Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Woodslave válasza Digestive (#17950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mondjuk így már elgondolkoznék de tuti foglalkoznak ezzel majd?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17952) Digestive válasza Woodslave (#17951) üzenetére


Digestive
addikt

100%

(#17953) Digestive


Digestive
addikt

(#17954) Woodslave válasza Digestive (#17953) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R na köszi. A héten elpörentem ezt a 24 milestone pakkot (ha jól számoltam) aztán meglátjuk. Barella helyett lehet erősítés lenne. Bár jelenlegi állapotában lehet annyira nem mondjuk 1-et tuti fejlődik.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17955) gjoe válasza Woodslave (#17954) üzenetére


gjoe
őstag

Szerintem jelenleg egyforma barellával. Nálam ment cb-be kimpembe mellé.

(#17956) Nandinagy válasza gjoe (#17955) üzenetére


Nandinagy
addikt

Florenzi? Azért elég meredek 173 centivel cbben használni :D Nem akkora vakság a fejelés mint tavaly.
Jó tudni egyébként, hogy mindjárt Romás lesz. Akkor rengeteg értelme volt kiraknom :D :D
Tipikus EA... Beraknak egy olyan játékost aki fixen elmegy. Köszöntem.

(#17957) Kristof_94 válasza Digestive (#17950) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, ezt az után láttam meg miután meglett... :D
Majd imádkozunk, hogy ha tovább is jutnak a csoportból, akkor a következő körben valaki megállítsa őket!

(#17958) Woodslave válasza Kristof_94 (#17957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát ha nem fejlődik akkor marad psg-s? :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17959) Kristof_94 válasza Woodslave (#17958) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elvileg igen! :U

(#17960) |AP|


|AP|
veterán

megcsináltam 20db 81+ picket. Zöld kártya nem jött, de jott pár WO, így egyre jobban gondolkodom Gimenez-en.
Várok azért pár napot, hátha jön valami még hasznosabb lap, bár igazából teljesen jól megvagyok a csapattal. Jelenleg nem szívesen raknék ki senkit a kezdőből.

(#17961) Woodslave válasza gjoe (#17955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy meg már csak egy feladat van a játékban megcsinálni a 7 swapos 92+ ikon csomagot aztán jónapot. Úgy érzem ha elengedem ezt a mindenáron való csapatfejlesztés kényszerét akkor kicsit felszabadultabban lehet játszani, úgy hogy egyébként meg ha elengedem semmi értelme a játéknak :C :D ördögi kör ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17962) gjoe válasza Woodslave (#17961) üzenetére


gjoe
őstag

Ez így van. Mindig a nyitást várjuk, aztán jön a koppanás.
És nincs is jobb egy jó litmanennél.

(#17963) EA's hit


EA's hit
őstag

Nyugi, abszolút nem biztos, hogy Florenzi visszamegy a Romába. Sőt, kb. az az egyetlen biztos infó, hogy nem a Romában fog játszani jövőre. A legvalószínűbb, hogy marad a PSG-ben.

(#17964) toxicjew


toxicjew
addikt

Én lazuliba bevittem g3ba, sikerült is 20 meccsből, úgyhogy mehettem is utána wowozni :)) Vettem egy Acunat egész jó áron, remélem nyernek ma, meg hamar meglesz a 3 win.

(#17965) |AP| válasza |AP| (#17960) üzenetére


|AP|
veterán

huszon x-edik pickre jött egy zöld Gnabry. Sok mindenre nem tudom használni, de esélyes azért hogy fejlődni, "good foddah"

(#17966) Kristof_94 válasza EA's hit (#17963) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De a kölcsönszerződése lejár és az EA automatikusan úgy fogja venni, hogy akkor csapatcsere!

Közben befejeztem a milestone küldetéseket, a csomagok nem váltották meg a világot. Viszont a duplákból csináltam pickeket és jött Courtois meg Marquinhos is. Majd mennek egy normális ikon sbc-be valamikor augusztusban.

