Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) Kobe


Kobe
veterán

én az Arthur e les minimoys-t néztem meg a napokban, Artr és a villangók címmel fut magyarul
aranyos kis film, a története nm túl eredeti a film és az animációs részt mégis jól össze tudjakapcsolni, az élő szereplőgárdának mégis nagybb hiányosságai vannak mint az animált szereplőknek, komoylan mondom - a kiscsávó nagyon idegesítő, már a charlie és a csokigyárban is az volt, de a nagyit alakító mia farrow is, szal sztem enyni erővel egy egész estés animációs filmet is készíthettek volna, semmint éppen már kifutott vagy még be nem futott színészekkel bajlódik Bessn bácsi....de az animált részek és a karakterek tényleg nagyon rendben vannak, jópofák

(#2552) XSiGma válasza LOTR (#2547) üzenetére


XSiGma
aktív tag

nos teljesen egyetértek a csattano télleg nem vot akkora szám mint az előző részekben,és télleg szinte csak a gyilkolásról meg vérről szol,de szerintem méltó folytatása a másik két résznek.érdemes megnézni


Casiono Royale
craig szerintem simán jó volt bondnak,ez a rész még unalmas sem volt,bele sem merek gondolni hogy vajon mennyi rész lesz még :U :DDD
a film izgalmas james megint hallhatatlan viszont a bond-lány (ha vesper volt az) nem a legszebb
nekem ezis tetszett
...

(#2553) LOTR válasza XSiGma (#2552) üzenetére


LOTR
addikt

igen, Vesper - Eva Green volt a Bond-lány [link]


és elmondom, hogy mi lesz a SAW 4 története nagyon vázlatosan
I wanna play a game ;]
egy visszaemlékezéssel fog kezdeni (vagy egy ilyen ez volt az előző részben jelenettel), hogy ez a főgonosz már mennyivel előtte kitervelte a 3. rész egyik főszereplője (akivel zárul a 3. rész) elleni ''játékát'', aztán folytatódik a jelenben, hogy ugrálások a múlt és a jelen között lesznek e azt nem tudom, de szerintem tuti ez lesz az alaptörténet

aztán ha nem, akkor nem, ha meg igen, akkor én megmondtam :D

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2554) XSiGma


XSiGma
aktív tag

ha valakinek lenne ocean's twleve soundtrackje dobjon meg egy privivel előre is kössz

(#2555) KMan válasza LOTR (#2553) üzenetére


KMan
őstag

SPOILER SAW III SAW IV
na ezt most egyaltalan nem ertem, de mind1. kezdjuk ott hogy az emberunk lekapta a fejet korfuresszel, akkor meg mit akar kezdeni magaval? ennyire feltunesi viszketegsege nem lehet hogy innen talpraalljon. de majd meglatjuk..

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2556) #54715584


#54715584
törölt tag

saw3: amilyen veres volt, nem neztem meg a koponya lekelest, csak a veget :D
kivancsi leszek, tenyleg mit talalnak ki, mikor mar minden szereplo meghalt :)
vagyis kiveve a nyomozot asszem.

az ordog pradat visel: azt hittem milyen jo film lesz, aztan megsem... sok ilyen sztorit lattunk mar, engem nem dobott fel...

covenant: nagyon teccett, jol megcsinaltak, negyed orankent mindig tortent vmi, ami nem engedett elaludni :D persze a vege evidens kiszamithato volt

vezet a ritmus: a vegere kezdtem feleledni, de aztan a finale utani kozos tanc megsem jott be...banderas maradjon csak a jo kis akciofilmeknel...

renaissance: ne mrossz, a fekete feher kepregeny miatt kis sin city feeling, de igy is rajzfilmes lett nagyon...

