Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) KMan válasza LOTR (#2150) üzenetére


KMan
őstag

inkabb dec 28 asszem mint tavaly a saw2. kivetel volt a saw 1 februarban. azota amcsiban halloween, nalunk hatalmas csuszas. en igy tudom. :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2152) KMan válasza Janoska26 (#2143) üzenetére


KMan
őstag

nem neveznem horrornal, meg thillernek sem. tiniborzalom^2.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2153) lorcsi


lorcsi
veterán

A tégla, most láttam a bemuattóját. jó lesz
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#2154) Janoska26 válasza lorcsi (#2153) üzenetére


Janoska26
addikt

Láttam a bemutatóját én is, szerintem tuti befutó film lesz :)

(#2155) Dictator^


Dictator^
veterán

megnéztem a Kapcsolat aka Contact filmet, Jodie Foster volt a főszereplő, a filmet régen láttam, de nem igen vágtam le a dolgokat, most viszont a vége fele amikor el kezdték a biroságon vagy tárgyaláson mondani hogy az a rákos csákó ötlete volt az egész talán ö csinálhatta a kamu jeleket meg ilyenek, akkor elgondolkoztam, de aztán beszéltek a fehérházba arról hogy rögzitett a csajszi 18órányi anyagot amikor kilötték vmilyen jelekkel, akkor végülis tényleg kijutott? nem csak a rákos csákó probálta átverni az egész emberiséget? mert mutatják is hogy meghalt az ürben a pali.

és a másik hogy állitólag van vmi könyv ami ugyanezt a témát dolgozza fel , pontosan nem tudom szóval ne szidjatok, de a könyvnek aztmondják más volt a vége... vki tud róla vmit?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2156) KMan válasza Dictator^ (#2155) üzenetére


KMan
őstag

A konyvrol nem tudok, de a film nagyon jol sikerult, a szereposztas is parades amit Woods jatszik nagyon ott van. talan meg is nezem a kozeljovoben.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2157) Dictator^ válasza KMan (#2156) üzenetére


Dictator^
veterán

hát sztem is jó, előszőr nem figyeltem hogy 2 órás, aztán mire felkaptam már éjfél körül járt az idő, viszont ez a könyv érdekel, igaz olvasni nem szeretek de vki elmesélhetné, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok, föleg a vége érdekel, állitólag teljesen másképp van a befejezés, talán a bizonyiték nyilvánosságra kerül :F
valahogy kideritem azért majd irok...de örülnék ha vki megelőzne és itt elmondaná :))

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2158) Janoska26 válasza Archer (#299) üzenetére


Janoska26
addikt

A jó reggelt vietnám, az valóban egy nagy klasszikus, a King KOng egyszer megnézhető kategória.A Good Will Hunting?Csak ajánlani tudom na meg a Holt költők társasága, vagy egy kicsit más kategória de Robin Williams, a 200 éves ember, ezek olyan filmek egy olyan színésszel amik egytől egyig kötelező darabok :DDD

(#2159) KMan válasza Janoska26 (#2158) üzenetére


KMan
őstag

Good will hunting? Matt es Ben okolbemaszo alakok szvsz de a film tenyleg jo. Williams hozzajuk kepest.. eg es fold :)

szerk: es mikor kitalaltak hogy Affleck lesz az uj terminator a t4-tol azt hittem kiugrom az ablakon :W ;]

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2160) Janoska26 válasza KMan (#2159) üzenetére


Janoska26
addikt

Na neee, Daredevilnek is sok volt, de Terminátornak, ez az év vicce :DDD :C

(#2161) brownus válasza KMan (#2159) üzenetére


brownus
veterán

ezt hol olvastad?? forrást plz! remélem nem lesz T4 csak ha cameron rendezi, vajna meg csinálja a szaros filmjeit csak katinkával.
és ha már itt tartunk Matt a legjobb színész a 3 közül akiket mondtál az én szememben. williamsnek mindig is utáltam azt a bárgyú ''baszni visznek'' vigyorát... igaz az a vietnámos film jópofa

(#2162) Janoska26 válasza brownus (#2161) üzenetére


Janoska26
addikt

Nem rossz színész, csak nem is egy terminator.Bár ha Robert Patrickból T1000-est csináltak, akkor bármi megeshet :F :DDD

