Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#701) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nálatok is így néz ki a legutóbbi frissítés óta?

(#702) Ereshkigal válasza Zsoxx (#701) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálam jó.

(#703) tibaimp válasza Zsoxx (#701) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálam is jó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#704) vacs


vacs
veterán

Helló.
Konkrét játék parancsikonját ki lehet valahogy tenni a tálcára, vagy a start menübe Win 11-en?
Sajnos csak az asztalra engedni.
Google nem tudott segíteni.

(^)(>.<)(^)

(#705) wjbhbdux válasza vacs (#704) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ki lehet keresni a gépen a játékot indító .exe filet és annak csinálhatsz magadnak parancsikont az asztalra amit már oda lehet húzni.

/s

(#706) Golden9 válasza wjbhbdux (#705) üzenetére


Golden9
addikt

Nem kell keresgélni.
Könyvtárban klikk a játékon lévő három pöttyre -> Manage -> Create Desktop Shortcut.
Kész.

[ Szeretkezve ]

(#707) vacs


vacs
veterán

Ez meg is van, de nekem NEM az asztalra kell, hanem a tálca vagy start menü! :P
Nem szeretem, ha az asztalon ikonok vannak.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#708) Golden9 válasza vacs (#707) üzenetére


Golden9
addikt

Megcsinálod, ahogy írtuk, majd törlöd az asztalról.

[ Szeretkezve ]

(#709) Golden9 válasza Golden9 (#708) üzenetére


Golden9
addikt

Nincs törlés gomb az egereden? :F :DDD

[ Szeretkezve ]

(#710) vacs


vacs
veterán

Asztalon lévő ikont nem engedi húzással se a tálcára, se a start menübe tenni! :P
Ezeket is próbáltam már, sajnos nem tudok parancsikont létrehozni se a tálcán, se a start menüben, nincs ilyen opció se.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#711) Golden9 válasza vacs (#710) üzenetére


Golden9
addikt

Windows 11 topik.
Nekem 10-es van, az jobb. :P :)

[ Szeretkezve ]

(#712) Golden9 válasza vacs (#710) üzenetére


Golden9
addikt

Én ezt szoktam csinálni, hogy miért nem jutott eszembe Google nélkül? :F :W

Alkalmazások és mappák kitűzése az asztalra vagy a tálcára.

"Ha az alkalmazás már meg van nyitva az asztalon, tartsa nyomva az alkalmazás tálcaikonját (vagy kattintson rá a jobb gombbal), és válassza a Rögzítés a tálcán parancsot."

[ Szeretkezve ]

(#713) vacs válasza Golden9 (#712) üzenetére


vacs
veterán

Ezt is próbáltam, de a start menü > minden program között NINCS meg külön a játékok, csak az Epic Games Launcher van! :P
Sajnos, de azért köszi.
Na megkérdezem a win 11 topikban.

(^)(>.<)(^)

(#714) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mivel az Epic nem a játéknak csinál shortcutot, hanem önmagához egy URL-t ami a kliensen át megidézi a játékot. Ezt viszont nem lehet a tálcára tűzni.

/s

(#715) Golden9 válasza vacs (#704) üzenetére


Golden9
addikt

How to Pin Games from Epic Games Launcher to Start
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy ha az ikonról csinálsz mellé egy másolatot is, akkor az azonnal megjelenik a start menüben. :F

Epic Games Start Menu Shortcuter

[ Szeretkezve ]

(#716) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok,

Valamiért elveszítette az Epic több játéknál is a korábbi mentést miután újratelepítettem pedig be volt kapcsolva a cloud sync. Most néztem és valamiért a "manage" menüpontot sem látom amikor rákattintok a 3 pontra egy játéknál a library-ban. Nem értem azt semhogy miért tűntek el a mentéseim és azt sem miért nem tudom a többi menüpontot elérni hogy pl megnézzem hogy az adott játék támogatja-e a cloud sync-et. Azóta új gépem lett és gondolom emiatt tűntek el a mentések, de gondoltam cloud-ból elérhető lesz.

Nekem csak ennyit hoz fel:

Ezt kellene látnom:

Köszi előre is a segítséget!