kamera altal homalyosan: lassu, vontatott, a rajzos hatas ellenere a latvany azert jo

ennyi egyelore :D

(#2557) LOTR válasza KMan (#2555) üzenetére


LOTR
addikt

csak arra gondoltam, hogy mondjuk a Saw1-2-3 játszódott 2000ben, a 4. rész meg 1999ben fog kezdődni, aztán majd folytatódik ott ahol a Saw 3 befejeződött, ezt azért gondolom így, mert a filmben a muki folyamatosan előre gondolkodott, még a 3. rész legvégén is az derül ki, hogy ő ezt az egészet már elgondolta, és felkészült minden lehetőségre (tehát érdekes lehet, hogy hogyan is gondolta a legelején, mivel ő sem volt egész életében ilyen, már nem emlékszem mit mondott, hogy miért változott így meg, de elmondta az egyik részben), és ha valóban aláírt a 4. részre is, akkor mást nem tudok elképzelni

One Ring to rule them all

(#2558) #54715584 válasza LOTR (#2557) üzenetére


#54715584
törölt tag

vagy tulelte azt a kis karcolast ott a nyakan, es csak geppel tud beszelni, es akkro telleg olyan lesz a hangja, mint amikor torzitva jatssza le :)
nekem tetszettek ezek a visszatekintos reszek, igy nagyjabol osszealtak a reszek, meg teljesebbe...
attol fuggetlenul, hogy ez mar a harmadik resz volt, meg mindig egyedi a sok ijesztgetos film kozott...
meg azert azt se feledjuk, hogy ez majdnem olyan, mint a valosagshow-k, csak filmben :D

(#2559) diablo1984 válasza #54715584 (#2558) üzenetére


diablo1984
veterán

hát ha azt a körfűrészes karcolást, meg az elvérzést túléli, akkor én vagyok Rocky! Az nagy melléfogás lenne a rendezőktől, vagy még talán a doktornőt is újraélesztik valami fejátültetős trükkel! :DDD :C

(#2560) #54715584 válasza diablo1984 (#2559) üzenetére


#54715584
törölt tag

osszeszedik az ep testreszeket es epitenek egy frankenstein szornyet :U

(#2561) brownus válasza Integra (#2537) üzenetére


brownus
veterán

hi, milyen volt?
megakarjuk nézni mi is, és nem hinném hogy csalódni fogunk:)

meg ami még érdekel: [link], Parfüm: Egy Gyilkos Története. ezt látta már vki?

(#2562) #54715584


#54715584
törölt tag

egy kis neznivalo :)

Shrek3: [link]

[link]

[link]

[link]

Sziklak szeme2: [link]

23: [link]

lesz meg rengeteg jo film, de lusta vagyok linkelni :D

(#2563) Integra válasza brownus (#2561) üzenetére


Integra
titán

nézzétek meg, érdemes.
tényleg jó film, régen volt hogy azt mondtam, hogy egy filmért megérte befizetni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2564) bagyulajuve válasza #54715584 (#2562) üzenetére


bagyulajuve
addikt

A Szilák szeme sztem nagyon jó volt, várom a 2. részt

Lány a vízben: kötelező darab, tegnap este néztem, nem bírtam felállni mellőle
A 300 spártai (1962-ből): nagyon jó film, kiváló előkészítő film a 300-ig, egy csomó mondat ugyanúgy felhangzik majd benne, amúgy ez alapján készítette a képregényt Frank Miller

Resistencia eterna

(#2565) Integra válasza bagyulajuve (#2564) üzenetére


Integra
titán

a lány a vízben az amelyikben egy idegen lény lakik a medencében egy lakóparkban?
mi annak az angol címe??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2566) #54715584 válasza Integra (#2565) üzenetére


#54715584
törölt tag

lady in the water :) [link]

[Szerkesztve]

(#2567) bagyulajuve válasza Integra (#2565) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Lady in the water
hopp megelőztek :DDD

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#2568) Integra válasza bagyulajuve (#2567) üzenetére


Integra
titán

már gyün is, köszi! +monstre:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2569) #54715584 válasza Integra (#2568) üzenetére


#54715584
törölt tag

:) eppen beneztem, gondoltam gyorsan kozbeszolok ;)

(#2570) KMan


KMan
őstag

vmi jo kis horror is johetne mar. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2571) Integra válasza bagyulajuve (#2564) üzenetére


Integra
titán

még a hills have eyes első részét se tudtam megnézni, de itt van, csak lusta voltam:)
tesóm szerint ritka kegyetlen véres és szadista egy film...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2572) KMan válasza Integra (#2571) üzenetére


