Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#26649) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Redditen. Eddig is helyes volt, szerintem most is. Annyira amúgy nem tetszik, nehéz itt jó árral rendelkezőt húzni.

(#26652) LedyGyuszi válasza Digestive (#26650) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

egyenlőre nekem nagyon les gyanús ez a lista...Batsu és Reus a fél szezonjára kapna TOTS kártyát?Goretzkanak sem volt TOTS szezonja...Vidal meg sehol?
Werner sem érdemelne...

(#26651) Kristof_94:
egyenlőre fenntartásokkal kezelem... :))

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#26653) Digestive válasza LedyGyuszi (#26652) üzenetére


Digestive
addikt

Az lehet h nem érdemlik meg. De pont miattuk fognak pakkot nyitni az emberek! :D

(#26654) LedyGyuszi válasza Digestive (#26653) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

jogos, csak hangosan mérgelődtem magamban... :)) persze este nyugodtan kompenzálhatnak! ;]
Vidal-Ginter párosra számítottam, úgyhogy újratervezés, ha valóban ez a TOTS gárda lesz...

XONE: LedyGyusziHU

(#26655) sz_abika válasza sz_abika (#26634) üzenetére


sz_abika
addikt

Na szóval ebből segítsetek hogy mi lehet a legéletképesebb sorom. Komolyan úgyérzem magam, mint akinek a jégkorongos sorokat kell összeépíteni :D

Prioritás sorrendben nálam jelenleg (mindegyik ingame felállás)
1. Roberto CDM-ben, nagyon jó támadás építés és interceptionök
2. A régi klasszikus védelem, cserének jöhet Roberto Chiellini helyére a 75. perc körül ha védekezni kell.
3. Ez meg az eredeti, ahonnan indultam TOTS előtt

Szóval merre? Pénzem nincs upgradere, olyan 200k akadhat ha meggyőztök róla :)

PSN: xszabikax

(#26656) ApaFarkas


ApaFarkas
csendes tag

Sziasztok valaki tudja pontosan a spanyol liga TOTS- után melyik liga jön majd ...? Én am a franciát várom :D

(#26657) etaclan1984 válasza ApaFarkas (#26656) üzenetére


etaclan1984
őstag

Mától a bundás liga, köv pénteken az olasz jön a franciával egyben.

(#26658) ApaFarkas válasza etaclan1984 (#26657) üzenetére


ApaFarkas
csendes tag

Kössz a gyors választ :) a Bundes-böl nemnagyon van akit be tudnék építeni a keretembe :( ... Mondjuk most szereztem be egy TOTW Sané-t (87) ő milyen chemy-vel érdemes ..? melette van crespo (90) st és Mbapé (87) rw

(#26659) etaclan1984 válasza ApaFarkas (#26658) üzenetére


etaclan1984
őstag

Használd a futbin oldalát, ott squad-builder fül és berakod akik vannak a csapatodban. Ha lemented utána betudod ide linkelni és biztos fog valaki tippet adni neked. Így látatlanban elég nehéz :)

[ Szerkesztve ]

(#26660) ApaFarkas válasza etaclan1984 (#26659) üzenetére


ApaFarkas
csendes tag

(#26661) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Nem megy nekem ez a 4231 :W
Nem játszom jól, de régebben játszottam már ezt a formációt, és eredményes volt, de most teljesen másképpen mozognak benne az emberek. Vagy nem megfelelő emberek vannak a posztokon, vagy ennyire béna vagyok, vagy az Isten se akarja, hogy előbbre jussak végre.

Ebben játszok IG, nyertem este, de nem tetszett a játék.
Mondjuk a gameplay egyébként nagyon szar volt. Nem is én, vagy a csapat nyert sztem, hanem az egyének.
Henry, Crespo és Ale hozta s meccseket.

Pár meccs után átálltam a megszokott 41212 re, egyból tetszett, ment a játék, csak ugye elöl a
Crespo-Lozano-Ale hármas, rendben volt, de Henry kicsit luxus CM-ben, Meg nem is oda való.

442-t vagy 422-t nem mertem élesben kipróbálni, kellett a pont.
Lozano olcsó és OP, megtartanám, miatta bontottam a csapatot. Ale kizárt, hogy kimaradjon, Heny meg nagyon jó, ha már megvan játszatnám. Crespo eladhatatlan, és a gólgyárasom. Nos ez a négy támadó sok.

