Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) doc válasza dethroner (#1048) üzenetére


doc
nagyúr

Battle for Wesnoth
Ingyenes, fantasy, rengeteg kampany es scenario, nagyon jo :C
Ja, tud magyarul is.

(#1052) dethroner válasza core i7 (#1049) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, megpróbálom megszerezni :B

Ry0K3N és doc nektek is köszi, de valami frissebb, szebb grafikát keresnék, és nem körökre osztott játékmenetet. A Heroes III volt amúgy az első stratégia amivel játszottam, szerettem :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1053) BoB válasza dethroner (#1052) üzenetére


BoB
veterán

Total War: WARHAMMER III,
They Are Billions

Ezekhez szvsz nem igazán kell felirat, nincs annyi szöveg.
Steam-en tudsz keresni kategóriára: [link], az hogy stratégia igencsak tág fogalom.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1054) Ry0K3N válasza dethroner (#1052) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A helyzet az hogy az RTS műfaj manapság eléggé niche műfaj lett. Ami rts meg van az meg vagy sci-fi vagy háború vagy nincs hozzá magyarítás. Ami meg igazán említésre méltó és van hozzá magyar azok meg mind régiek mint a warcraft 3 :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1055) 0519 válasza dethroner (#1048) üzenetére


0519
senior tag

Frostpunk

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#1056) BoB válasza Ry0K3N (#1054) üzenetére


BoB
veterán

Ezzel egyáltalán nem értek egyet, ami niche az pl. a wargame-ek az rts-en belül pl. Combat Mission, Command Modern Operations. Na ezek niche-k, nem a hagyományos Command & conquer RTS-ek amikből még ma is Dunát lehetne rekeszteni.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1057) dethroner válasza Ry0K3N (#1054) üzenetére


dethroner
veterán

Magyarítások oldalán látom hogy a TW Attila 100%-ban fordított. Oké, virágboltból beszerzem, beillesztem a nyelvi fájlokat, és kb a menün kívül annyi magyar, hogy a győzelmi célokat tisztázza. Ami nagyon jól jönne, hogy a súgó rengeteg tanácsa, na az már nem :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1058) dethroner válasza 0519 (#1055) üzenetére


dethroner
veterán

Érdekes, megnézem :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1059) core i7 válasza dethroner (#1057) üzenetére


core i7
addikt

Nem kötekedni akarok onnan szerzed be ahonnan csak akarod. Te dolgod! Csak légyszíves ,ha megkérhetlek ne reklámozd. Nem jó példa. De lehet engem érint csak túl érzékenyen mert látom a játékfejlesztői oldalát is a dolognak. Se Topik Gazda se Admin nem vagyok csak a érted. Láss bele a másik oldal helyébe is picit.

[ Szerkesztve ]

(#1060) dethroner válasza core i7 (#1059) üzenetére


dethroner
veterán

Értem az álláspontod, de mivel nem írtam semmi konkrétumot, csak a megfelelő kódszót az említett forrásra, azt gondolom nincs baj a hozzászólásommal. Ez nem reklám volt ;)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1061) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Feladom a leckét 2 játékot is keresek.

Az első 1990-2000 es évek közötti vélhetően rendőrös játék.
Az első pályára emlékszem ahol a főhős kap egy telefonhívást majd a bűntett helyszínére megy ahol egy bombát kell hatástalanítani, emlékeim szerint point and click témájú lehetett.

A második egy békás játék ,leveleken kellett a pálya aljáról a tetejére átugrani , több pálya is volt nehezítésekkel :D
2000-2006 közé helyezném.

(#1062) genndy válasza pruzsi (#1061) üzenetére


genndy
addikt

Az első lehet akár a Judgment, de ha point-and-click, akkor nem.

A második meg a Frogger, vagy valamelyik n+1 perturbációja, van annyi mint a nyű. A linkelt sem az eredeti, hanem valami PC-s feldolgozás, az eredeti Frogger 81-es, még arcade (+C-64 +Atari, stb.) gépekre jelent meg.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#1063) core i7 válasza Viktor77 (#954) üzenetére


core i7
addikt

Sziasztok őj infó a játékról lehet cliff bleszinski egyik projectje lett volna!? azért volt cliff néven. Ez a majmos játék!?

(#1064) homerhamm


homerhamm
addikt

Volt egy játék a PS3 korszakban, autós játék volt, és a pályák "tematikusak" voltak, volt asszem láva, jég, meg víz.

Melyik játék lehetett ez?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1065) Ry0K3N válasza homerhamm (#1064) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Split Second Velocity?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1066) homerhamm válasza Ry0K3N (#1065) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez ilyen terepversenyzős játék volt, és jó nagyokat lehetett benne ugratni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1067) speter33 válasza homerhamm (#1066) üzenetére


speter33
aktív tag

Rollcage?
Ja bocs, ez lehet ps1 volt.

[ Szerkesztve ]

(#1068) homerhamm válasza speter33 (#1067) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem, ez PS3 időszakba volt. A menüben a verseny előtt kiválaszthattad, hogy havas, tüzes/lávás/, mdg asszem vizes tematikájú volt a játék.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1069) speter33 válasza homerhamm (#1068) üzenetére


speter33
aktív tag

Motorstorm?

(#1070) homerhamm válasza speter33 (#1069) üzenetére


homerhamm
addikt

Azaz, Motorstorm Pacific Rift volt az! Köszi. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1071) Immolatiel válasza dethroner (#1048) üzenetére


Immolatiel
újonc

Armies of Exigo

Magyar fejlesztés, emlékeim szerint élből választható volt a magyar nyelv.

(#1072) Hiey7


Hiey7
újonc

S

[ Szerkesztve ]

(#1073) Hiey7 válasza core i7 (#1038) üzenetére


Hiey7
újonc

Sajnos nem
Lehet etikai okból nem találni
Vagy csak ennyire nem volt kedvelt játék más számára
Azóta sincs meg

(#1074) Ry0K3N válasza Hiey7 (#1073) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Kohan: Immortal Sovereigns jutott még eszembe hátha.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1075) core i7 válasza Hiey7 (#1073) üzenetére


core i7
addikt

Battle Realms

(#1076) Ati00 válasza Ati00 (#1047) üzenetére


Ati00
tag

Közbe megtaláltam a CD-jét nagy szerencsének köszönhetően, bárkit érdekel: Megyek az iskolába, Aidem Media, 2002-es játék, Cseh-Szlovák-Magyar nyelvű

(#1077) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Néhány éve játszottam egy játékkal, de nem ugrik be a címe. Lengyel stúdió csinálta, egy nyomozó bőrében kellett egy lepattant épületben mászkálni, egy régi nagypolszkiban kezdődik, az egésznek van egy kellemes szárnyas fejvadász hangulata :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1078) genndy válasza dethroner (#1077) üzenetére


genndy
addikt

>observer_ (bár így már nem érhető el, Observer: System Redux néven vehető meg).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#1079) dethroner válasza genndy (#1078) üzenetére


dethroner
veterán

Azaz, köszönöm :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.