Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) pocokxx válasza artiny (#676) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Global Agenda?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#702) pocokxx válasza szeksziboj (#653) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nem valamelyik Monkey Island lesz?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#703) tonyrulez válasza Jorus (#698) üzenetére


tonyrulez
őstag

+pocokxx: Sajnos egyik sem, a grafika csak egy csöppet volt jobb a terep2-nél.

4 8 15 16 23 42

(#704) pocokxx válasza tonyrulez (#703) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Az első része sem?

Esetleg az OverSize?

4x4 offroad racing?

(A stílus közel van?)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#705) tonyrulez válasza pocokxx (#704) üzenetére


tonyrulez
őstag

Még ezek is túl jól néznek ki, ebben a játékban nem volt görbe vonal, se részletes grafika, azt hiszem a karikákat is sokszögből csinálták :) Teljesen vezetett volt a pálya, sorban kellett átmenni a kapukon, tehát nem össze vissza zsonglőrködés.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#706) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy régi PC-s játékot keresnék, amiről sajnos nem sok infóm van (régi emlék).

Szóval, ha jól emlékszem, akkor egy csajjal kellett menni, és valamiket ölni, izometrikus nézet, és ilyen exoskeletonokba (vagy ilyen lépegetős, lövöldözős cuccokba) lehetett beszállni. Még annyir rémlik, hogy voltak dobozok, meg sötét volt.

Nem X-Com, se Septerra Core.

(#707) ThodEE


ThodEE
őstag

Sziasztok!

Egy régi PCs játék nevét kergetem, összes emlékem róla hogy többféle társasjátékból lehetett választani a játékon belül és a sakknál egy nyúl volt a partner, ha leütötted a bábuját akkor húzta a fülét.

Remélem valaki tud segíteni.
Előre is köszönöm! :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#708) genndy válasza scream (#706) üzenetére


genndy
addikt

Space Siege ugrik be, de azt már nem tudom hogy lehetett-e csajt választani. Meg az viszonylag új is.
Ha nem a legújabbra gondolsz, akkor X-Comból volt olyan is hogy Enforcer.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#709) scream válasza genndy (#708) üzenetére


scream
veterán

Hm, ugyan nem a Space Siege az, de a stílus és hangulat nagyon hasonló, mint ezen a képen.

Tuti, hogy nem X-Com volt, mert annál "izometrikusabb" volt a nézet. :D

(#710) Kuni válasza ThodEE (#707) üzenetére


Kuni
csendes tag

Szia.

Hasonló játékot keresek én is, valamikor 1998 körül játszott a család vele. Több játék volt benne, egy maci volt, aki a játék választáskor mindig örült, hogy épp azt a játékot választottuk. Ha gondolkodott, közben vakarta a fejét és hm, hm hm hangokat adott ki. Sakk, dáma meg hasonló játékok voltak benne, az akkori játékokhoz képest jól nézett ki a grafikája. Talán valami pack neve volt. Persze lehet nem egyre gondolunk, de ha valaki tud segíteni, akkor megköszönöm én is. :R

Én nem értek hozzá, csak (vén fejjel) bele vau-vau!

(#711) ThodEE válasza Kuni (#710) üzenetére


ThodEE
őstag

Igen ilyesmi rémlik, a nyúl mikor húzta a fülét "this is my pawn" szöveget mondta ha jól rémlik, de google képek közt semmi találat :(

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#712) Kuni válasza ThodEE (#711) üzenetére


Kuni
csendes tag

Szia. Sajnos a képkereső nekem se jött be eddig semmilyen keresésre, de a sima Google se. Talán itt lesz valaki, csak az a baj, hogy ez nem egy konkrét játék volt, hanem egy játék gyűjtemény, amiben több kisebb játék volt. De a remény hal meg utoljára! :K

Én nem értek hozzá, csak (vén fejjel) bele vau-vau!

(#713) thorex


thorex
tag

Üdv!!!

