Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Imilenni válasza Imilenni (#200) üzenetére


Imilenni
addikt

DUpla lett, bocsi!

Ha valaki túladna az artbookon majd, szívesen megvenném, akár elég szép áron is :D

Press "F" to pay respects.

(#202) kIsDe`


kIsDe`
tag

Zart betatesztre jelentkezett valaki?

(#203) l.skywalker válasza Imilenni (#200) üzenetére


l.skywalker
félisten

A PC-s verziókban kód lesz a dobozban, de hogy milyen azt nem tudni. Bandai Launcher még nincs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204) l.skywalker válasza kIsDe` (#202) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én igen, de csak konzolon volt rá lehetőség.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205) myckey válasza l.skywalker (#203) üzenetére


myckey
veterán

Akkor nem lesz hozzá 12 dvd? :DDD

Utoljára a fallen ordert húztam be, elővételben, fizikai dobozosban. kaptam vele egy zsák lemezt . azt hittem álmodom. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#206) Imilenni válasza l.skywalker (#203) üzenetére


Imilenni
addikt

Mindenhol elfogyott már a PC-s sajnos, kb az fogyott el először :D

Press "F" to pay respects.

(#207) kIsDe` válasza l.skywalker (#204) üzenetére


kIsDe`
tag

Akkor legkesobb 12-en kiderul bekerultunk-e :)

(#208) TESCO-Zsömle válasza myckey (#199) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről is csúnyán lemaradtam... Pár óra alatt elkapkodnak mindent, ami nem egy fél lakás ára... :O

sz: Szerencsére nem viszik messzire őket... :W :(((

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#209) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha a PC verziós kód aktiválható lesz Steamen, 2 PS5 előrendelést átudok adni bárkinek, aki kéri.
Teljesen ingyen, persze!

Press "F" to pay respects.

(#210) l.skywalker válasza Imilenni (#209) üzenetére


l.skywalker
félisten

GMG-n 20% kedvezménnyel előrendelhető: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#211) myckey


myckey
veterán

Ez kész :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#212) myckey


myckey
veterán

DS3 klón lesz...igen . Az. ;] Ennyi éven keresztül. Az lesz.

Elden Ring:
- Has horses
- Mounted combat
- Open world
- Jumping, stealth, different dodge types
- More and better spells
- New attack for blocking with weapons
- New armours, weapons
- New stat types
- Significantly better graphics and beautiful environments (like that fall forest)(weather &part of a day changes)
- Verticality in its world design
- And even verticality in its level design
- Sleeping arrows, stealth attacks
- Interchangeable weapon arts

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#213) kIsDe` válasza myckey (#212) üzenetére


kIsDe`
tag

Ezektol a “kritikaktol” kiegek en is…
Nekem tetszett amit lattam, jo a lovas jelenetek valamiert nekem eleg benanak hatottak foleg az ugrasok, ezenkivul viszont elegedett vagyok johetne mar ma is :)

(#214) myckey válasza kIsDe` (#213) üzenetére


myckey
veterán

A bemutatott anyag elején, ott a lovacska....sztm klasszul fest, szépen fel van "szerelve, a mozgsát innen nem nagyon érzem, ilyen szempontból a RDR2 az elég jó, az nekem a mérce.

Lehet, megszokja az ember az ugrást is, végtére is ha ilyen hatalmas pálya tervezés lesz, és terek lesznek a szintek között, ahogy fent is kiemelik ( redditről van ) ..... szóval lehet majd in game, beleéli magát a játékos, és hozzászokik a világhoz, meg a furcsaságaihoz.

Mindenesetre fejlődik a mozgáskultúra, így a lehetőség is... szép a rajzolt térkép, ott vannak a több dologra kiterjedő varázslatok és a behívható társak, Craft rendszer...meg a többi pozitívum, ami egyébként már az előző játékaikban is jelen volt !

Jójez ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#215) melega válasza kIsDe` (#213) üzenetére


melega
őstag

Jó játéknak tűnik amolyan Dark Souls hinrid Sekironak.
Viszont mivel mindkettőben elég béna vagyok, nem fogok érte pénzt adni.

