Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32401) flymi válasza fant0mi (#32400) üzenetére


flymi
addikt

Elég szar most a hónap eleje, ráadásul úgy, hogy február utolsó napja is éjjeles volt ugye:
2 -> É
4 -> N
5 -> É
8 és 9 -> N
10 -> É
13 -> É

16-tól rendes négyes forda. Kicsit több lesz az éjszakásom, mint szerettem volna. :(((

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32402) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó estét jó szurkolást! Kezdődik az éjjeli pörgés. :K

(#32403) demars válasza lakisoft (#32402) üzenetére


demars
addikt

Jó munkát!
Én jövő héten leszek éjjeles.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32404) lakisoft válasza demars (#32403) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem ez készenlét az sokkal rosszabb. Mert ha munka van akkor nyomom éjjel is és nappal is. :Y :R

(#32405) flymi válasza flymi (#32401) üzenetére


flymi
addikt

Ráadásként megnéztem a vezénylést, h melyik brigádba megyek majd és elég lehangoló eredményre jutottam. Szomorúan konstatáltam, a tróger bandát nyertem meg... :(((

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32406) Pulsar


Pulsar
veterán

Kitartást skacok, nekem most 2 nap pihi, aztán szombat, vasárnap jövök :)

(#32407) WOT-H-A-C válasza Pulsar (#32406) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ma egész jól megy. Annak ellenére, hogy kb. 4 órát aludtam, azt is 3 részletben. :D Reggel meg munkából irány Pest. Látom előre a sorsom.
Jó pihenést!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#32408) radi8tor válasza WOT-H-A-C (#32407) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne csigázz! Mi a sorsod?

⭐ Stella

(#32409) Pulsar válasza WOT-H-A-C (#32407) üzenetére


Pulsar
veterán

Volt telefon meg csöngetés? :D

(#32410) radi8tor válasza Pulsar (#32409) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már vissza is jöttél a pasta küldetésből?

⭐ Stella

(#32411) lakisoft


lakisoft
veterán

Kitartást mindenkinek. :R

(#32412) WOT-H-A-C válasza radi8tor (#32408) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hogy megint nem lesz alvás csak este. :D A klinikán ,ahova megyünk érkezési sorrend van. Aztán elviszem az asszonyt dolgozni és utána haza.. Valamit főzni is kéne, szóval alvás valószínüleg, csak este. :)

Szerk: Na ezt ügyesen leírtam.. :B

Pulsar: Az nem, de a postás 10 óra környékén ráfeküdt a csengőre. Nekem meg még az a régifajta van ami úgy cseng mint egy régi telefon. 1*-2* már majdnem letéptem a falról, csak magasan van. :D

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#32413) Pulsar válasza radi8tor (#32410) üzenetére


Pulsar
veterán

:D
Igen, sajnos csak ilyen kis rövid, 2 napos kiruccanás volt.

(#32414) demars válasza WOT-H-A-C (#32412) üzenetére


demars
addikt

Egy ismerősöm leverte a csengőt emiatt. Akkoriban kissé ideges volt, nő ügyek miatt. Zokon vette, hogy akkor jön a postás mikor ő alszik. :DDD
Sőt, a fűnyírót is elintézte egy fejszével egyszer. (Blokk szétrepedt) :DD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32415) WOT-H-A-C válasza demars (#32414) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD Meg tudom érteni! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#32416) flymi válasza demars (#32414) üzenetére


flymi
addikt

Pedig nincs is annál szebb, mint egy átdolgozott forró nyári éjszaka után ledőlnél jól megérdemelt pihenődre és minden irányból különböző zajok támadnak - természetesen egyszerre - amint letetetted a fejed a párnára.
A jobb oldali szomszéd elindítja a szalagfűrészt, a bal oldali a gyalugépet, a kertszomszéd a fűnyírót röccenti be, míg a 3 házzal arrébb lévő autószerelő fia a haverjaival quadokkal és krosszmotorokkal gyűrik az utcában az aszfaltot, amíg a szaki a bömbit túráztatja.
A kutyák épp a szórólapost ugatják vadul miközben egy riasztó is kellemesen simogatja a dobhártyámat, egy mentő is szirénázva indul útnak a dombtetőről. A csavargyár is beindul, bár a kissé monoton "hupp és csing" hangok már egész megnyugtatóan hatnak az idegrendszeremre. Ha ehhez hozzávesszük a közlekedő gépjárművek alapzaját, máris úgy érzem, kész hangorkán van a fejemben. Joccakát!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32417) demars válasza flymi (#32416) üzenetére


demars
addikt

Így voltam 3 hétig a anno mikor Pestre kerültem. Nem bírtam aludni, minden zavart. Aztán megszoktam és később a nagy csend volt elviselhetetlen éjjelente otthon a kis faluban.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32418) fant0mi válasza demars (#32417) üzenetére


fant0mi
addikt

Nah, alazom edesdeden videken. Jon valami mozgoarus, aztan idezenel az ablakba 7:40-kor... videk csendje. A panelban a 7.-en kevesebb a zaj (egesz csendes korullakok vannak).