Egy wolf 3d-s részt keresek vagy módot, mert nem találtam a youtube-on, és képet se, de nekem régen meg volt.
Ugyanolyan grafikával van mint az eredeti Wolf 3d, de pisztoly helyett puska van, illetve van benne rakétavető, és AK, illetve dupla pisztoly, de nincs minigun bene, de van armor, ellenségnek pedig van duplapisztolyos, fekete ruhás AK-s német, illetve lángszórós is??? Azt hiszem a pályák is másak...

Ha esetleg tudjátok köszönöm a segítséget.

(#714) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Talán egy régi PCX-es cd mellékleten volt a játék demója, amit keresek, kb. a 90-es évek végén, esetleg a 2000-es elején.

Egy felülnézetes játék volt, amiben lebegő tankot (hovercraft-szerű járművet) lehetett irányítani és a gép ellen, vagy a másik játékos ellen lehetett játszani. A cél az volt, hogy lelőjük a másikat. A pálya dombokból, mezőkből, tavakból állt és végtelenítve volt, ha sokáig repültünk az egyik irányba, akkor körbeértünk. Elég egyszerű grafikája volt.

Tipp valakinek?

(#715) elfelejtette válasza pocokxx (#700) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szia!
Sajna ez sem az... :-(

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#716) _stick_ válasza thorex (#713) üzenetére


_stick_
őstag

Talán a ROTT?

(#717) thorex válasza _stick_ (#716) üzenetére


thorex
tag

Köszi az ötletet de...

Nem a ROTT (Rise Of The Traid), azt ismerem, de amit írtam az lényegében a wolf 3d, de
7 db fegyver van benne,
mások a pályák
van benne armor
van benne többféle ellenfél még az eredeti wolf-hoz képést

Tehát olyan mint egy mód, vagy nem is tudom, csak meg volt régen, és a neten sehol sem találom.
Úgy kell elképzelni mint a Wolf folytatása a Spear of Destiny, csak ebben a leírtak is vannak, és ugyanúgy 6 fejezet van benne, csak ezekkel a kiegészítésekkel (az eredeti pályáktól teljesen eltérően, de hasonl játékmenten).

(#718) bigyo108 válasza thorex (#717) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Talán: Operation Eisenfaust: Legacy

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#719) thorex válasza bigyo108 (#718) üzenetére


thorex
tag

Köszönöm a tippet, :R ,de
Ez sem az amit keresek, jó lenne, ha találnék egy képet vagy videót, de nem találok, így viszont tudom hogy elég nehéz :W

(#720) bigyo108 válasza thorex (#719) üzenetére


bigyo108
aktív tag

hát igen így elég nehéz .

Főleg, hogy Wold 3D mod.... vagy biztosan nem ...... ? :)

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#721) djkacor


djkacor
tag

Sziasztok keresek egy játékot kép alapján megtudjátok mondani hogy melyik lehet ez a játék?
Előre is köszi :)

(#722) bigyo108 válasza djkacor (#721) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Gyanús, hogy :

Street Legal vagy Street Legal: Racing Redline

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#723) ThodEE válasza djkacor (#721) üzenetére


ThodEE
őstag

Elég sokat SLRR-ztem de arra nem hasonlít inkább valamelyik GTA van moddolva(3?) :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#724) bigyo108 válasza ThodEE (#723) üzenetére


bigyo108
aktív tag

a parkoló ismerős......

