Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#401) Golden9


Golden9
addikt

Solitairica - Holnapig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#402) koenig válasza #32839680 (#394) üzenetére


koenig
aktív tag

Szia!

"és jelenleg az Epic Games Launcher hibájára sincs orvosság"
Nekem így sikerült megoldani:
%localappdata% EpicGamesLauncher/Saved/webcache... törlése

(#403) mefistofeles

Üdv uraim! A fiamnak hibaüzivel nem engedi a belépést. Hol tudok írni a supportnak a problémáról?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#404) Golden9 válasza mefistofeles (#403) üzenetére


Golden9
addikt

Üdv!

Technical Support.

Mi a hibaüzenet? Lehet, hogy van rá leírás a súgóban is.

[ Szeretkezve ]

(#405) mefistofeles válasza Golden9 (#404) üzenetére

Belépéskor ez a hibaüzenet:
Sorry the credentials you are using are invalid.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#406) mefistofeles válasza Golden9 (#404) üzenetére

Bocsánat, láma volt a fiam. nem tudom, hogy a billentyűzete halt be vagy más de rosszul írta be az email címét. Most jól megcsináltam neki és simán beengedte. Még egyszer sorry, nem gondoltam, hogy ilyen alap hibát nyomat a srác, miközben évek óta játszik!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#407) Golden9


Golden9
addikt

Torchlight 2 - Ingyenes. (Másodszor.)

[ Szeretkezve ]

(#408) Golden9 válasza #32839680 (#371) üzenetére


Golden9
addikt

Jurassic World Evolution - Az utolsó.

BUÉK! :)

[ Szeretkezve ]

(#409) mefistofeles

Újra jelentkezek Uraim!
Nem tudom mi a túró van a srácaimmal de most a másiknak van problémája. Ha belép az epic accountjával akkor egy másik felhasználónév jelenik meg nem az övé (ez a falhasználó nagyon hasonlít a reges email címére) . A barátlistája eltűnt, plusz a játékok többsége is. Azt nem értem, hogy ha valaki feltöri akkor miért nem változtat email címet és jelszót? A fiam jelszót is változtatott de a cuccai, barátai eltüntek...... Mi ez? Írjunk a supportnak? ...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#410) wjbhbdux válasza mefistofeles (#409) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha ellopták, lehet hogy egy másikat regisztráltak a helyére hogy bonyolítsa a helyzetet.

nem kapott egy "Email Updated for Epic Games Account" üzenetet amikor kezdődtek a problémák?

vagy nem lehet hogy a múltkori nagy belépési kísérletek között regisztrált egy hasonló fiókot és most rosszra lép be?

[ Szerkesztve ]

/s

(#411) ledgeri válasza mefistofeles (#409) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen a családi jelszó használati gyakorlat? Csak mert passzívan követve is más furi a story...
Hány gépen vagy hány account (nem csak epices) van kereszbe használva? Lehet, hogy egy nagy átnézés és cserék kellenének, és ha nincsenek akkor meg jelszókezelők bevezetése...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#412) mefistofeles válasza ledgeri (#411) üzenetére

Nincsenek keresztbe használva... Mindkét srácnak külön PC-je van és ezt az epices mizériát leszámítva nem szokott komolyabb gondjuk lenni, pedig van egy halom játékuk. Igazság szerint nem nagyon szoktam belefolyni abba, hogy mi van a gépükkel, én elpötyögök a sajátomon, linuxon. Egyébként az első problem az tényleg főleg figyelmetlenségből fakadt de ez a második totál érthetetlen......
A gépeket én építettem nekik de mivel már vagy 10 éve nem játszok, fingom sincs ezekről a dolgokról.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#413) ledgeri válasza mefistofeles (#412) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

