Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46151) pohár válasza kavicssli (#46149) üzenetére


pohár
félisten

Ok!! :C
Ment vissza is :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46152) pohár válasza Gorneck (#46150) üzenetére


pohár
félisten

Mert mi van ha kocsival mész? :D
Kimész rally-zni munkaidőben az utcára vagy mi? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46153) adalbert1 válasza kavicssli (#46145) üzenetére


adalbert1
veterán

Jelenleg van 509€-m fent...
Élőzni néha szoktam haverokkal 2k beülővel, de a régi társaság már nagyon eldurvult, mostanában ritkán járok le... Legutóbbi storyk szerint nem volt ritka az sem, hogy 300k megfordult egy este az asztalon...
Na, az 509€ meg arra elég normális br menedzsmenttel, hogy 10-es és 30-as asztalokon játszak... Baj hogy állandóan kell a pénz, mert ha nem vettem volna ki mióta aug.1-el újból elkezdtem neten játszani már sokkal nagyobb rollom lenne...
Most adtam össze a netbankban a tranzakciókat, és aug.1 óta 296k nyerőm van amit már sajna el is költöttem... És erre még rájön amit szopok a tranzakciók során az átváltással, stb...
Szóval ha ez a pénz bent maradt volna, akkor lenne legalább egy 1700-1800€-s bankrollom, és simán tudnék 50-en is játszani, ahol jó játékkal, bad beatek nélkül sokkal többet lehetne kaszálni.

(#46154) Gorneck válasza pohár (#46152) üzenetére


Gorneck
titán

Előbb lépek haza... :) 55km-re dolgozom otthontól...
Ha végeztem itt, akkor megyek a kecómhoz szigetelni... :) Szal húzós napom lesz...

Gorneck#1239

(#46155) kavicssli válasza Gorneck (#46150) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia Gorneck23 :R

albert! Amikor élőbe küldtem eddig egy alkalommal láttam kb 800.000ft-ot gazdát cserélni! Az utolsó 2 órában csak 3 játszottak ahol korábban én is bent ültem de minket mint kis halakat szépen levettek az asztalról és elég "komoly" tétek voltak fent! A baj az volt hogy mindenki csak a pénzét fitogtatta de pókerezeni nem tudott egyik sem! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46156) adalbert1 válasza Gorneck (#46150) üzenetére


adalbert1
veterán

Hello!

Ugyan a gdf topicba kellene, de ha már itt vagy : Te melyik tanszéknek adtad le a diplomaterved hogy annyit ülnek rajta? Mert most gondolkozom hogy miből kellene írni, de az ilyen irányú szívást el szeretném kerülni...

(#46157) pohár válasza Gorneck (#46154) üzenetére


pohár
félisten

Jah értelek :K
Hát igen, de kocsiban akár érhet baj is... Elalszol, vagy elbóbiskolsz és kész a baj... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46158) Gorneck válasza kavicssli (#46155) üzenetére


Gorneck
titán

Jó estét... :D

Vki tolja itt 22"os TFT-vel? 40k környékén már lehet azért venni normálisat?

Gorneck#1239

(#46159) kavicssli válasza Gorneck (#46158) üzenetére


kavicssli
addikt

Most nézegetem is a moncsikat de csak 24-esben gondolkozok!
Nekem 19-es van!

Normálist nem nagyon kapsz szerintem 40k környékén! :(

A BENQ '22 tft a belépőszint valami 38.400ft-tal! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46160) buherka válasza pohár (#46148) üzenetére


buherka
addikt

Már elolvastam és tetszik ;] ...megyek vásárolni :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46161) Gorneck válasza pohár (#46157) üzenetére


Gorneck
titán

9 éve van jogsim...egy állat vagyok, de ésszel... :D Ilyen hibát nem vétek...akkor inkább nem ülök a kocsiba...

adalbert1: Tanszéken? Már nem is tudom hirtelen melyik részlegre kellett leadni a tervet...meg is van...:
A terv leadása
A tervet személyesen az Információs Központban lehet leadni, vagy postán a GDF Záróvizsga csoport címére (1115 Budapest, Etele út. 68.) kérjük elküldeni.
A tervet az illetékes intézet bírálja el. Tervek elbírálásnak ideje változó, általában 4-8 hét. Az elbírált tervet postán kapja meg a hallgató. Az elutasított tervet átdolgozás után újból be kell adni!
Az elfogadott tervet gondosan őrizze meg, mert azt be kell kötni a kész diplomamunkába!

