, annak legalább háromszor annyi ideig tart majd minden harc. Az tényleg csak arra van, hogy gyorsabban töltse fel az ATB-t, amivel is a rendes képességeket lehet használni és 100 helyett 1000-et sebezni.

A Slime draws near! Command?

(#102) vraghdash válasza penge111 (#99) üzenetére


vraghdash
tag

igen, én is 40en vagyok, és pont így jártam, de sajon nem sokra emlékszem már..

Sordoran: nem élem bele magam túlzottan max reménykedem kicsit... az talán lehet ilyen élmény után

edit: ami tegnap nagyon odavert, 8-9 chp nél járok Aerith el megyünk át weel marketbe vagy hova, a punk arcokkal boxolunk az ZENE nagy betűs ZENE!!! 7 éves kislányom legozott mellettem a nappaliban (ez nagyon fontos nincs vér nem szakadnak testrészek imádom DS bloodborn wicserek de ezt lehet mellettük is tolni) felkapta a fejét a kislány ez jó zene Apa... könnyeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#103) ldave válasza vraghdash (#102) üzenetére


ldave
félisten

Pont ott tartok én is :) Nagyon jó lett a Wall Market is, el lehet benne veszni rendesen.

A Slime draws near! Command?

(#104) Adam_Shepard válasza penge111 (#99) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

xenogears.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#105) Sordoran válasza vraghdash (#102) üzenetére


Sordoran
addikt

Persze reménykedni lehet, én biztos örülnék ha 1 éven belül jönne következő rész, csak nem túl reális. Azért ez nem egy Resident Evil remake, ami jóval rövidebb, így munka is kevesebb vele. :DDD
Zene amúgy nekem is nagyon átjött, szintén a Wall market út során, csak még az elején mikor látni a csillagos eget, és a lágy muzsika szól. Ez a szám teljesen a szívemhez nőtt (valaki beírhatná mi a zene címe, sajna nem találom), és a többi szám is kiváló.

ldave: Sajna ez az ajtó nem akar múlni, több helyszínen is kibukik, pl. Aerith házánál is később, csak ott még a kilincs is elég szögletes lett. Nem várható el, hogy minden sok polygon legyen és 4k textúra, de azokat az elemeket, amiket átvezetők során közelről mutatnak igazán lehetnének aprólékosabbak, eléggé illúzió romboló tud lenne. Remélem következő részekben erre figyelnek már.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#106) KaitouP válasza penge111 (#95) üzenetére


KaitouP
veterán

Hogy felér-e, azt nehéz megmondani ebből az apró szeletből, ami tényleg elég kicsi része az eredeti játéknak. De hogy meg van-e a varázs? Újra gyereknek érzem magam amikor ezzel a játékkal játszunk barátnőmmel. Szóval ezt veheted igennek. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#107) Sordoran válasza Adam_Shepard (#91) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet azóta már eljutottál oda, vagy rákerestél, de kérdésedre a válasz, a piros-arany sárkányos ajtók chapter 14-ben nyílnak ki. Lesz hozzá mellék küldetés, így nem fogod valószínűleg kihagyni ha nem rohansz főküldetéssel.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#108) Adam_Shepard válasza Sordoran (#107) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Már történelem.

más

A squat pro trophy az chapter 9-hez van kötve. Utána más csak a szuperigazságos pull challenge érhető el a Wall market gymben.

mégmásabb

A Honey Beey találkozó elött van lehetőség practiceolni. Azt csináljátok meg, mert az egy zenét. utána nem lehet visszajönni és nem tartok még a chapter selectnél, így nem tudom megerősíteni hogy kihuzható-e később is.

A biker boy trophy pedig bugos. Akkor ott elsőre megkaptam minden cutscenet és semmi. van egy mentésem ott és megcsinaltam mar mindenhogyan, de továbbra is semmi.

A chapter 14nél vettem észre a 2.Abzu előtt, hogy lehet fejleszteni a fegyvereket is. Fejem sztetek?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109) ldave válasza Adam_Shepard (#108) üzenetére


ldave
félisten

Ha a trófeák helyett a játékra koncentrálnál, nem történne ilyesmi ;] :P

A Slime draws near! Command?

