Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#751) Angie™ válasza tibaimp (#750) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem megérzésem van csak, az számít? :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#752) tibaimp válasza Angie™ (#751) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jöhet :R :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#753) Golden9 válasza Angie™ (#751) üzenetére


Golden9
addikt

Női? :F :)

[ Szeretkezve ]

(#754) Angie™ válasza Golden9 (#753) üzenetére


Angie™
addikt

Mi más :)

Én azt érzem, hogy a Red Dead Redemption 2 ingyenes lesz idén az oldalon :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#755) Golden9 válasza Angie™ (#754) üzenetére


Golden9
addikt

Született női? :F :D

Nem hiszem, hogy azt betennék a csak egy napig ingyenes listába, akkor inkább a GTA5-öt ismételnék meg.

[ Szeretkezve ]

(#756) tibaimp válasza Angie™ (#754) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az jó lenne! Úgy legyen és jöjjön be :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#757) Angie™ válasza Golden9 (#755) üzenetére


Angie™
addikt

Mi az, hogy született női megérzés? :F Elvesztettem a fonalad.

#756
Hamarosan kiderül :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#758) Golden9 válasza Angie™ (#757) üzenetére


Golden9
addikt

Brit tudósok kutatása szerint, az original nőnek születettek női megérzése 82,64%-ban megbízható, a férfiból átnyesett "nőké" 2,17%-ban. Szóval akkor most neked mennyire híhetünk? :F

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#759) Angie™ válasza Golden9 (#758) üzenetére


Angie™
addikt

Ez egy hatalmas hülyeség imo. De köszi, maga a felvetés is sértő :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#760) Golden9 válasza Angie™ (#759) üzenetére


Golden9
addikt

Mert nagyon maradi vagy. Én fiúnak születtem, de valójában női biciklinyeregnek érzem magam.

:DDD

[ Szeretkezve ]

(#761) Werkly


Werkly
őstag

Epicen miért nem jelenik meg a refund opció a tranzakcióknál? Valami bug van jelenleg? Kösz!

(#762) ottesz


ottesz
aktív tag

Az egyik ismerősnek feltörték az accuntját mit tehet?Se jelszó se email cím nincs...Megváltoztatott mindent.A telefonos hitelesítés be volt kapcsolva...

(#763) Golden9 válasza ottesz (#762) üzenetére


Golden9
addikt

(#764) Angie™


Angie™
addikt

Én sem tudok belépni.. :DDD Ez remek :( :(

Hol lehet ezeknek írni, mert én sem találom :(

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#765) Golden9 válasza Angie™ (#764) üzenetére


Golden9
addikt

(#766) Egon válasza Golden9 (#765) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem sem megy, sőt, a linkeden is ugyanez a hibaüzenet jön, mint kettővel feljebb... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#767) DRB válasza Angie™ (#764) üzenetére


DRB
senior tag

Szerintem valami rendszer hiba van, én sem tudok belépni, pedig csak egyszer próbálkoztam, viszon nekem csak akkor írja ezt, ha a böngészővel próbálok belépni, az Epic Games Launcher működik. Viszont ha Launcherrel próbálok belépni accountba akkor sem megy, valami a webes felülettel lehet. :F

Szerk: No, hát már az Epic Games Launcher-el sem tudok belépni. Alakul ez, marad a passziánsz, illetve van megoldás offline játékra, de ezt nem részletezném. :D

[ Szerkesztve ]

(#768) Egon válasza DRB (#767) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem csak a webes felülettel lehet gáz, Epices telepített játék sem indul... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#769) Angie™


Angie™
addikt

Akkor mára elengedem, köszi srácok.

Este kicsit leülnék kikapcsolódni :DDD Nem baj :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#770) Pörp


Pörp
senior tag

Nem tudok belépni se sehol. Mindehol too frequent attempt vagy ilyesmi. Az is mindegy milyen e-mail címmel próbálok belépni, szóval gondolom IP címre mennek.