(#17967) Jinxb1rd válasza Digestive (#17936) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja, most már értem miről beszéltek. Nem tudtam, hogy ilyen sbc-k is vannak. :D

We are only Stardust...

(#17968) valentin94


valentin94
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek van esély arra, hogy Fifa 22 Crossplayes lesz Ps,xbox,Pc?
Nekem Pc-m van, de ott valami borzalom a Fifa szerintem :(

(#17969) LendvaiFeri1 válasza valentin94 (#17968) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Esélytelen. :N

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17970) bubuska10 válasza EA's hit (#17963) üzenetére


bubuska10
senior tag

Pár napja a Roma hivatalos oldalán láttam egy képet ahol üdvözölték az EB-n részvevő játékosokat: Cristantét és Spinazzolát. Florenzi sehol. Ott valami csúnyán félremehetett a háttérben... Mindazonáltal én örülnék ha átalakulna Flóri kártyája Roma FC-sé. :DDD

(#17971) valentin94


valentin94
csendes tag

Akkor kénytelen leszek beszerezni egy új generációs konzolt,
Ha Fifáról van szó akkor melyik ajánlanátok ?
Ps5 vagy Xbox Series?

Köszi :)

(#17972) Woodslave válasza toxicjew (#17964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont ez járt a fejemben a hétvégi vesszőfutás alatt, hogy nekem egy ilyen játéktudás elég lenne, amit írtál. 20 meccsből ha nem is lazulva, de biztosan meglenne a gold 3 és utána még esélyesen a 2.. Meg div 3-4 stabilan nem hétvégi feljutással ;] stb.

Próbálom megfejteni magamban miért van rám ilyen hatással ez a játék, pedig soha életemben nem sportoltam versenyszerűen, ha bármilyen csapatjátékot játszottam vagy most játszok soha nem érdekel nyerünk-e. Érdekes.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17973) Nandinagy válasza valentin94 (#17971) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha csak fifára kell akkor szerintem series s(?). Azt hiszem ez a neve :D Ha más játékon is szeretnél játszani akkor nehezebb a kérdés. A PS oldalán szól az exkluzívok roppant erős felhozatala az XBOX-nál meg a gamepass(egyelőre aztán majd kiderül milyenek lesznek az exek).
De szerintem fifára felesleges az erősebb gépeket venni mert igazából lényegi különbség s meg x között inkább más játékokban mutatkozik. PS5-nél meg ugyanazt a géped veszed csak ugye az egyik lemez meghajtós a másik meg nem.

(#17974) |AP| válasza valentin94 (#17971) üzenetére


|AP|
veterán

hát.. először is amelyik kapható :)
PS5 még nagyon kevés embernek van, közöttük több a profi, így ott talán nehezebb érvényesülni. Xboxon nem tudom mi a helyzet.
(egyébként én is gondolkodom a 22-re egy új generációs konzolon) Ami nálam a PS5 mellett szól az az, hogy most PC-n PS5 kontrollerrel játszok és ezt nagyon megszoktam, sokkal jobb (szerintem) mint az Xboxé

[ Szerkesztve ]

(#17975) eM'82 válasza Woodslave (#17972) üzenetére


eM'82
addikt

Ennek is megvan a pszichológiaja. Apró pici jutalmak, némi idő befeketetésért. Az agyad meg boldog ettől. A legtöbb ilyen huzigálos telefonos app (tudod, gyümölcsök robbannak sorban, átlóban, aztán elhiszed hogy csak neked sikerül ilyen ügyesen...) is ezen alapul.
Biztos le van ez írva valahol szakszerűen, de kíváncsi lennék a függés leírására.

Valentin94: mivel PS-t alig lehet kapni, így nem hiszem hogy nagy lesz a PS5-ös fifa táboe. Xbox-on nagyobb az esély.