Tudom, hogy itt sokan így vannak, hogy 4 támadójuk is van pályán, Ti ezt , hogy osztjátok el?
Vagy Ti is 4231-ben játszotok? És ha váltotok, akkor csere? Vagy az egyik támadó megy a középpályára?

Mi lehet a gond csapatommal?
A CT-m valami ilyesmi fejből
65
48

65
50
65

60
55
47

Köszi mindet ötletet

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26662) sz_abika válasza Szigma70 (#26661) üzenetére


sz_abika
addikt

Részemről semmi kivetnivaló nincs benne. Emberek jók, CT is hasonló,(75 speed, 53 pressure).

Viszont nem tudom neked mi van, de nekem mindegyik CAM Stay forwardra van állítva, a CDM meg stay backre.

PSN: xszabikax

(#26663) Szigma70 válasza sz_abika (#26662) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Igen, rajtuk van, de próbáltamúgy is, hogy Aleről levettem, meg úgy is, hogy csak Alen volt.
A menjenek a boxba is rajtuk van, de volt, hogy csak alapon voltak.

A gondom az, hogy nem volt meg az alakzat, mindenki össze vissza ment. Volt, hogy Henry a jobb szélen jött ziccerbe, volt, hogy Saul volt a legelső ember, meg ilyenek. Mintha mindenki kóvályogna.
A védelem is túlontúl fent volt indokolatlanul, momdjuk ezt a WR nek köszömhetem sajnos biztos.

Nem voltak meg a háromszögelési lehetőségek, védekezésnél ha az ellen elfutott a jobb oldalon, akkor még a mások oldali CM vagy szélső is átjött védekezni, szóval idiótán tolódott az egész csapat.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26664) kiserik válasza Szigma70 (#26661) üzenetére


kiserik
senior tag

Nincs itt semmi probléma. A 4231 felállás jó, de nagyon meg lehet fojtani. Mostanában nagy divat lett a 442(2), sokan így használják a 4 támadót. Én inkább a 4222-t szoktam használni megszokásból. Ha a 41212 áll a kezedre, akkor használd azt. Esetleg próbálj meg egy MOTM Koke-t vagy Iniestát. Nem OP-k, de legalább megvannak olcsón :D

(#26665) MdewC válasza Szigma70 (#26663) üzenetére


MdewC
nagyúr

4231:

50
50
Org
60
45
60
Free
60
65
45
Cover

ST: get in
LCAM és RCAM: position free, más nem
CAM: semmi
CDM, LM és RM: stay back

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26666) Szigma70 válasza MdewC (#26665) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi nagyon mindenkinek

Rápróbálok a CT-re, lehet csak rá kell szoknom jobban az alakzatra, no meg a 3 ujj embert is szokni kell, Fernandinhot és Aguerót már ismertem.

Más

Este meg vasárnap és szerdán meg lesz a TOTS felhajtás, vagy a PL és Laliga után ez már hanyatlik?

Csak az olcsőbb TOTS lap kereskedés miatt kérdem. Ti megcsináljátok egyáltalán? Én pld. nem tudnék több embert beépíteni, hiába nyitnék valami jót, az egész csapatot fel kellene borítani ismét. Lehet ezt kihagyom, és inkább keresek a 84-85-ös betárazott embereken.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26667) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#26635) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Erre valaki?

(#26668) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Áááá, megvolt életem első ikon nyitása, az En Avant Guingamp után járó csomagból. :D Igaz, hogy "csak" egy 85-ös Hagi, de azért így is boldog vagyok. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26669) #16514048 válasza Kristof_94 (#26667) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem érdemes lenne. Ha már eladni nem lehet, akkor inkább áldozd be egy olyan ikonért, akit használnál, minthogy a klubban porosodjon.

(#26670) LedyGyuszi válasza Csapoati (#26668) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

:C :C :C :R

XONE: LedyGyusziHU

(#26671) Szigma70 válasza Csapoati (#26668) üzenetére


Szigma70
addikt

Grat, jó érzés lehet ikont nyitni :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26672) Stylerr


Stylerr
addikt

4-3-2-1 életképes lehet szerintetek?

(#26673) sz_abika válasza sz_abika (#26655) üzenetére


sz_abika
addikt

Javaslat itt valakinek hogy mi lenne a legjobb?

