Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2851) Integra válasza lorcsi (#2850) üzenetére


Integra
titán

rákeresek
a renaissance-t nézd meg mindenképp.
zseniális ''film''

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2852) Integra


Integra
titán

csak ennyit mondok:
[kép]
:R :R :R :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2853) I_Am válasza PazsitZ (#2843) üzenetére


I_Am
veterán

És kiutazol érte USA-ba? :D

Integra:

A legalapabb mű a filmtörténelemben. Pacino és DeNiro első és egyetlen közös filmje. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2854) bandus válasza Integra (#2852) üzenetére


bandus
veterán

:R
Az éttermes jelenet bestest, mindent üt :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2855) #65675776 válasza I_Am (#2853) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem csak attól alapmű az! Maga a megvalósítás is tökéletes. Michael Mann az egyik legjobb rendező, odafigyel a részletekre is.


bandus: Ez a ''bestest'' eléggé érdekes szó...

[Szerkesztve]

(#2856) bandus válasza #65675776 (#2855) üzenetére


bandus
veterán

:D
Saját gyártmány, sztem jobb mint a legeslegjobb.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2857) VladimirR válasza #65675776 (#2855) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bestest => Bovebben: [link]

(#2858) #54715584


#54715584
törölt tag

par filmet megneztem a hetvegen

motoros naploja: en sajna bealudtam rajta, lehet nem este 11kor kellett volna elkezdeni nezni...

rumlis vakacio: agyament egy vigjatek, sokadszor feldolgozott sztori, de azert van benne par jo poen :)

tancolo talpak: nekem nagyon bejott, mondhatni izgalmas :D egy percre sem all le a film, sok az ''akcio'', mozgalmas, es latvanyra nagyon szep

showgirls: veletlenul osszekevertem a dreamgirls-szel :D de jo film, igaz a vege kezdett mar unalmas lenni, de aki szereti a meztelen noket... :D

I love Budapest: jol indul a film, de nem azt kaptam, amire vartam, unalmas

hirtelen ennyi :)

(#2859) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mégiscsak bemutatták már Amerikában a Ghost Rider-t. Hazai bemutató: március 1.

És van új Grindhouse trailer is: [link]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2860) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Készül a Szellemirtók 3

A legújabb hírek szerint Dan Aykroyd folytatja a klasszikus Szellemírtók-szériát. A harmadik részhez már megnyerte magának Bill Murray hangját is. Azért csak a hangját, mert a harmadik szellemírtás egy animációs film lesz.

A Szellemírtók-sorozat egyik nagy gyerekkori kedvencemnek számít. A tudósokból akcióhősökké váló három úriember (majd egy hirdetés után kiegészül a csapat) két kalandja remekül vegyíti a humort, akciót és (természetesen akkori szinten) a látványt is.

Pár éve egyszer már felmerült, hogy trilógiává bővül a sorozat, ám a terv végül a feledés homályába merült. A mai napon végre biztossá vált: lesz Szellemírók 3. Ezt a széria egykori sztárja, Dan Aykroyd jelentette be egy interjúban.

A film produceri feladatait is ellátó színész - nem kis meglepetésre - azt is elárulta, hogy a harmadik rész egy CGI-animációs mese lesz. Hogy ez vajon jó vagy rossz hír, azt majd a film megtekintése után tudjuk meg. Mindenesetre pozitív dolog, hogy Dr. Peter Venkmen Bill Murray orgánumán szólal majd meg.

Sajnos a többi szereplőről (Harold Ramis és Ernie Hudson) még nincs hír. Figyelemmel követjük a produkció alalkulását.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2861) #54715584


#54715584
törölt tag

hjaj, hallottam mind2 hirt :)
az elsonek nagyon orulok, nekem az is eleg, ha angolul magyar felirattal jon a dvd

es kimaradt a hetvege legjobb filmje :D mindenutt no en meg csak most lattam, de nagyon tetszett

(#2862) Integra


Integra
titán

úgy tűnik a mediahack bejött a cage-nek
nyitó hétvégén 44.5 millo dollárt kaszált a ghostrider az usa-ban, ez cage valaha is a legnagyobb összeggel nyitó mozija

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2863) Dilikutya válasza Integra (#2862) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm, az nem rossz, pláne ahhoz képest, hogy elég ütős filmjei is voltak régebben (The Rock, Con Air...). Még akár jó is kisülhet belőle.
Kíváncsi leszek a véleményekre, szerintem lesz aki már ma este megnézi ;].