(#717) tibaimp válasza Rexcor (#716) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most megnéztem! Amelyik játékod nincs feltelepítve, ott nálam is csak a csökkentett menü jön fel, ami fel van telepítve ott jön ki a teljes menü.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#718) Rexcor válasza tibaimp (#717) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszönöm! Igazad van! Most megnéztem én is és kiderült hogy a Batman Arkham Knight-nak nem volt cloud mentése és ezért vesztettem el minden adatot, gondolom a Jedi Fallen Order-nél is hasonló a helyzet mert ott is elszálltak a mentések. Vagy mert most az EA app-ból települt és onnan tudtam csak indítani, míg korábban ha jól emlékszem epic-ből ment. Hát ez van, mostantól majd a gépes mentéseket is tárolom hogy ne járjak így a jövőben.

(#719) tibaimp válasza Rexcor (#718) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én a c:\Users\*.* mappát egy az egyben ki szoktam másolni egy másik meghajtóra szőröstül bőröstül 1-2 havonta. Nem minden file-t másol át, de a lényeg benne van... :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#720) l.skywalker válasza Rexcor (#718) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindig az EA App-ból indultak az EA játékok és ott is van a felhős mentés szerintem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#721) SenorGrande válasza Rexcor (#718) üzenetére


SenorGrande
senior tag

GameSave Manager, legközelebbre.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#722) peternac


peternac
tag

help please
valaha valakinek sikerült már megváltoztatni a support segítségével az Epic Games accountján lévő email címét?
a problémám az, hogy anno PS-en kipróbáltam a Fortnite-ot, akkor generált egy Epic Games fiókot első belépéskor, majd ehhez az Epic Games fiókhoz hozzákötötte a PSN fiókomat
aztán valahogy ez alatt a genrált Epic Games fiók alatt be lett állítva egy email cím (lehet, hogy én voltam, már nem emlékszem :DDD , vagy valami valamikor odagenerálta?)
és fogalmam sincs, hogy mi ez az email cím
ha belépek ebbe az Epic Games fiókomba a PSN accountom segítségével, akkor csak az email cím első és utolsó karakterét látom +@gmail.com
nem tudom verify-olni az accountot sem (kb. minden művelethez verified email kell), mert erre az ismeretlen email címre mennek ki az email-ek
nem tudom leszedni a PSN fiókot sem erről az Epic Games accról, mert ahhoz szintén email kell...
Epic Games supportnál több ticketet is nyitottam már, a vége mindig ugyanaz, hogy küldtek az email címre egy kódot, erősítsem meg :W (holott úgy kezdem a leírásban, hogy nem tudom, hogy mi ez az email cím és nem férek hozzá)
a fiókhoz tartozó Fortnite/Fall Guys/akármi progress nem érdekel, a fiók amúgy tök üres, nincs rajta semmi, tőlem törölhető is, csak a PSN accountomat akarom róla leválasztani
szóval valaki járt már sikerrel?

(#723) Golden9


Golden9
addikt

(#724) Golden9


Golden9
addikt

Szeptember 4-ig ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#725) Golden9


Golden9
addikt

Hétfőig ingyen játszható a Riders Republic.

[ Szeretkezve ]

(#726) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Az epic games Store-ban meg lehet nézni valahogy, hogy egy adott nap mennyi időt játszottam egy játékkal ahogy steamen?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#727) l.skywalker válasza alratar (#726) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valahol biztos rögzíti, mert nekem GOG Galaxy-ba áthozta:

Szerk:
megvan, át kell rakni a library-t list view-be:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#728) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az Epic Store és a SteamSpy mögött álló kulcsfigura is távozik a cégtől [link]

/s

(#729) alratar válasza l.skywalker (#727) üzenetére


alratar
addikt

Köszönöm.
Csak ez azt mutatja, hogy összesen mennyit tettem bele, nem azt, hogy pl tegnap mennyi ment bele. :((

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#730) tibaimp válasza alratar (#729) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem olyat nem tud. Van még ennek a DRM-nek hova fejlődni...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#731) Golden9


Golden9
addikt

November másodikáig ingyen zsákolhatóak.
Tandem: a Tale of Shadows
The Evil Within 2

[ Szeretkezve ]

(#732) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,
2021-ben "ingyen zsákoltam" a STAR WARS™ Battlefront™ II: Celebration Edition-t.
Most sem az EA-ban, sem az Epic-ben nem találom. Az accountoknál már az EA nem is "látható". (Esetleg valamiről lemaradtam?)