Amit vettek arról van pénzügyi mozgásos nyom (nem ingyenes drop vagy valami volt)? Mert akkor az alapján biztos, hogy vissza tud keresni a support!
Szóval először rutin dolgok: ha volt bármi korábbi email, vagy pl a mostani ingyenes játékot csatolják a fiókba, akkor megjön az email rendesen? Ha jelszóhelyreállítós emailt kérnek akkor az megjön rendesen? Van 2FA? Volt korábban?
Ha a fenti pakk oké, akkor a rutin után meg kell nézni, hogy mikor volt mi véve pénzért, erről kikeresni a visszaigazoló emailt, emaileket. Ha az megvan, de nincs a könyvtárban x-y, akkor visszakeresni a banki adatokat (egyedi csak általatok ismerhető tranzakció azonosítókat), és kívülről, nem a gyanús accounton keresztül megpróbálni a supportot, mind a "hivatalos", mind "gyanús account" ismert adataival készenlétben, de az adatokat csak akkor megadva ha kérik, és csak miután kérik (most láttam, hogy mi a módszer... de n értsd jól)! Így ha biztos, hogy nem a fenti "újra-reg" esete áll fent, és biztos, hogy "Valaki kívülálló" mókolhatott, kizárjátok, hogy a kívülálló esetleg belelásson!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#414) Golden9


Golden9
addikt

(#415) Golden9


Golden9
addikt

Crying Suns - Január 14-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#416) Golden9


Golden9
addikt

STAR WARS Battlefront 2: Celebration Edition - Január 21-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#417) Golden9


Golden9
addikt

Galactic Civilizations 3 - Január 28-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#418) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Epic Game Store Stats 2020

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#419) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Hali!

A játék topikja halott, úgyhogy itt kérdezem.

A Kingdom Come: Deliverance játéknál Ti is tapasztaltatok képvibrálást? Eléggé látható és zavaró, 60 fps alatt főleg. Az segít, ha 60+ az fps, de ne legyen már ilyen alatta sem.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#420) l.skywalker válasza ImACeltic (#419) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én konzolon toltam sokat, PC-n csak terveztem eddig. Holnap leszedem és megnézem, habár nálam 60 a max.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#421) vorosmarti válasza ImACeltic (#419) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"A Kingdom Come: Deliverance játéknál Ti is tapasztaltatok képvibrálást? Eléggé látható és zavaró, 60 fps alatt főleg."

Nekem pont ezért ment el a kedvem tőle annak idején. Ha nem is vibrált, de nagyon furcsán frissítette a képet, pedig nekem is 60fps körül volt. Ez már több mint egy éve volt, lehet h azóta jött rá patch.

(#422) ImACeltic válasza vorosmarti (#421) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nálam ezt tegnap produkálta, úgyhogy ezt valószínű nem javították.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#423) Golden9


Golden9
addikt

(#424) Golden9


Golden9
addikt

Február 11-ig ingyenes a For The King (Másodszor.), és a Metro: Last Light Redux.

[ Szeretkezve ]

(#425) Golden9


Golden9
addikt

(#426) Nagus


Nagus
senior tag

Érdeklődnék, hogy valakinek van-e a képen lévő hiba? Olyan 1 hónapja van jelen nálam, ha bezárom az ablakot akkor a kliens fogad és simán be tudok jelentkezni, frissül minden, és tudok játékot indítani. Próbáltam a kliens újratelepítését az megoldotta az első indításnál, majd a másodiktól ismét ugyan ez van.

(#427) robogo81 válasza Nagus (#426) üzenetére


robogo81
aktív tag

A neten annyit találtam megoldásnak hogy:
Vagy a C:\Windows\System32\CompatTel\ mappából kellene átmásolni a Api-ms-win-downlevel-kernel32-l2-1-0.dll-t a epic launcher exe mappájába(\epicgames\Epic Games\Launcher\Portal\Binaries mappa).
Vagy ez a fájl hiányzik(mert valami frissítés/defender törölte a C:\Windows\System32\CompatTel mapából)és le kellene tölteni megbizható forrásból és oda bemásolni.
Vagy átmásolni a C:\Windows\System32 mappába simán.
nem 100 hogy minden működik,de van akinek az átmásolás után nem volt hibaablak

Az enyémet felraktam a drájvra ha kellene(ha jó hozzá)

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#428) Golden9


Golden9
addikt

Halcyon 6 Starbase Commander - Február 18-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#429) ImACeltic


ImACeltic
őstag

2018 végén vagy 2019 elején vettem meg a store-ban a Subnautica-t. Beletoltam 12 órát kb aztán félreraktam. Most újra elindítottam és nincsenek meg a mentéseim. Rákerestem, hogy van-e felhőmentés az Epic-nél és azt találtam, hogy 2019 augusztisu update-el rakták bele. A gépemet 1-2 hónapja újratelepítettem. Szóval a mentéseimet gondolom már nem tudom előbányászni sehonnan......?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#430) Nagus válasza robogo81 (#427) üzenetére


Nagus
senior tag

Köszi, a C:\Windows\System32\CompatTel\ könyvtárban megtaláltam a fájlt, majd megpróbálom bemásolni a Epic könyvtárba.