(#2163) brownus válasza Janoska26 (#2162) üzenetére


brownus
veterán

ő a T1000:) nagyon jól játszotta, benbácsi nem rossz színész de ne legyen terminátor:)

(#2164) Janoska26 válasza brownus (#2163) üzenetére


Janoska26
addikt

Ennyi erővel akár a Denny De Vito is lehet Terminátor :DDD

(#2165) brownus válasza Janoska26 (#2164) üzenetére


brownus
veterán

neee :D várj, tudod ki lehetne? az a vékony filozófus gyerek azzal a nagy szemüveggel a fején. a magyar rapper-filozófus, nem jut eszembe a neve. na ő :DDD meg van Sebeők János

(#2166) #54715584


#54715584
törölt tag

zuuuupermen visszatert es nekem bejott :)

(#2167) Janoska26 válasza brownus (#2165) üzenetére


Janoska26
addikt

Vagy lehetne Győzike is :DDD .Csak úgy mondaná a csávó, ''Asztala viszta bébi, hogy a rák a mejjed'' :DDD :)

(#2168) Dilikutya válasza Janoska26 (#2162) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet csak túl régi, és túl sokszor láttam, de senki mást nem tudnék elképzelni a helyette :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2169) Janoska26 válasza Dilikutya (#2168) üzenetére


Janoska26
addikt

Én sem nagyon, egyébként a 2. rész az egyik kedvenc filmem, legalább 50-szer láttam :DDD

(#2170) KMan válasza brownus (#2161) üzenetére


KMan
őstag

''netes hirek alapjan'' Arnold es James is alairta a t4-et. Kassar-t kiraktak, bar a t2 bejott neki, Wisher remelem osszejon Cameronnal firkalni, Vajna pedig nekem nem jon be, mindenki eldontheti hogy neki szemely szerint mennyire kell. Fiedelt viszont kovetelem. Furlong nem tudom hany eves lehet most, de sztem vhol a drog es alkohol elvono kozott lehet, ugyhogy nem alkalmas a szerepre :) ''Netes hirek'' ezt azert irom, mert tobb forum/portalon is lehetett olvasni meg evekkel ezelott hogy weaver is alairta az alien5-ot... :U

szerk: Patrik pedig jol tette volna ha megmarad mint t1000 es nem scully-val keresi az igazsagot odaat... de a t2-ben paradesat jatszik szvsz, mint egy igazi gep.

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2171) KMan


KMan
őstag

Most neztem meg a rekviem egy alomert- c. filmet. Nevettem, sot bevallom majdnem sirtam is kozben, a vegen blokkoltam, es majdnem hanytam. Na ezt varom egy filmtol.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2172) KMan válasza KMan (#2170) üzenetére


KMan
őstag

akit erdekel ki lesz az uj terminator: [link]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2173) mcadam válasza KMan (#2172) üzenetére


mcadam
csendes tag

Uh :C állat!!!! :DD

Speed Up!

(#2174) mcadam


mcadam
csendes tag

Egy nagyon ütős film ami a mozikba most megy: Borat
->hát az !!!!AZ!!!!NÉZZÉTEK MEG!!!!!!!! :))
[link]

[Szerkesztve]

Speed Up!

(#2175) adalbert1


adalbert1
veterán

Tegnap eljutottam moziba megnézni A Tégla ( The Departed ) című filmet.
Pár helyen írták hogy tul. képpen egy remake más környezetbe ültetve, de ez nem túlságosan érdekelt, az eredetit úgyse láttam :)
A szinészi alakítások közül DiCapriót emelném ki, nem gondoltam volna, hogy ilyen teljesítményre is képes lehet, abszolute pozitív csalódás.
Nicholson karakterét jobban is kidolgozhatták volna (mondjuk neki ez a szerep szerintem kisujjból ment), akárcsak Damon-ét (vhogy. leginkább a bárgyú vigyorgása köszönt vissza a filmben). Wahlberg és Sheen sajnos keveset szerepel (ezt lehet annak a számlájára írni, hogy csak mellékszereplők).

Scorsese ismét jó munkát végzett, habár még pár újranézés kellene, hogy értékelni lehesen, felér-e mondjuk a Goodfellas-hoz a film, de nem rossz.

És ami nagyon tetszett, hogy nem szinkronizálták, nagyon nehéz dolguk lett volna, és nehéz lett volna visszaadni az eredeti élményt.

