Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) SH4D0W2011 válasza Viktor77 (#1000) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nagy-nagy köszi! :R

(#1002) homerhamm válasza homerhamm (#933) üzenetére


homerhamm
addikt

Erre még mindíg varom a választ. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1003) Guitar14 válasza homerhamm (#1002) üzenetére


Guitar14
senior tag

Driver/True Crime/Godfather?
Kicsit többre nem emlékszel? Nem tudom mit jelentenek a sárga taxik de mindenhol azok vannak. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#1004) homerhamm válasza Guitar14 (#1003) üzenetére


homerhamm
addikt

Volt valami üvegepület szerű, amin át lehetett menni, és volt sok családi ház. Amerikában volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1005) Ry0K3N válasza homerhamm (#1004) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Talán saint row?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1006) core i7 válasza homerhamm (#1004) üzenetére


core i7
addikt

Scarface: The World Is Yours ?

(#1007) core i7 válasza homerhamm (#1004) üzenetére


core i7
addikt

De inkább ez lehetett az

(#1008) homerhamm válasza core i7 (#1007) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyik se. :( Nem sok mindenre emlékszem, de arra igen, hogy mikor beléptél freeroamba, ott állt a kezdőhelynél egy pénzszállító. Volt a játékba sárga taxi, meg kertes házak, és a házak kertjébe "be lehetett ragadni. :D Talán volt még egy üvegépület is benne.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1009) core i7 válasza homerhamm (#1008) üzenetére


core i7
addikt

Esetleg még a "Starsky és Hutch videójáték"vagy Crazy Taxi gameket ismerem.
De ezek járműhöz kötöttek voltak

Ezekeben voltak pénzszsállítók ill. taxik ,üveg épületek

[ Szerkesztve ]

(#1010) core i7 válasza homerhamm (#1008) üzenetére


core i7
addikt

crime life 2 esetleg

[ Szerkesztve ]

(#1011) homerhamm válasza core i7 (#1009) üzenetére


homerhamm
addikt

Nincs kizárva, hogy az az üvegépület valami bevásárló központ/pláza volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1012) core i7 válasza homerhamm (#1011) üzenetére


core i7
addikt

nincs több tippem :(

Crime Life 2 hasonlít a leírtakhoz nagyon még

[ Szerkesztve ]

(#1013) homerhamm válasza core i7 (#1012) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem baj, én már feladtam.

Jéééézus, ez a Crime Life 2 mi ez az izé ez?? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1014) MageRG


MageRG
addikt

Keresek egy játékot: régebbi, felülnézetes lövöldözős, nem 3d-s, tile alapú grafikával.
Egy humveevel kellett küldetéseket végiglőni a bolygó különböző pontjain. Lehetett pénzt gyűjteni, fejleszteni a járgányt.
Később lehetett vezetni tankot meg harci helikoptert is.
Bónusz ha tud valaki ugyanilyet ajánlani androidra.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#1015) core i7 válasza homerhamm (#1013) üzenetére


core i7
addikt

GTA clone ként keresgéld 2006-2007 játékai között

(#1016) Hiey7


Hiey7
újonc

Sziasztok! Van egy 2000-2010 közötti stratégiai játék, már évek óta keresem
amire emlékszem belőle, a fehér csapapttal voltam én, a map bal felső felében, jobbra zöldek voltak, közöttünk egy kis tó féle, alattam pedig egy kék csapat, meg valahol még voltak pirosak is. középkorban játszódott azthiszem, csak íjászok, kard harcosok, lovasok meg katapultok voltak
templomban lehetett gyógyítani ha valaki megsérült
ez mind
valaki nem tudja véletlenül a címét?

(#1017) Ry0K3N válasza Hiey7 (#1016) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Knights an Merchants talán?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1018) Hiey7 válasza Ry0K3N (#1017) üzenetére


Hiey7
újonc

sajnos nem, egészen más grafikája volt, és azthiszem rézbőrüek voltak, nagy szögletes orral, hosszúkás fejjel

(#1019) core i7 válasza Hiey7 (#1018) üzenetére


core i7
addikt

Battle Realms?