[ Szerkesztve ]

(#17976) Woodslave válasza eM'82 (#17975) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze a játék pszichológiáját értem, csak azt nem miért szopom be :D Ezért mondom zseni aki kitalálta ezt a játékmódot. Jutalom, várakozás, a kihagyok valamit érzés, bezzeg ha x és y ott lenne a csapatban stb. Valszeg ez az elegy teszi az embert függővé :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17977) gjoe válasza valentin94 (#17971) üzenetére


gjoe
őstag

Nekem van mindkettő.Bár már csak a fifa megy boxon. Ps-nél jobb exclusív játékok vannak.
Fifa miatt nem kell még ps5 és csak a többi miatt vettem. Xboxból is elég az újabb olcsóbb, de ha találsz bármelyikből olcsón jó használtat akkor az is elég fifához.
Mindkettőnél éves szinten kalkulálj kb 15000 költséggel (live, psplusz) ha online akarod nyomni.

(#17978) |AP| válasza Woodslave (#17976) üzenetére


|AP|
veterán

divatos nevén FOMO :)

amúgy igen, én is ezen dolgozok fejben. Hogy nem kell minden lapot kinyitni/kirakni/megvenni, bőven jó már a mostani csapat is arra, hogy eljátszak a játékkal, ami pont a lényeg lenne: a játék/kikapcsolódás. Nem pedig állandóan az új lapokon pörögni és ölni bele a sok-sok felesleges órát.

Csak így leírni egyszerűbb, mint megcsinálni.

(tényleg kezd ez a topik az anonim függők csoportjára hasonlítani :) )

(#17979) Woodslave válasza |AP| (#17978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de itt van ez a milestone küldetés. Ami tök faxa lehetne, ha nem akarna az embert mindig mindent azonnal. Ha jó lenne a játék és nem esne az ember nehezére az hogy berakjon egy ausztrált akivel majd rúg 15 gól x nap alatt. nem reggel berakom az 5 játékost és több mint fél órát "játszok" beginner fokozaton a gép ellen és próbálok minél több gólt rúgni..

Bár a pakknyitás is a játék része mármint élvezetes amíg az reméled nyitsz is valakit, ezért meg mondjuk meg kell "dolgozni" és már ott is vagyunk milyen játék ez :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17980) Nandinagy válasza Woodslave (#17979) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez a része max akkor lenne élhető úgy ahogy mondod ha:
-Lenne az elejétől értelmes Aussie játékos akivel majd idővel meglesz.
-Ha az elejétől benn lenne a küldetés és lenne rád időd.
Így azért áll mindenki neki azonnal mert mindjárt vége a játéknak. Ha mindenki ráérősre venné kész sem lenne az egész.

(#17981) EA's hit válasza Nandinagy (#17980) üzenetére


EA's hit
őstag

A játék elején is ez ment mindenkinél. Az 500 gól+500 gólpassz objectivet a játék elején, kb. a legelső nap lenyomtam egy nap alatt, pont azért, amit Woody ír, mindent azonnal akar mindenki, vagy legalábbis a legtöbben így vannak/vagyunk vele.

(#17982) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na végre jött egy zöld lap, Zakaria. Beépíteni nem tudom, de nem rossz kis lap, bár fizikálisan kicsit gyenge! :DDD

(#17983) Nandinagy válasza EA's hit (#17981) üzenetére


Nandinagy
addikt

Na igen én is megcsináltam de az meg szerintem amiatt van mert nem költünk a játékra aztán a legelején minden játékos hatalmas segítség lehet. Nekem talán Benzema jött belőle akit használtam is kezdőként :D

Aki elkölt pár ezer fifa pontot az általában az advanced sbct sem csinálja meg mert nem szorul rá. Na ugye pont nélkül szinte kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#17984) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#17982) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ezenkívül a legutóbbiakban Navas, Bruno, Insigne, Robertson, utóbbi 3 duplicate. Biztos vagyok benne, hogy ma este szuper sbc-ket fogunk kapni, így a duplákat fel fogok tudni használni! :))

(#17985) Nandinagy válasza Kristof_94 (#17984) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne haragudj meg Kristóf de a te szádból kicsit értelmetlen a panaszkodás. :D Ha ezután 0 db wo-t nyitnál sem lehetne egy szavad sem a nyitásaidra. A fórum összesen nem kapott tots alatt annyit mint te szóval érted... ;] ;] :R

(#17986) toxicjew válasza Nandinagy (#17985) üzenetére


toxicjew
addikt

Elnezve az elmúlt 3 év termését, a következő részt úgy teljes egészében eltolthetne wo nélkül és akkor lennénk egalban :D

(#17987) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ronaldo 101 meccs után. Nem egy rare gold Werner, de azért ott van a szeren.