(#771) DRB válasza Egon (#768) üzenetére


DRB
senior tag

Játékot nem próbáltam indítani(még), mert elakadtam webes felülettel, azon vakaróztam, hogy mi van, aztán rápróbáltam a laucherre, meg benézzem ide, hátha tud valaki valamit.

#770 Pörp: Az volt az első, hogy ip-t cseréltem, de nem oldotta meg, nyilván országot, vagy szolgáltatót ezzel nem váltottam... de jut eszembe, mindjárt megnézem vpn-el, vagy tor-al. Akkor kiderül esetleg kicsiny hazánk van e blokkolva valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#772) Egon válasza DRB (#771) üzenetére


Egon
nagyúr

Kliens már megy, játék nem. Félsiker... ;] :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#773) DRB válasza Egon (#772) üzenetére


DRB
senior tag

Nálam megy minden(illetve kb. 5 perce ment), kliens, böngészőből is be tudok lépni a fiókomba, és egy játékot is próbáltam, igaz a játék a Metro Last Light Redux, ez ugye elindul offline is, csak fusson a launcher.

(#774) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Twitter/EOS Status:
"The team is. continuing to investigate log-in issues. Thank you for your patience while we're working on this."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#775) Egon válasza DRB (#773) üzenetére


Egon
nagyúr

Utána már nekem is ment, csak már lusta/fáradt voltam beírni (éjfél körül a Bloons TD 6 nem ment, de pl. a Control igen (rá 5 percre meg már az előbbi is működött), szóval vegyes volt a kép).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#776) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de eddig nekem nagy csalódás az Epic ingyen játékai... :(((

Angie™: Pedig én tényleg reménykedtem egy RDR2-ben!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#777) Angie™ válasza tibaimp (#776) üzenetére


Angie™
addikt

Még lehet, ne adjuk fel! :K Meddig tart a kampány?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#778) Golden9 válasza Angie™ (#777) üzenetére


Golden9
addikt

(#779) Angie™ válasza Golden9 (#778) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor még van egy pár nap :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#780) tibaimp válasza Angie™ (#777) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, hátha! :K
Mert amúgy pont azt néztem, hogy most 6600Ft, de ha a 33% off-ot is rányomom, akkor 4400Ft, annyit már tényleg megérne.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#781) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!
Az Epic store-ben nem jelennek meg a 18 feletti játékok, a parental control aktív, de az én email címem van megadva szülői címnek is. Korlátozás nincs, a pinkódot is tudom, úgyhogy valamikor én adhattam meg. Történt esetleg valami frissítés, ami miatt belegabalyodott a szülői felügyelet? Rég használtam már, nem tudom, hogy mikortól lehet ez, most csak elakartam költeni a kupont amit adtak.

(#782) DamianB


DamianB
őstag

Sziasztok vásároltam egy nagyot de még venni akarom a Cyberpunk 2077 UE . Az lenne a kérdésem hogy ehhez feltudom használni a epic rewards pontokat mert nekem nullát ír ott jelenleg pedig ugye vásároltam. :F

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#783) Golden9 válasza DamianB (#782) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Epic Rewards will be granted to your Rewards Balance 14 days after you completed an eligible purchase. In the case of a pre-purchase, your Epic Rewards will be granted to your Reward Balance 14 days after it is released. You can check the status of your Epic Rewards in your account Management settings by clicking on the Epic Rewards sidebar item.

[ Szeretkezve ]

(#784) DamianB válasza Golden9 (#783) üzenetére


DamianB
őstag

köszönöm :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#785) Lala6 válasza Lala6 (#781) üzenetére


Lala6
őstag

Sziasztok!

Közben megoldódott. Írtam az Epic-nek és törölték a születési időm, amit újra betudtam állítani. Valami hiba miatt lett ez a jelenség. Ha esetleg mást is érint, csak küldjön egy üzenetet az Epic-nek.