Türelmeteket, válaszotokat előre is köszönöm.

(#733) tibaimp válasza Frenk (#732) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tuti, hogy azzal, az acc-al nézed, amivel "zsákoltad"?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#734) l.skywalker válasza Frenk (#732) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem megvan jelenleg is:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#735) Frenk válasza l.skywalker (#734) üzenetére


Frenk
aktív tag

Web-es böngészőből "létek" be?
(Már írtam a supportnak is.)

[ Szerkesztve ]

(#736) l.skywalker válasza Frenk (#735) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bárhonnan nézem benne van a library-ban. Kliensben, böngészőben, mobilon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#737) Angie™


Angie™
addikt

Srácok mi annak a proginak a neve amibe össze lehet gyűjteni az epic, gog, steam, stb játékokat?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#738) l.skywalker válasza Angie™ (#737) üzenetére


l.skywalker
félisten

GOG Galaxy pl.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#739) tibaimp válasza Angie™ (#737) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így van! A GOG tud olyat, hogy fent a bal sarokban Settings --> Integrations
Itt tudod szinkronizálni egy csomó klienssel a GOG-ot magát. Én csak a Steam-et adtam hozzá a CP2077 miatt annó.

Ezután belistázza oldalra a szalagsávba az összes játékot Owned Games néven:

Itt már nekem a Steam játékok is benne vannak, mert GOG-ra csak 14 játékom van.
Mondjuk azt nm tudom, hogy folyamatosan figyeli-e, de gondolom igen, és akkor frissíti is a listát, mert azóta több, mint 65 játékom van már.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#740) Angie™ válasza l.skywalker (#738) üzenetére


Angie™
addikt

igen aztr tudom, csak a steam integrációval lassan egy éve szenved. Van egy másik progi azt keresem :(

#739
Állandóan küzdök a steam-el, mert nem látja :(

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#741) tibaimp válasza Angie™ (#740) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mostanában nem próbáltam, így nem is tudtam erről.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#742) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok. ha epic accountnál csak a felhasználó nevemet tudom, valahogy ki lehet deríteni hogy milyen emailre regisztráltam? vagy esetleg epic account id-vel

[ Szerkesztve ]

(#743) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#742) üzenetére


nincsnév007
őstag

sikerült

(#744) l.skywalker válasza Angie™ (#740) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen sajnos a GOG Galaxy köhög sokat én is egy "moddal" használom. A másik szerintem a Playnite

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#745) Angie™ válasza l.skywalker (#744) üzenetére


Angie™
addikt

Köszönöm szépen :K :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#746) SityiSXT válasza l.skywalker (#744) üzenetére


SityiSXT
őstag

Erről a "modról" tudnál bővebb infót adni? Bosszant, hogy nálam perpill lényegében semmi integráció nem működik, ami nem natív (Epic, MS), és szeretném megoldani. A Playnite meg próba után sem tetszik és valahogy nem is áll kézre.

(#747) l.skywalker válasza SityiSXT (#746) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én csak a Steam-hez raktam fel ezt: GitHub - FriendsOfGalaxy/galaxy-integration-steam: Integration with Steam for Galaxy

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#748) Angie™


Angie™
addikt

Megfejtettem, hogy a GOG alatt azért nem működik a STEAM rendesen, mert nem publikus a fiókom. A Playnite alatt hozzá lehett adni a STEAM API kulcsot amivel feljogosítottam a progit, hogy hozzáférjen a fiókhoz, de a GOG-nál nem látok ilyen opciót.
Valószínű az is megoldás lehet, ha a STEAM fiókot átállítom publikusra. Tudom, hogy ez pont az EPIC topic, de gondolom mások is úgy vannak vele, hogy jó lenne egy helyen látni az összes játékot, mert engem zavar, hogy nem látom át és képes vagyok akár kétszer is megvenni ugyanazt, stb stb :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#749) stLhee


stLhee
csendes tag

Sziasztok!
Volt valakinek problémája a parental controllal? Nekem anno random lekorlátozták az accountomat, most próbálnám leszedni, de nem hagyja. Redditen olvastam, hogy sokan megszívták. Van valakinek ötlete rá, a support előtt? Köszi.

(#750) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Van valami szivárgás, hogy mik lesznek a nagy karácsonyi ingyen játékok?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.