(#1020) Hiey7 válasza core i7 (#1019) üzenetére


Hiey7
újonc

nem, abban nem volt semmi mágia

(#1021) Spanky12


Spanky12
újonc

Sziasztok!
Évek óta keresek egy karácsonyi, multiplayer játékot, valamikor a 2000-es években lehetett fénykora, bár nem hiszem hogy sokan ismerik, semmilyen kulcsszóval nem találtam eddig meg.
Tehát amire emlékszem: egy piros és/vagy egy kék "labdával" kellett lenni, volt rajtuk ilyen tipikus karácsonyi fehér bojtos piros sapka. Mindenféle pályák voltak, amik közül lehetett választani, és a lényeg a másik legyőzése volt. Felvehettél lángszórót, jetpacket, rakétavetőt segítségnek.
Nem vagyok biztos benne, de mintha benne lenne a játék nevében az Xmas szó.
Annyira jó lenne ha ismerné valaki!! :B
Köszi a figyelmet :)

(#1022) Holyguard


Holyguard
friss újonc

Sziasztok egy régi játékot keresek de nem tudom mi a neve.
Egy strarégiai játék ha jól emlékszem 3 csapat volt benne: ember halál és valami szörnyes. Az emberek és a halál tudot épiteni a szörnyek egymást idézték nem nagyon voltak házaik volt minden csapatnek egy hőse akinek voltak képeségei az ember védő tornyán 3 ilyász ált az épitő emberke pedig egy köcsögöt vitt a fején ennyire emlékszem sajnos :( és talánk valami k- betüs volt a neve

(#1023) kz98


kz98
újonc

Sziasztok!

Keresek egy nagyon régi játékot(2000-es évek max nagyon eleje), sajnos sokat nem tudok róla mondani mert talán 4-5 éves koromban játszhattam, de a képi világa megfogott :)

A játék egy része egy sivatagban játszódott, és kezet ábrázoló jeleket kellett keresni benne romoknál, meg valamilyen hatalmas csontváz maradványoknál. Tudom elég kevés info, de így 20+ év elteltével ennyi maradt meg :D

(#1024) core i7 válasza kz98 (#1023) üzenetére


core i7
addikt

Fps játék volt? 3D-s? Voltak benne ellenségek?

(#1025) kz98 válasza core i7 (#1024) üzenetére


kz98
újonc

utólag akartam volna hozzászerkeszteni + infót de nem engedte, duplapostot meg nem akartam

3D-s játék volt, third person kamera, voltak benne más pályarészek is a sivatagon kívül csak odáig nem jutottam el. Valamilyen sci-fi féleség

(#1026) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na sziasztok én is keresnék egy játékot. Annyi biztos nagyon régi tizen akárhány éves lehet külső nézetes,egy csávó a főhős. Vannak benne fegyverek szal lehet lövöldözni,de viszont ki tudta szívni a megölt ellenség lelkét talán. És úgy tudott varázsolgatni. Am egy akció játék külső nézetes de az emberkét nem piciben láttad hanem elég nagy méretben,kb mint egy újabb Tomb raider. Köszi ha valami beurik ennyiből.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1027) Ry0K3N válasza craftsman01 (#1026) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Talán Infernal? [link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1028) craftsman01 válasza Ry0K3N (#1027) üzenetére


craftsman01
senior tag

Az az,köszi. :C :R

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1029) SpazzMaticus válasza Kukac02 (#200) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Q