(#26672) Stylerr

Az ezüst csapatom úgy megy, teljesen jó. igazából bármilyen "ékalak"-ra hajazó formáció jó idén.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#26674) Yodamest


Yodamest
addikt

Van az "Ultimate Professional" trait, amire ha rágugliztok, nem sok infót találni róla, sokan azt gondolják, hogy az csak a carieer módban "kapcsol be" és az UT-ben lényegében nem is létezik. Na én úgy érzem, kezdem ezt a traitet megérteni, vagyis hogy mit is csinál igazából. A futbin úgy hivatkozik erre a traitre, ha a trait keresőben fölé viszitek az egeret, hogy "Ultimate Professional =Top Class Player"

Nem túl sok ilyen traittel rendelkező játékos van, de akiknél ez van úgy vettem észre jobban játszanak, mint amit a statjaik sugallnak. BPL-ben ilyenek pl.: Cech, Baines, Kompany, Henderson, és eddigi tapasztalataim alapján, anélkül is hogy tudtam volna a traitjeikről, már előre az jött le nekem, hogy ezek miért ennyire jók? Na ez a trait erre ad választ!!!

Az említettek mind nagyon jó játékosok, pedig Bainesre vagy Cechre ha valaki ránéz aligha önti el a vágy, hogy leigazolja a csapatába, pusztán a statok alapján. Cechnek konkrétan rosszabb statjai vannak mint Hartnak mégis fényévekkel jobb! Baines elvileg atom rossz védekezésben, mégis úgy szerzi meg a labdákat mint egy pitbull és mintha mindig szerencséje lenne labdaszerzéseknél. Henderson is semmi extra, mégis mintha a jelenléte egyszerűen nélkülözhetetlen lenne, valahogy mindig hozzá tud tenni a játékhoz akár védekezésben, akár egy kulcspasszal.

Szóval nemtudom, de ezek a tapasztalataim ezzel a traittel kapcsolatban, most már biztosan figyelni fogok erre is, mert ezek tényleg top class playerek :)

(#26675) etaclan1984 válasza Yodamest (#26674) üzenetére


etaclan1984
őstag

Most már ? Lassan vége a játéknak :C

(#26676) A guru válasza etaclan1984 (#26675) üzenetére


A guru
addikt

Még a ~harmada hátra van azért. :)

(#26677) Yodamest válasza etaclan1984 (#26675) üzenetére


Yodamest
addikt

hát nekem még bőven van mit építenem a csapatomon :)
Illetve gondolom a 19-ben is benne lesz ez a trait.

[ Szerkesztve ]

(#26678) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Kipróbáltam pár meccsen ezt a TOTS Farfán-t ha már őt kaptam a tradeable SBC-ből... hát, felemás érzéseim vannak, ennyire konkrétan nem éreztem senkinél a 3*-os wf-t, mint nála ezen a pár meccsen: ha jó lábával lövi el a labdát, akkor szinte tuti a gól, de ha a gyengébbikkel, akkor mindent képes kihagyni, még az ötösről is...
Amúgy marksmant tettem rá, 4-2-2-2-ben szoktam az első percekben behozni BD Rooney helyére, akit felvittem csatárba, a csapat BPL-es felén. Na, Rooney a másik, akit nem értek, akkora kalap szar meccseken át, aztán minden öt meccsből egyen meg mindent belő..
Simán sbc alapanyag lesz egyik Serie A-s SBC-ben, ha így folytatja.

PSN: OldSlowhand74

(#26679) etaclan1984 válasza Yodamest (#26677) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem senki se mondhatja hogy kész a csapata. Mindig van valaki akit meglehet még szerezni.
Az élet nagy igazsága ide is érvényes : "mindenki a saját szintjén nyomorog".
Én jelenleg azért küszködök hogy a 8. ikonom is meglegyen, más meg az elsőért is összetenné a két kezét.
Aztán meg ott van Kristóf, meg a puncsos csapata... :C :C

(#26676) A guru Persze, csak nem sokan játszottak már tavaly sem az utolsó 2-3 hónapban. Itt most szerencséje van az EA-nek hogy itt a VB. De az is július 15.én véget ér. Kétlem hogy a VB mód olyan izgalmas legyen hogy egészen addig maradjon a legtöbb játékos. És akkor még ott van 2 hónap a játékból amikor biztos vagyok benne hogy csak a legelvetemültebbek maradnak. Mint mi :D Tehát inkább még 2 hónap van a játékból mint 4 :P