(#786) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Még 1 darab ingyenes játék jön ezen a Téli vásáron, vagy ma vége lett?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#787) Golden9 válasza tibaimp (#786) üzenetére


Golden9
addikt

Még kettőt adnak.

[ Szeretkezve ]

(#788) tibaimp válasza Golden9 (#787) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#789) ottesz


ottesz
aktív tag

Sziasztok.Sikerült az ismerősöm feltört fiókját vissza szerezni.De a probléma az hogy a fortnite ra Bann kerrült..Írtam a szupportnak és azt mondta nem tud ellene tenni semmit...Így nem sokat értem el mivel csak ezzel játszott és itt vásárolt sokat a játékban.Van valami más megoldás?Előtte nem volt Bann rajta.Próbált vásárolni rajra aki feltörte de nem sikerült neki.Olyan lehet hogy ideinglenes bann?

(#790) wjbhbdux válasza ottesz (#789) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha csalásért banolták az végleges. Az ő fiókja az ő felelőssége, akár ellopták akár nem. Különben mindenki szabadon csalna és azt mondaná hogy más volt.

/s

(#791) ottesz


ottesz
aktív tag

Nem gondolnám azért.... Ha X ideig magyarországi Ip - ről használja a fiókot aztán egyszer csak orosz Ip és egyből orosz email cím változás történik majd sikertelen vásárlások. Amit ők azért látnak és nem szólnak hogy valami nem stimmel és abban az időben bannolják mikor más minden. Majd írsz hogy nem tudsz belépni mert feltörték és az idő alatt bannolták... Gyerekről van szó... Mert a felnőtt nem érdekelne...

(#792) wjbhbdux válasza ottesz (#791) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sajnos ez tanulópénz a fiókbiztonságra, ugye a "feltörés" az nem önmagától történik.

Hanem tőle került ki valamilyen okból a jelszava, legyen az adathalászat (jellemzően valami játékbeli jutalmat ígérve belépésre késztetik egy eredetinek álcázott weboldalon) vagy valami vírusos file/app ami rákerült az egyik eszközére. Jó lenne tudni az egész forrását, hogy elkerülhető legyen számára legközelebb.

/s

(#793) Golden9


Golden9
addikt

Skull and Bones - Free Trial. Nyolc órán át játszható.

[ Szeretkezve ]

(#794) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Igaz,hogy feltörték az Epicet...jelszók- nevek- imélcimek- számlászámok kerültek nyilvánosságra?

(#795) l.skywalker válasza Iramirez (#794) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. A dolgozóké nem a felhasználóké

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#796) Golden9 válasza Iramirez (#794) üzenetére


Golden9
addikt

Feltörhették az Epic Games-t, felhasználók adatait és forráskódokat is elloptak
"A hackerek azt állítják, hogy mintegy 189 GB-nyi adatot loptak el a játékfejlesztő cégtől, amik között felhasználók személyes és banki információi is ott lehetnek."

Most akkor tényleg feltörték az Epic Games szervereit vagy sem?
"Az Epic Games időközben eljuttatott egy közleményt az esetről beszámoló Insider Gamingnek, amelyben elmondta a vállalat képviselője, hogy jelenleg is vizsgálják a helyzetet, de nem találtak bizonyítékot arra, hogy a Mogilevich állításai igazak lennének."

[ Szeretkezve ]

(#797) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Gondolkodom azon, hogy lehet vásárolnék játékot Mac-ra az Epicről, de semmilyen tapasztalatom nincs a témában. Leírnátok, hogy ez hogy működik?

Köszönöm!

(#798) Golden9 válasza djstavross (#797) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Introducing the Epic Games Store Shopping Cart.

Ja, és ma 17-óráig ingyenes Epic-en a Super Meat Boy Forever, ezt húzd be gyorsan.

[ Szeretkezve ]

(#799) djstavross válasza Golden9 (#798) üzenetére


djstavross
tag

Szia!

Köszönöm szépen!

(#800) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)


Nagyon lelassult ma az EG.
gigabites net van, dísznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.