Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) nyamsas válasza ThySoul (#566) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Nem sok stone-t gyűjtöttem idáig, nekem ez a game nehéz, és akkor még lehet finoman fogalmaztam.
Tényleg noob vagyok, sajnos.
lvl 35-ös vagyok, de eddig 2 db open world boss féleséget tudtam legyőzni.
Egyszerűen nem megy a dodge, hiába nyomom a gombot, olyan mintha késleltetve reagálni. Ez a timing, megfelelő időben menjen a dodge? Hülyét kapok sokszor ettől.

(#602) Imilenni válasza nyamsas (#601) üzenetére


Imilenni
addikt

Azelőtt ugorj ki, hogy éppen hozzádérne.
Igazából nagyon szemét a játék, mert rengeteg boss tudja húzni a támadásait, ezért elég rossz lehet a kezdő Souls játékosoknak.

Press "F" to pay respects.

(#603) warcat válasza nyamsas (#601) üzenetére


warcat
veterán

Hát, itt alap mechanizmusokat is tisztázni kell ám ha kezdő vagy.Érdemes utánaolvasni.
pl:
Mekkora súly van a karakteren? (a viselt cuccok összege)

Mert ez alapján van light, medium és heavy load, mindháromnál egyre lassabban hajtod végre a gurulást.
A gurulási animáció elején és közepén van egy pillanat amikor sebezhetetlen vagy (invincibility frames) viszont a legvégén már nem vagy az, tehát ha akkor landol a csapás, harapás, rúgás stb akkor megkapod a sebzést (=túl korai gurulás)
Nem nehéz szerintem azt se észrevenni, hogy a használt képességek "sorbanállnak" ha nyomogatod csak a gombokat, és ezek végre is hajtódnak mielőtt az új cselekvés amit leütsz sorrakerül.
Ha tehát felelőtlenül nyomogatod pl a dodgeot, akkor gurulsz összevissza. Az egész lényege a higgadt, metodikus végrehajtás/reakció, nem a gombok taposása.Nyilván a játék mindent elkövet, hogy ez ne legyen olyan egyszerű.

A páncél önmagában keveset ér, lehet pucéran is tolni.Van szerepe de nem szabad túlbecsülni és csak úgy magadraaggatni.

Nézd meg ezt a videót amit már linkeltem korábban:

Így is lehet tolni

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#604) Lien


Lien
tag

Sziasztok, olyan laptopon jatszom ami mar nem tamogatott igy minimum grafikan megesik az ilyen 5-40 FPS jatekelmeny es jokedveben tulmelegedik a laptop es leall a jatek. :) DS1-t kiacsiztam, DS2-t nem vittem vegig es a DS3-nak az elso dlc-ig porgettem. Nekem ez a jatek valamilyen szinten konnyu is meg nehez is de ugy gondoltam ezt mashogy akarom jatszani, mint az eddigieket. Mindig is a menjunk elore bitang pancelban es zuzzuk, usduk az ellenfelet esetleg minimalis pyromancert es faithet hasznaljak.
Most total mage vagyok es ami eddig bosszant igy 23 szinttel es 16 vagy hany ora jatekidovel, hogy nem talalok plusz varazspalcat, nincsenek varazsruhak, akit talaltam varazslot a kastelyban cseszhetem, mert nem ad spellt, ugyhogy eleg nehez csak 2 spellel nyomni… Azt hiszem Margitot megoltem es a Godrick eselytelen… az ilyen mini-bossokbol ketto mar sikerult de van 3 hely ahonnan elhuztam a csikot, mert eselytelen. Brutal ez az open world, hatalmas megannyi lehetoseggel de szerintem nehez.
Lesz meg eselyem valahol magus kent vagy farmoljak es szintezodjek?

(#605) Lien válasza Ctrl+Alt~Del (#599) üzenetére


Lien
tag

A sima mage-spellek 3-4 utesek, a kard nem hat rajtuk, en ezt vettem eszre amikor oda teleportalodtam.

(#606) AddyKing


AddyKing
tag

Sziasztok! :)

Teljesen kezdőként mire érdemes figyelni(Azon kívül, hogy ne halljon meg a karakterem)? :B Csak videón láttam eddig Souls-like típusú játékot. :DDD

(#607) ThySoul


ThySoul
senior tag

Én minél többet játszok, annál inkább azt érzem ártott a nyílt világ a játéknak. Nagyon jól össze van rakva, szó se róla, tényleg egy élmény kalandozni benne, de szerintem az alap souls dolgok itták meg ennek a levét.