Magát a képregényt nem ismerem, az a mozzanat viszont, hogy le kell győzni az Ördög rossz útra tévedt hatalomvágyó fiát, már ismerős egy régi adam Sandler filmből:)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2864) brownus


brownus
veterán

amit az utóbbi pár hétben néztünk meg és érdemes meg említeni:

layer cake, [link] - fasza film, jó poénokkal és happyendel:)
Renaissance, [link] - hááát, a scanner darkly után ez nem jött be... (más képvilág, de akkor sem tetszett. nem is emlékszem a sztorira...)
the devil wears prada, [link] - szar (lyányos film)

ha vki depis hangulatban van és netán felakarná vágni az ereit akkor ezt nézze meg: [link] :( :)

[Szerkesztve]

[link] hehe, nemcsoda ha csak 3.3at kapott. az odeonosok meg 8at.... hmmm, mire föl??:)

[Szerkesztve]

(#2865) doc válasza xlaci (#2826) üzenetére


doc
nagyúr

par hete néztem meg, ha ugyanarra gondolunk...
ez volt az, mikor az első kísérletnél elmentek egy másik város szállodájába, telefon kihúzva, stb?
gondolkodom a címén, de nem jut eszembe...

(#2866) #54715584


#54715584
törölt tag

ja es meg volt osz new yorkban, nem volt rossz, a kezdeshez kepest

(#2867) Integra válasza brownus (#2864) üzenetére


Integra
titán

szvsz a renaissance egy etalon..
igazi art noir minden tekintetben.
képi világban pedig kb mindent begyaláz ami eddig ilyen stílusban megjelent

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2868) brownus válasza Integra (#2867) üzenetére


brownus
veterán

már fáradt voltam amikor néZtem, kicsit lehetett volna több fehér is (vagy nagyobb tévén kellett volna nézni:) )

[Szerkesztve]

(#2869) Integra válasza brownus (#2868) üzenetére


Integra
titán

hidd el veled van a baj, perfekt film:)
gyanítom ráadásul nem is franciául nézted hanem kapitalista angol szinkronnal:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2870) The DJ


The DJ
addikt

Tudom már jó régi, de még csak most jutottam el oda, hogy megnézzem a RoadTrip című alkotást. Hát számomra az utóbbi idők legjobb vígjátéka volt. Mostanában egyetlen egy filmen se szakadtam akkorát, mint ezen. Aki még nem nézte meg mindenképpen pótolja és tuti, hogy szem nem marad szárazon. ;)

Ja és: ''Scotty doesn't know...'' :D

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

(#2871) Dilikutya válasza The DJ (#2870) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eurotrip :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2872) The DJ válasza Dilikutya (#2871) üzenetére


The DJ
addikt

Thx, mindig keverem, csodálkoztam is először, hogy a felirat nem passzol a filmhez, hát mert szintén a RoadTrip (CoolTúra) feliratát szedtem le :))

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

(#2873) Dilikutya válasza The DJ (#2872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az is nagy állatság, főleg a Tom Green jelenetei :).
Eurotrip amúgy jobb szerintem, bár a Cooltúrát rég láttam már. A kis olasz mindent visz... mi scusi, mi scusi ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2874) Hunci


Hunci
aktív tag

:) [link] :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2875) #54715584


#54715584
törölt tag

tegnap megneztuk a nezz az egre c filmet
charlize teron, penelope cruz meg vmi townsend bacsi jatszott benne, romantikus, haborus film, nagyon joooo :R csak ajanlani tudom mindenkinek

(#2876) Dictator^


Dictator^
veterán

most néztem meg az Azonosság\Identity filmet, nagyon adja sztem...
le lehet játszani a mozis verziot, meg a bövitett verziot, és ami a bövitett részen van pár perc plusz , azt nem szinkronizálták le...tehát ha nézed magyarul, átugrik angolra a szöveg pár részen kicsit fura volt...de ettől eltekntive nagyon jó.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2877) #54715584 válasza Dictator^ (#2876) üzenetére


#54715584
törölt tag

az nagyon jo film, nekem tetszett nagyon, raadasul legeloszor eppen egy viharos ejszakan sikerult megneznem, raadasul fulhallgatoval kellett... hat izgalmas volt :)

tegnap neztem meg ujra a dragam add az eleted c filmet, hat meg igy sok ev tavlatabol is beszaras ez a film :D raadasul most esett le jo par film, amit akkoriban kifiguraztak

