Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak Archívum I (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Bash válasza Gambit (#200) üzenetére


Bash
őstag

Ha hajtas van, akkor mindenki dolgozik. Volt mar ra pelda, hogy a barpultosok, irodai dolgozok meg a director-ok is bealltak szobat takaritani. Elso a vendeg, a munka pedig nem budos senkinek. Ha meg lazasag van, akkor egy-egy department elmegy evezoversenyre vagy horgaszni egy napra. :)

Ha 100%-ig biztos leszek benne, hogy rgb az, akkor ki lesz penderitve. Lassan mar minden kiskapu be lesz zarva elotte.

http://bashtravel.com/

(#202) Gambit válasza Bash (#201) üzenetére


Gambit
őstag

Nézz be az aranyköpésekhez... :D Ő az. Először azt kamuzta, hogy rgb haverja, és azért reklámozza a honlapját. Utána meg azt mondta, hogy egy régi tag, aki unta a nickjét. Ha gondolod összeszedem a hsz-eket, csak még gyorsan megverem ezt a lámát sakkban. :D

Amúgy szerintem már kivágta Killerman.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#203) -Jackson- válasza Gambit (#200) üzenetére


-Jackson-
őstag

sajnálhatsz is, látod, mostis dolgoznom kell, hogy fedezzem az ilyen irányú kiadásaimat:D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#204) Gambit válasza Bash (#201) üzenetére


Gambit
őstag

Na nem is kell messzire menni, mert elég közel van egymáshoz a két hsz.: Szóval itt még azért írt, mert megtetszett neki a ph!: Bővebben: link, itt meg már egy régi tag más névvel: Bővebben: link

Azt eddig is tudtam, hogy rgb nem normális, de ez azért nagyon lol! Hogy gondolhatta, hogy ezt benyeljük?!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#205) Bash válasza Gambit (#204) üzenetére


Bash
őstag

Olvastam mind a negy hozzaszolasat, rajta vagyok az elsotol. Ha valoban o az, akkor nem kell soka varni, elobujik belole a kisordog, es akkor megkapja a 119. banjat is. Viszont konnyen elkepzelheto, hogy egy baratjaval allunk szemben. Ha igy van, akkor o is ugy fog jarni elobb-utobb, mint 3 masik baratja. ;]

http://bashtravel.com/

(#206) Gambit válasza Bash (#205) üzenetére


Gambit
őstag

Na vigyázzunk, mert Geri majd behozza ban tekintetben, aztán nézhetünk. :DDD
Bencomot sem érdemes banolni, mert más most bejelentette, hogy ő is vissza fog járni kísérteni: Bővebben: link :DDD (Na igen, megint volt egy cirkusz a ringben.... :B)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#207) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Gambit b+, te miert ne alszol?

(#208) Gambit válasza VladimirR (#207) üzenetére


Gambit
őstag

Hogy neked legyen mire offolnod! :P

Nem vagyok álmos, még sakkozgatok kicsit. Ilyenkor jó, mert tele van a szerver láma amerikaiakkal. Lehet gyűjteni a skalpokat. Messze áll tőlem a nacionalizmus, de tapasztalatból mondom, hogy a magyar átlag sakkozók jóval erősebbek a külföldieknél. Az amerikaiak meg egyenesen siralmasak. Ilyenkor kétféle emberrel találkozom, akit 10 lépésben verek meg, és akit 20 lépésben verek meg. ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#209) Bash válasza Gambit (#206) üzenetére


Bash
őstag

Olvastam Bencom-ot is, nem tudsz ujat mondani. Ha tovabb folytatja szellemi hanyatlasat (eddig ugy tudtam, hogy oregkorban szokas), akkor lehet, hogy egyszer megelegeli valamelyik mod, hozzateszem teljes joggal. Nem akarom biztatni, tudom, hogy makacs kisgyerek, de szerintem nem mi huznank a rovidebbet.

http://bashtravel.com/

(#210) Gambit válasza Bash (#209) üzenetére


Gambit
őstag

Na, csak ezt a hsz-ed el ne olvassa, mert megint az lesz, hogy ráuszítottalak. Mert ha esetleg nem tudnád, te bizony rá vagy uszítva: Bővebben: link. (Ha ez sem új, akkor bocsi... ;))