A nehézség ugye már volt tárgyalva (bár benne van, hogy x ilyen stílusú játék után az embernek már nagyon semmi sem lesz nehéz) de nekem herótom van a sokadik újra színezett copy paste bossból. Elérek valami dungeont azt ott is hagyom, nem akarok 5x összecsapni ugyanazzal az assasinnal/sarlós nyomorulttal. Nyílt terepen ugyan ez, nem is tudom hanyadik sárkányt/lovast dobálja be már a játék. Inkább lenne valami fullosabb loot, vagy ne is lenne semmi. És igen, tudom hogy ez eddig is jellemző volt a Fromra, de itt baromira kijön (mikor a story bosst újra copyzzák, de még a szöveget is az mindennek az alja nálam)

(#608) persil válasza AddyKing (#606) üzenetére


persil
nagyúr

Lassan, nyugodtan, megfontoltan, meterenkent haladsz, kifigyeled az ellenfelet, nem rambozol be a kov. terembe felkeszuletlenul, nezed a plafont, a bokrokat, a sarkokat. Minden apro negyzetmetert felfedezel, hatha van ott valami. Kiismered a fegyverek moveset-jet, stilusodhoz fuggoen valogatod meg a cuccaidat, ertelmesen/celiranyosan fejlesztesz, nem pakolgatod a nehezen megszerzett pontokat ossze-vissza. Ha valami nem megy, akkor megprobalod "megkeresni" a hibat, amit vetettel, hol ugrottal tul koran, miert nem sebzi a tuz a szornyet, miert nem hasznaltal buffot, minek van nalad bomba/dobotor/ij... Ennyi nagyjabol. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#609) Shadowguard válasza Ctrl+Alt~Del (#599) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ezzel elsőre én is megjártam, a katana nem igazán akarta őket sebezni. A megoldás heavy attack. Leütöd a posture-t (lehet itt más a neve, Sekiroban az), leülnek a földre és ha megkapja a critet utána már sebződik rendesen. Arra figyelj, hogy be is kell vinni a critet. Van egy duplabossos változat, én ott ezzel szívtam meg kétszer is.

ThySoul: Nekem a pályadizájn hiányzik. Szép a világ meg látványos is a maga módján, de a nyomában sincs annak, mint amikor a DS3-ban rájöttem, hogy a Stray Demon hídja az ugyanaz, ahol Yoellel találkoztam. És rengeteg ilyen pillanat volt benne. Na itt ilyen nincs.

(#610) AddyKing válasza persil (#608) üzenetére


AddyKing
tag

Ezért több száz óra a játékideje. ;]

(#611) Rony949


Rony949
őstag

Ismerős...

(#612) persil válasza AddyKing (#610) üzenetére


persil
nagyúr

Meg azert, mert 12x tobb a - teljesen egyedi - tartalom, mint barmelyik assassins creed-ben. ;]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#613) ThySoul válasza Shadowguard (#609) üzenetére


ThySoul
senior tag

Igen, ez engem is zavar, az előzetesek meg tesztek alapján a legacy dungeonok kéne hogy adják a hamisítatlan souls érzetet pályadizájn terén, de ez sincs így. Eddig a capital volt egyedül olyan amire azt mondtam hogy na ez már hasonlít arra ami volt az előző játékokban, de a többi eddig nagyon mellé

(#614) Rony949


Rony949
őstag

Én nem tudom azok milyen cuccal doppingoltak, akik elsőre leverték Margitot, de én LvL 27-el megszenvedtem vele. Teljes solo és melee harc volt és kellett vagy 30 próbálkozás.

