Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) userZ válasza Integra (#2240) üzenetére


userZ
tag

Jó kis jelenetek vannak benne :R Majd ha akciós lesz a tecsóban be is szerzem, jól fog mutatni a Blöff mellett :D

mod: hejesírás :)

[Szerkesztve]

Stop the Earth, I want to get off!

(#2252) brownus válasza adalbert1 (#2175) üzenetére


brownus
veterán

vmi kegyetlen jó lett ez a film, mindenki jól játszott, SPOILER -> a végén majd elsírtam magam amikor megölték capriót :D scorsese :R

jack n.-ak jól áll ez a drogos ''nagypapa'' szerep, az állat...

(#2253) Pompi válasza brownus (#2252) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A tégla.

Pont erről a filmről akartam írni én is. Tegnap láttam. Nagyon jó! Jó a sztori, jók a szereplők és a színészi játék is. Szeretem a hosszú filmeket - persze csak ha jó, ez a mű ebből a szempontból is jó a két és fél órás hosszával.

Spoiler

Az utolsó pár perc tényleg elég durvára sikeredett, de jó ez így szerintem. Ennek a filmnek nem tett volna jót egy happy end.

Feel Good Inc.

(#2254) brownus válasza Pompi (#2253) üzenetére


brownus
veterán

ez így volt tökéletes befejezése a filmnek, ami még tetszett a zene, nagyon eltalálták, nem?
hát igen, nem tünt fel, hogy ilyen hosszú és a seggemet sem ültem el a székben.

SPOILER


de ne tudd meg milyen ideg lettem amikor még úgy nézett ki, hogy sullivan megússza... aztán jött dignam és szinte már sablonosan bumm a fejbe ő is :D

(#2255) #54715584


#54715584
törölt tag

ez nem uj film, de tetszett :) -> fej vagy iras

(#2256) Integra válasza userZ (#2251) üzenetére


Integra
titán

valahogy eredeti volt az egész, jó volt a sztori, ilyennel még nem találkoztam, tetszett a képi megvalósítása, a vágása, tiszta cuccos feelingje volt és tényleg odabaszós poénokkal volt tele, ordenáré nagyokat lehetett röhögni. főleg ha az embernek van némi tapasztalata kábszer téren, mert egyik-másik jelenetet tényleg veszettül eltalálták:))
és statham telitalálat volt hozzá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2257) Janoska26


Janoska26
addikt

minap megnéztem a Pusztulás című filmet. Kicsit többet vártam a filmtől, maga a történet szerintem marha jó lett, csak van némi baj a színészi teljesítményekkel, na és a befejezése az marhára nem tetszett.10-es skálán egy 6-os, egyszer nézhető kategória :) .

(#2258) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudja valaki, hogy a shop stop 2 csak feliratosan lesz a mozikba?Mert az előzetes feliratosan volt, de kár lenne ha nem lenne szinkronizálva, mert az sokat dobna a filmen

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2259) Dilikutya válasza Jégkokó (#2258) üzenetére


Dilikutya
félisten

Feliratos lesz.


Más: hétfőn éjjel 81 éves korában elhunyt Robert Altman, a M.A.S.H. rendezője. [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2260) userZ válasza Dilikutya (#2259) üzenetére


userZ
tag

Nyugodjék békében! A játékos c filmjét kedvelem még.

Integra: Igen egész egyedi eszközök vannak benne, mind látvány, mind a szöveg területén, flashbeck hatásokkal :) beteges jelenetekkel:

spoiler:


A legnagyobbat akkor nevettem amikor hálóingben, álló dákesszal ámokfut a városon keresztül :D

[Szerkesztve]

Stop the Earth, I want to get off!

(#2261) csapos2


csapos2
addikt

Huligánok; ( Hooligans )

Mindazoknak akik szeretik a balhés filmeket...és még sok mindent.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2262) csapos2 válasza csapos2 (#2261) üzenetére


csapos2
addikt

Véletlen, valaki nem tudja a filmben elhangzó zenék előadóinak nevét és a számok címét?

