Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31351) demars válasza fant0mi (#31350) üzenetére


demars
addikt

:C
Hehe ez jó.
Be lehet lehelni a sisakot persze, de azért néhány km után "illene" észre venni, hogy párás e a plexi, vagy köd van?!
Minden esetre feldobtad a napomat! Köszi :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31352) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

No, ismét egy csodálatos éjszakás mũszak...
Elég randa felhõk gyülekeznek, elfelejtettem megnézni mit mondtak mára az idõjósok.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31353) fant0mi válasza flymi (#31352) üzenetére


fant0mi
addikt

Es mit josolt az allomasiranyito? :)

Szeles vacak ido lesz.

(#31354) flymi válasza fant0mi (#31353) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jó sok munkát, hét közepe van, a Cargo nem alszik. :(

Akkor jól láttam, de talán ha be van borulva, nem lesz olyan veszettül hideg hajnalban.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31355) Pulsar


Pulsar
veterán

Szép estét mindenkinek! :R

Engem épp az ideg akar széterni. Szeptemberbe voltunk nyaralni és mivel 2es zona volt, igy meg itthon kikapcsoltuk az adatroamingot és a netet is. Erre ma megjön a számla amin van adatroaming, hülye összeggel. :W :F

(#31356) demars válasza Pulsar (#31355) üzenetére


demars
addikt

Ha jól emlékszek nyaralás alatt is fórumoztál. Dobtál fel képet is. :U

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31357) Pulsar válasza demars (#31356) üzenetére


Pulsar
veterán

Igen, a hotel wifi-jéről. Adatromingot már itthon kikapcsoltam, meg a netet és a szinkronizációt is. Itthon még meg néztük mennyi ott a roaming net, és amikor megláttam hogy 2700/mega tudtam hogy ez nem lesz bekapcsolva odakint :D

(#31358) radi8tor válasza Pulsar (#31357) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor az érdekes hogyan jött össze. Reklamáld meg (bár lehet a telefonod szívatott meg téged)

⭐ Stella

(#31359) Pulsar válasza radi8tor (#31358) üzenetére


Pulsar
veterán

hát igen, csak belegondolva, bemegyek, hogy dáhét én nem... és? Mivel bizonyítom?
Ami érdekesebb inkább, hogy páromnak is, ugyanúgy ott van majdnem ugyan annyi összes. Más fajta készülék, bár mindkettő samsung.

(#31360) demars válasza Pulsar (#31359) üzenetére


demars
addikt

Hívás indításkor és fogadáskor is többletet számláznak a szolgáltatók ugye? Lehet, hogy emiatt volt? Esetleg sms... ?!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31361) Pulsar válasza demars (#31360) üzenetére


Pulsar
veterán

Persze, ez mind plusz költség, de a számlán egyértelműen adatroamig van, így ezek kilőve, mindamellett, hogy nem is telefonáltunk, sem sms-eztünk ebben az időben :)

(#31362) demars válasza Pulsar (#31361) üzenetére


demars
addikt

Akkor az asszony maszekolt valamit... ;]

Persze ez csak egy gonosz vicc volt! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31363) Pulsar válasza demars (#31362) üzenetére


Pulsar
veterán

az a vicc ebben, hogy az övén is szinte annyi roamin díj van felszámolva mint az enyémre. Pedig nem is egyforma készülék. Csak mindkettő samsung. De más android verzió pl. Szóval érthetetlen számomra :)

(#31364) demars válasza Pulsar (#31363) üzenetére


demars
addikt

Szolgáltatót kérdezd meg, az a tuti. :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31365) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Tegnap voltam újra a dokinál a vállam miatt.
Elsõre Zadex-et írt fel, tompította a fájdalmat, de nem szũnt meg két hét után sem.
Adott reumatológiára beutalót (27-ére), de félek, h "kezelés" címszóval el lesz megint bagatellizálva a dolog, pedig minden mozdulat fáj. Nem tudok aludni a bal felemen, sokszor a karomat sem bírom felemelni, ráadásul ha nagyon odavagyok, szépen felkúszik a nyakamig is, úgy meg aztán a fejemet se bírom forgatni.
Nem kéne ezt megröntgenezni, vagy valami?
Szerintem egyáltalán nem normális állapot ez.
Elsõre idegbecsípödésre gondoltam, de szerintem ez nem az, az máshogy fáj. Nekem köcsög bal vállam van, sajnos mindig is az volt a gyengébbik felem, abszolút jobbkezes/lábas vagyok.