(#2878) Dictator^ válasza #54715584 (#2877) üzenetére


Dictator^
veterán

jaja, eléggé küldös film

a drágám add az életed is durva :D
de én az alapokat is meg akarom nézni, csak még nem sikerült beszerezni :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2879) PazsitZ válasza Integra (#2851) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ajánlásod alapján megnéztem a renaissance-t. Nagyon magával ragadó a képi világa, teljesen elvarázsolt, gyönyörű és hangulatos.
Mellesleg maga a film sztorija sem rossz.
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

- http://pazsitz.hu -

(#2880) Janoska26


Janoska26
addikt

Megnéztem a Crank (Felpörögve) című filmet.Hát az agyam eldobtam, nagyon állat, nemcsak izgalma, pörgős, vicces, tele eseménnyel, egyszóval végig a TV előtt tartott, aki látta tudja miről beszélek, aki még nem annak csak ajánlani tudom :C

(#2881) Integra válasza PazsitZ (#2879) üzenetére


Integra
titán

örülök hogy tetszett:)
remélem franciául nézted meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2882) diablo1984 válasza Janoska26 (#2880) üzenetére


diablo1984
veterán

jaja, nekem is bejött a film, mondjuk a végén furcsán sokáig zuhant, de nagyon nagy film! :R

(#2883) Dictator^ válasza Janoska26 (#2880) üzenetére


Dictator^
veterán

de ugye nem olyan mint a Transporter 2?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2884) PazsitZ válasza Integra (#2881) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen franciául, angol felirattal, úgyis készülgetek nyelvvizsgára :)

(#2883) Dictator^: A transporter 2 már nekem is túl sok volt, a Crank viszont tetszett. Szóval szerintem nézd meg nyugodtan. Pörgős kis akciófilm, aminek van hangulata is (kép, hanghatások) szvsz.

- http://pazsitz.hu -

(#2885) Dictator^ válasza PazsitZ (#2884) üzenetére


Dictator^
veterán

meglesz akkor..
nemsoká megnézem majd a ''Fegyvernepper'' \Lord of War-t\ állitólag nagyon jó és a hangok is elég durvák benne :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2886) Integra válasza Dictator^ (#2885) üzenetére


Integra
titán

egész jó film

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2887) #54715584


#54715584
törölt tag

halalos iramban: tokyo drift mindent osszevetve egy nagy sz*r nagyon rosszul sikerult... :(

(#2888) Hunci válasza #54715584 (#2887) üzenetére


Hunci
aktív tag

Szerintem süti egy film volt .
Nekem legalábbis tetszett s volt benne egykis katarktikus feeling a végén , sőt szerintem ez a film kicsit túlis mutatott a kocsikon + a juj de nagyon csajozósra veszem a figurát .
Szerintem tiszteletre tanít , s arra hogy milyen érdekesen lehet élni az életet.

Ami nagyon fura egy film az a Parfüm : Javaslom nézzétek meg .
Nagyon fura benne az az hogy magát a rosszfiút akarják beállítani mint hőst , s még nekünk kéne sajnálni hogy szegényt elkapják , s ki akarják végezni ( a végét nem árulom el ha még nem láttátok akkor nem lövöm le a pojént :DDD )
Egyébként csodálatos a világábrázolása s ahogy türzözi a korszakot .

Pénz beszél : tipikus amcsi sikerról szóló film
Lényege '' You rize & fall '' Üdítő kikapcsoló Van benne egy szál kettősség , s egy annyi hogy ki is irányítja a dolgokat ,na de mi másról szólhatna egy ilyan című film :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2889) Janoska26 válasza #54715584 (#2887) üzenetére


Janoska26
addikt

És akkor még finoman is fogalmaztál, egy nagy kula az egész úgy ahogy van :(((

(#2890) Hunci válasza Janoska26 (#2889) üzenetére


Hunci
aktív tag

Nekem tetszett bármit mondotok , lehet lelkiállapot függő a film .
Amikor törte a kocsit akkor mondjuk hullott a hajam , s kiszáradt az ajkam miután leesett az állam .
Tetszettek a jelenetek , s ha belegondolunk a játék ami követte az a Carbon volt ami viszont tényleg gyengus lett hozzáképest .