Nagyon tudnék örülni nekik. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2263) #54715584 válasza csapos2 (#2262) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor nagyon keress ra a google-ban arra, hogy hooligans soundtrack :)

(#2264) Janoska26 válasza csapos2 (#2262) üzenetére


Janoska26
addikt

www.balhesfilmzenek.hu, itt biztosan megtalálod :F :DDD

(#2265) csapos2 válasza #54715584 (#2263) üzenetére


csapos2
addikt

Ezt teszi a többesszám. Köszi. :B

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2266) #54715584 válasza csapos2 (#2265) üzenetére


#54715584
törölt tag

:F lehagytad az S betut? :DDD

(#2267) csapos2 válasza #54715584 (#2266) üzenetére


csapos2
addikt

Nem, odatettem a végére. :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2268) Janoska26


Janoska26
addikt

Ha valakinek tetszett a halálos kitérő akkor itt egy újabb gyöngyszem a Sziklák szeme című horror, este megnéztem nekem tetszett, jó véres szaftos amilyennek lennie kell, kicsit lehetett volna több áldozat is, de összességében véve télleg jó :C

(#2269) Janoska26


Janoska26
addikt

Lágyabb hangvételű komolyabb filmek kedvelőinek, Levity(Lebegés), jó kis filmecske, nem emlékszem, hogy mikor láttam utóljára eme műfajban ilyen jó filmet, asszem a 21Gramm volt anno ami ennyire megfogott, na szóval aki teheti nézze meg :)

(#2270) dragonfx


dragonfx
veterán

megnéztema Miami vice-t hát nem dobtam hanyat maga, köze nincs a régi sorozat feelingjéhez.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2271) brownus válasza Integra (#1314) üzenetére


brownus
veterán

megnéztük, és nagyon jó a film!

nagyszerűen vitte filmre ezt a baljós, depressziós jövőben játszodó sztorit, a zene, a képi világ... minden tökéletes. a szereplők, főleg clive zseniális, meg az öreg füves caine kurva nagy:)
a film vége is jó, szóval :R very gút!

erről van szó: [link] Children of Men

[Szerkesztve]

(#2272) brownus


brownus
veterán

babel
[link] , [link] , [link]

(#2273) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Megnéztem ma Clerks 2-öt, azt hittem, hogy az egyet nem tudja überelni de nagyon kellemeset csalódtam. : ))

Akkora poenok voltak benne, szerintem egy hamar nem fogom elfelejteni őket. Randal értekezése a hobbitokról meg a Gyűrűk úráról nagyon odacsapós volt. Ahogy előadta a trilógiát... : D Fenomenális. Jay és Csendes Bob amit műveltek, de főleg Jay... tette ott magát... hozta a szintet film, remélem Kevin Smith nem áll meg még jó darabig. Kicsit látszottak mindenkin az eltelt évek, de annyi baj legyen, csak pár percig volt furi. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2274) chokeee válasza Janoska26 (#2268) üzenetére


chokeee
aktív tag

DVD-n kiadták már?

gumiczuczli

(#2275) Janoska26 válasza chokeee (#2274) üzenetére


Janoska26
addikt

Persze azon néztem :DDD .Egyébként sikerült újra megsírattatnom az asszonyt, az Ütközések című filmmel, ugyancsak egy lightos drámai elemekkel tarkított alkotás, ami egyszerűen nagyszerűre sikeredett, ajánlom mindenkinek :R :C

(#2276) NoLF válasza Janoska26 (#2275) üzenetére


NoLF
addikt

Ütközések az nagyon ütős kis darab, imádom. most volt szerencsém megnézni a Téga (The departed) c Scorsese-filmet, nos, csak ajánlani tudom mindenkinek! :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2277) chokeee válasza Janoska26 (#2275) üzenetére


chokeee
aktív tag

na erre kíváncsi vagyok, szeretem az ilyen genetiku, zombisos, leölősös filmeket. :D

gumiczuczli

(#2278) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem tudja valaki, hogy holnapi nap miért irják, hogy a mamut mozijában 750 a jegy és a hivatalos oldalon meg 1200?Ezt az est.hu irta a 750 et, akkor melyik lehet a helyes ár?Csak mert tudom, hogy van olyan nap amikor kedvezményesen lehet moziba menni, de egyik helyen szerdán a másikon meg keddet irnak :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2279) Dictator^