(#110) Sordoran válasza Adam_Shepard (#108) üzenetére


Sordoran
addikt

A squat pro nekem sikerült, de a pull challenge felejtős, közelébe se járok, és csak emiatt nem fogok most szenvedni. Főleg úgy, hogy minden mással kész vagyok, és haladhatok a sztorival.
A dance praqctice megvolt, akkor ezzel megvan gondolom a zene. Még talán 1 vagy 2 hiányzik gyűjteményből, remélem nem hagytam ki semmit eddig. Talán rálesek mielőtt tovább indulok.
Biker boy nekem eszembe se volt, bár nem is kezdtem volna újra miatta. Először úgy voltam vele, hogy ezt a játékot végre platinázom, de elolvasva mik vannak, hagyom a fenébe. :DDD Nem az hogy lehetetlen vagy borzalmasan nehéz, szimplán nekem nem számít annyit, inkább folytatom majd a P5R-t ha lepörgött a vége főcím.
Egy két dologért visszamennék, na de teljes chaptereket újra játszani... áh. Következő rész előtt úgyis újra játszom, majd akkor figyelek ezekre.

ui.: Amúgy én is most chapter 14-nél álltam neki fegyver fejlesztésnek. Tudtam, hogy van, de nem törődtem vele. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#111) ldave


ldave
félisten

Tegnap este értem a 10. fejezet elejére, eddig nekem a legnehezebb boss ellenfél a Hell House volt, a többi általában ha elsőre nem is, másodikra materia és felszerelés cserével már könnyedén megvolt.

A Slime draws near! Command?

(#112) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na lement a stáblista és az a helyzet, hogy ha a teljes egészet nézem, akkor nem kérek 2. részt ebből, így ilyen minőségben.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#113) ldave válasza Adam_Shepard (#112) üzenetére


ldave
félisten

Bővebben?

A Slime draws near! Command?

(#114) Adam_Shepard válasza ldave (#113) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Persze, lehet az is hozzátesz az ítélethez, hogy a napokban daráltam, mint az állat ilyen 6-8 órákat és csömöröm van, de:

A pacing nem az én ízlésemnek megfelelő. Amit írtam is már, hogy van ahol órákat dungeonolunk, folyamat enemy spammeléssel, van ahol meg 2 chaptert ufrik 40 percen belül cutscenekkel.

3 videót találtam, ami kicsit igénytelen abból a szempotból, hogy tök8 milyen kardod van, ott a buster sword szerepel.

Az egész utolsó felvonás teljesen felesleges. OK, hogy nincs superboss easy/normalon de ez nettó időhúzás volt.

Logikai törések, mint nem tudunk szétvágni egy metróajtót, de a végén ilyen Dragon Ballt megszégyenítő repkedések, meg fél tornyok darabolása van?

A chapter 14 sidequestek is csak időhúzásnak voltak jók.

*van még csak kezdődik a jógám :D


Ja, még annyi, hogy az egész Sephiroth buidup is egy vontatott valami. Direkt nincs kimondva a neve pl, nagyon max5x az egész játék alatt, a klónok sincsenek kinyitva, hogy minek. Meg a végén való megjelenése is cringe.

Az utolsó ch.ben 2x mondtam kihangosan, hogy "miért?" :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#115) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#114) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A két konditermes trophyhoz annyi tanácsot adnék, aki platinázza, hogy takarjátok le a képernyő bal oldalát egy törcsivel, vagy pólóval közben.

A másik versenyző totál nem számít és csak bekavar a tempódba.

Kb. 10, de max 15 perc volt a KETTŐ trophy így.

Kéne egy spoiler gomb, amúgy.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#115) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Pull-ups-al tököltem tegnap egy fél órát, 27-ig sikerült eljutnom, ami egy picit messze van az elégségestől... Zenét kikapcsoltam, az nem igazán segített. Így is leesek mindig. Platinázni szeretném majd a játékot, de egyelőre félre tettem, ezt az achit. Majd utoljára. Most inkább folytattam a sztorit. 15. Chaptert kezdtem.