Na mindjárt lejár urak! Idegeskedjenek a leváltók.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31366) Pulsar válasza flymi (#31365) üzenetére


Pulsar
veterán

Jobbulást kívánok. :R Apumnak volt ilyesmi, és ott kiderült az egészségügy hozzáállása. Elsőnek kapott beutalót reumatológiára 2 hónapra. Már ezen ki voltunk akadva. Onnan elküldték MRI-re. Na itt jött a pofára esés, mert szeptember végén kapott április közepére időpontot. Indoklás, hogy ennyien várnak vizsgálatra. Aztán persze kiderült, hogy ha fizetsz, akkor mehet "soron kívül". Ami azt jelentette, hogy rendes rendelési időn túl, így kapott időpontot 1 hétre rá hajnali 2-re. Csak amit nem értek, hogy ha ekkora várólista van, miért nem lehet a rendes vizsgálatokat is 0-24-ben végezni? Ha valakinek fáj valamije, úgy is elmegy akármilyen időpontot kap, főleg itt Nagyfaluban, ahol autó nélkül is, éjszakai járatokkal el lehet közlekedni viszonylag normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#31367) radi8tor válasza Pulsar (#31366) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Drága volt az MRI?

⭐ Stella

(#31368) Pulsar válasza radi8tor (#31367) üzenetére


Pulsar
veterán

Asszem 10.000 volt, de ha kellett volna kontraszt anyag, az +70.000 lett volna, de szerencsére nelküle is sikerült a vizsgálat. Mondjuk ennek úgy 5 éve már.

(#31369) radi8tor válasza Pulsar (#31368) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem sok valóban, én olyan 170k-s árakra emlékszem. De az 15 éve volt. Sokat fejlődött ez szerencsére.

Techvideó reggeli mellé: Slow motion linear friction welding of Titanium

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31370) Pulsar válasza radi8tor (#31369) üzenetére


Pulsar
veterán

Gondolom itt nem a teljes vigyzsgálat árát, csak a "különrendelését" kellett kifizetni.

Szép vidi ;) van nálunk is vibracios surlodásos hegesztő, csak mi műanyagot hegesztünk vele :) szeretem az ilyen slow mo videokat :R

[ Szerkesztve ]

(#31371) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na, sikerült az utolsó előtti percben elcserélni a péntek éjszakást a maira... Úgyhogy most alszok gyorsan sokat.
Pedig már egy hónapja mondom a vezénylőnek, hogy a 14 éjjel nekem nem lesz jó...
Asszonnyal színházba megyünk, úgysem sűrűn jutunk el ilyen kultúr helyekre.
(Nem kocsmázunk, drága.)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31372) Pulsar válasza flymi (#31371) üzenetére


Pulsar
veterán

Ó, dejó, nagyon rég voltam szinházban. Jó szirakozást nektek :R lehet tudni mit neztek? :)

(#31373) flymi válasza Pulsar (#31372) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mivel krimi rajongó és rogyásig vannak a polcok többek közt Agatha Christie könyvekkel, ezért "Az egérfogó" című kétfelvonásos darabot a Veres 1 Színház jóvoltából.

Mindjárt kezdődik a csereműszak. Ajánlom, hogy megérje a műsor a sok hűhót! Bár inkább csak a hűt... :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31374) demars válasza radi8tor (#31369) üzenetére


demars
addikt

Az durva.. Győri cardirex sztem olcsóbb, mondjuk kontraszt anyagos felárra nem emlékszek.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31375) flymi válasza flymi (#31373) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Elõ születésnapi ajándékként kapta és mert az elmúlt bõ 9 év alatt nem voltunk együtt színházban. No meg mert mindketten szeretjük a krimiket, csak más a kedvenc írónk.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31376) Pulsar válasza flymi (#31375) üzenetére


Pulsar
veterán

15 éve biztos nem voltam már. Jó szorakozast nektek. :R Egy rövid beszamolo jöhet, hogy hogy tetszett ;)

(#31377) flymi válasza Pulsar (#31376) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Rendicsek! :) Köszönjük.