Dictator^
veterán

tudnátok mondani japan/kinai filmeket? amik tényleg jók?

nemrég néztem meg ''az egy gésa emlékiratait'' nagyon jó film sztem...aztán indult a lavina, bármilyen film érdekelne még japánról pl olyan filmek amibe a kulturájukról van szó...pl a The Last Samurai film is nagyon nagy.. estleg tudnátok felsorolni sok ilyen ehez hasonló jellegü filmeket?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2280) Dictator^


Dictator^
veterán

mostanság amit megnéztem és ajánlani tudom

Memoirs of a Geisha (2005) / Egy gesa emlekiratai

The Usual Suspects (1995) / Közönséges bűnözők
ennél a filmnél azt nem vágtam le egyedül, hogy a történet mikor megy át abba amikor a főszereplő mesél?!...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2281) Drizzt válasza Janoska26 (#2268) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én néha röhögtem rajta, de nagyrészt unatkoztam.

I am having fun staying poor.

(#2282) brownus válasza Dictator^ (#2279) üzenetére


brownus
veterán

pl:
House of Flying Daggers [link],[link]
zatoichi [link] , [link]
Crouching Tiger, Hidden Dragon [link] , [link]
Hero [link] , [link]
oldboy [link]

(#2283) Dictator^ válasza brownus (#2282) üzenetére


Dictator^
veterán

köszi szépen be kell szereznem öket!
Oldboyt láttam csak ezek közül nagyon jó film, persze többször kell végignézni , előszőr nem érettem a végét aztán levágtam...nem is lövöm le a poént.
majd irok mi lett, még1x kössz.

ja és még1x kérdés , ezek mind ''minőségi'' filmek? mármint ajánlani tudod öket te is igaz? :)

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2284) brownus válasza Dictator^ (#2283) üzenetére


brownus
veterán

azok:) különben nem ajánlottam volna őket. igaz ezek mind harcos filmek, imádom az ilyen stílusú filmeket (is) *

pl. House of Flying Daggers-et most vettem meg a xpressnél, 2k -ért. dupla lemezes kiadás, dts hangal. a zatoichi is csak 1k most náluk, vhogy ezek a keleti filmek ''szerencsére'' nem elég népszerűek itthon és gyorsan leárazzák őket:)

[Szerkesztve]

* persze ha Téged zavar az, hogy ezekben a filmekben repkednek össze-vissza, nem tudod szabadjára engedni a fantáziádat akkor nem fog bejönni. egyiksem. de a zenéjük is szép, pl. a Hero-ban az elején esőben harcolnak és az eső cseppek koppanására és a cimbalom ütemére megy a harc. csodálatos képek:)

[Szerkesztve]

(#2285) Janoska26


Janoska26
addikt

Kéjutazás:Este néztem, nem rossz kis filmecske, ilyen kis thilleres horroros valami, nem korszakalkotó film, de jól leköti az embert, ajánlom mindenkinek :)

(#2286) dragonfx


dragonfx
veterán

Miami vice>>>nem volt rossz, de köze nem volt a sorozat feelingjéhez, ott inkább az autós üldözések domináltak, amihez itt is megvolt a kellék ;] ..csak ugye a forgatókönyv :O .Mellelseg szerintme elhúzták a filmet hosszúra. 1x nézhető.

Bloodrayne>>>tipikus 1x nézhető kategória, a csaj jól nézett jól eltalálták a szerepre :DDD ...de köze nincs a gémhez, Bloodrayne soha nem kapták el, és hiába jöttek 50en akkro sem volt hogy más segítségére szoruljon hogy ne öljék meg vagy netán kiszabaduljon...stb.A sminkesek visznt irtó roszs munkát végeztek, Bloodynak sokkal vörösebb a haja és gonoszabb tekintete volt, ezt elszúrták, úgy adták elő mint egy angyalt a csajszit benne.A ruhájára a film 2. részére lett az amia valós.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2287) Pompi válasza dragonfx (#2286) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csak mondom, hogy a MV-ról már írtál pár napja ;) [link]

Egyébként itt a topicban a többségnek bejött a film. Szerintem jó volt. Jó kis feelingje van.

