Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mad1 válasza Kukac02 (#200) üzenetére


mad1
veterán

Assault rings?

Ne szemetelj ! = Steam

(#202) simonzé válasza Kukac02 (#200) üzenetére


simonzé
addikt

A játékot nem ismerem, de az "olyan félig fektetett -en játszottam mint az Age of Empires-ben a 2D és a 3D átmenete" az az izometrikus nézet. :) És a felülnézet és oldalnézet közti átmenet, nem a dimenziók közötti :)

I don't fit in. I fit out.

(#203) Kukac02


Kukac02
csendes tag

Azért köszi,csak nem lettem vele előrébb! :(

Üdv... Kukac

(#204) Soja


Soja
aktív tag

Nem pc-re, hanem még vagy Sega-ra, vagy más tv-re köthető játékgépre volt egy olyan játék, ahol sárga törésre váró tesztautók voltak festett sárga-fehér kerekekkel, és tesztbábúval kellett ugrálni, meg menni a 2D-s pályán.
Erre emlékszik valaki, hogy mi lehet?

(#205) Viktor77 válasza Soja (#204) üzenetére


Viktor77
titán

Ez könnyű. The Incredible Crash Dummies

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#206) Oszibcsi válasza mr.ki (#12) üzenetére


Oszibcsi
csendes tag

Hali!

erre a játékra gondolsz?
http://www.giantbomb.com/z/61-478/

(#207) Odi18


Odi18
csendes tag

Hali.
90es évek végén játszottam 1 stratégiai játékkal.
4 nép volt benne, sajnos nem igazán emléxek rájuk. de volt 1 démoni 1 emberi meg még 2 fajta.
a népeknek megvoltak a "hősei" akik a csatát eléggé tudták befolyásolni.
nem tudom lehet h csak 1 demo játék volt de nagyon szeretem.
az embernél a tower pl olyan volt h amint elkészült az építmény 2 íjász ment fel és lőtte a támadót.
a démonnál alvilági egységek voltak. a towerja pl 1 ketrecbe zárt démon kutya aki tűzgolyót lőtt a támadókra.
a 3ik népnél voltak denevérek meg patkányok.
szal ennyi emlékem maradt a játékból ha valaki esetleg tudja h mi lehetett a címe megköszönném ha megírná.

(#208) #65675776 válasza Odi18 (#207) üzenetére


#65675776
törölt tag

Total Annihilation: Kingdoms

(#209) Odi18


Odi18
csendes tag

ezaz. nagyon szépen köszönöm

(#210) TrollBalint


TrollBalint
addikt

sziasztok

egy városépítős játékot keresek. Nekem úgy rémlik, hogy Construction volt a címe, de a kereső szerint nem. A játékban várost kellett építenünk, és a házakba beköltöztethetünk lakokat. Attól függően milyen házat építettünk nekik üzletemberek, pánkok költöztek be. A házakba lehetett különféle dolgokat venni, aminek az ott lakók örültek, illetve fejlődtek tőle. Pl. ha számítógépet vettünk nekik, akkor az ő gyerekeik már második szintűek voltak. (Volt valami 5 szint a lakóknál, minél nagyobb volt, annál jobb volt, csak már nem tudom miért :) )
Ha jól emlékszem a konkurenciát aljas módszerekkel lehetett kiiktatni, de nekem csak a demo volt meg, ott nem nagyon ténykedett.
A játék valamikor 2000 előtt jelent meg.

előre is köszi

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#211) Ifju válasza TrollBalint (#210) üzenetére


Ifju
aktív tag

(#212) TrollBalint válasza Ifju (#211) üzenetére


TrollBalint
addikt

igen, ez az, köszi :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#213) Soja válasza Kukac02 (#200) üzenetére


Soja
aktív tag

Lehet, hogy a Massdest nevű játék volt az?
Lehetett benne gépfegyverrel lőni, ha felvetted a rakétát, akkor azzal, voltak benne bunkerek, épületek, amiket szét lehetett lőni, és a többi leírásod is ráillik. Persze képet nem találok hozzá, de a játék még megvan egy régi cd-men. :)

(#214) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hello!

Keresek egy 2002-2005 közötti játékot (tipp). Sima autóverseny volt, körpályákon kellett versenyezni, azt hiszem, félig út-félig murva/földút felosztásúakon. Ami a lényeg, hogy az autókat bikinis(?) csajok vezették, volt cowboykalapos is, ha jól emlékszem. Ford Mustang is volt a játékban azt hiszem.

Ennyi rémlik belőle. Tipp valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#215) Psychonaut válasza Psychonaut (#214) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, némi keresés után ráleltem: Hot Chix '76 című csodáról van szó. Annyira no-name, hogy Wikipedia szócikke sincs.