Bécsben volt már valaki adventkor?
Érdemes kilátogatni egy napra? Buszos kirándulás lenne.
Velem ellentétben párom sosem járt még külföldön és mivel a Soproni nászút alkalmával sajnos elmaradt a tervezett bécsi kiruccanás, ezért gondoltunk erre alternativaként.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31378) demars válasza flymi (#31377) üzenetére


demars
addikt

Még én sem voltam, de több ismerősöm volt már. Gyönyörű szép, csak ugye picit drága. Bár nézelődni esetleg egy forralt bort meginni még kibírható!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31379) flymi válasza demars (#31378) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nagyobb európai városok közül Bécs "nekem sem volt meg", érdekes lehet. Szerencsémre volt alkalmam sokat utazni, a teljesség igénye nélkül: Berlin 2004, München (sajnos nem sörfeszten) Nürnberg (nem F1), Párizs, Caen (még asszem 2002-ben), itáliai Velence, Padova és Verona 2004, franciaország nyugati partvidéke, Alacsony Tátrában kétszer is eltöltöttem egy-egy hetet még a múlt század végén... :)
Drága? Eccer élünk, a pénz meg csak pénz. Szvsz. Az élmény megfizethetetlen, a többire meg ott a ... :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31380) demars válasza flymi (#31379) üzenetére


demars
addikt

Jogos!
Bécs, Graz... talán ezek voltak a legnagyobb kiruccanásaim. De tervben van nyáron Horvátország, természetesen motorral :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31381) flymi válasza demars (#31380) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Elhatároztuk, h feladjuk eddigi otthonülõs életformánkat és barangolunk kicsit a nagyvilágban, mert utána már babaprojekt lesz soron remélhetõleg.
Következõ uticélok: idén Bécs, jövõ tavasszal Plitvice. A nyári utazás helyszínének ötletelésére meg még alszunk párat... :D

Mivel sokat emlegeted a motorozást leírom a saját élményeimet. Nem lesz hosszú...
Kéţszer ültem motoron (simson) utasként, ebbõl másodszor esés lett a vége, ráadásul akkor vettem magamnak egy új velúr cipõt, tiszta olaj lett...
Úgyhogy részemrõl a két kerék pont kettõvel kevesebb, mint kell. Kivéve a bicikli, de azt én szabályzom, mikor akarok egykerekezni táskával a hátamon. :DD

Mindjárt meg leszünk váltva!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31382) pelenka35


pelenka35
őstag

24 órás szolgálat indul.Vagyonörként egy (Út)építő ipari cégnél.

Gamertag:Rob3rt75

(#31383) radi8tor válasza flymi (#31377) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Voltam már többször is. Nagyon hangulatos. Vannak minőségi portékák.
Azt kell tudni róla, hogy mindegyik vásárnak más a kínálata. (van vagy 3-4 nagyobb helyszín Bécsben) Persze az alap dolgok vannak mindben (étel, ital).
Az árak nyugat-európaiak. De hasonló árakat látni szerintem Budapesten is a Vörösmarty téren adventkor.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31384) Pulsar válasza flymi (#31377) üzenetére


Pulsar
veterán

Egyet értek az elöttem szólóval :DDD
Amire egyszer mi ráfaragtunk hogy kora reggel mentünk, és déső delutánra már kinyúltunk, pedig a sötétben a világításokkal van igazán jó hangulata. Így következő alkalommal már dél felé érkezve volt energiánk sötétben is megcsodállni. Buszos kirándulás révén nem tudom erre mennyire van lehetőség.