(#32419) Tomasz72 válasza demars (#32417) üzenetére


Tomasz72
tag

Előző hely, ahol laktam sokáig maga volt a paradicsom.
Völgy, vasútállomás másfél kilométerre...
Aztán a mögöttünk lévő erdős részt felfedezték a motorosok.
Kipufogó 120dB-el üvölt, 10 méteren 38-szor engedte vissza a gázt, mintha váltott volna, agyrém volt.
Most ahova költöztem kb. 150 méterre van a vasúttól, sokkal könnyebb volt megszokni, mint gondoltam.
A napközbeni alvást a 11 hónapos lányom éneklése szokta max megzavarni... :)

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#32420) flymi


flymi
addikt

Rohadt szar éjszakás után ez a nappalos. Az éjjel aludtam két órát, végig forgolódtam, vergődtem. Olvasnom kellett volna, ha már nem flexelhettem... :D
Egy kibelezett padlásszökevény Dell xps 700-ast kéne átalakítani, lesz vele meló bőven, nagyon le van harcolva.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32421) demars válasza fant0mi (#32418) üzenetére


demars
addikt

Igen, az van nálunk is. Régen csak a family jött. Ma már jön mozgó bolt, szódás, gázos, pék... Mind más "zenét" nyomat. :W

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32422) Pulsar


Pulsar
veterán

Szép estét! :R

Hát harmadik éve élek kertesben, nem pesten, de esküszöm egy pesti panel csöndesebb volt, mint ez. És csak az olyanok miatt amit írtatok, meg mert az egyik szomszéd hobby lakasos, a másik meg vizsgaállomásos autószerelő (utóbbinak van sok előnye is :D )

(#32423) radi8tor válasza Pulsar (#32422) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Engem a kutyák zavartak a legjobban, ameddig ott éltem szüleimnél.
Ausztriában bezzeg pénzbírsággal sújtották az ilyen kutyatartókat (nem bírják visszafogni a kutyák ugatását amikor elmegy valaki az utcában).

⭐ Stella

(#32424) flymi


flymi
addikt

Kutyák akkor is tutulnak ha nem megy senki az utcán. ;)

Abba belegondoltatok már, milyen lehet két nyáron át minden nap fagyiskocsival róni a falvakat? Este mikor lefekszel még mindig hallod azt a k***va dallamot. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32425) Pulsar válasza radi8tor (#32423) üzenetére


Pulsar
veterán

mondjuk azért ez baromság, a kutya azért van hogy ugasson :D
nálunk igaz csak akkor vannak megőrülve a környéken mikor szirénázó autó hangját hallják :)

(#32426) radi8tor válasza Pulsar (#32425) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ebben nem értünk egyet. Akkor ugasson ha oka van rá. Az hogy minden gyalogost postást megugasson annak nincs értelme.
Ha bemásznak a kerítésen akkor ugasson. :K

⭐ Stella

(#32427) Pulsar válasza radi8tor (#32426) üzenetére


Pulsar
veterán

lehet csak azért nem érzem át, mert nálunk nincs ilyen feleslegesen ugató kutya :D

(#32428) saelin válasza flymi (#32416) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ilyen problémáim csak eleinte voltak, utána valahogy megszoktam a zajban alvást. Sőt, régen ha ment a TV vagy szólt a zene itthon, akkor el sem tudtam aludni, mert szabályosan idegesített. Mostmeg, ha ráfeküdnek a csengőre, akkor csak átfordulok a másik oldalamra, mondok egy miatyánkat trágárul és alszok tovább. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32429) Pulsar válasza saelin (#32428) üzenetére


Pulsar
veterán

Sok északázas után kialakul az ilyen imunitás :D
Mondjuk én a csengőre azért szereltem egy kapcsolot :D

(#32430) Tomasz72 válasza Pulsar (#32429) üzenetére


Tomasz72
tag

A legszebb, mikor minden külső tényezőt ki tudok iktatni, de jön drága jó Édesapám...
A REM fázis csúcsán, műszakbeosztással a kezében felhív a felhív, természetesen a vezetékesen, amit ugye vész esetén használunk, hogy közölje velem, megoldotta a fűnyíró évek óta fennálló hibáját...
Akkor morcos szoktam lenni egy picit.. :O :O :O