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#1030) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Lécci segítsetek már!
Melyik volt az az autós játék (nem biztos, hogy NFS), amelyikben egy nyitott csapóhídon is át kellett ugratni az egyik pályán?
(Akkori játék lehetett, mint a NFSU)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1031) elfelejtette válasza elfelejtette (#1030) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kiegészítés:
Úgy rémlik, hogy egy szűk, sötét sikátoron keresztül vezetett az út a hídhoz, és ha a sikátor felől jöttünk, akkor talán egy éles balkanyar volt a híd másik oldalán, ha ez segít.
Biztosan nem a NFSU1.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1032) robogo81 válasza elfelejtette (#1031) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán a Midtown Madness 1 vagy 2 része, ott lehetett felnyíló hidakon átugratni.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#1033) core i7 válasza elfelejtette (#1030) üzenetére


core i7
addikt

Starsky&Huchban lehetett ilyet :DDD

(#1034) kz98


kz98
újonc

Nagy valószínűséggel megtaláltam a pár hozzászólásommal előtti játékot, névszerint Uru: Ages Beyond Myst. Korához képest egész jó grafika

(#1035) Spanky12


Spanky12
újonc

Valakiii! :)

(#1036) Spanky12 válasza kz98 (#1023) üzenetére


Spanky12
újonc

Szia! Lehet nagyon mellé megy, de nem a The Neverhood volt véletlenül? :) gyurmás figurák

(#1037) core i7


core i7
addikt

Sziasztok a játékom még mindég nem sikerült megtalálni.
Így háta telepítő Lemezt keresem ,hátha ismeri valaki. 2000-2001 nagyon max 2002-es
kék és ilyen focis játék (talán footbal vagy valamilyen soocer volt) rajta kék színű borító Magán a lemzen. Volt rajta sok játék talán egy HTML file-t nyitott meg 2001-2/3 márciusit de nem biztos.

A játék amit ugye még mindig keresek a cliff space monkey. Amenüjében egy majom volt az űrben. A játékot lehet elkaszálták és csak demo készült róla. Nem tudom. Logikai-Adventúra játék volt. Pálya elején egy ketrecben voltunk fellehetett venni botot/banánt. Ezekkel lehetett ttovább jutni a bot kellett a doki kulcsához ami a zsebén volt. Rádiót lehetett kapcsolgatni. a Banán a másik szobában lévő fehér majomnak kellett aki aludt és Zzz betük jöttek ki a fejéből. Volt ott lift is. Csak ez a 2 szoba volt a demoba a dokit lekellett ütni az első szobában. Oldalnézetes volt a modellek 3D.-s k talán.
Ilyesmi látvány világra kell gondolni: Csak kisebb

A történetben pedig kikellett szabadulni az űrállomásról a liftnél volt egy fenketlen szakadék.

Talán még kategóriák is voltak a lemezen és a kaland vagy logikában volt

[ Szerkesztve ]

(#1038) core i7 válasza Hiey7 (#1016) üzenetére


core i7
addikt

SAGA: RAGE OF THE VIKINGS? Ott is templomban kellett gyógyítani igaz ennek viking témája van

(#1039) Mencsi


Mencsi
friss újonc

Sziasztok!

Én egy pc játékot keresek tippjeim szerint 2005-2008 közötti megjelenéssel. Sajnos nem sok mindenre emlékszem, csak arra, hogy indás volt a játék, nem mászkálós hanem pályákat lehetett vele ugrani mint pl a candy crushban és a zenéje is jópofa volt. Ha valakinek esetleg eszébe jutna vagy lenne tippje nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm 😘

(#1040) Tammy21


Tammy21
friss újonc

Sziasztok, egy olyan játékot keresek amit játszani is játszottam, a lényeg víz alatti óceáni játék, különböző biomokkal és hal/kétéltű élőlényekkel, igazából kajálnod kellett meg ölnöd hogy minél nagyobb hal fajtát vásárolhatsz, és asszem az utolsó a csúcsragadozó az egy fehér cápa és ha jól emlékszem volt boss is, megalodon vagy ilyesmi. Amúgy ha megöltél valakit hús cafatkára/ darabokra esett attól függ mekkora volt és ha nem voltál elég nagy méretű hal nem tudtad megenni a húsdarabkákat ezért kisebb darabokra kellet harapnod. Illetve lehettél még rák, folyami lazac vagy mi a fene volt. Rengeteg féle tengeralatti élőlénnyel lehettél, vadász bálna stb..
Köszönöm a segítségeket!!
2015-2019 környékén volt egy picit felkapotabb. Te lehettél maga a víz alatti élőlény, ez egy letölthetős game volt és nemtom fizetős volt e akkor.