Ezen a képen nem látszik, de egy pillanatnyi agyvérzésem volt:

[ Szerkesztve ]

(#615) batai15


batai15
félisten

Nem bírtam meg vettem. Minden más ment a kukába. :DDD

(#616) nyamsas válasza warcat (#603) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Alap ruházatban vagyok, amit kezdésnél kaptam, szamuráj karakter.
Annyi a változás, hogy megtaláltam a másik katana-t, igy dual katana-val nyomom.
lvl 3-as mindkét katana.
Van nálam csomó loot aminek semmi haszna számomra. Adjam el, mert betörni nem lehet, materialnak? Tele strengh-es fegyverrel.
TheVR István úrnál láttam, hogy ő beszerzett egy b*szó hosszú katana-t, majd megpróbálom megölni a tulajdonosát, ha sikerül. :)

Story-ba sehol nem tartok, ilyen margit(vagy ki), szintű bossok esetében esélyem nem lesz... :D
Arra rájöttem, sajna keserű tapasztalat, hogy ne menjek be egy nehezebb dungeon-ba, ha sok soulom van, mert nagy az esély rá, hogy elvesztem. Pont olyan helyen haltam meg, ahova nem tudtam visszamenni, mert megöltek út közben.... sh*t..
Murkwater katakombák.... -_-

Megnézem azt a videót, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#617) persil válasza Rony949 (#614) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig csak egy jo pajzs, nehany guard counter, jump attack->heavy attack es kb. megszolalni nem tudott a ven hulyeje. :D

Nekem a stormveil castle-ben talalhato elso lovag a tok sotet szobaban sokkal nehezebb volt. Eskuszom vagy 10x kellett visszamennem. Mondjuk nekem abszolut osellensegek a lovagok minden fromsoft jatekban. 🤷

Szrk.: Meg ugy amugy is - jut eszembe - a jump attack iszonyat eros a jatekban. Ha nem ilyen komolytalan kis bicskaval nyomja az ember, hanem valami sulyosabbal, akkor egy jump attack utan egy-ket utes es leulnek megvarni a critical-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#618) Bad Pritt válasza Rony949 (#614) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Karddal nekem is kellett pár run és végül szerencsém is lett. :D
Godrick pont az ellentéte, varázslattal lassabban bontotta (már ha egyáltalán), mint karddal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#619) siposz válasza nyamsas (#601) üzenetére


siposz
aktív tag

Én a DS3-t végig dodgeoltam (csak a twinblade), de az elden ringben nekem is szokni kellett. Picit lassabban ugrik el, picit kevesebb sebezhetetlen framet ad.

(#620) Bad Pritt válasza persil (#617) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem eddig (Limgrave, Peninsula, Liurnia 100% körül) magasan Miriam volt a legnagyobb átok, utána az a két féreg Stormveil meg a Fringefolk Hero's Grave alatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#621) Mans20


Mans20
addikt

Valaki talált már itemet a tárgyakká változáshoz? vagy varázslatot?

(#622) Shadowguard válasza Bad Pritt (#620) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én tegnap este mentem le Fringefolk-ba, mindig megfeledkeztem róla. Kicsit magasabb volt a szintem, mint igényelte volna, elsőre lement az is meg a Stormveil alatti is. Majd következő nekifutásra hamarabb kell megnézni. Mondjuk utóbbi nálam volt, hogy félig a padlóba süllyedve fetrengett, de ezt már fel se veszem, én szerintem vonzom ebben a játékban a bugokat :D

Más kérdés: az akadémiától délre van a Village of the Albinaurics, volt ott egy boss is, valami Omenkiller. A térkép alapján ott van egy fennsík is fölötte. Na most én vagyok rémesen vakegér vagy oda csak valami teleporttal lehet eljutni? Ha nem én vagyok a vaksi akkor nincs gond, majd megtalálom, de az OCD-s felfedező énem kikészíti, hogy nem tudok feljutni. Bő fél órája csak lovagolok körbe-körbe :O

Mans20: Stormveil kastély eleje, az a szoba az elején, ahol rád zárják az ajtót és egy lovag van bent. Ott van bent egy láda, abban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#623) Lien válasza Mans20 (#621) üzenetére


Lien
tag

Ez engem is érdekelne, továbbá hogyan lehet 2-nél több spellt berakni vagy mit kell ahhoz fejleszteni, hogy több legyen a slot...

(#624) Rony949 válasza persil (#617) üzenetére


Rony949
őstag

Nincs pajzs. Ahogy a képen is láthatod, a kezdő Double Scimitar-t használom csak.

#623 Lien: Egy úgynevezett Memory Stone tárggyal.