Forza JUVE!!!

(#117) Adam_Shepard válasza drachoHUN (#116) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nekem ezzel a módszerrel ez lett a vége tegnap. A squatnál ne felejtsétekel, hogy ha chapter selectből jöttök, akkor a Hell Houset is le kell ujra nyomni!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#118) Sordoran válasza Adam_Shepard (#117) üzenetére


Sordoran
addikt

A squat még ment nekem, csak néhányszor kellett nekifutnom, de a pull-up esélytelennek tűnt. Persze biztos sikerülne nekem is, de már inkább végig tolom a sztorit, és ha majd egyszer platinázni akarom akkor nekifekszem újra.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#119) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#117) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A squat-ot gyerekjátéknak éreztem ehhez képest. Itt totál kibillent, amikor mashelni kell az egyik gombot.

Forza JUVE!!!

(#120) Kai_Rong válasza drachoHUN (#119) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az SE imádja ezeket a gombnyomkodós low budget ritmusjátékokat minigame-ként berakni. Az FFIX elején az ugrálóköteles minijáték arany trófeájának (2000 ugrás hiba nélkül) teljesítése olyan PTSD-t hagyott bennem, hogy azóta is ott áll a mentésem :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#121) Adam_Shepard válasza drachoHUN (#119) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pedig asszem volt a squatban is olyan. 5x kell megnyomni. Nem, nem rögzült.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#122) Sordoran válasza Adam_Shepard (#121) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen volt, csak ott ugye a sorrendje a gomboknak állandó volt. Itt pedig változó, így mire ráéreztél jött ez, és kizökkentél. Mondjuk ezzel már nekem nem is volt bajom, inkább az hogy kapkodni kell szinte, mert a hibátlan nyomogatás kevés, sebesség is kell, hogy meg tudd verni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#123) penge111


penge111
addikt

Ebben a nagy FF őrületben lehet belevágok ebbe, ez legalább nekem is megvan idehaza, utoljára Ps2 pörgettem ki:

De lehet Disgaea 5 lesz az áldozat, az csak digitálisan van meg.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#124) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#121) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Persze, de ott nem kavart meg szerencsére. Az könnyebb volt mindenképpen. Számomra. Bár ne kellene a platinához ilyesmivel szenvedni. A játék többi részét élvezem. De ezt nem tudom.

Forza JUVE!!!

(#125) Adam_Shepard válasza drachoHUN (#124) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nekem továbbra is az a motoros trophy a mumusom. Már kb. mindenhogy megcsináltam, de nem pattan ki. Még ráadásul 15 perces az a szekvencia, de már agyhugykövet kapok tőle.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#126) Kai_Rong válasza Adam_Shepard (#125) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Kaptál puszit Jessie-től a cutscene-ben? Mert akkor be kéne, hogy adja. Töröld le a játékot és installáld újra, ha bebugosodott, akkor az biztosan megoldja.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#127) Rage47


Rage47
veterán

Hatalmas game ez

(#128) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

"Avalanche!" "Local florist!" "Lab rat dog!"

Igazából, így 2 nappal később is sikítozok rajta :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#129) penge111 válasza Adam_Shepard (#128) üzenetére


penge111
addikt

Majd arra leszek kiváncsi, hogy mennyire nyúlnak hozzá, az egyik legmegdöbbentőbb, legikonikusabb részhez a későbbi részben. Ha minden marad a régiben, kiváncsi leszek azok reakciójára, akik életükben először játszanak ezzel a csodával. Engem anno letaglózott, de erre lehet éveket kell majd várni. Még spoilerbe se írom le, akik játszottak az eredetivel, szerintem tudják mire gondolok :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#130) Sordoran