(#2176) Integra válasza adalbert1 (#2175) üzenetére


Integra
titán

én régen nem komáltam capriót, de szerintem is nagyon tud
a gangs of new york-ban pl már félelmetesen jó volt szvsz
csak azt az istenverte titanikot ne vállalta volna be... broááááffff:DDD

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2177) gasMask! válasza LOTR (#2150) üzenetére


gasMask!
tag

Szerintem sajna nem helyesek. Én úgy tudom dec 28 a magyar premier. Nov elsején van az amcsi premier, akkor hozzánk szilveszterre jut el kb, csakúgy mint a kettő. De az biztos hogy én már nagyon várom :) . És nefeledjétek, az igazi fűrészfan még a trailert sem nézni meg :DDD .

most látom hogy már helyesbítettél. bocsesz :)

[Szerkesztve]

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2178) brownus válasza Integra (#2176) üzenetére


brownus
veterán

igen, de d.d-lewist überelni abban a filmben lehetetlen, hatalmas alakítás :R

(#2179) Janoska26


Janoska26
addikt

Megnéztem hétvégén a Bandidast, jó kis filmecskére sikerült ezzel a 2 nővel :C .Na meg elkezdtem nézni a Nagyis szemefényét, hát ez sem új áttörés a filmtörténetben, egyszer megnézendő kategória, vagyis nekem a kétszerbe lesz mivel frankón bealudtam rajta, bár a melója tetszik a fickónak :DDD

(#2180) #54715584 válasza Integra (#2176) üzenetére


#54715584
törölt tag

sztem regebben is jo volt, ott a Part, Kapj el ha tudsz :) sztem az zsenialis volt :)

megneztem hetvegen a tavkapcsot, hat mi vegigrohogtuk, nagyon bejovos, de telleg beugratos es szomoru a vege :) en mar az film kozepen gondoltam, hogy mi lesz a vegen, de aztan annyira elragadott a film, hogy nem is hittem, hogy tuleli :)

szerk1: a bandidas nekem is tetszett, jo kis film
szerk2: a furesz 3 miatt mar tobb ember rosszul lett a moziban, nehanyan korhazba is kerultek, szoval en tuti otthon fogom megnezni :DDD

[Szerkesztve]

(#2181) Janoska26 válasza #54715584 (#2180) üzenetére


Janoska26
addikt

Fűrész3:Kockázatok és mellékhatások miatt kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét :DDD

(#2182) #54715584 válasza Janoska26 (#2181) üzenetére


#54715584
törölt tag

nagyon durva :)
lesz ez olyan, mint a passio :)
nem tudom a furesz 4-re mit fognak kitalalni? :)

(#2183) Janoska26 válasza #54715584 (#2182) üzenetére


Janoska26
addikt

A passio az nemtom milyen mivel hogy felirítos, na most csak annyi a gondom vele, hogy olvasni kellett, hát az pedig elálmosított, de az a fél óra amit láttam belőle tetszett, majd ha kipihent leszek végignézem :DDD .A fűrész 4-el nemtom mi lesz, hiszen ez a Jigsaw csávó már a 2-ben halldoklott, ahhoz képest jó sok folytatást megél a fickó :DDD

(#2184) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Horrorrajongóknak melegen ajánlott az 1000 halott háza (House of 1000 Corpses, [link]). A film a legjobb B-mozis hagyományokat felvonultató, mégis vérprofi alkotás. A metalzene kedvelői körében jól ismert Rob Zombie írta és rendezte ezt a vérben tocsogó másfél órát. A helyszín ismét az USA déli része, és ismét egy arra utazó fiatal társaság ered egy helyi legenda nyomába, amit a félőrült benzinkutastól hallottak.
Semmi természetfeletti nincs benne, csupán egy kissé hóbortos család nem mindennapi kedvtelése. Én jól szórakoztam rajta. Szerintem az utóbbi évek egyik legjobb horrorja. Kellően szaftos, kellően véres, nem úgy, mint a tinihorrorok, nincs túlkomplikálva, mint a Fűrész a Jigsaw moralizálásaival, a gyilkosságok egyszerűek, de kellően hidegvérrel elkövetettek, és persze betegesek néhol. És ami a legfurcsább, hogy a néző (legalábbis én) egy idő után már a bolond famíliával szimpatizál. A filmben is őket mutatják többet, s nem az áldozati bárányokat. Kimondottan szerethető karakterek, a legszimpatikusabb mégis Captain Spaulding, a benzinkutas, akiről a film végéig nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy kikkel is van.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2185) chokeee


chokeee
aktív tag

én most jutottam el, hogy megnézzem a Motel-t DVD-n. kellően kemény és beteg, Szlovákiának pedig tuti reklám a tengerentúlon.. :D :D

gumiczuczli

(#2186) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Háháá, megszereztem a Támadás a Krull bolygó ellen c. filmet. Jó régi film, de nagyon szerettem :)