[ Szerkesztve ]

(#625) persil válasza Rony949 (#624) üzenetére


persil
nagyúr

Mindig legyen nalad. :P

Viccet felreteve, jol jon az neha a legagilisebb tolvajnak, meg legveznabb varazslonak is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#626) Lien válasza Rony949 (#624) üzenetére


Lien
tag

Oh. Köszönöm.
Én nekem van a kis parrys pajzsom de igazából lehet, hogy cserélni fogom ahogyan tudom egy szikére vagy mire ami a dark soulsban is volt varázsló csávó, igazából nem használom a védekezést egyáltalán, ez nem az a build.

(#627) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Oké, ez a Radahn nem lesz egyszerű... Hat halálba telt eljutni hozzá :C Megvan a ma esti programom...
Mondjuk azt, hogy egy ilyen mechanikának már megint mi az értelme nem fogom megérteni. Gyakorlatilag bujkálok egyik fedezékből a másikba és reménykedek, hogy el tudok jutni hozzá. Aztán jön egy bolond kombó és meghalok, mert tanulni így nem lehet a mechanikát...

[ Szerkesztve ]

(#628) Bad Pritt válasza Shadowguard (#622) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Később fel tudsz majd menni oda is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#629) ThySoul válasza Shadowguard (#627) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ami nekem bevált: belépsz az arénába, egyből mount, első fedezék veled szemben, egy nyíl elmegy rá
Át a srégen szembe lévő fedezékbe, erre elmegy még egy ilyen energia nyíl
Innen futhatsz felé egyből, mert nem az energianyíl jön, hanem valószínűleg az égbe lövés, majd kétszer lő feléd sokat. Ha jól csinálod meg se sebet, utána lehet dönteni hogy gyalog vagy lovon küzdesz vele

(#630) donki válasza snake78 (#598) üzenetére


donki
aktív tag

Ash of war-t akkor érdemes használni, ha a fegyver sebzése más tulajdonsággal skálázódik, mint ami neked van. Tehát ha például int-et növelsz, és teszem azt egy longsword-ot akarsz használni, akkor érdemes lehet egy int-es ash of war-t belerakni. Ilyenkor a fegyver alapsebzése viszont csökken, tehát ki kell próbálni, hogy jobb-e, ugyanolyan, vagy rosszabb a fegyver sebzése az adott ash of war-ral.

(#631) donki válasza warcat (#603) üzenetére


donki
aktív tag

Nekem ez az első souls játékom, és a queue kifejezetten rosszindulatú felhasználása, a darabos, lassú mozgással kombinálva szerintem rendkívül idegesítő. Nem vagyok egy billentyű csapkodós típus, de ennél a játéknál közel kerültem ahhoz, hogy a billentyűzettel törjem darabokra a monitorom.
Nekem nagyon nehéz megállnom (általában nem sikerül) a dupla kattintást (azaz hogy mi lesz már, gyerünk). Legtöbb játéknál a queue-ban várakozó utasításokat felül lehet írni, illetve meg tudod gondolni magad cselekvés közben is. Nem életszerű, hogy kibontok egy üveg kólát, és addig nem mozdulok amíg meg nem iszom, akkor se ha lőnek rám. Az életszerű az, hogy ivás közben eldobom és inkább dodge-olok.
A videó amit linkeltél... ez a legtöbb player számára csak elérhetetlen álom.

(#632) Shadowguard válasza ThySoul (#629) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Alakul már a dolog, maximum egy-két sebzést kapok be P2-ig. Első három nyilat kigurulom, utána lóra pattanok és megkerülöm. Jobbfelé elég hamar bekerül a domb közénk. Utána cirka 3 perc alatt P2, találtam egy támadást aminek a végén beviszek kettő ütést. P2 még macerás, a négy gombócát egyelőre nem tudom értelmezni...
Csak P1-ben nem értem, hogy bármilyen távolságban vagyok, csinál egy odaszippantós támadást, ami fixen sebez.

(#633) Rony949 válasza donki (#631) üzenetére


Rony949
őstag

"de ennél a játéknál közel kerültem ahhoz, hogy a billentyűzettel törjem darabokra a monitorom"

Üdv a klubban, haver! ;)

(#634) centrino


centrino
aktív tag

Hú kezd alakulni a build:

Meteorite Staff (S scaling staff)

Golden Order Seal (int & fth scaling)

Sword of Night and Flame (eszméletlen erős str dex int fth scaling, "lézersugár" int scaling weapon art r1 re és "tűzcsóva" fth scaling weapon art r2 re)
12Str 12Dex 24Int 24Fth min statok kellenek hozzá

Érdemes utánanézni, ha valakinek bejön a változatos, varázslós, idézős, kardozós gameplay.

