Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#514) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

A következőt keresem:
- csillagok közötti részek nem biztosak, csak ilyesmire emlékszek -
Egy ügynökszerűséggel vagyok (asszem FPS, de lehet, hogy TPS), és azt hiszem egy parkolószerű helyen kezdek. Éjjel van, és elkezdenek rám lövöldözni, én meg kispisztollyal vissza. Valami ügynökök támadnak rám egyébként. A parkolószerű helyen volt egy kamion asszem. A játékban később valahonnan képességeket szerzek és egy időnként vörösen világító gonosz bácsi vagyok, aki a kékes-fehéres fényű angyalszerű dolgokat nyírbálja. Asszem kézrátétellel ki tudom szívni az energiájukat, amiket saját képességeimhez használok fel, ilyen pl a *teleportálás*. Ha jól emlékszem, egy vörös körbe tudtam teleportálni, egérmozgatással lehetett pozicionálni. A képességek mellett megmaradtak a gépfegyverek is. Egyik pályán egy nagy nyitott téren volt egy boss-battle szerűség is. Asszem egy nagy szobor volt a közepén, ami le lett rombolva harc közben. Arra emlékszek, hogy kevés volt a lőszerem, és mindet ki is lőttem a folyton érkező angyalokra. Volt olyan rész is, ahol egy kolostorszerű épületben mászkáltam, ott is mindenhol őrök álltak.
A játék emlékeim szerint legalább 2004-5-ös.

https://rendeljkinait.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.