Gorneck#1239

(#46162) buherka válasza Gorneck (#46154) üzenetére


buherka
addikt

Cső tes...én meg szopok az autó feljárómmal, ma egész nap véstem a betont, mint egy hülye :B

(#46161) Gorneck23 ...akkor egy év, és lejár a jogsid...3 hónappal lejárat előtt add be az újra az igényedet, mert nekem is 2 hónapig geciztek vele :U
Ha jól tudom 9K volt orvosival együtt ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46163) Gorneck válasza kavicssli (#46159) üzenetére


Gorneck
titán

Benq-t néztem Én is...csak ahol a 17esem beszámolnák ott nincs csak Samu, Acer...

Nekem egy TN paneles bőven megteszi...nincsenek nagy igényeim...filmezni, netezni, játszani kell...erre a mostani 17es Acerem is megfelel...és az egy elég alap...

Gorneck#1239

(#46164) pohár válasza Gorneck (#46158) üzenetére


pohár
félisten

50k a Samsung 2233BW, elég zsír kis cucc, Samsung panellal, minőségi darab!! :C
Én is most pont ezen gondolkozok...
Csak szar lesz natív felbontásban játszani vele, ha egy 7600GT hajtja :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46165) adalbert1 válasza kavicssli (#46159) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha cserélném a 20-as Samsungomat, akkor én is csak 24-re cserélném, ill. a Lenovonak van egy 22-ese ami tudja az 1900*1200-at még talán arra... Csak hogy a lenovo indul olyan 85k-tól, egy nem TN-es 24-es meg olyan 130-140-ről...

Gorneck23 : Én általában az ipon oldalát szoktam nézegetni ilyen ügyekben, jól szűrhető az adatbázisuk.

(#46166) Gorneck válasza buherka (#46162) üzenetére


Gorneck
titán

Én már nem... :B

adalbert1: Gépet állítok össze Én is Őket sasolom...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46167) adalbert1 válasza Gorneck (#46161) üzenetére


adalbert1
veterán

Valamelyik tanár magyarázta hogy műszaki részből bizonyos témákat érintve nagyon lassúak... Az meg külön jó hogy gazd infós vagyok, és jelenleg még ötletem sincs hogy infós vagy gazd. dipl. munkát kellene írni...

Hát 22-nél amire odafigyelnék, az az hogy legyen DVI (mondjuk ez szerintem mindenkinek alap, de pár monitorra nem raknak hogy olcsóbb legyen behozni őket az EU-ba), legyen rá pixelhiba gari (LG, Samsung 3 napon belül cserélnek , talán az ED-nál volt a Viewsonicra is pixelhiba gari) + pár tesztet elolvasnék... Habár mivel csak pár panelgyártó van, így olyan nagyon-nagy különbségek szerintem nem lehetnek, de a fene se tudja.

kavics : élőben eddig kétszer játszottam nagyobb téten, NL20k-n, 100-200 vakokkal... Amit az egyik alkalommal nyertem kb. annyi bukta lett a másik alkalom... És ott is volt 1-2 olyan ember, akinek 20k kb. annyi volt mint nekem 2 FT, pénz ellen meg nagyon nehéz játszani...
Azt nem értem, hogy viszont a pár haverom egymás között játszik, játéktudások kb. egyforma, tehát gyakorlatilag egymás között tologatják oda-vissza a pénzt minden hétvégén... Akkor meg minek ekkora tét? Mert jó hogy valamelyikőjük mondjuk nyer egyszer 50k-t egyszer meg 60-at, de következőleg meg bebukik 110-et, ugyan ott van.
Így élőben már szinte csak zárt 5 laposozni szoktunk 4-en, azt is csak a feeling miatt... A legnagyobb az volt, mikor egyik haverom épp zacskóba hányva gusztálta másik kézzel a lapokat annyira kész volt már a sok cigitől + játéktól. :D

[ Szerkesztve ]

(#46168) buherka válasza Gorneck (#46166) üzenetére


buherka
addikt

Én most pont a viakolort rakom a feljáróhoz :D és ezért is véstem, mint a meszes.
Te mit raktál a viakolor alá? Raktál betont? :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46169) Gorneck válasza pohár (#46164) üzenetére


Gorneck
titán

A benq e2200hd-je is aszhem samu belsővel van...[link]

Gorneck#1239

(#46170) pohár válasza Gorneck (#46169) üzenetére


pohár
félisten

De kicsi a panel a full HD-hoz, megerőlteni a szemet, mert minden ikon meg betű kicsi lesz... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46171) kavicssli


kavicssli
addikt

Yeees :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46172) Gorneck válasza buherka (#46168) üzenetére