KMan
őstag

na mar megis van, tu.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2573) #54715584 válasza Integra (#2571) üzenetére


#54715584
törölt tag

a furesz 3 is az... vagy nem? :U

(#2574) Integra válasza #54715584 (#2573) üzenetére


Integra
titán

csak az első két részt láttam még:)
harmadikat nem volt időm még

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2575) #54715584 válasza Integra (#2574) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor szakits ra kicsi idot, megeri :)
trailert lattad mar? hulye kerdes volt, persze, hogy lattad :D

(#2576) Integra válasza #54715584 (#2575) üzenetére


Integra
titán

igen az volt, láttam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2577) #54715584


#54715584
törölt tag

megneztuk az apocalypto-t, hat le vagyok nyugozve :) :R

(#2578) bagyulajuve válasza #54715584 (#2577) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem is terveim között szerepel, lehet a 7en beiktatom valamelyik estére

Resistencia eterna

(#2579) Athanáz9 válasza #54715584 (#2577) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Üdv.
Hát: hmm.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#2580) #54715584 válasza Athanáz9 (#2579) üzenetére


#54715584
törölt tag

milyen hmmm? :) jo hmmm vagy rossz hmmm :)
ahhoz kepest, ahogy beharangoztak, kellemesen csalodtam benne
igaz, en sem szeretem SPOILER a szivkitepos, arcmarcangolos jeleneteket, de nagyon jot csinalt gibson bacsi... az mar mas kerdes, hogy o kicsit s/m :DDD
vegig drukkoltam a fickonak, hogy jarjon szerencsevel
csak a vegen nem ertettem, hogy akkor most milyen korban is vagyunk... :F

bagyulajuve: ajanlom a filmet, sajnalom, hogy nem moziban neztem meg, bar lehet ott 1-2 jelenetnel belesuppedtem volna a szekbe :DDD


[Szerkesztve]

(#2581) KMan


KMan
őstag

Jackman vs Bale [link]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2582) Integra válasza KMan (#2581) üzenetére


Integra
titán

pont most olvastam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2583) KMan válasza Integra (#2582) üzenetére


KMan
őstag

pont most keltem ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2584) #54715584


#54715584
törölt tag

kene info par filmrol
ember gyermeke
atok2
pulse

elore is koszi :)

(#2585) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap néztem meg a Ház a tónál című filmet, hát mostanában nem igen láttam ilyen jó romantikus filmet. :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2586) #54715584 válasza Jégkokó (#2585) üzenetére


#54715584
törölt tag

lesz uj filmje, premonition cimmel :)

(#2587) bagyulajuve válasza #54715584 (#2584) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a pulse-t láttam [link]
1x nézhető, van egy két jó jelenet meg ötlet is, de amúgy szar, elég sok logikátlanság van benne, sztem

az átok2-nek csak a japán verzióját láttam, ajánlom jó volt akárcsak az első rész

Resistencia eterna

(#2588) bozont válasza bagyulajuve (#2587) üzenetére


bozont
veterán

Pedig annak ellenére, h a Pulse-t is a japánoktól koppintották, elég jókat mondanak róla. Sajnos még nem láttam, de majd pótolom, viszont a japán verzió (Kairo címmel) már megvan, két vizsga között majd időt szakítok rá. :C

A másik, épp most néztem meg a Casshern c. japán sci-fit, és hát mit ne mondjak, elég ütős lett. :R Először azt hittem, a bemutató alapján h vmi jó kis akció hentelés lesz, és ez részben igaz is, de igazából sokkal több rejlik benne. Komoly mondanivalóval bír, az emberiség talán egyik legnagyobb (morális) problémáját boncolgatja... Itt egy link a trailerhez: [link]

mod.: Hirtelen eszembe jutott, nem is a Pulse adaptációja sikerült jóra, hanem a Dark Water-é. Késő van már, meg amúgy is nagy kavar van a fejemben. :))

[Szerkesztve]

(#2589) brownus válasza #54715584 (#2584) üzenetére


brownus
veterán

az ember gyermeke jó film, kicsit dark a hangulata meg a jövőkép amit bemutat, de van benne finom kis humor is, a szereplők meg kurva jók. szóval nézd meg max. tetszeni fog:)
nekem nagyon bejött, főleg az öreg ''smoking ö pánkék'' Caine :D igényes film. most jut eszembe; az egyik jelenetnél könnyeztem is SPOILER-> amikor a karjaiban a csecsemővel kijön az épületből és leáll a tűzharc....