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#725) ThodEE válasza bigyo108 (#724) üzenetére


ThodEE
őstag

Akkor majd kipróbálja, itt egy elég jól moddolt SLRR , regisztráci után letölthető és csak ki kell csomagolni :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#726) xFreex válasza djkacor (#721) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nekem is ismerős, sőt. bigyo108 rávezetett hogy honnét. Említette, hogy a parkoló ismerős, hát nekem is az, egy reptéré szerintem. És szerintem Driver Parallel Lines lesz. A verda pedig az MX2000 tuningolt változata. A sárga taxi meg a Torrex lehet.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#727) bigyo108 válasza xFreex (#726) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Wazeeeeee ......

hogy beégnek az ember agyába a helyszínek ,
Mint San Sndreas-ban a kender ültetvény.... és miután felégetted jött a helikopter .
Vagy Vice City golfpálya .....
Akkor még sokkal másabb volt a tervezők fantáziája :)
:R :Y :C

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#728) core i7


core i7
addikt

Üdv! Egy régi játékot keresek minden emlékem ami megmaradt róla ,hogy valamikor a középkorban játszódott FPS-nézetű volt talán a karakter keze látszódott csak meg a fegyver ilyen harcolós játék volt. Volt benne olyan is ,hogy katapulttal átlehetett lőni a legelő bárányt a vár falon meg minekünk is úgy kellett átjutni meg ilyen kecske mágusok ellen kellett harcolni lehetett úszni a vár körüli vízben és onan is kellett bejutni a várba ahol egy középkori WC-ben lyukadtunk ki még a vízben volt ilyen lény is amit megkelett ölni meg voltak a várba ilyen automata ílyak amelyek lőttek ránk... úgy nagyjából ennyi amit eltudok róla mondani az a baj ,hogy nekem csak demóba volt meg de nagyon tetszett

[ Szerkesztve ]

(#729) genndy válasza core i7 (#728) üzenetére


genndy
addikt

Hexen 2

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#730) core i7 válasza genndy (#729) üzenetére


core i7
addikt

Isten áldjon barátom :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R nagyon szépen köszönöm

(#731) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan régi Windows-os játékot keresnék, amiben az autók (elég szögletesek voltak még) elég furán is tudtak deformálódni, lehetett többféle autót is választani, de sajnos több nem jut eszembe róla, talán a legvégén, ha már ronncsá törted az autód akkör összepréselődött, de ez lehet csak valami képzelgés...

Esetleg valakinek beugrik valami? Kb Win98 idejében lehetett...

(#732) doc válasza scream (#731) üzenetére


doc
nagyúr

nekem errol a Destruction Derby ugrik be, de az DOSos, es korabbi is

(#733) genndy válasza scream (#731) üzenetére


genndy
addikt

Destruction Derby, ugyan kérem :D Terep2 volt az!
Szellemi örököse az "1nsane".

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#734) scream válasza genndy (#733) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm, a Terep2 az :C

(#735) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Régen játszottam egy játékkal, melyet nagyon szerettem gyerekkoromban. A játék olyan volt mint a Worms, csak kukacok helyett kacsák harcoltak egymással. A tétlen kacsák néha ittak, pihentek. Volt egy olyan pálya is benne, aminek a hátterében egy város látszódott, egy másik pálya mintha a Mars bolygó felszínén játszódott volna. Víz alatt lehetett búvárkodni is egyik pontról a másikra. Valaki esetleg tudja ennek a játéknak a nevét? :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#736) thorex válasza bigyo108 (#720) üzenetére


thorex
tag

Üdv!!!

Megtaláltam a Wolf Játékot! :DDD

A címe: Beyond Wolfenstein 2 Special Edition

Linkelek néhány képet:
Fekete Ruhás Ak-s német:

Puskalőszer:

Lángszórós+rakétavető fegyver

[ Szerkesztve ]

(#737) bigyo108 válasza thorex (#736) üzenetére


bigyo108
aktív tag

gúúúúút :)

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#738) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

1 játék beazonosításában kéne nekem segítség. 1 stratégiai játékról van szó, amiben a közel keleti néppel lehet játszani. Legalább is a Winters kiegészítőjében. Ami nagyon megmaradt bennem a játékról, hogy ha képzünk 1 egységet, azt tovább kell küldeni 1 másik épületbe, ahol tanul, és így más, erősebb katona válik belőle. Elég régi játék, 5-6 éves már biztos van.