Sordoran
addikt

Nos nekem is lepörgött a stáblista. Összességében maradt a pozitív vélemény a játékról nálam, de azért nem tökéletes.
Én is a végét emelném ki, vannak benne felesleges részek, váltja egymást az érdekes rész, ahol tágul a világ, jó a sztori, és a teljesen felesleges fightok/baranglás. Éreztem benne egy kis időhúzást, vagy nem is tudom minek nevezzem (ennek, mert az volt). Sztori szempontból pedig bejött amitől tartottam, mivel ez egy nagy egész kis része, túl sok kérdés maradt megválaszolatlan, amik egy részét inkább akkor be se kellett volna hozni ide. Így kissé zavaros lett azoknak akik eredeti művet nem játszották/látták. Ennek ellenére várom a folytatást, mert még így is nagyon jó lett szerintem, de nem fogom fejem verni a falba mikor jön már, szerencsére. :DDD

ui.: Voltak ugye apró hibák, de volt egy olyan bug ami kétszer is előjött és beakadt a játék: nevezetesen mikor a szellőzőben mászkálunk, és lehetőség van lenézni 2 szobába is menet közben. Itt ha lenéztem, utána nem tudtam visszalépni. Ott volt, hogy nyomjak kört, de egyszerűen nem reagált rá a játék. Más is belefutott ebbe?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#131) oriic válasza Sordoran (#130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crisis Core-ral te anno játszottál? Nincs a vége után egy óriási WTF a fejedben, hogy ez mégis mi volt?

Live-Die-Respawn

(#132) Sordoran válasza oriic (#131) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem játszottam. Van amúgy WTF, de elengedem két okból:
1.: Lehet én vagyok hülye, hogy nem értem. :DDD
2.: Majd minden tisztázódik későbbi részekben. <- és emiatt vagyok kissé mérges, mert ezt megoldhatták volna úgy, hogy ne legyen ennyi kérdőjel. Mégis csak egy önálló játékról van szó, bátrabban át kellett volna írni szerintem a sztori menetét.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#133) penge111 válasza oriic (#131) üzenetére


penge111
addikt

Crisis Corerol annyit, szégyen nem szégyen férfi ember létemre elpityeredtem a végén. Ez se előtte, se utàna egy játéknak sem sikerült még kiváltani belőlem...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#134) oriic válasza penge111 (#133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Ezért WTF nekem a Remake befejezése. Mármint nem rossz, de akkor is MIAFAX? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#135) Adam_Shepard válasza oriic (#134) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A vegere eleg sok a kerdojel. Kb az utolso par percben raddob egy raklap infot es kezdj vele amit akarsz.

a Charlie Sheen is. Miért pont ő?

egészen a végéig az Aerith is kussban bolt majd aztan atváltott ilyen beast modera.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#137) Sordoran válasza Adam_Shepard (#135) üzenetére


Sordoran
addikt

Csak kerestem egy ending explained cikket, és így azért jóval világosabb minden (óvatosan azért aki szintén ezt tenné, bár figyelmeztetett rá a cikk, de azért csak lelőttem magamnak 1-2 dolgot eredeti műből, mivel figyelmen kívül hagytam :DDD ). Viszont ezekre magamtól nem jöttem volna rá, az eredeti FF7 ismerete nélkül.

ui.: Amúgy csak kellene ide egy spoiler tag lehetőség, mert így nehéz kibeszélni a játék sztoriját.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#138) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No végére értem a sztorinak. Van még pár játék tervben amit szeretnék lepörgetni, de lehet platinázom először ezt, mert nem untam meg... :)
Első Final Fantasy játékom volt, és nagyon jó döntésnek bizonyult. Bár igazából számomra már a trailerekből kiderült, hogy ez nekem való game. Így, hogy nem ismerem az eredeti játékot, nekem tetszett a befejezés is, hisz biztos(?) a folytatás. (ugye?)

Nem hinném, hogy utána olvasok a befejezésnek vagy ilyesmi, hiszen az eredeti játék létezése miatt, könnyen futhatnék spoilerekbe. Így a kérdőjelek, amik megvannak bennem megmaradnak a következő részig, de emiatt én egyáltalán nem bánkódom.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#139) Kai_Rong válasza drachoHUN (#138) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Kéne, hogy legyen, mivel ez kb. az eredeti játék egyötöde :D
Messzemenő következtetéseket azért ebből a Final Fantasy-kre ne nagyon vonj le, mert mindegyik más (illetve személyes véleményem, hogy kevés kivételtől eltekintve mindegyik jobb is ennél :P)