Amúgy miért offoljátok ki a hsz-eket? Ez az éjszakai műszak topic, és most éjszaka van.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#211) VladimirR válasza Bash (#209) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elkeszultema kereso 0.1-es valtozataval, igy mar valamivel szebb
az egyetlen baja az, hogy a topicid-t kell eloszor beirni es aztan kivalasztani, hogy forumtemaban, kulonben az id-t nem adja hozza: Bővebben: link - ha ertesz a javascripthez nezz mar ra plz
jah es lehet, hogy a popupblocker beleszol, ne hagyd neki (amiatt van, hogy js-tel valtoztatgatok egy kiirast, de enelkul jelenleg nem mukodik, kesobb majd kiveszem, de most meg kell a debug miatt}

[Szerkesztve]

(#212) Gambit válasza VladimirR (#211) üzenetére


Gambit
őstag

Na és te miért nem alszol ilyenkor?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#213) VladimirR válasza Gambit (#212) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tanulok kalkulus vizsgara - nem artana vegre megcsinalni

(#214) Gambit válasza VladimirR (#213) üzenetére


Gambit
őstag

Akkor kitartás, át tudom érezni! Mikor lesz?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#215) Bash válasza Gambit (#210) üzenetére


Bash
őstag

Olvastam ezt is, mostanaban kicsit sokat kaparja a falat. Nincs itt szo semmifele uszitasrol, csak bekesen tarsalgunk rola.

http://bashtravel.com/

(#216) Gambit válasza Bash (#215) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem is, de ő kicsit furcsán látja néha a világot. Bár minden relatív ugyebár. ;)

Na további jó éjszakázást, léptem, elfogytak az amcsik! ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#217) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Yoreggelt az éjszakásoknak!

Ideje hazamenni gyerekek :DDD

(különben nem lesz helyem ha beérek :DDD)

[Szerkesztve]

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#218) I_Am válasza VladimirR (#211) üzenetére


I_Am
veterán

Ez mostantól fent lesz? Mert elraktam kedvencnek és használnám is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#219) F-ECT$ válasza Gregorius (#187) üzenetére


F-ECT$
titán

Meglett a 2-es villámból :)
Önlab záródoksim még nekem sincs. Határidő: 2004.12.31 :))

Dive ever, work never.

(#220) F-ECT$


F-ECT$
titán

Na ez jó edzés volt a mai nfl maratonra :)

Dive ever, work never.

(#221) VladimirR válasza F-ECT$ (#220) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hogy ne a tre filmek topicjat offoljam megjobban szet: tudnal mondani megbizhato tesztet neten?
menza nem a legjobb, mert nehez elkapni, hogy mikor jar videken - sajnbos eleg ritkan - legutobb, mikor miskolcon volt, asszem pont ket vizsganap koze esett, de a vizsgaim meg szegeden voltak

(#222) F-ECT$ válasza VladimirR (#221) üzenetére


F-ECT$
titán

Neten nem tudok semmit. Keresgélj! ;)
Nekem volt egy könyvem, abban volt 8 teszt. Annak átlaga már eléggé megbízható.