(#216) Mans20


Mans20
addikt

(#217) Rony949


Rony949
őstag

Szomorú vagyok, hogy a steelbook csak a gyűjtőiben lesz elérhető.

Dark Souls 2 és 3, steelbookosan van meg. Így most megtörik a streak. :(

(#218) BOBAKILL válasza Rony949 (#217) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Facebookon van egy játékgyűjtő csoport, ott tuti lesz eladó. Én is majd pályázok rá. :)

(#219) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elden Ring Instagram már küldi a tippeket:
Xbox Series X|S - GAMEPOD.hu Hozzászólások

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#220) kIsDe`


kIsDe`
tag

Kivalasztottak beta tesztre most jott az email :))

(#221) l.skywalker válasza kIsDe` (#220) üzenetére


l.skywalker
félisten

Engem is :D Xbox

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#222) Imilenni válasza l.skywalker (#221) üzenetére


Imilenni
addikt

Engem is!

Kíváncsi vagyok 🤔

Press "F" to pay respects.

(#223) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! Akinek esetleg lenne egy felesleges beta kódja ps5re nagyon hálás lennék! Köszi :R

(#224) Hopkins95 válasza BOBAKILL (#50) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ez úgy néz ki nem jött be. :U

Várom most a béta tesztet, bár még nem kaptam emailt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#225) Imilenni válasza Hopkins95 (#224) üzenetére


Imilenni
addikt

Spam-ban nézted?

Press "F" to pay respects.

(#226) Hopkins95 válasza Imilenni (#225) üzenetére


Hopkins95
addikt

Néztem ott is, de sajnos még semmi. Szerintem nem választottak ki. Nem baj, majd másnem tőletek megtudom a részleteket itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#227) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

A bloody wolf komoly karakternek tűnik. :) [link] Kívácsi vagyok hogy lesz-e értelme karakterosztályt választani vagy lehet majd mindenből mindenfélét kreálni.

[ Szerkesztve ]

(#228) Hopkins95 válasza BOBAKILL (#227) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nagyon menőn néz ki a a bloody wolf, nekem is az tetszik a legjobban. :K Az a fura, hogy a Warrior inkább a Dark Souls 3-ból ismert Mercenarynak néz ki és a Knight meg kicsit Sorcerernek.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#229) Mans20 válasza BOBAKILL (#227) üzenetére


Mans20
addikt

Remélem lesz olyan osztály ami nem ugrik akkorát mint a bolha.

(#230) hombre[EU] válasza BOBAKILL (#227) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak a champion :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#231) Drp81 válasza Hopkins95 (#228) üzenetére


Drp81
aktív tag

"Nagyon menőn néz ki a a bloody wolf, nekem is az tetszik a legjobban."

Szerintem a souls-rajongók 99%-a így van vele és majd a Bloody wolf-fal fogja elkezdeni a kalandot :DD
De még én is :D

Én is remélem, hogy lesz értelme az elején kasztot választani. :K

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#232) Mans20


Mans20
addikt

Nekem ez alapján egy könnyített DS-nek tűnik. ( Kipróbáltuk az Elden Ringet, ami gyakorlatilag Dark Souls a négyzeten

(#233) myckey válasza Mans20 (#232) üzenetére


myckey
veterán

Csak a nehézségre érted?

Mert azért bőven más, mint a DS.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#234) Hopkins95 válasza Mans20 (#232) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én abban látom könnyebbnek eddig, hogy nyílt világ van és nem vagy beszorítva szűk helyekre, utcákra, hanem alkalomadtán vissza tudsz zurückolni, ha nagyon meleg lenne a pite. Ebben segít majd a lovad is. Én ezt koca gamerként jó dolognak tartom, de a hardcore Dark Souls fanoknak lehet nem fog annyira tetszeni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#235) myckey válasza Hopkins95 (#234) üzenetére


myckey
veterán

Abban is van könnyítés, hogy segítséget lehet hívni, bár ezt nem figyeltem meg teljes egészében. :N Mármint ennek az újításnak/rendszernek a mikéntjét.

De ettől még tuti elvérzik majd az ember. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#236) Mans20 válasza myckey (#233) üzenetére


Mans20
addikt

Pl a térképre, majd mutatja merre kell menni. A cikk szerint nem volt igazán nehéz a játék, talán később az lesz. DS-ben szerettem, hogy szenvedni kell a továbbjutásért.