(#2187) NwL válasza BITBOYS (#2186) üzenetére


NwL
tag

Ez egy oltári hatalmas film! Valamikor 10 éve láttam először, még kisgyerekként, akkor rongyosra néztem a kazettát!!! De már megvan nekem is DVD-n! Magyar szinkronnnal!

(#2188) Mr_Vercetti


Mr_Vercetti
őstag

Szombaton megnéztem a World Trade Centert moziban.

Multkor valaki azt mondta hogy unalmas, és szar, nem tudom már ki volt, de üzenem neki, ha ezt a filmet rossznak találta, akkor nem ártana neki felnőni, hacsak nem egy gyerek...

A film rettenetesen jó, nagyon jól megcsinálták az egészet, mind a látványt, mind a történetet.

(#2189) Dilikutya válasza chokeee (#2185) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Fűrész szerintem durvább. Ebben a feléig nem történik semmi, és később se sok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2190) lorcsi


lorcsi
veterán

eszméletlen mit le nem adnak a tv-ben :W
zegnap este az Olasz meú után aterminátor 1 :O , ma meg a Nico egyik részét :O

(#2191) KMan válasza lorcsi (#2190) üzenetére


KMan
őstag

miert mi a gond az olasz meloval es a terminatorral? :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2192) chokeee válasza Dilikutya (#2189) üzenetére


chokeee
aktív tag

hja igen, de aztán kellően beteg az egész.
a pláne szerintem megtényleg az, hogy baromira lejáratja Szlovákiát az olyan átlag amerikaiak (esetleg máshol az egész világon) előtt, akik még nem is hallottak ilyn országról.
a legsötétebb balkánnak lefesti: kéregető gyerekek az utcán, akik aztán habozás nélkül agyonütik akit kell, vagy pl. a rendőr szívbaj nélkül kiráncigálja az autóst a kocsiból aztán üti-veri a gumibottal stb..

gumiczuczli

(#2193) chokeee válasza lorcsi (#2190) üzenetére


chokeee
aktív tag

a Terminátor 1 az egyik legnagyobb kultfilm !!!
semmi baj nincs vele .... rongyosra néztük annak idején VHS-en a 80-as években..

gumiczuczli

(#2194) #54715584


#54715584
törölt tag

basszus ez nagyon durva, teljesen kesz vagyok, veegreeee :DD
[link]

It's never too late for a salad :DDD

[Szerkesztve]

(#2195) lorcsi válasza chokeee (#2193) üzenetére


lorcsi
veterán

rongyosra néztük annak idején VHS-en a 80-as években..igen annak idején...azóta eltelt pár év...:W és itt még van képük ezt leadni

(#2196) brownus válasza lorcsi (#2195) üzenetére


brownus
veterán

most nem értelek, a retek ne adjon le egy ilyen filmet vagy agyon vagdosták?
inkább a t1, mint pl. az armageddon meg a vulkános meg a robinhúúd amit 3 havonta lejátszanak...

(#2197) #54715584 válasza #54715584 (#2194) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaah, nem late, hanem early :)

(#2198) lorcsi válasza brownus (#2196) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem nem tetszenek hogy ilyen nagyon régieket adnak
még jó hogy lehet jobbat is nézni(PBs02e11)

(#2199) Dilikutya


Dilikutya
félisten

The Simpsons előzetes: [link].

Nem látok kivetnivalót a T1-ben, meg a régi, de remek filmekben sem. Nekem, és még sokaknak időtálló alkotás, az ilyet nem bánom, ha leadják. Én személy szerint a Prison Break-et nem nézem:). Meg általában az újabb alkotások nagy részét.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2200) #54715584 válasza Dilikutya (#2199) üzenetére


#54715584
törölt tag

uuhm, the bunny is not breathin' :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.