Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#551) MoVieFaN válasza Gerzsi (#550) üzenetére


MoVieFaN
tag

Köszi.
November 15-ig lehet felhasználni. Október 18-tól jön a Halloween Sale, hátha lesz valami jó ajánlat.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#552) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Crysis remastered trilógiát vajon azért nem engedi megvenni, mert az első remastered már megvan?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#553) Gerzsi válasza MoVieFaN (#551) üzenetére


Gerzsi
tag

Este indul Halloween Sale? Mert úgy azért elég jó kis árat össze lehet rakni ;)

-=RelakS=-: Lehetséges

(#554) l.skywalker válasza Gerzsi (#553) üzenetére


l.skywalker
félisten

Epic Games Store | Halloween Sale

És van külön filter az kuponos árra is:
Epic Games Store | Halloween Sale | 4390.- Ft <

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#555) jencsikdani


jencsikdani
tag

sziasztok olyan gondom van már 1 hete hogy nem tudok belépni az epic gamesbe. facebookal vagyok belépve és akármikor próbálok belépni akár gépről akár telefonról hibát dob rá ki , valaki találkozott már ilyen gondal?

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#556) Gerzsi válasza jencsikdani (#555) üzenetére


Gerzsi
tag

Jelenleg ezt írják:

Login issues to Epic Games Account through Facebook login

Investigating - We are investigating players having issues to log in to their Epic Games account via Facebook login. We advise to log in to your account with your Epic Games credentials in the meantime.
Oct 18, 15:16 UTC

[link]

(#557) jencsikdani válasza Gerzsi (#556) üzenetére


jencsikdani
tag

Áh rendben van, utána néztem de ezt nem találtam, köszi.

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#558) marcee válasza Gerzsi (#550) üzenetére


marcee
addikt

Köszi, ezzel a kuponnal már bezsákoltam a RDR2-t 10900 HUF-ért.
Nem volt sietős, amúgysem nagyon van időm játszani, most meg a Far Cry 6 végéig (nálam ez az egyetlen "azonnal kell"-sorozat), ami az én tempómmal még pár hónappal odébb lesz, semmiképp sem tudom elővenni, de korábban azért már előfordult néha, hogy jó lett volna, ha meg van, lett volna időm belekezdeni, de fájt volna a 60€. Valószínűleg karácsonyi ajándék lesz ez nekem magamtól.

\m/

(#559) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Az epicen mikor szokott lenni szezonális akció? :D Ilyenkor év végén lehet rá számítani?

(#560) chemand válasza tibaimp (#548) üzenetére


chemand
tag

Megvettem (május hónapban) a Days Gone játékot, meg is van róla a PayPal tranzakciós email, a számaforgalomnál is látom ha belépek a fiókomba. 13.800 Ft-ot fizettem érte, a címzettje az Epic Games International S.a.r.l
Májusban többször is játszottam vele. Néhány hete megint szerettem volna játszani vele, de a Library-ból eltűnt a játék. Írtam az Epic Games-nek. Ők számlát kértek tőlem, de sajnos azt nem találtam az email fiókomban. Azt írták a számla nélkül nem tudnak segíteni. Szerintem egy véletlen folytán kitöröltem több emaillel együtt, már a kukában sincsen. Így jártam. :W

Elképzelhető, hogy feltörték a fiókomat és lenyúlták a játékot? Nem tudom, hogy ez lehetséges-e. :F

[ Szerkesztve ]

(#561) wjbhbdux válasza chemand (#560) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A profilodban minden korábbi vásárlásról lehet újra számlát kérni emailben:

https://www.epicgames.com/account/transactions?lang=en&productName=epicgames

ha itt se látod akkor nagyon valószínű hogy rossz fiókkal nézed.
nem valami más módszerrel voltál belépve amikor vetted pl Microsoft, Steam, Apple vagy akármi más fiókon át?