[ Szerkesztve ]

(#1041) core i7 válasza core i7 (#1037) üzenetére


core i7
addikt

Üdv újra sikerült közelebb kerülnöm a játék Demo lemezéhez zapstop games ek is voltak rajta

(#1042) jancsimancsi válasza arany13 (#506) üzenetére


jancsimancsi
friss újonc

Nem hiszed el, de mi is ezt a jeepes- tankos, gyalogos játékot keressük, s így leltünk rá a kérdésedre, hogy már mindenhogyan beírtuk, természetesen elsősorban angolul, de már magyarul a kulcsszavakat. Aztán kijött, hogy Te 10 éve vagy ebben, hogy a keresed a címét, annak a játéknak, ami amúgy felülnézetes volt, illetve ilyen "pálmásabb" közegben játszódott, s most, hogy remélem ezzel bizonyítottam, miszerint tényleg egyre gondolhatunk, kérdezem tisztetelettel Tőled, hogy az elmúlt évtizedben Te megtudtad-e a játék címét, vagy most már ketten várunk rá, hátha valaki megszán minket és újabb 10 év elteltével talán képes lesz megválaszolni a kardinális kérdésünket, s újra értelmet nyerhet az életünk, mert addig csak üresség tölti ki a szürke hétköznapokat.

(#1043) dabadab válasza jancsimancsi (#1042) üzenetére


dabadab
titán

Hát ha nem a Cannon Fodder, akkor a következő tippem a Z

DRM is theft

(#1044) TrollBalint válasza jancsimancsi (#1042) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha esetleg az előzőek egyike sem, akkor én a Sudden Strike-ra tippelnék. Az ejtőernyős rész nem rémlik, de olyan sokat nem tudtam vele játszani :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1045) core i7 válasza jancsimancsi (#1042) üzenetére


core i7
addikt

Army Men!?

Army Men

Army Man 2?

Army Man II

[ Szerkesztve ]

(#1046) core i7 válasza arany13 (#506) üzenetére


core i7
addikt

Army Men !?

Army Men

Army Men II esetleg?

Army Men II

[ Szerkesztve ]

(#1047) Ati00


Ati00
tag

Sziasztok, van egy jó régi win98-winXP(de lehet hogy win95) era környéki játék, amit CD-re adtak ki. Annó 2004-2005 fele játszottam az unokatesóm gépén. Amire emlékszem hogy erdőben, tanodában játszódott és állatkák voltak benne. (Pl. Egér meg valami mókus de nem tisztán rémlik) Asszem magyar játék, mert valami tanodára/iskolára emlékszem belőle a nevéből. (Vagy a jellegéből) Csak hogy mi a neve arra éveken át nem jöttem rá, a játék meg dunno hová került el.

Esetleg valakinek van valami ötlete hogy mi a neve? Ezer köszi előre is :)

(#1048) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Nem találtam megfelelőbb topikot, elnézést :B
Szeretnék valamilyen stratégiai játékkal játszani, de nem ismerem ezt a műfajt annyira, ezért szeretném ha javasolnátok néhány címet. Ami fontos lenne: vagy magyar felirattal jelenjen meg, vagy legyen hozzá a magyaritasok.hu oldalon letölthető felirat és hogy ne sci-fi és ne világháborús történet legyen. köszi ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1049) core i7 válasza dethroner (#1048) üzenetére


core i7
addikt

Praetorians

(#1050) Ry0K3N válasza dethroner (#1048) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Heroes of Might and Magic III

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.