(#237) myckey válasza Mans20 (#236) üzenetére


myckey
veterán

Térkép.... nyílt világú játék, én elfogadom ezt így. De ebbe a térképbe nem megyek bele, mert nem néztem teljesen utána a mechanikájának. Aztán ott van magának a világnak, a pályarészeknek, objektumoknak stb....a felépítése is, ezt sem látjuk, hogy milyen szinten fogja az embert próbára tenni.

Előző anyagban ott van a térkép, talán ki lehet kapcsolni bizonyos dolgokat, HA az ember úgy látja jónak. Nem tudom pontosan.

A cikk szerint nem volt igazán nehéz..... ;] Okay. Én szerintem meg elég nehéz, mert ide oda ugrál a videóban, máskülönben már régen elhalálozott volna. A cikk....az egy dolog. :)

Szenvedni a továbbjutásért, biztos ez sem lesz sétagalopp, de meglehet, Te nem fogsz szenvedni a továbbjutásért, mások meg majd így is agyf@ct kapnak, annyira nehéz lesz nekik, lehet, ők nem akarnak a játékban szenvedni. :D

De értjük egymást, csak nem mindegy, hogy fogja fel az ember, a valóságot pedig még senki nem látja, teljes egészében.

Az biztosan nem igaz, hogy ez egy sima DS klón.( Nem rád értem ! ) Azt pedig nem tudni, mennyire lesz egyszerű vagy nehéz a halálozás. Azt viszont látni, hogy mitől lehet a játékmenet, egyszerűbb, ezt én is kiemeltem és a kolléga is, ami viszont még nem rossz, de ezt majd úgy is menet közben tapasztaljuk meg.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#238) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megnéztem én is a videót, lehet nekem nincsenek túl nagy igényeim, de számomra megfelelő minden amit az összefoglalóban írtak róla. Day1 vétel lesz!

(#239) Imilenni


Imilenni
addikt

Biztos hogy könnyebb lett a játék, nyilatkozaták hogy többembert szeretnénenk elérni, ennek az akadálya sokáig a nehézség volt - gondolom emlékeztek a Sekironál történt sírásra.

Rengeteg új játékos sírni fog itt is, hogy úristen üres a világ, mert sokan nemtudják a különbséget open world és sandbox között.

Press "F" to pay respects.

(#240) ThySoul


ThySoul
senior tag

Ha valakinek sima Basic ps4-e van és rettegett hogy kell egy next gen konzol a játékhoz megnyugodhat: videók alapján teljesen jól fut, nem lesz egy újabb cyberpunk a játék

(#241) Mans20 válasza ThySoul (#240) üzenetére


Mans20
addikt

Yutubon már van pár videó, van aki már próbálta innen? Tényleg könnyebb lett?

(#242) lajosx


lajosx
őstag

Be is jelentkezem a csoportba :C huu de várom már a játékot! Valahol már elő is rendeltem, pedig még az ára sem volt megadva :DDD Remélem hozza a hozzá füzőtt reményeim🙏 Nagyon hiányzik már egy jó souls game😊

(#243) Imilenni válasza Mans20 (#241) üzenetére


Imilenni
addikt

Próbáltam, pénteken - és szombaton is mind a 2 - 3-órát végignyomtam. (pénteken 1 órára volt időm sajna)

Maga a felfedezés része sokkal könnyebb lett, hála a nyilt világnak. (Ettől viszont nem lett sem unalmasabb, sem rosszabb!)
Rengeteg grace van (bonefire itteni megfelelője).
Viszont, maguk a mobok DS3 nehézségen mozognak.

Van egy lovas miniboss rögtön az elején, lvl 7 körül nagyon elvéreztem ellene, lvl 21 -esen +3-as fegyverrel hozzám sem tudott szinte érni.
Konkrétan ahol tudod használni a lovat, ott esélye sincs a moboknak..