Ja és ha már IQ:
''IQ-rasszizmus
A zéró tolerancia elmélete attól a Charles Murray nevű amerikai politológustól származik, aki szerint mindennek az IQ a kulcsa. Szerinte kizárólag ettől függ, hogy ki fogja elvégezni az egyetemet (és ki nem); hogy ki válik milliomossá (és ki hajléktalanná); hogy mennyire ''jól'' neveljük fel a gyerekeinket - sőt, még az is, hogy ki fog a házasság ''szent kötelékében'' élni. ''A törvénytelen viszonyok - melyek léte korunk egyik legnagyobb szociális problémája (sic!) - erősen függenek az intelligenciaszinttől'' - állítja Murray. Mintha tehát az összes társadalmi probléma kizárólag biológiai okokra lenne visszavezethető - miközben egyetlen felmérés sem mutatta ki, hogy a házasságtörőknek alacsonyabb lenne az intelligenciahányadosuk, mint a monogám párkapcsolatban élőknek, és ami azt illeti, nincs is okunk feltételezni, hogy létezne ilyen összefüggés. Murray viszont meg van róla győződve, hogy ''az intelligencia kifejezhető egyetlen számként, az intelligencia alapján az emberek rangsorolhatók, az intelligencia genetikai alapú és gyakorlatilag megváltoztathatatlan'' - írja Stephen Jay Gould evolúcióbiológus.
Az azonban, hogy az embereket IQ-teszt alapján lehet-e rangsorolni, nem csupán az adott mérési módszer megbízhatóságától (vagy inkább megbízhatatlanságától) függ, hanem attól is, hogy elfogadjuk-e, hogy - bőrszíntől, nemtől, életkortól és intelligenciától függetlenül - egyenlők vagyunk.
Ha nem, úgy gyorsan arra a következtetésre juthatunk, hogy ''nem azért lesz valakiből bűnöző, mert egyenlőtlen társadalomban él, és ott az anyagi javak hiányától szenved (deprived), hanem mert mentálisan és erkölcsileg romlott (depraved)'' - jegyzi meg Loic Wacoquant a zéró tolerencia ellen érvelő könyvében. Vagyis arra a következtetésre, hogy a bűnözők azért bűnözők, mert a biológia erre determinálja őket (és így igazából nem is egyenlők a többiekkel), és mivel az állam úgysem tud ezen változtatni, mindössze egyetlen dolgot tehet: azt, hogy az egészségesek nevében keményen fellép ellenük. Az pedig - elvégre Murray tagadja, hogy a környezeti hatásoknak is lenne szerepük - szóba sem jöhet, hogy a körülmények megváltoztatásával (például megfelelő szociális intézkedésekkel) próbáljuk megváltoztatni a helyzetet.
Mindent egybevetve tehát mindenki kizárólag maga felelős a sorsáért. Murray szerint ''Az igazságszolgáltatásnak nem szükséges azokkal az okokkal foglalkoznia, amelyek valakit bűn elkövetésére indítanak. Az igazságszolgáltatás arra való, hogy megbüntesse a bűnösöket, kárpótolja az ártatlanokat, és megvédje a törvénytisztelő állampolgárok érdekeit.''
Ez a lényegében IQ-rasszizmuson alapuló érvelés tehát ürügyet szolgáltat az államnak ahhoz, hogy minél inkább kivonuljon a ''gazdasági küzdőtérről'', lehetőleg mindenért áthárítsa a felelősséget az állampolgárra (a bűnelkövetőre), és - elsősorban a közép- és felsőosztály érdekeit ''védve'' - minél szigorúbban fellépjen a ''bűnözés'' ellen, ahelyett hogy az okozatot életre hívó okot keresné, és azon akarna változtatni. George Kelling, a konzervatív kriminológia pápája egészen odáig elmegy, hogy azt állítsa: nagyon is igaz az a mondás, amely szerint ''aki hazudik, az csal, aki pedig csal, az lop is'', és ennek megfelelően a súlyosabb bűncselekményeket a mindennapi, apró rendbontások (ittasság, koldulás, szemérem elleni vétség stb.) kíméletlen megtorlásával lehet visszaszorítani.''

Galántai Zoltán

Dive ever, work never.

(#223) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nézzétek a Sport1-et. Jó a meccs :)

Dive ever, work never.

(#224) F-ECT$


F-ECT$
titán

A mostani viszont már nem annyira :((

Dive ever, work never.

(#225) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#224) üzenetére


F-ECT$
titán

Nyert a NE :O
Most már azt hiszem m1ek aludni...

Dive ever, work never.

(#226) Blackmate válasza F-ECT$ (#225) üzenetére


Blackmate
senior tag

Jóéjt :) Én még kitartok :D Muszáj :(

(#227) F-ECT$


F-ECT$
titán

Új éjjel kezdődik. Most épp Film, társadalom, történelem esszét írok. Leadás: holnap 11. Kész: 1/2 oldal. Elvárt mennyiség: 6 oldal. Ma se alszok :O

Dive ever, work never.