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2891) Hunci


Hunci
aktív tag

Sziavem érted rapes 2 : Kicsit elcsépelt de végül értelmes konklúzióra ráébresztő film , egyébb kiemelnivalót nem találtam benne :U

Deja VU : Habár nekem sosem volt szimpatikus Denzel W. most el kell ismernem nagyot alakított.
A karaktere igazán hősies , s rendőrhözméltó. ( Kár hogy ilyen csak a mozikban van )
A film magában nem egy egyszerű téma --> rengeteg duplacsavar található benne , hogyis s mintis jutottak erre arra a következtetésre , s hogyis lehetne a múlatat megváltoztatni .
Csak ajánlani tudom :R :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2892) Hunci


Hunci
aktív tag

The illusionist : Dinamikus az Osztrák-Magyar monarchia idején játszódó film .
Főhősünk Eisenheim egy kiforrott '' mágus '' aki Velencében a szinházakban szórakoztatja a köznépet nem hétköznapi muata ványival .
A helyi uralkodó felfigyel erre s kérdérevonja mutatványai hitelességét .
Megkéri hogy esetleg szórakoztassa el Őt s az udvarát , melyet hősünk elis fogad.
A mutatvány folyamán az uralkodó tudatlansága ellenszenvé torzul , melynek folytán el akarta vágni az Illuzionista tevékenységét a városban.
Burokban kb ez a cselekmény ,de természetesen van egy érzelmi szál s egy hatalmi szála is a cselekményeknek :)

Ujjfüggő : Kisebb hangvételü családi kapcsolatokat boncolgató film.
Kissé vérszegény a menetele s nem éppen egyértelmű a dolgok végső lecsengése ,de a vége reményteljes . legnagyobb név :Keanu Reeves :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2893) Jégkokó válasza Dictator^ (#2885) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tényleg nagyon jó film, pont ma néztem meg másodjára is.A filmben elég sok igazság van.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2894) bocX


bocX
tag

sziasztok! nemtudtok mostanában valami jó autós filmet.
Fast&Furious, meg Tolvajtempó, vagy valami hasonló stílusban?
De ha már kocsikkal van tele film az se rossz - bár van egy film, asszem a Mexikói határ - na az elég gáz, olyat ne. köszi. ;)

de ha nincs autós film, akkor motoros is jó lesz :D

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#2895) Hunci válasza bocX (#2894) üzenetére


Hunci
aktív tag

Huhh ebben nem igazán tudok segíteni , de ha mondjuk nem láttad a Hazárd megye.. ( tudod az a Johnny Noxvill-es film ) akkor azt tudom ajánlani , vagy mondjuk ha már a Jackss - es srácoknál vagyunk akkor nézd meg a Jackass the movie 2-t hidd el megéri :DDD , vagy ott a Dirty Sanchez movie az még azonis túltesz :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#2896) Drizzt válasza #54715584 (#2887) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó muffok, színes kocsik. Amikor néztem, ez éppen elég is volt ahhoz, hogy jól érezzem magam másfél órára. Nekem bejött, pedig nem szoktak az ilyesmik.

I am having fun staying poor.

(#2897) L!NK->Q3 válasza Dictator^ (#2885) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

nézd meg! sztem érdemes.
a végén van a nagy igazságosztás bizinyos országokról és 1 szervezetről

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2898) Csipisz


Csipisz
tag

Bírom Jason Stathamot (bár a Szállító 2. szerintem elég gáz volt), ezért néztem meg a Cank - Felpörögve című filmet. Nekem tetszett! Kiváncsi lennék mások véleményére is.

XCapitol

(#2899) mexx0407 válasza Csipisz (#2898) üzenetére


mexx0407
tag

Hello! Én is láttam a Crank cimü filmet és nekem is nagyon tetszet.
Remélem lesz még sok ilyen film! :R

(#2900) Hunci válasza Csipisz (#2898) üzenetére


Hunci
aktív tag

Noss énis láttam a filmet ,s egyértelműen yoo volt.
Mondjuk a végével a helikopteres jelenettel nem értek egyet , vagyis hogy én nem így fejeztem volna be .
Egyébként egy nagyon mozgalmas sok bunyós elemmel , nem annyira :DDD durrva , akciófilm .
A Szállító 2 is yoo volt szerintem

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.