Bossok (dungeonban lévők is)
Nehezek lesznek, azoknak akik korábban nem játszottak soulslike játékkal.
Elég agresszív a legtöbb, med.loadban nem győztem ugrálni előlük..aztán vagy skerült vagy sem :D
Összességében 2 boss van egyenlőre, akiken dolgoznom kell.
Margiton és Bloodhoundon (ez kiköpött táncos boss DS3-ból)

Van egy nagyon nagy könnyítés, konkrétan easy mód, amikor megidézel pár mobot.
Kipróbáltam az egyik dungeon bossnál, hát majdhogynem helyetted megcsinálja a játék :C

Szóval a válaszom, a bossok ugyan nem lettek könnyebbek, de nálam elveszett az, hogy "úristen mikor lesz már bonfire?"
Pedig amikor kezdtem, nagyon szerettem ezt az érzést :R

Valamint megkell említeni, hogy halál után, általában már majdnem hogy a boss mellett spawnolsz, ami szerintem nagyon jó.

Nálam tuti vétel! :B :K

Ha bármi kérdés van, tedd fel nyugodtan. Hátha tudok rá válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#244) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lement az én első network sessionon a demoval.

Maga a cucc nyomokban tastalmaz DS-BB-Sekiro cuccokat , de mégis tök más. Ezt nem lehet kijelenteni, hogy könnyített DS, emrt nem igaz.

Volt olyan ellen ahol sokat haltam. A firekeeperrel enm is találkoztam, mert az is volt a célom, hogy elmenjek a map végeibe. Ez az egyik oldalra sikerült is, a másik oldalon egy köddel le volt választva. Az X az ugrás (PS5) ez annyi ujitast hoz, hogy a szárnyas ellenek is fel tudnak utánad jönni. Egyböl az elején van egy GYOBU szerű arany páncélos lovas aki minden ott elhelyezett placcra utánad megy.

Craftolni kell a humanityt! Ami nem is baj, mert sok összejön menet közben.



Screenshotot nem engedett ugyhogy maradt a gettó screenshot :D

Ha van kérdés, akkor nyugodtan.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#245) Mans20 válasza Imilenni (#243) üzenetére


Mans20
addikt

Köszi, sajnos már a DS3-ban is túl sok volt a bonfire szerintem. Elsőben én is szerettem.

Ebben a teszt verzióban akkor nincs minden feloldva? Nem láttam karakterszerkesztőt, csak kasztot választottak a videókban, ruhákat se lehet variálni ?

Szintlépés hogyan működik? itt is az ellenfelekből szedjük a lelket?

(#246) Mans20 válasza Adam_Shepard (#244) üzenetére


Mans20
addikt

Az a marha nagy ugrás az valami gyűrű miatt van vagy fejlesztés? vagy alapból? Ha magasból esünk már nem is halunk?

(#247) Adam_Shepard válasza Mans20 (#246) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha a lovas ugrasra gondolsz akkor az egy gyorsutazas, mert van hogy felfele is sokat kell menni. Volt egy npc akinel a kek meg a szakadt szettet meg lehetett venni ( de ez egy network test. Lehet hogy teljesen az fogjak varialni a megjelenesre)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#248) Mans20 válasza Adam_Shepard (#247) üzenetére


Mans20
addikt

Nem a lóval, a karakterre, hogy nagyot ugrik meg nem sebződik eséskor.

(#249) Bencus88 válasza Imilenni (#243) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én meg azt hittem velem van a baj, hogy az első lovast nem bírom megölni😅 kétszer is majdnem sikerült, de nem is voltam olyan ideg állapotban.

(#250) Imilenni válasza Mans20 (#245) üzenetére


Imilenni
addikt

Lehet a ruhákat variálgatni, csak nincs belőlük sok :)
Az egész ugyanaz mint az előző játékokban, csak túl komolynak látszik ez a kaszt választó, miközben csakis a kezdőd statokra vonatkozik.

Ellenfelekből kapjuk a rúnákat (lelkek itteni megfelelője), szintlépés pedig maradt a "bonefire"-nél.

Ez az ugrás viszont nem láttam még, amire gondolsz.
A lovas ugrás az úgy működik hogy a mapon szétvannak szorva ezek a jump-padok, ugrás gombal felugrik a ló, az irányt ilyenkor tudod befolyásolni, merre essél.

Bencus88
Ne is mond, aztán inkább elmentem dungeon-t keresni, aztán mire visszatértem már nem bírt velem :DDD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.