(#216) benderguz


benderguz
csendes tag

Üdv mindenkinek Én egy olyan játékot keresek amiben 3 bika közül lehetett választani lövöldözős,több pályából állt mindegyik végén egy fő ellenség volt pók, léghajó,vonat stb válaszotokat előre is köszönöm

(#217) mad1 válasza benderguz (#216) üzenetére


mad1
veterán

Amugy volt meg a Sunset riders es a Mistic wariors is.Stilus es a fejlesztogarda is ugyanaz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#218) benderguz válasza mad1 (#217) üzenetére


benderguz
csendes tag

köszönöm ez az!!!

(#219) benderguz


benderguz
csendes tag

lenne még egy olyan kérésem hogy lehet pc játszani vele
Köszönöm a türelmed

(#220) simonzé válasza benderguz (#219) üzenetére


simonzé
addikt

A MAME emulátorral biztosan. Töltsd le valahonnan, és próbáld ki!

I don't fit in. I fit out.

(#221) T_boy


T_boy
tag

Sziasztok!

2 játék nevét keresem. :)

1.) Régi, kb. 10-12 éves autós játék. Lehetett fegyvereket venni az autóra (nem a Death Rally). Nem felül nézetes, volt belső nézetes kamera állás is. Az tuti, hogy 2-3 kategóriányi autó volt a játékban. USA-beli fiktív pályák voltak benne (mintha lett volna egy Al Capone nevű pálya???), sajnos többre nem emlékszem.

2.) Lövöldözős, 2D-s, pici űrhajók vannak benne, hasonló mint a Scorched Earth, fix helyen vannak az űrhajók kisebb-nagyobb bolygók körül. Lehet fegyvereket venni, a gravitáción állítgatni, stb.

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#222) benceboy


benceboy
csendes tag

HELP!!!!!!!!!

KB 8 éve játszottam gépen egy autós játékkal.A lényege az volt hogy a garázsba tuningolni kell a kocsit, és versenyezni kell.

SEGÍTSETEK LÉCCI !!!!!!

(#223) szabod válasza benceboy (#222) üzenetére


szabod
senior tag

Street Legal Racing Redline talán.

Én is keresnék egy játékot. Még a 90-es években elent meg. 2D-s platformjáték volt. A lényege hogy emberünkkel össze kellett szedni az aranyat a pályákon és csak eztuán mehettünk tovább. Az ellenségek ilyen kis piros köpenyes emberek voltak. Elvitték az aranyat és máshol rakták le. ha meg minket elkaptak, akkor "becsomagoltak" és game over. Volt vmi fegyónk amivel ki lehetett vágni a platformokat, ami ilyen sövényszerű volt. Egy idő után mindig visszatermelődött. Ha belesett a piros köpenyes ember, és nem tudott kimászni, akkor ránőtt sövény és megmuertált. Ennél jobban nem tudom leírni a játékot. Gyerekkorom egyik kedvence volt, marha sokat játszottam vele. :) Remélem van aki tudja a nevét.

(#224) Fecogame válasza T_boy (#221) üzenetére


Fecogame
veterán

Az első valószínű az Interstate 76 vagy 82. :K A másodikat nem tudom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#225) PNP válasza szabod (#223) üzenetére


PNP
őstag

Lode Runner-re viszonylag passzol a leírásod.

(#226) szabod válasza PNP (#225) üzenetére


szabod
senior tag

Örök hálám, ez az :R :R

(#227) Viktor77 válasza szabod (#223) üzenetére


Viktor77
titán

Én ezzel játszottam nagyon sokat C64-en, illik rá a leírásod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#228) szabod válasza Viktor77 (#227) üzenetére


szabod
senior tag

Ahogy nézem ez is vmi Lode Runner remake. Igazából amire én gondoltam az sem az eredeti, hanem a folytatása, Lode Runner - The Legend Returns

(#229) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok.

Egy régi játékot keresek ami sajna elveszett a birtokomból az idő folyamán.

Egy vasutas játék volt amiben lehetett építeni pályákat és szenet,vasat,embereket meg sok egyébb dolgot kellett szállítani.Egészen az első gőzgépes mozdonyoktól indult a játék és angliába kellett azt hiszem 200 embert az egyik állomástól a másikig szállítani.Ez volt az első pálya.Lehetett teherautókat is bevonni a szállításba.Ki lehetett építeni a vasúti hálózatot.Ha nem volt pénzed a banktól lehetett kölcsönkérni iszonyatos kamatra.Tömören ennyire emlékszem.

Ha valaki ismeri az elárulhatná a címét.

(#230) benceboy válasza szabod (#223) üzenetére


benceboy
csendes tag

nem nem az volt de azért köszi :O

(#231) benceboy


benceboy
csendes tag

Keresek egy autós játékot játékot 8 éve játszottam vele. A versenyek előtt be kellett menni a garázsba ( a garázsba a kocsi 2 dimenziós volt) ha feltuningoltam ki kellett választani az ellenfelet és versenyezni kellett. A versenypályán szögesdrótok is voltak amiket ki kellett kerülni.