(#31385) demars


demars
addikt

Félidő. :DDD
Jó, hogy péntek van, igaz holnap ledolgozás, de éjjeles műszak nem lesz, így szabin leszek. Köcsög hét volt, 3-an betegek ismét.
Rám fér a pihi! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31386) Pulsar válasza demars (#31385) üzenetére


Pulsar
veterán

Kitartást :R
Én mindjárt kelhetek, de még itt kukorékolok... nem szeretem a nappalra vissza állást :D

(#31387) demars válasza Pulsar (#31386) üzenetére


demars
addikt

Annál rosszabb nincs is. Délutános héten hét közepén vissza reggelre :O Fent vagyok hajnali 2-ig, 4:10-kor meg kelek :(( Pfu de gyűlölöm

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31388) Pulsar válasza demars (#31387) üzenetére


Pulsar
veterán

Egyet értek, és jó reggelt kívánok :DD

(#31389) flymi válasza Pulsar (#31376) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Az előadásról: mind a színészek, mind a darab remek volt, a nézőtér tömve volt, egy üres szék sem volt. A végén visszatapsoltuk a művészeket. Háromszor...
A történet végig érdekes és izgalmas tudott maradni, minden percét és forintját megérte amit ráfordítottunk.
Azt hiszem többet fogunk színházba járni, csak ne köhögtek volna végig a nyakamba hátulról.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31390) demars válasza flymi (#31389) üzenetére


demars
addikt

Hú azt én se szeretem, sőt... :((
Sajnos én se járok túl gyakran színházba, de még moziba sem. Vidéken ez már macera, utazni kell mindenért. Külön szervezést igénylő programok ezek.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31391) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

No, jó estét mindenkinek!
A dolgozóknak kitartást, a pihenõsöknek nyugodalmas szép jó estét kívánok!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31392) demars válasza flymi (#31391) üzenetére


demars
addikt

Üdv!
Még nyomom. Héten délutános vagyok!
Este ágyban fekvés lesz :C

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31393) fant0mi válasza flymi (#31391) üzenetére


fant0mi
addikt

Hallo! En majd csak csutortokon. Addig P napok. Meg tanulas.

(#31394) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Szevasztok! Ma egyedül leszek? Mindenki a saját ágyában alszik? :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#31395) fant0mi válasza WOT-H-A-C (#31394) üzenetére


fant0mi
addikt

Vagy máséban. ;)

(#31396) WOT-H-A-C válasza fant0mi (#31395) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#31397) demars válasza fant0mi (#31395) üzenetére


demars
addikt

:DDD Az ilyen benyögésekről egy cimborám jut eszembe, aki mindig ezt mondta:
"Nem vagyok hülye! Előbb a szomszéd asszonyát b.szom szét aztán a sajátomat...! "

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31398) Pulsar válasza flymi (#31389) üzenetére


Pulsar
veterán

Örülök hogy jo volt :R az ilyen köhögős dolog mindig van, es mindig az ember háta mögé ülnek az ilyenek :D

(#31399) demars


demars
addikt

Üdv urak!

Lassan eltelik a fele nekem... :C Pocsék nap a mai. Megint megállt egy masina, félig csomagolunk. Így aztán kézzel kell pakolni egy másikra, hogy készre tudjuk csinálni a cuccot!
Hatalmas munka, sok idő :(
Szerviz ilyenkor már nem igen van, holnapra ígérte az egyik cég. Másik meg jövő hét közepére :W
Katasztrófa a műszakiak felkészültsége nálunk!
Nem tudom más cégnél ez hogy megy, de ez sztem röhej. Azt sem tudták kit kell hívni, neten kerestek cégeket :F Ááá nem is mondok semmit se!
Fiatal "mérnökök" jelenleg a megbízottak ( villamos és mechanikai részen is) lelkesek, ügyesek, elhivatottak, lojálisak, de szerencsétlenek :P
Persze 1 hónap után kaptak új céges autót :Y

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#31400) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ma fényben járás, holnap éccakás.
Ha lesz idõm elpanaszolom, milyen különbségek vannak fogorvosok között...
Most voltam huzatni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.