(http://imdb.com/title/tt0206634)

és a végét sem kurta el a rendező! hálisten

[Szerkesztve]

(#2590) #54715584 válasza bagyulajuve (#2587) üzenetére


#54715584
törölt tag

nagyon rossz a pulse :O
a hangok azok kurva jok, neha be is rezeltem, detto mint atok...az effektek, hangok jok, de a film nagyon rossz... :(

brownus: ez lesz a kovetkezo film, amit megnezek, az elozetes is nagyon tetszett, mar varom, hogy lathassam az egesz filmet :)

(#2591) bagyulajuve válasza bozont (#2588) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Casshern számomra is nagyon jó film, a kedvenceim közé tartozik, bármikor le tudok ülni megnézni és elvileg jan 20-tól DVD-n lehet kapni DTS hanggal is :R

hát én a Sötét víz feldolgozását meg se bírtam nézni a japán után, mondjuk a Körrel pont fordítva volt, az amerikai verzió jobban tetszett

Resistencia eterna

(#2592) Wolverine válasza bagyulajuve (#2587) üzenetére


Wolverine
félisten

Öhm. Az aláírásodban dine helyett nem die-nak kéne lennie? :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2593) bdav válasza Wolverine (#2592) üzenetére


bdav
őstag

sztem nem. minek van több értelme:

''Spártaiak, ma este a pokolban halunk meg!''

vagy

''Spártaiak, ma este már a pokolban vacsorázunk!''

?

300 dejo is lesz...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#2594) bagyulajuve válasza Wolverine (#2592) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem igazán (ld 2593. hsz) vagy
nézd meg a képregény 5. részét és meglátod
a teljes mondat így hangzik:
''Spartans. Ready your breakfast. And eat hearty....For tonight we dine in hell.''
Csak a filmben így egyszerűsítve jobban hangzik.

Amúgy kiváncsi vagyok hogy feliratosan fog e menni a moziban. Nagyon remélem hogy igen.

Resistencia eterna

(#2595) Dictator^


Dictator^
veterán

brownus nemsoká megnézem azt a filmet amit régebben ajánlottál : Szamuráj
Zatoichi (Japán - 2003) :) thanks god :DDD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2596) Dictator^ válasza Dictator^ (#2595) üzenetére


Dictator^
veterán

na megnéztem a Zatoichit sztem kurvajó film, 1:20nál van egy kurva vicces rész, hirtelen nem jut eszembe az ember neve, de samuraikodást tanitana 3 tagnak, és előre begyakorolt mozdulatokat, és megy is egy ideig de utana mind a 3 ember a csákó fejét kezdik el ütni, kurvavicces rész :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2597) LOTR


LOTR
addikt

tv2-n mindjárt kezdődik a fűrész első része

One Ring to rule them all

(#2598) #54715584 válasza brownus (#2589) üzenetére


#54715584
törölt tag

ugyanezt a velemenyt irhattam volna en is :)
en is konnyeztem kicsit :O
de tetszett a film, bar a vegen beugrattak, azt hittem a csonakos resz utan lesz meg vmi, de csak kesobb kezdtek el par masodperccel a stablistat :)
huzd meg az ujjam, na, huzd mar meg az ujjam :DDD

(#2599) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Dogville-ről mia véleményetek? Korábban mintha azt olvastam volna h igen jó kritikákat kapott.
Tegnap éjjel megnéztem másodszorra is a Tolmács c. filmet Miss Kidman főszereplésével és nagyon tetszik, annek ellenére h a témából többet is ki lehett volna hozni.Elkezdtem nézelődni Kidman korábbi filmjei után így találtam meg a Dogville-t.

(#2600) #54715584 válasza -FreaK- (#2599) üzenetére


#54715584
törölt tag

bar nem lattam a filmet, de tervben van, en en is jokat hallottam rola

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.