(#635) persil válasza donki (#630) üzenetére


persil
nagyúr

"Ash of war-t akkor érdemes használni, ha a fegyver sebzése más tulajdonsággal skálázódik, mint ami neked van."

Ennel egy csoppet melyebb a rendszer. Ash of war-t minden esetben erdemes hasznalni, kiveve ha fegyver alap skill-je valamiert baromira bejon. Az affinity pedig valtoztathato, szoval az ash alap affinity-je kis tulzassal lenyegtelen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#636) persil válasza Shadowguard (#622) üzenetére


persil
nagyúr

"Stormveil kastély eleje, az a szoba az elején, ahol rád zárják az ajtót és egy lovag van bent. Ott van bent egy láda, abban megtalálod."

Nem ott van, az csak egy talizman. Joval "melyebben" a kastelyban, mondjuk szinten egy lovaggal osszezarva. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#637) RangerFox válasza Shadowguard (#627) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem ma este lett meg végre. Phase2-ben az a négy golyó elég nagy f*szság, instant halál. Végül inkább leaggroztam és nem vártam meg, hogy ellője őket rám.

(#638) Imilenni válasza donki (#631) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez szerintem nem így van.

Ez az egész rendszer arra késztet, hogy ne agyatlanul nyomogasd a gombokat :)
Ez nem hack and slash, ahol 6000 ellenfelet kell ölnöd autoattackal, hanem általában egyet, aki ugyanúgy vissza is üt, és fáj is.

Ez a szépsége ennek a játéknak, ha szívsz, azért szívsz mert béna vagy :K

Press "F" to pay respects.

(#639) warcat


warcat
veterán

(#640) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Oké, valaki magyarázza már el, hogy ez a rakás sz@r mégis miért sebez meg az egyik támadással akármit is csinálok és mi a logika abba, hogy néha leszed a lóról, néha meg nem? Távolság nem számít, életem nem számít, ha ugrok nem számít, semmi nem számít. Vagy szeret az RNG vagy nem. Ennyire egy inkonzisztens rakás sz@rt még nem láttam.
Néha sikerül kicseleznem a négy golyót és a domb mögött ellövetni vele, de nem ér semmit, mert idézi is újra.

(#641) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Na jó, amikor négy óra szenvedés után, úgy, hogy az idő felében már fixen átmentem P2-be, kikerülök 2 sorozat golyót is, mikor már alig van élete és erre egy teljesen új mozdulattal, amit eddig egyszer sem láttam lazán oneshotol akkor erős a kísértés, hogy töröljem az egész játékot a francba.
Tényleg, minden sz@rságot elnéztem a játéknak, azt, hogy a minibossok 90%-a egy ötlettelen sz@r, meg van belőlük 4-5-6-7 majdnem ugyanolyan, hogy a nyílt világ miatt oda a pályadizájn, az első rész óta meglévő hülyeségeket, hogy a mobok 99%-a átüt a falon, ajtón, kerítésen, bármin. Azt, hogy az eddigi két lordból az egyik kétszer is beakadt és csak egy move-ot volt hajlandó spammelni végig a másiknál meg volt, hogy mire kezdődött a P2- már halott voltam.
De most lett elegem. Ennyire egy ötlettelen bossdizájn, hogy a játék arra akar kényszeríteni, hogy márpedig neked idézni KELL, hogy a boss a vége előtt, 4 óra után tanul új move-ot ez már sok.
Pedig vártam a játékot, hónapok óta elő volt rendelve, szabit vettem ki. De eddig semmit nem láttam, ami miatt azt mondanám megérte. Godrick volt az egyetlen értékelhető boss (a beakadás ellenére), minden más egy nulla. Én arra számítottam, hogy Gael, Friede, Artorias szintű harcok lesznek, nem ilyen... semmik... Nagyon akartam szeretni ezt a játékot, de nem látom benne azt, amit lehetne... Még egyig próbálom, aztán ha nem megy le inkább visszateszem a DS3-at és végigjátszom egy negyedik karakterrel is... Bár lehet akkor is ha lemegy. Semmi motivációt vagy izgalmat nem érzek a játéktól :(

Egyébként ennyi élete volt, ez kb. négy ütés lenne...