Szerk.: az is egy jó kérdés, hogy mikor jön a következő. Ismerve az SE sebességét, nem mostanság fog jönni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#140) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kinek, hogyan váltotta be a hozzá fűzött reményeit a cím?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#141) Rage47 válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


Rage47
veterán

chapter 16, sokkal jobb, mint hittem, de már a demonál is tudtam ezt

(#142) drachoHUN válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Eredetivel nem játszottam. A trailer alapján tudtam, hogy ez a játék nekem nagyon befog jönni, úgyhogy elő is rendeltem. Szerencsére abszolút nem okozott csalódást, sőt ez lett a második játék (Nier: Automata) után, amit azonnal el is kezdtem újra játszani.
Természetesen Hard Mode-ban. Most végeztem a 4. fejezettel. Eddig, mint a kés a vajon, de ezután lesz majd csak nehéz. Platina a cél. Még mindig nem unom. Nekem nagyon bejön a harcrendszer is. Ez nyílván közrejátszik a dologban. Ráadásul 5-6 játék van várólistán(már meg is vettem őket).

Összegezve: Mikor jön már a Remake következő része? :D (Nagyon soká...)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#143) Kai_Rong válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nálam továbbra is chapter 6 környékén áll, nem visz rá a lélek, hogy játsszak vele. A Secret of Mana Remake is jobban leköt jelenleg, a következő meg a Persona 5 Royal lesz. Ez meg majd valamikor uborkaszezonban.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#144) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Eléggé megosztó lett, valóban. Ezzel a húzással sok új fant is behúztak, nem véletlen a 3.5 milliós eladás. Én is kipucoltam minden trophyt, amit lehetett norlam modeban, de annyira intenzíven nyomtam megjelenéskor, hogy most nem tudok nekimenni a hard modenak.

Amúgy megjegyezném, hogy nagy valószínűséggel big in japan akciók lesznek a PS Storeban. Majdnem az összes FF, Dragon Quest, RPG akciós csak még a banner nem ment ki.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#145) vraghdash válasza Adam_Shepard (#140) üzenetére


vraghdash
tag

szia

nekem lényegesen jobb mint amire első körben számítottam... nincs időm sajna nagyon elveszni benne 18 óra így is belecsúszott, abból 10 a megjelenés napján arra meg wicser3 óta nem volt példa kb... én toltam az eredetit de nagyon halvány emlékeim vannak róla szóval mintha új lenne, nagyon várom a köv epizódot remélem nem 20 év lesz...

(#146) Sordoran válasza Adam_Shepard (#144) üzenetére


Sordoran
addikt

Akciós az eredeti FF7 most ps4-re 2 hétig. Én beakarom szerezni, de nem tudom ezt PS-en tegyem meg, vagy várjak steam-es akcióra PC-n. Utóbbi olcsóbb lenne, de régi játékok felújításánál pont PC-n lehetnek problémák, szóval ebből a szempontból meg a PS-es verzió lenne jobb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#147) Kai_Rong válasza Sordoran (#146) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Teljesen vállalható a PS4-es változat. A beépített új feature-ök pedig elég szuperek, igazi Quality of Life upgrade-ek.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#148) ldave válasza Sordoran (#146) üzenetére


ldave
félisten

Steamen van lehetőség a remek Remako mod használatára, ami csodát tesz a régi hátterekkel.

A Slime draws near! Command?

(#149) Sordoran válasza ldave (#148) üzenetére


Sordoran
addikt

És ez a Remako szebb a PS4-es verziónál is? Kicsit nehéz a döntés, mivel ott a Switch verzió is, és ez lehet így kézben játszva szórakoztatóbb lenne, mint nagy TV-n. Jah, és PC-n támogatja kontrollert? Nem akarok billentyűzettel szöszmötölni. :DDD (szívem szerint Switch > PS4 > PC lenne kényelem miatt, de pl. Switchre pont nemrég volt akciós, így hónapokat várhatnék rá)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#150) ldave válasza Sordoran (#149) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom, de mindenképp ott vedd meg, ahol legszívesebben játsznád :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.