[ Szerkesztve ]

(#26680) Kristof_94 válasza #16514048 (#26669) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Beváltottam Gullitnál. Nem tudom mikor nyissam ki a 100k csomagot. La liga vagy Bundás. :D

(#26681) Csapoati válasza Kristof_94 (#26680) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A bundásnál nyitnám, azok most jó drágák lesznek. Múlt hét pénteken nyitottam egy TOTS Ter Stegent, 299 ezerért ment el. Másnap már csak 260 volt, most meg bőven 200 alatt van (160 jelenleg) és nem hiszem, hogy megint 250 fölé menne bármikor is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26682) Aguinaga válasza Kristof_94 (#26680) üzenetére


Aguinaga
őstag

Mit kezdenél egy TOTS Lewandowskival?

PSN: OldSlowhand74

(#26683) Digestive válasza Kristof_94 (#26680) üzenetére


Digestive
addikt

Olasz&Francia ;)

(#26684) Kristof_94 válasza Aguinaga (#26682) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eladnám és jönne TOTY Messi. Jobb lenne, mint a tots mert előbbi RW. Reménykedem, hátha.

Digestive: Annyira nem vagyok türelmes! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26685) Digestive


Digestive
addikt

Mai ellenfelem és még játszani is tudott! Annyi esélyem volt, mint háromlábú sünnek a hatsávos autópályán!! :DDD

(#26686) MdewC válasza Yodamest (#26674) üzenetére


MdewC
nagyúr

A leadership is hasonló lehet, ha ad egyáltalán vmit.

Handat meg Chiellot ezért nem vettem még ki, Blanc-nak is megvan az ut prof trait, lehet benne vmi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#26687) arpo04


arpo04
őstag

Szerintem nyugodtan kiprobalhatod a 4-4-2 vagy a 4-2-2. Egy ismerosom pc-n ezeket valtogatja es rendre elitbe vegez. Mult heten 17. volt mikor linkelte az eredmenyet vasarnap delutan. Gondolod kerhetek custom es player ins. tole.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#26688) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Urak!

Grand Pack Opening start: 20:00

:R

XONE: LedyGyusziHU

(#26689) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#26688) üzenetére


Szigma70
addikt

Én egy nagy kalappal kívánok neked, Remélem nyitsz használhatót, és értékeset :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26690) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most még ilyenkor is nyithatók pl a community TOTS játékosok?

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#26691) Aguinaga válasza Mrdevil (#26690) üzenetére


Aguinaga
őstag

Akinek van olyan pakkja eltéve, annak igen.

PSN: OldSlowhand74

(#26692) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#26689) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

danke! :R

XONE: LedyGyusziHU

(#26693) Aguinaga válasza LedyGyuszi (#26692) üzenetére


Aguinaga
őstag

Kalappal!

Én sajnos nem tudom követni, majd írd be az érdekesebbeket pls!

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#26694) Szigma70


Szigma70
addikt

Atya Isten, az a Goretzka lap tökéletes, basic lappal nincs hiba benne :W

És Kimmich is állat CM lenne

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26695) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#26688) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én sem nézem, de hajrá! Valaki legalább nyisson közülünk jót!

(#26696) Digestive válasza Szigma70 (#26694) üzenetére


Digestive
addikt

Pont ezt akartam írni, h az nagyon vaddisznónak néz ki! ;)

(#26697) Szigma70 válasza Digestive (#26696) üzenetére


Szigma70
addikt

Az hagyján, ezt nézd meg. Tegyél rá egy marksmant,
Ez egy nyílt csalás Reus meg a másik, és CAM,, nálam Ramosnak annyi

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#26698) dejvid8 válasza Kristof_94 (#26695) üzenetére


dejvid8
őstag

Miért, eddig közülünk nem nyitott senki jót? :D úgy teszel, mintha nem nyitottál volna 39840db TOTS-ot, amiből az egyik Ronaldo 😂

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#26699) Digestive válasza Szigma70 (#26697) üzenetére


Digestive
addikt

Na őt is kipróbálnám! ;)

(#26700) Csapoati válasza LedyGyuszi (#26688) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézem majd. :) Egy Lewa a minimum. :D

Goretzka pedig Basic chemmel minimum 91-es akármelyik poszton, azért ez...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.