/s

(#562) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Lesz bevásárlókocsi a store-ban. Remélem ez nem a kuponok végét jelenti:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#563) ledgeri válasza l.skywalker (#562) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálam már ma volt... :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#564) miazmá


miazmá
tag

Mától indul a free game dömping, le ne maradjatok :D

(#565) Anulu79 válasza miazmá (#564) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez mit takar? :)

(#566) l.skywalker válasza Anulu79 (#565) üzenetére


l.skywalker
félisten

December 16-tól megint EPIC ünnepi ajándékosztás várható:
14 jeux gratuits sur PC (dématérialisés, un par jour) - [16/12] Shenmue III – Dealabs.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#567) Anulu79 válasza l.skywalker (#566) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Tágra nyílt szemekkel figyelem akkor. :D Remélem az nem lesz a listában amit nem rég vásároltam náluk. :DDD

(#568) l.skywalker válasza Anulu79 (#567) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem sok olyan dolog lesz, ami máshol már volt bundlizva vagy ingyen vagy olcsón. Nagy dologra nem számítok. Na jó talán 1 nagy cím lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#569) Anulu79 válasza l.skywalker (#568) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor bizom benne, hogy szerencsém lesz és nem potyára vásátoltam. :DDD

(#570) miazmá válasza l.skywalker (#568) üzenetére


miazmá
tag

A sz@rokat kiszórják év közben, szerintem lesz 4-5 értelmes játék.

Legalábbis ebben reménykedek :)

[ Szerkesztve ]

(#571) tibaimp válasza miazmá (#570) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy legyen!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#572) l.skywalker válasza miazmá (#570) üzenetére


l.skywalker
félisten

Eddig 1 értelmesre emlékszem, a GTA5-re. Be is szart tőle minden :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#573) tibaimp válasza l.skywalker (#572) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hogy van pontosan ez a nagy Epic-es év végi ingyen játékok dolog?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#574) pilipi válasza l.skywalker (#572) üzenetére


pilipi
aktív tag

Azért volt más is nem csak a gta:
23, 2020: Tropico 5
22, 2020: Metro: Redux
21, 2020: Alien Isolation
epic-games-store-free-games-list/ [link]

(#575) l.skywalker válasza pilipi (#574) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, de ezeket már előtte is és azóta is megkaptam máshonnan. A GTA volt az első igazán meglepő cím.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#576) Golden9 válasza tibaimp (#573) üzenetére


Golden9
addikt

December 30-ig minden nap be lehet húzni egy játékot ingyen, amik majd 17:00-kor váltják egymást az oldal első sorában. Most jön az első 3 2 perc múlva.

[ Szeretkezve ]

(#577) pilipi válasza Golden9 (#576) üzenetére


pilipi
aktív tag

Uh oh, something went wrong.
Please try again. :DD

(#578) tibaimp válasza Golden9 (#576) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a felvilágosítást :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#579) miazmá


miazmá
tag

Hát nem tettem le a hajam ettől a seggmúháromtól :(

(#580) SenorGrande válasza Golden9 (#576) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egy fontos dolgot kifelejtettél. Mindenképpen az akció kezdetekor neki kell állni frissítgetni az oldalt, nehogy ne elsőként kapd meg. Amennyiben fél órán belül nem sikerül, - akár több topikban is - neki kell állni vért hányni, és fejet falba verős emotikont használni.
Amennyiben sikerült, de nem tetszik a játék, teljes jogossággal lehet lefitymálni azt. Vérhányás ilyenkor nem indokolt, de tudasd mindenkivel, hogy má' megin' valami szart adtak.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#581) Achar válasza SenorGrande (#580) üzenetére


Achar
tag

:DD :DD :DD :W

Egyébként: Azért évközben sem szoktak annyira szarokat kiszórni. Nemrég jött a Plague Tale, volt Frostpunk, Alien Isolation, Metrok meg még egy csomó indie játék nem a rosszabbakból.
Én tényleg nem értem aki csak fikázik, cudar világot élünk...

(#582) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Nézegetem egy ideje a Chernobylite játékot. Most jó áron lenne az Epic kuponnal, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy Lostprophet hivatalos magyarítása csak Steam only. A fordítói oldalán is csak Steam van megadva, valamint nincs feltüntetve a magyar nyelv az Epic Store-ban. Jó lenne tudni vásárlás előtt. Valakinek megvan esetleg a játék Epic Store verziója?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#583) Joccc07 válasza MoVieFaN (#582) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem az epices is tud magyarul. Vedd meg aztán ha mégsem magyar akkor kérj refundot. Már itt is hasonló gyorsasággal megy mint steamen.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#584) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Jól számolok?