(#228) SAMYka válasza F-ECT$ (#227) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Kitartás menni fog, csak kitartás.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#229) F-ECT$ válasza SAMYka (#228) üzenetére


F-ECT$
titán

Már 1 oldalnál tartok :U

Dive ever, work never.

(#230) Elrood válasza F-ECT$ (#229) üzenetére


Elrood
őstag

Nekem meg a SzAr-t kéne párszor átfutnom, de mocskosul fáj a hátam igy nehéz.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#231) F-ECT$ válasza Elrood (#230) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát az szar :DDD

Dive ever, work never.

(#232) Apika válasza F-ECT$ (#229) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor tessék inkább azt írni, és nem itt ténferegni! :DDD

(#233) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sarapova bajban :(

Dive ever, work never.

(#234) Bumbi válasza Elrood (#230) üzenetére


Bumbi
tag

Hehe, számítógépes arhitechtúrák...:DDD

42

(#235) Bumbi


Bumbi
tag

Digit2 vizsga holnap...szerintem:D

42

(#236) F-ECT$ válasza Bumbi (#235) üzenetére


F-ECT$
titán

Röhögsz a Szaron, mikor te még csak Digit 2-nél jársz? :DDD (Az is kereszt, ha jól látom...)

Dive ever, work never.

(#237) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lassan elkészül a nagy mű, bár nem lesz 6 oldal, max fed- és hátlappal :DDD

Dive ever, work never.

(#238) Bumbi válasza F-ECT$ (#236) üzenetére


Bumbi
tag

Hát jól látod...Javítani mentem volna, viszont kaptam egy elég király példaosrt, így akkor kasza, mint a Rákoczi-szabadságharc.

42

(#239) F-ECT$ válasza Bumbi (#238) üzenetére


F-ECT$
titán

:(
Nekem viszont 4-es lett az esszém :)

Dive ever, work never.

(#240) Pompi válasza VladimirR (#211) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jó ez az alternatív kereső! :C

Feel Good Inc.

(#241) VladimirR válasza Pompi (#240) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hamarosan megjobb lesz, holnap ha minden igaz, uj pompajaban tarom a nyilvanossag ele

[Szerkesztve]

(#242) gLes válasza VladimirR (#241) üzenetére


gLes
őstag

Francba már azt hittem, hogy ez rendesen belekeres a topicokba :DDD

Hajrá ;)

(#243) VladimirR válasza gLes (#242) üzenetére


VladimirR
nagyúr

belekeres, de csak egyesevel - az adatbazishoz nincs hozzaferesem nekem sem, csak a mar meglevo lehetosegeket aknazom ki, mint pl hirek/cikkek eseteben a ketegoria szerinti szures, vagy az a lehetoseg, hogy ne csak a minden keresett szot tartalmazo talalatokat mutassa, hanem azokat is, amik csak egy-egy szot tartalmaznak
ezek mind elerhetoek barki szamara en csak egy konny(ebb)en kezelheto feluletet csinalok hozza

[Szerkesztve]

(#244) F-ECT$


F-ECT$
titán

B+! Már ma sem fexek le időben...

Dive ever, work never.

(#245) VladimirR válasza F-ECT$ (#244) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar megszokhattad volna ;]
btw mi az, hogy idoben?

(#246) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

VladimiR estleg te nem tudsz valamit?
Bővebben: link:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#247) VladimirR válasza Mr.Skyline (#246) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megtisztelo, hogy ram gondoltal, de az a helyzet, hogy nem - egyreszt meg tanulok, masreszt nem vagyok bp-i

(#248) Mr.Skyline válasza VladimirR (#247) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

:Y jah, most, hogy monod!:C
na én lépek aludni mert már csak 6órám van rá:U
jóccakát!

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#249) anulu


anulu
félisten

jó hajnalt mindenkinek! bár már fent vagyok ~4 órája, most tartok egy kisebb szünetet a tanulásban.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#250) Trak


Trak
addikt

Basszus:(
Az utóbbi napokban nem aludtam olyan sokat, így tegnap 9 kor már bedőltem az ágyba... de felkelek hajnali fél 5kor, és nem tudok visszafeküdni. Mindjárt megiszok pár sört és alszom délig:D

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak Archívum I (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.