Nem tudom, hogy ez elég-e ahhoz, hogy valaki felismerje, de ha talán igen, ne tartsa magában :R

(#739) AlyrArkhon válasza forras2 (#738) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

csak egy tipp az emlékekből: Age of Empires III ? Mintha ott lett volna téli és népek...

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#740) forras2 válasza AlyrArkhon (#739) üzenetére


forras2
őstag

nem az!
Időközben annyi meg van belőle, hogy én japán néppel voltam, ahol szamurájokat csináltam, de azokat át kellett küldeni vagy 5 épületen, amíg szamuráj lett belőle.

(#741) #32070144 válasza forras2 (#738) üzenetére


#32070144
törölt tag

Battle Realms + Winter of the wolf kieg?

[ Szerkesztve ]

(#742) forras2 válasza #32070144 (#741) üzenetére


forras2
őstag

Isten vagy, az lesz az! :R

(#744) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Segítsetek! 1 órát kerestem a YouTube-on hiába... :(

A játék valamikor 2000-2005 között jelent meg.

Autóverseny szép grafikával. A pláne az, hogy lehet benne rakétával lőni a másikra, aknát lerakni, ....
Egy számítógépen ketten lehetett játszani osztott képernyőn.
Nem felülnézetes, mint az Ignition. Olyasmi mint a Lego Racers, csak nem Legoból.
De volt benne Forma 1-es autó is.

(#745) umek7 válasza HXY (#744) üzenetére


umek7
őstag

Re-Volt?

(#746) HXY válasza umek7 (#745) üzenetére


HXY
addikt

Nem távirányítós autók voltak. :N

(#747) notmiami


notmiami
tag

Sziasztok!
Keresek egy játékot!

A játék akár 10-15 éves is lehet, nagyon régi, de mégis jó 3d-s grafikával rendelkezett. Területfoglalós volt. Valamilyen állatokkal vagy figurákkal versenyezni kellett egy pályán. A pálya fel volt rácsokra osztva, fixen a négyzetek élein mehettél a figurákkal valamilyen járművel, ha egy négyzetet körbekerítettél, átszíneződött a (semleges fehér) a te színedre, ha valamelyik ellenfél újra átment rajta, akkor visszaváltozott az ő színére. Az volt a küldetés, kié lesz a legnagyobb terület. Úgy emlékszem akár 4-8 bot ellen is lehetett játszani, nagyon imádtuk, de egyszerűen nem emlékszem a nevére.

Olyasmi mint a Tron, és a mai Androidos SpeedX/Boost játékok, csak ebben nemcsak egyenesen előre haladhattál, hanem egy nagyobb pályán jobbra-balra.

Így szemléltetem a mozgását a figurának a SpeedXből kiragadt pályán:
Na tehát itt látható, hogy a piros és a kék játékos elindult, majd a kék elfoglalt egy területet, így az bekékült.

http://kepfeltoltes.hu/141126/416608_www.kepfeltoltes.hu_.png

Remélem tud valaki segíteni.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#748) HXY válasza HXY (#746) üzenetére


HXY
addikt

A Wikipedián átnéztem egy teljes oldalt, ráment kb. 3 órám, de végül meglett itt: [link]

N.I.C.E 2 (International Title: Breakneck)

Hihetetlen de a YouTube-on nincs egyetlen egy normális videó se, ami bemutatná az említett játékmenetet....

(#749) Big Bopper válasza notmiami (#747) üzenetére


Big Bopper
tag

Live Wire című Playstation játék ugrik be.

(#750) LordMarcus13


LordMarcus13
csendes tag

Üdv!Egy rpg játékot keresek a 2000res évektől valahonnan.Third person nézetű és egy hosszú feketehajú barbár fickóval kellett menni ,fáklyákat lehett gyűjtőgetni meg csontvázakat ölni és ilyen katakombákbakezdődött.Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.