(#431) wjbhbdux válasza ImACeltic (#429) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem minden játéknál van cloud mentés, a Subnautica nincs a listában úgy látom

/s

(#432) Nagus válasza Nagus (#430) üzenetére


Nagus
senior tag

Nem oldotta meg a másolgatás úgy, hogy írok egy bug reportot aztán vagy megoldják vagy nem.

(#433) robogo81


robogo81
aktív tag

Absolute Drift
Rage 2

Február 25.-ig ingyenes.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#434) Golden9


Golden9
addikt

Sunless Sea - Március 4-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#435) Golden9


Golden9
addikt

(#437) _drk


_drk
őstag

Sziasztok!

Szeretném feltenni a morrohun magyarítást az Epicen megvásárolt Pillars of Eternity játékhoz.
De már az elején azt írja ki hogy nincs telepítve a játék, ha kiválasztom a mappát akkor is azt írja hogy csak az adott mappához telepíthető.
A játék fut rendesen, tehát biztos telepítve van!
PLS HELP! :R

(#438) _drk válasza _drk (#437) üzenetére


_drk
őstag

Közben megtaláltam a megoldást!
[link] Magyarítások forumon le van írva , de csak sokadszorra találtam rá.
Itt is hagyom ha valakinek kellene még.
Elvileg lesz javított verzió is a launchernek.

(#439) Golden9


Golden9
addikt

Surviving Mars - Március 18-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#440) Golden9


Golden9
addikt

Az Epic-en is játszható lett az eddig csak Stadián elérhető Crayta.

[ Szeretkezve ]

(#441) Golden9


Golden9
addikt

The Fall - Március 25-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#442) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Hogyan lehet képet (avatar) berakni a profilodhoz?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#443) Golden9 válasza KubanitoS (#442) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Egyelőre sehogy. :(

[ Szeretkezve ]

(#444) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Az ingyenes GTA 5-ről kérdeznék, akinek van ezzel tapasztalata.
Mindig kell hozzá az Epic kliens, vagy hozzáadódik valamilyen módon a Rockstar Launcherhez, és indítható onnan, önállóan? Ha igen, később le is tölthető ott?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#445) Golden9 válasza KubanitoS (#442) üzenetére


Golden9
addikt

Jön a közösségi frissítés, de még itt sem említik.

[ Szeretkezve ]

(#446) Golden9 válasza SenorGrande (#444) üzenetére


Golden9
addikt

Mindig kell az Epic kliense is. Azért adják az ingyen játékokat, hogy kénytelen legyél használni a kliensüket. Az ő szempontjukból annak semmi értelme nem lenne, hogy bezsákolod náluk a játékot, majd többet feléjük se nézel.

[ Szeretkezve ]

(#447) SenorGrande válasza Golden9 (#446) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Több ingyenes játékot játszottam már a kliens nélkül.
Úgy tudom az Ubi játékok is átkerülnek a uplay accountra.
Szándékosan "címeztem" meg a tapasztalattal rendelkezőket.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#448) Golden9 válasza SenorGrande (#447) üzenetére


Golden9
addikt

"Szándékosan "címeztem" meg a tapasztalattal rendelkezőket."

Dehát én sokat tapasztalt fórumolvasó vagyok :DDD .

"A GTA V-öt minden esetben onnan kell elindítani amelyik kliensben megvetted. Az Epic-es verzió hibát dobál ha nem az Epic-ből indítod, de a Steam-es kulturáltan elindul és nem rinyál."

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#449) Golden9


Golden9
addikt

Magic: Legends - Epic Planeswalker Starter Pack - Április 6-ig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#450) l.skywalker válasza Golden9 (#449) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem ezt nem engedi, pedig 03.23-tól érvényes....

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.