Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) #54715584 válasza brownus (#1700) üzenetére


#54715584
törölt tag

huuu, semmi gond, rosszul fogalmaztam :)

a filmben teljesen szervezetlenul viselkedtek, esz nelkul keseltek akikhez raadasul ok mentek kozelebb, en is olyan ideges lettem, levertem volna mindet egymagam :DDD
idegbajos, labilis embereknek tuntek, na ez igy volt gazos :)

ha kell, odaadom alairasba ezt a felreertheto mondatot :)

(#1702) VladimirR válasza Dilikutya (#1697) üzenetére


VladimirR
nagyúr

utolso mohikant nem remlik, hogy lattam, a szemtol szemben meg a ''heat''? (ha igen, akkor valoban, az is remek film, nagyszeru szineszekkel)
ezuton csatlakoznek en is ahhoz, hogy legyetek szivesek angol cimeket (is) irni (valaki mar kerte fentebb, ha jol remlik)

mas: lesdzedtem a firefly sorozatot es a serenity c. filmet
milyen sorrendben nezzem meg?
res itt nam csak arra gondolok, hogy a film jojjon-e elobb, vagy a sorozat, hanem az epizodok sorrendjere is, ugyanis imdb-n, tv.com-on nem abban a sorrendben vannak a reszek feltuntetve, mint ahogyan p2p oldalakon megtalalni
tv.com-on nehany reszhez oda is van irva, hogy az eredetileg az x. resz lett volna (amibol ha jol neztem, akkor egy 3. sorrend jonne ki)

kerdes tehat, hopgy milyen sorrendben jojjenek az epizodok, mikor nezzem meg a filmet, illetve mijaza pilot? (a szo jelenteset tudom, de a fenti ket oldal egyiken sem volt emlitve pilot)

(#1703) brownus válasza VladimirR (#1702) üzenetére


brownus
veterán

azaz: [link]

nézem a neveket és játszott ebben a filmben a kicsi natalie :) de szép szeme van... [link]

[Szerkesztve]

(#1704) doc válasza VladimirR (#1702) üzenetére


doc
nagyúr

itt nezz korul Firefly ugyben: [link]
amugy eloszor sorozat, aztan a filme

(#1705) VladimirR válasza #54715584 (#1701) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te most komolyan mindent el akarsz hinni egy filmnek?

doc:
koszi
ezt a sorrendet toltottem le en is => Bovebben: [link]

viszont imdb-n, tv.com-on ez a lista van => Bovebben: [link]

[Szerkesztve]

(#1706) VladimirR válasza VladimirR (#1705) üzenetére


VladimirR
nagyúr

illetve mi az a pilot? egy 1:26 hosszu resz, ami valami harccal kezdodik, foldon, lovoldozessel, robbanasokkal, legvedelmi loveggel, gyalogsagi katonakkal
aztan az urben vagyunk, figura szkafanderben maszkal egy urhajo korul, par perc mulva pedig focim

(#1707) #54715584 válasza VladimirR (#1705) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem, ez nem volt komoly :)

(#1708) doc válasza VladimirR (#1706) üzenetére


doc
nagyúr

az az első rész, a háború az a háború, amiben Mal és a csajszi is harcolnak, pár évvel a sorozat cselekménye előtt. azzal kezdd!
azért találtál két külön epizódlistát, mert a balf*** Fox összevissza adta le, az imdb-n pedig a sugárzás dátuma alapján rendezi, amit a firefly.scifi.hu-n látsz, az a jó!

MOD: ne zavarjon meg, hogy a pilot és a mozifilm címe egyaránt Serenity :)

[Szerkesztve]

(#1709) VladimirR válasza doc (#1708) üzenetére


VladimirR
nagyúr

koszi az infot, akkor azt hiszem neki is kezdek
a pilotnak nalam egyebkent nincs cime, csak az zavart meg, hogy, hogy ezt sehol nem lattam feltuntetve (illetve azt hittem, az altalad adott linken levo serenity a mozifilm)
megegyszer koszonom

p.s.: egen, igy, hogy a fox a ludas, ertelmet nyernek a tv.com-on levo kommentek, miszerint ''This was originally supposed to be episode number X''

(#1710) Dilikutya válasza VladimirR (#1702) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, a M.Mann féle Szemtől szemben a Heat.
Az Utolsó Mohikán-nál arra gondolok, amiben a Madaleine Stowe és Daniel Day Lewis játszik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1711) Integra válasza Dilikutya (#1710) üzenetére


Integra
titán

én nem is tudom hogy a heat-ből hogy sikerült szemtől szembent fordítani... :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1712) Drizzt


Drizzt
nagyúr

When a stranger calls.
Nagyon gyenge tinihorror, amin 14 év felett szerintem nincsen ember, aki megijedne.

I am having fun staying poor.

(#1713) Drizzt válasza doc (#1708) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó lenne, ha a sorozat dvd-jén lenne magyar felirat.