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#232) Zadia válasza benceboy (#231) üzenetére


Zadia
senior tag

Lehet,hogy a STREET ROAD játék volt.

(#233) Ifju válasza Zadia (#229) üzenetére


Ifju
aktív tag

Valamelyik tycoon? Ezek a tycoon-ok a vasutasok ;-)
Railroad tycoon vagy Transport tycoon...

Szerk: A Street Rod szerintem túl régi a keresetthez képest...

[ Szerkesztve ]

(#234) Anubiss


Anubiss
tag

Üdv!

Keresek egy kicsike játékot. Ilyen egérrel mozgós repcsivel röpködős. Eszméletlen volt az a játék, de elfelejtettem a nevét. A űrben is kellett menni és asszem pár pályánként volt egy boss. Voltak fejleszthető fegyverek (4 típus volt talán?), stb.

Csak a neve dereng morzsásan: Daemon Star (vagy valami ilyesmi)

(#235) benceboy válasza Zadia (#232) üzenetére


benceboy
csendes tag

igen az volt nagyon nagyon szépen köszönöm örök hála :D :D :D :D :D :D :D

(#236) LittleDemon


LittleDemon
tag

sziasztok,
vm repülőszimulátoros játék, elvileg "fly" de nem találom
még régebbi 4-5 éves lehet, v régebbi

(#237) Zadia válasza benceboy (#235) üzenetére


Zadia
senior tag

Nincs mit. :)

(#238) Anubiss válasza Anubiss (#234) üzenetére


Anubiss
tag

UP!

(#239) Viktor77 válasza Anubiss (#238) üzenetére


Viktor77
titán

Gyakorlatilag meg is válaszoltad a kérdésed: [link]

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#240) simonzé válasza Zadia (#229) üzenetére


simonzé
addikt

Ez a leírás illik minden idők egyik legjobb PC játékára a Transport Tycoonra (1992 MicroProse), de a Railroad Tycoon és a Railroads c. újabb játékok is ezt tudják. A Transport Tycoonból létezik egy OpenTTD nevű kezdeményezés, ami ingyenes, és sok kisebb hiba javítását, automatizálásokat és rengeteg térképet tartalmaz. Szuper cucc. El sem kezdem most, mert akkor egy hétig megint nem aludnék.

I don't fit in. I fit out.

(#241) simonzé válasza LittleDemon (#236) üzenetére


simonzé
addikt

2002-es játék a "Fly!" - így keresd, felkiáltójellel. Sokkal jobb volt a Cessna modellje, mint a MS Flight Simulatorban. Lehet hogy nem élethű, de élmény volt vezetni. De most hogy mondod, én sem találom nyomát. A MediaM*rktban mintha láttam volna valami szuperdiszkont sorozat tagjaként.

I don't fit in. I fit out.

(#242) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok!

Keresek egy nagyon régi helikopterszimulátor szerű játékot, amiben egy magas házon lehetett leszállni és felszállni a város közepén és robotokat kellett lelőni, volt légiforgalom a házak között, és az ég ilyen zöld "digitális" rács volt, a városrészek között meg alagutakon keresztül lehetett menni.

Talán még elő tudok szedni magambl pár infót ha nem egyértelmű.

Valakinek ismerős?

(#243) mad1 válasza Phvhun (#242) üzenetére


mad1
veterán

Operation air assault 1-2
Gunblade NY
...talan ezek kozul valamelyik.

Ne szemetelj ! = Steam

(#244) Phvhun válasza mad1 (#243) üzenetére


Phvhun
őstag

Neem, sokkal régebbi volt, ilyen mech robotokat kellett lelőni, és nem volt ég, hanem ilyen zöld "grid" volt helyette.

Szerk: belsőnézetes volt.

[ Szerkesztve ]

(#245) szabod


szabod
senior tag

Sziasztok!

Egy 90-es évekbeli autós játékot keresek. Annyira emlékszem, hogy jövőben játszódott, az autók eég futurisztikusak voltak, meg talán lebegtek a föld felett is, de ez nem biztos.
3D-s volt a játék.

(#246) simonzé válasza szabod (#245) üzenetére


simonzé
addikt

Motorhead

I don't fit in. I fit out.

(#247) Gabr válasza simonzé (#246) üzenetére


Gabr
tag

Erre emlékszem! :) Ez is 3dfx játék volt, nem?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#248) Phvhun válasza Phvhun (#244) üzenetére


Phvhun
őstag

(#249) simonzé válasza Gabr (#247) üzenetére


simonzé
addikt

Yessssz! Hasított a Voodoo2-n, és olyan tempó, meg sebességérzet volt benne mint soha azelőtt... Szerettem.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#250) szabod válasza simonzé (#246) üzenetére


szabod
senior tag

Hmm ez lesz az, vagy legalábbis nagyon hasonlít rá. Köszi szépen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.