(#17988) toxicjew válasza Kristof_94 (#17987) üzenetére


toxicjew
addikt

Úgy van, forgasd még bennünk a kést :( :D

(#17989) bubuska10 válasza Kristof_94 (#17984) üzenetére


bubuska10
senior tag

Jött is egy Prime or Moments Icon Upgrade, én a helyedben simán kiraknám, hátha esne egy Ronaldo vagy Pelé.

(#17990) Mrguba válasza bubuska10 (#17989) üzenetére


Mrguba
őstag

Most akkor.mar.nem.lesz garantalt tots?

(#17991) Woodslave


Woodslave
nagyúr

18 pack nagy részt ez a grind. Rashford volt a csúcs

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17992) Aguinaga válasza Mrguba (#17990) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ezeknél? Nem hiszem, hogy lenne.

PSN: OldSlowhand74

(#17993) Kristof_94 válasza bubuska10 (#17989) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy rengeteg bukó van!
42 ikon nyitható és ebből kb. 12-13 ami korrekt. A spanyol zászló kb. instant bukó.

(#17994) bubuska10 válasza Kristof_94 (#17993) üzenetére


bubuska10
senior tag

De máshogy nem juthatunk hozzá 8 millás lapokhoz, csak így! ;] :D

A magyar játékosokra az előbb rászűrtem, 5200 alatt 1 db volt. Ugyanez a macedónnál, a finnél és a szlováknál. Lehet bronze csomagokat kéne venni, hátha dob egy párat. Azért 350k-t tényleg nem szabad elkölteni egy szaros Ultimate Packre, amiben 83-as a legjobb.

(#17995) EA's hit válasza bubuska10 (#17989) üzenetére


EA's hit
őstag

Én kiraktam, moments Guardiola :) Kiváló lap, fantasztikus, köszönöm, EA! Nevetséges, hogy június közepén olyan szar lapot dob egy ilyen drága sbc, ami októberig lett volna használható kb. :)

(#17996) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Prime Torres, sírok... :DDD
Úgy csináltam, hogy beküldtem a klubba és elkezdtem keresni. Elsőnek a spanyollal kezdtem és rögtön az ST-vel. Nem kellett sokáig várni...
Óriási kakker, de legalább nem Puyol vagy hasonlók. Legalább lett volna moments.
De mindegy, én voltam a barom, hogy elcsábultam. Ez így quick sell. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17997) bubuska10


bubuska10
senior tag

Sajnállak titeket, Kristóf neked illett volna valami nagyot behúznod. Most a futbinen 87%-os a disklike aránya, ezek szerint mások se nyitottak valami jót. :D

(#17998) Kristof_94 válasza bubuska10 (#17997) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R
Feleannyit ér, mint az sbc költsége.
Eusebio volt eddig a legjobb, de a többi után már meg sem lepődtem ezen. Na majd egyszer.
Viszont most már csak 120k-m van, ez a pick egy pár 10k-t lehúzott, de amúgy baromi jó foddereket adott ehhez a csodálatos ikonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#17999) EA's hit válasza bubuska10 (#17997) üzenetére


EA's hit
őstag

Mondok akkor még egy csodát, öcsém is kirakta, neki moments Puyol lett :D Undorító.

(#18000) Aguinaga


Aguinaga
őstag


Csináltam egy player picket.
Úgyis kellett egy jó LaLi védő az egyik sbc-be :DD

PSN: OldSlowhand74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.