Ha megveszem a Far Cry New Dawn Ultimate Editiont, az tartalmazza a Far Cry 5 Goldot + Far Cry New Dawn Deluxe Editiont, mindez 5290 Ft-ba kerül a kuponnal...

De ha külön megveszem a Far Cry 5 Goldot + Far Cry New Dawn Deluxe Editiont, akkor mind a kettőre megkapom a kupont és úgy 4580 Ft-ba kerül?

Amikor kosárba próbálgatom, ennyi jön ki. Mi ebben az értelem? Fanaticalon legalább, ha megveszed egyben (ergo a New Dawn Ultimate editiont), akkor van egy kis kedvezmény ahhoz képest, mintha külön-külön vennéd a kettőt. Bár még így is drágább az Epicnél.

Uplayt is néztem, de azt elengedtem, nagyon drága ezekhez képest.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#585) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez a "minden nap egy új ingyen játék" meddig fog tartani?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#586) Golden9 válasza tibaimp (#585) üzenetére


Golden9
addikt

December 30-ig.

[ Szeretkezve ]

(#587) Mizol29 válasza tibaimp (#585) üzenetére


Mizol29
senior tag

Már túl sok az ingyen játék? :D

(#588) tibaimp válasza Golden9 (#586) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi!

Mizol29: nem csak kérdeztem. Amúgy nem szedek le olyat, amivel kb. soha nem játszanék, mert fölöslegesnek tartom "teleszemetelni" az account-ot, de most a Prey-t, azt azért lekaptam :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#589) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Steam nyomdokaiba lépve már itt is vannak az áruházból törölt megkérdőjelezhető minőségű játékok 1 2

/s

(#590) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok!
Azt tudja esetleg valaki, hogy lehet a könyvtárból végleg törölni valamit?
Gondolok itt mondjuk felesleges demókra, vagy olyan, annak idején ingyenesen behúzott játékra, amivel utána egy percet nem foglalkoztam.
Nem találok ilyen opciót egyelőre.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#591) Gerzsi válasza mert_csokis (#590) üzenetére


Gerzsi
tag

szerintem nincs ilyen még

(#592) tibaimp válasza mert_csokis (#590) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én sem találtam ilyet. Csak letörölni tudod a játékot, de végleg kiirtani a könyvtáradból, nem.

szerk: annyi, hogy "láthatatlanná" tudod tenni, vagyis ki tudod fent választani a
Filter: All/Installed

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#593) chris0000


chris0000
őstag

be lehet lépni egyáltalán ebbe a kurv@ epic storeba manapság? most felraktam a launchert, de írja, h változtassak jelszót... mi a f@szn@k... :((( természetesen az email nem jön meg ami már elküldtek réges rég....... steamen nem kellett 20 éve jelszót változtatni... üdv.

(#594) tibaimp válasza chris0000 (#593) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem tudom Nálad mi lehet a baj, de én simán be tudok lépni és nem kért jelszó változtatást sem ,illetve már játékot is vettem itt, nem csak az ingyen adottakat, és a fizetéssel, e-mail visszaigazolással sem volt gond.
Nem lehet, hogy ott nálad volt valami illetéktelen belépés próbálkozás?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#595) chris0000 válasza tibaimp (#594) üzenetére


chris0000
őstag

gondoltam, h ez lesz.. fél évig nem lépek be és lehet szarakodni meg supportozni... üdv.

(#596) tibaimp válasza chris0000 (#595) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, hogy régen voltál belépve, az más! OK :R
Én minden nap belépek, így nincs gond. :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#598) tibaimp válasza Golden9 (#597) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Várható volt, hogy meglépik.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#599) Golden9


Golden9
addikt

Egy hétig ingyen játszható a Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#600) Golden9 válasza Golden9 (#599) üzenetére


Golden9
addikt

Ez a jó link.

[ Szeretkezve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.