Szerk.: Na jóóóóó... Ezt akkor én most nem kommentálom, nem vagyok rá büszke, aki megmondja mi a bökkenő annak jár egy virtuális sör :C Cheese-us Christ (No hit)

[ Szerkesztve ]

(#642) Imilenni válasza Shadowguard (#641) üzenetére


Imilenni
addikt

Grat hozzá amúgy :Y

Van értelme előre lerakott idézések nélkül megpróbálni?
Az élete felét eltudom verni, viszont utanna kaotikus a helyzet.

Pedig megfogadtam hogy nem fogok beidézni se senkit, se egy mobot, de elég gáz ez a boss nálam :C

Esetleg alacsony a szintem?
61 vagyok, str

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#643) Shadowguard válasza Imilenni (#642) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nos, egyrészt igen, idézés nélkül ment le, lóhátról végig. Ha az első képnél nem csinál egy teljesen új move-ot és ott meghal akkor sokkal elégedettebb lennék. Mondjuk utána már le tudtam kezelni azt is, akkor a második kör labdacs volt a gond.
Meg lehet oldani, de nagyon random. Mondjuk utólag gondolkoztam rajta, hogy van olyan mixem, amivel egy sebződést le lehet védeni. A labdacsokat ki tudom gurulni, de azzal együtt nekem mindig a felugrós shockwave-et tolja és nincs elég időm visszaszállni a lóra.

Egyébként ha rászánom magam, hogy folytassam, akkor még egyszer le kell ölnöm rendesen is. Majd ha senki nem jelentkezik elmondom mi a baki a képen :D
Én 67es voltam, dex builddel. Az biztos, hogy következő alkalommal később jövök ide.
De este még az volt a tervem, hogy leölöm és elkezded egy wretch karaktert, délelőtt azt tervezgettem még, hogy fogok vele haladni a térképen...

(#644) ThySoul válasza Imilenni (#642) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én hasonló szinten toltam idézések nélkül, nem lehetetlen, de p2-ben jobb sietni mielőtt elkezdi ellőni a csicska golyóit mert ott bajban leszel

(#645) krokk válasza Mans20 (#621) üzenetére


krokk
senior tag

itemet találtam, de még nem próbáltam ki. Stormveil kastélyban ládában.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#646) persil válasza krokk (#645) üzenetére


persil
nagyúr

Gyakorlatilag egy sima young white branch, nem lesz nagy meglepetes. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#647) donki válasza Imilenni (#638) üzenetére


donki
aktív tag

Csakhogy ez mesterséges nehezítés, ami az irányítás lebutításából fakad. Nincs rosszabb érzés annál, mint amikor úgy érzem, hogy nem azt teszi a karakter mint amit szeretnék. Az irányítással kapcsolatban szerintem nem kellene újra feltalálni a spanyolviaszt...
Az olyan apróságok, hogy nem csak hogy nincs gyors billentyű a tárgyakhoz (1,2,3 stb.), hanem még oda-vissza sem lehet scrollozni, hanem csak egy irányba, szintén nem javítanak a kezelhetőségen.

(#648) Ctrl+Alt~Del válasza AddyKing (#606) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Egy másik játékra ehelyett. :-D

W | W | H | W | W | W | H

(#649) Ctrl+Alt~Del válasza persil (#625) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Pajzs mögé beszari ember bújik. Jól tolja, két Scimitar, férfi módra.

Én is úgy nyomom amúgy. :-D

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#650) Imilenni válasza donki (#647) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyetlen mesterséges nehezítés van az Elden Ringben, mégpedig az hogy ha kétkézbe szeretnél venni valamit, 2 gombot kell benyomnod.
Az egyik duó bossnál csak azért haltam meg rengetegszer, mert kétkézbe váltás helyett a karakter nyomott egy light attackot..

Amire Te gondolsz, az valahogy engem nem zavar, mint mondtam nagyon is jó, hogy szépen muszáj vagy kiszámolni a dolgokat, mert gyorsan agyatlan csalódás lenne a játékból.

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.