I am having fun staying poor.

(#1714) doc válasza Drizzt (#1713) üzenetére


doc
nagyúr

ahogy kicsiny hazánk hozzááll a témához...
ld. Ausztráliában jelent meg először magyar szinkronnal a Serenity... :(

(#1715) Dilikutya válasza Integra (#1711) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem fordítás, de legalább tükrözi a lényeget. Voltak a magyar címadóknak ennél már sokkal rosszabb húzásai is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1716) bobace


bobace
őstag

Nem tudja valaki mikor van a Saw 3 bemutatója USA-ban? Valamikor idén de mikor? :O

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1717) #54715584 válasza bobace (#1716) üzenetére


#54715584
törölt tag

halloween :)

(#1718) bobace válasza #54715584 (#1717) üzenetére


bobace
őstag

úúú az király, már csak másfél hónap :D utána 3 nap és felirat is lesz ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1719) brownus


brownus
veterán

All the King's Men hmm, ez egy jó film lehet (a szereplők névsora igen csalogató, na meg a sztori is)
[link],[link]

(#1720) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Nézi valaki a Vanished c. sorozatot? Tegnap megnéztem a S1E2-E2-t, elég izgalmasnak ígérkezik...

(#1721) brownus


brownus
veterán

ez már megy a honi mozikban (is) El Aura, [link]

vagyis csak fog, szept. 28-tól

[Szerkesztve]

(#1722) brownus


brownus
veterán

wtf: [link] ennyire nem vagyok fanatic, hogy megvegyem. majd egyben a 6 részt, minden kivágott rész visszapakolásával a giga-mega-sp editiont :D

(#1723) Integra


Integra
titán

scary movie 4et senki se nézze meg...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1724) Müge válasza Integra (#1723) üzenetére


Müge
tag

Az a veszély nem fenyeget... :D
Én az első részt szenvedtem végig, a másodikat odáig néztem, amíg nem volt a sugárban hányunk ''poén''... :(
Nem tudom, valahogy ez a fingós, böfögős, hányós, erőltetett stílus sosem jött be... :(

Más:
megnéztem a Halál záloga ( Collateral ) című filmet. Nagyon kiváncsi voltam rá, de sajnos csalódás volt. A rendező előző filmje ( Szemtől szemben - Heat ) sem nagyon jöt be, úgy tűnik, hogy nem nekem való a stílusa... :(

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#1725) Integra válasza Müge (#1724) üzenetére


Integra
titán

igen, valszeg benned van a hiba, mert mindkettő film iszonyatosan jó:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1726) Agostino válasza Integra (#1723) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Összességében nem volt nagy szám, de volt benne pár olyan poen, hogy öcsémmel majdnem leestünk a kanapéról. : ))))

Amikor a fekete csajszi mutatja a képet Detroitról a tripodok elött meg után....ugyan azok a lövések, sikolyok, duda... : D

Az eleje sem volt gyenge mint ne mondjak. : ))

Amikor meg aztan a tripod - iPod - feljött, aztan elkezdett válogatni a memóriában : Classic rock...Destroy humanity. : ))

Nem kell világmegváltást várni tőle, de szerintem összességében nem volt rossz.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1727) Dilikutya válasza brownus (#1722) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dögöljön meg, aki odarakta azt a szar reklámot. Nem engedi bezárni, rákattintottam, hogy megnyissam, akkor sem tűnt el.
Amúgy jó dolog a kiadvány, remélem nálunk is kapható lesz, az eredeti szinkronnal. A bővített verziókat sosem szerettem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1728) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nemtudom ki látta már,de nekem most volt szerencsém a Match Point című Woody Allen gyöngyszemhez. :R
A film egyszerűen hihetetlen.És még ahhoz képest is a kép elé bilincsel hogy egy romantikus alapfilmnek iundul,de a vége már teljesen szűrreális és sokkoló.Jonathan Ryhs Meyers játéka meg egyszerüen zseniális.Szinte engem ver a víz az őt ért kinos szituációk miatt. ;)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1729) brownus válasza Zomb€€ (#1728) üzenetére


brownus
veterán

nem szeretem a filmjeit (pedig próbáltam végig nézni párat), 1 filmjét láttam mert egyik kedvenc színésznőm játszott benne. fingom sincs melyik volt az.

(#1730) #54715584 válasza Integra (#1723) üzenetére


#54715584
törölt tag

mar keso :DD mar 2 honapja megneztem :(((

(#1731) #54715584


#54715584
törölt tag

lake house nekem bejött, bár a végén vesztem el az időben, nem az elején :)

(#1732) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1733) piqla


piqla
őstag

Vajh' ez most ujraszinkronizalt Halalos fegyver? Mintha igencsak szuken mernek a karomkodast... Vagy az a harmadik resz, amelyben igen gyakori pl. a ''Baszd meg a kurva anyad?''

Szereted az állatokat?