Feel Good Inc.

(#2288) dragonfx válasza Pompi (#2287) üzenetére


dragonfx
veterán

bocsánat de feledékeny vagyok :B
akkor léci azt a részét töröld. :R

Bejövős de, én nekem a sorozat jobban bejött mint mag a film most, ennyi.Lehet túl sokat vártam ez a baj :U

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2289) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma megnéztem a moziba a shop stop 2 t, és ugy ahogy van az egész film magasan verte az első részt,nem is gondoltam volna hogy ennyira jó lersz.Csak kár hogy a néma bobnak nem volt meg a szokásos bölcs beszólása a film végén, de azért csak kisebb mértékbe hiányoltam :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2290) Thulcandra válasza Jégkokó (#2289) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mi hétfőn néztük meg, állat!

Néma Bob... ezen mindig kiakadok, hülye idióta magyar fordítók, nem tudom melyik volt az az állat. Silent Bob a rendes neve s silent = csendes, nem néma hgrrr

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2291) Jégkokó válasza Thulcandra (#2290) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tudom, hogy csendes bob nak hívják igazából, de lehet igy is ugy is mondani, másrészt egyik részbne is másképpen mondták.Habár volt amikor nagyon szar magyar szinkront kaptak , azt hiszem a dogmába

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2292) diablo1984


diablo1984
veterán

átok 2-őt látta már valaki?(magyar premier: január 11) én belenéztem, és nem ígérkezik rossznak!

(#2293) Integra


Integra
titán

mindjárt kezd a shaolin soccer:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2294) gasMask! válasza Integra (#2293) üzenetére


gasMask!
tag

Pont azt nézem :D még csak tíz perce megy de már kikészültem. Hülye kínaiak :DDD :))

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2295) diablo1984 válasza gasMask! (#2294) üzenetére


diablo1984
veterán

ya :))

(#2296) Dictator^ válasza brownus (#2284) üzenetére


Dictator^
veterán

dehogy zavar ellenkezöleg simán jó.
Shinobi-t ismered? [link] csekk. amugy Xpresstől 1 dvd-t rendeltem eddig az a Final fantasy VII the Advent Children volt ;)P 2 lemezes extra változat. Persze a japán limitáltol egy kicsit lemaradt de azért jó volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2297) Dictator^ válasza brownus (#2284) üzenetére


Dictator^
veterán

Továbbá megnéztem a Kuro no tenshi Vol. 1 (aka Black Angel) hát, ezzel a filmel nagyon nem stimmelt vmi, már maga a történet zavaros, a filmnek ilyen Anime stiulsa van, mintha egy Animét filmesitettek volna meg..az Animeokkal nincs bajom de tényleg itt vmi nagyon zürös :F

bemutatót nézz róla, kiváncsi vagyok mit mondasz.


[link]
[link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2298) Janoska26


Janoska26
addikt

Karib Tenger kalózai 2, hát az 1. jobb volt, ebben kicsit besokallttam mikor megláttam a polip és cápafejű meg a miegymás faszikat, amellett nem bírt lekötni annyira, hogy ébren maradjak, így ez csak részleges vélemény, a végleges az hétvégén lesz meg ha végigszenvedtem :DDD

(#2299) Dictator^ válasza Janoska26 (#2298) üzenetére


Dictator^
veterán

szerencsére a fiuk már nem akarják a 3-at is megcsinálni, ugyhogy ráérsz vele :DD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2300) Janoska26 válasza Dictator^ (#2299) üzenetére


Janoska26
addikt

Még szerencse, de azért a mai világban ahol a filmipar nagyrészt a folytatásokból él, ne legyünk ennyire biztosak :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.