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#32431) Pulsar válasza Tomasz72 (#32430) üzenetére


Pulsar
veterán

:D Hát elhiszem :D
Szerencsére nincs madzagos telónk :D Vagyis van, de nem lóg rajta készülék, mert minek :)

(#32432) demars válasza Tomasz72 (#32430) üzenetére


demars
addikt

Tisztára mint én faterom :DDD Ő is akkor intézi a "fontos" dolgait mikor éjszakás vagyok és aludnék egy jót!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32433) Tomasz72 válasza demars (#32432) üzenetére


Tomasz72
tag

Legutóbb azért hívott délben, hogy intézzem el magamnak sürgősen a kormányablakos reget, mert ha Öcsémnek is lett volna, akkor nem a dokinál derül ki, hogy a cége nem fizet utána TB-t...
Megkérdeztem Tőle, hogy most azonnal üljek csipás szemmel vonatra, vagy ráér néhány nap múlva...
Ha felébredek a lányom sírására, vagy arra, hogy a fejemre ült, akkor oké, mert még csak 11 hónapos, de Faterom meglett, tanult ember... :D

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#32434) demars válasza Tomasz72 (#32433) üzenetére


demars
addikt

Nálunk bátyám gyermekei szoktak felébreszteni, de nekik elnézem én is :))
Öregem azért is felébreszt ha lát valamit a Lidlis újságban akcióban, hogy be kéne menni fiam ne, hogy elfogyjon... :W Na ettől agyf@szt kapok!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32435) Pulsar


Pulsar
veterán

(#32436) fant0mi válasza Pulsar (#32435) üzenetére


fant0mi
addikt

:D jol szikronba jott

(#32437) flymi


flymi
addikt

Dolgozik még valaki rajtam kívül ezen a csodálatos esős szélső napon?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32438) radi8tor válasza Pulsar (#32435) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eredeti: [link]

⭐ Stella

(#32439) Pulsar válasza flymi (#32437) üzenetére


Pulsar
veterán

igen, én jelen :D

radi8tor Ez nagyon állat, köszi :D

(#32440) WOT-H-A-C válasza flymi (#32437) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Majd csak cs-p éjjel. K-sz fénybenjárás.

Kitartást éjkelre! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#32441) Pulsar válasza WOT-H-A-C (#32440) üzenetére


Pulsar
veterán

köszi, neked jó pihenést :)

(#32442) demars válasza flymi (#32437) üzenetére


demars
addikt

Holnap kezdek éjszakában. Délelőtt rohanás lesz, céghez ki kell mennem van számlám, azt fizetem. Majd ha nem esik az eső viszem a motort műszakira.
Majd a győri hondánál időpontot egyeztetek garis javítás miatt (légzsák visszahívás).
Este 6 -kor indulok ausztriába egy körre, kb 20:30 ra érek haza, utána go meló.
Szóval szép kis estém lesz.
:))

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32443) Pulsar válasza demars (#32442) üzenetére


Pulsar
veterán

hó, hát ez remekül hangzik :D
Mit csinálsz Ausztriában ha nem titok?

(#32444) demars válasza Pulsar (#32443) üzenetére


demars
addikt

Két ismerős kint dolgozik, étteremben. Váltáskor viszem az egyiket hozom a másikat :DD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32445) Pulsar válasza demars (#32444) üzenetére


Pulsar
veterán

jaaa :D
Ilyen heti váltásban vannak?

(#32446) demars válasza Pulsar (#32445) üzenetére


demars
addikt

Igen, fogjuk rá. Néha korábban váltanak, össze vissza. Az egyikük fia cimborám, ő szokott menni. Ha nem ér rá szol nekem.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32447) Pulsar válasza demars (#32446) üzenetére


Pulsar
veterán

ja, zsíros meló :D

(#32448) demars válasza Pulsar (#32447) üzenetére


demars
addikt

Az :DDD
Mint a szállító :))
Adnak benzinre pénzt, nem is rosszul. De mint írtam ismerősök, falubéliek :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#32449) Pulsar válasza demars (#32448) üzenetére


Pulsar
veterán

De még jó is hangzik, "demars a szállitó" a magyar Statham :D

(#32450) flymi válasza demars (#32448) üzenetére


flymi
addikt

1. szabály: nincs név.
2. szabály: ne nézz a csomagba.

:)
Vagy valami ilyesmi volt.

Gyerekek, reggelig bőven bőrig ázunk.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.