(#1734) ZCoyote válasza piqla (#1733) üzenetére


ZCoyote
őstag

Persze hogy újraszinkronizált:(

Romani ite domum.

(#1735) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ong Bak? tegnap néztem meg nagyon állatos, főleg mikor üldözik őket a sikátorokban
e főszereplő vmi nagyon állat csávó, b*szott jól ugrál meg verekszik :R

ma megnézem még 1 filmjét: ez a címe Tom Yum Goong
[link]

Resistencia eterna

(#1736) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Istenem...bárcsak nem egy ügyes trailer lenne : [link]. : ))

Bár meg kell mondjam, nagyon eltalált kis fanmovie. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1737) Integra válasza bagyulajuve (#1735) üzenetére


Integra
titán

onb bak 2 :)
még nem láttam csak az ong bakot, fasza gyerek, félelmetes mozgáskoordinációval

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1738) bagyulajuve válasza Integra (#1737) üzenetére


bagyulajuve
addikt

megnéztem a Tom Yum Goong-ot, hát talán még jobb, mint az Ong Bak
az egyik jelenetben kb úgy 100 féle törés technikát mutat be ;] , nem semmi gyerek
mindenkinek ajánlom

asszem a harcművész színészek között ő a numero uno :R

ja lesz Ong Bak 2 is, alig várom

asszem Tony Jaa rajongó lettem :D


Agostino: váá ez nagyon jó, remélem eljön az idő, amikor valóban filmet csinálnak belőle

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#1739) Agostino válasza bagyulajuve (#1738) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Én is nagyon bízok benne, utána is néztem IMDBn, hátha van valami bejegyzés, egy aprócska hír vagy valami, de sajnos semmi. : (

Ha egyszer még is úgy adódna, hogy megfilmesítik, akkor őszintén bízok benne, hogy nem Uwe Boll kapja meg a jogokat a rendezésre, és a főszerepben Johnny Deppet láthatom. Szerintem tökéletesen ráillene ez a karakter. : )

Btw. Uwe Boll. Elkezdtem nézni a Bloodraynet. Csak egy kérdésem lenne. Látta ez az ember valaha az eredeti játékot? Amikor a kiscsaj odamegy Raynehez, és nem is tudom mit mond neki, hogy tényleg vámpír vagy vagy mi, erre a csaj ugye vicsorít egyet, kislány elrohan hősnönk pedig negédes mosollyal néz bele a világba. Asszem valahol itt mondtam azt, hogy eddig és nem tovább.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1740)



addikt

Írok pár filmcímet:
Lucky Number Slevin, Inside Man, Olasz Meló, Oceans 11-12, A ravasz, az agy..., Blöff, Brilliáns Csapda, Thomas Crown ügy...

Most épp ilyesmi hangulatom van, szóval ha tudnátok írni olyan filmcímeket, amiknek a hangulata/stílusa az itt felsoroltak bármelyikéhez hasonlít azért igen hálás lennék.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1741) Agostino válasza (#1740) üzenetére


Agostino
addikt

Lépéselőny [link] mindenképpen, de akár a Nagy Lebowskit [link] is beleraknám ide, annak ellenére, hogy az egy kicsit viccesebb hangvitelű.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1742) válasza Agostino (#1741) üzenetére



addikt

Köszi szépen. És ha valakinek van még akkor csak bátran. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1743) csapos2 válasza (#1740) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!
Így elsőre Heist, az arany markában [link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1744) Integra válasza Agostino (#1739) üzenetére


Integra
titán

annyira csak nem lehet már hülye a valve... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1745) Agostino válasza Integra (#1744) üzenetére


Agostino
addikt

Mélyen, őszintén, hittel bízok abban, hogy a Valve röhögörcsök közepette fogja majd Boll barátunkat elzavarni más vizekre, ha egyáltalán felmerül a neve, mint rendező.

--

Most fejeztem be szerencsétlenségemre a Hostelt, totál készen vagyok. Ennyi gyilkolás meg vér már nekem is sok. A legroszabb az egészben az, hogy Európa keleti régióit ilyen bizarr színben tüntetni fel. Uhh bár sose futottam volna össze ezzel a filmmel.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1746) Integra


Integra
titán

urak ez nincsen valakinek meg? vagy kéne egy link hozzá
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1747) Agostino válasza Integra (#1746) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Asszem tudok neked segíteni, ha még szükséged van rá. Ha érdekel, akkor vágj hozzám egy privit, leírom mit merre.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1748) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

[link]

remélem úgy fog ütni, mint az első 2 rész (leagalábbis nálam ütősek voltak)

Resistencia eterna

(#1749) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap néztem meg az underworld ot, hát nem valami nagyszám a film.De viszont az vicces benne hogy sok helyszín magyarországon volt benne.De a metrómegálló egy kicsit furcsán nézett ki, mintha az nem valódi lett volna, hanem egy studió

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1750) KrAt


KrAt
veterán

Tegnap néztem a táv-kapcs-ot, hát nem vmi nagy szám :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.