Gorneck
titán

Ha kicsit feljebb lépsz, akkor láthatod mi van alatta...elvileg két fajta zúzott kő kell ("nagyszemű" és "kisszemű", utóbbi a sima felülethez kell az kerül ugyanis felülre)...bár mostanában vegyes szállítanak ki...nálam a második adag a bejáróhoz ilyenből jött...szétszóród és döngölöd...mivel volt egy kis beton törmelékem így került alá az is...csak nem túl nagy db-ok legyenek.

adalbert1: Én az IBM szervergyártásról írok...irodától egészen az utolsó tesztlépésig...

Gorneck#1239

(#46173) Gorneck válasza pohár (#46170) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nézek HD filmet...ez ennyire nem zavar...az ára elég kedvező...37,5k.

kavicssli: Csini. De ennyi lém sose lesz rá...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46174) pohár válasza Gorneck (#46173) üzenetére


pohár
félisten

Kavics ennyire fullos :D
Hülye kulák :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46175) adalbert1 válasza kavicssli (#46171) üzenetére


adalbert1
veterán

Basszus most nézem az iponban, hogy 63k-ért már lehet 24"-es monitort is kapni... :O
Jó, mondjuk TN paneles, de az az eddigi monitoromnál se zavart... Ha meg belegondolok hogy másfél éve ezt a 20"-as monitort 70k-ért vettem... :( Mindjárt meg is nézem hogy mennyit ér, ha még árulják ezt a típust...
Hát ezek meg vannak hibbanva, vagy tuti beragadt készlet valahol, de a 205BW az iponban 56k... Ki az a hülye aki ennyiért 20-as TN-es monitort vesz manapság? :))

szerk.: Gorneck23 : gondolom az IBM-es téma a melóból jött... Ilyen téren az a baj, hogy ahol majd 5 évet lehúztam nem tudnék érdemleges témát összeütni... Ill. hogy hogyan magyarázzunk el dolgokat a usereknek 15-jére is... Vagy hogyan próbáljunk meg a vezetéstől normális tápot v. rá a pénzt kisírni, és miután megkaptuk a 300-as codegent visszafogni magunkat (főleg hogy volt olyan, hogy azzal hívtak a kolléganőim hogy menjek már be ugyan, mert füstöl a táp!!! :Y )...

[ Szerkesztve ]

(#46176) buherka válasza Gorneck (#46172) üzenetére


buherka
addikt

Nekem rohadt kemény fekete föld volt a feljáró előtt...kizsaluztam a szélét és csináltam neki peremet műkőböl, aztán közepesen finom sódert hozattam és én is megdöngöltem és úgy dobáltam rá a köveket. Eddig jó...a személybejáró előtt már 3 éve így van és no problem.
Remélem itt is jó lesz :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46177) Gorneck válasza buherka (#46176) üzenetére


Gorneck
titán

Én a kerítés alapját lapáttal "ástam" ki... :D Szal facca anyag...3 méter környékén viszont jön az agyag...utána lejjebb haladva 30centi után egy jó 1 méteres sóder réteg... :D

Ez egy régi parasztház amit elkezdtünk apámmal átalakítani...99 óta az enyém és most lesz lassan kész...de kegyetlen sok meló volt úgy megoldani 3 műszakos munkarend mellett, hogy hitelmentes maradjak/maradjunk...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46178) pohár


pohár
félisten

Piros lett a pipacs virága, megnősülök én nem sokááára,
Várjááál kicsikém méééég... :D

Gyere táncolj cigányláááány,
Nekem mindegy úgyis mááár,
Eliszom az utolsó pénzemet,
Nem bánom hogy szerettelek tégedet... :C :C

Party van :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46179) kavicssli


kavicssli
addikt

Most beszélek Dokarral! :DDD :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46180) buherka válasza kavicssli (#46179) üzenetére


buherka
addikt

kérdezz rá a talira, hogy jön e? :C

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46181) Gorneck válasza buherka (#46180) üzenetére


Gorneck
titán

Egomba?

Gorneck#1239

(#46182) kavicssli válasza buherka (#46180) üzenetére


kavicssli
addikt

Azt mondja hogy most totál részeg de így 99%-ra mondja hogy lehet hogy jön! :DDD :C

Közben beszéltem csibével is! Ma Miskolcon vannak promociós körúton a bombával holnap meg 12 órában dolgozni fog! :Y :(
Mostanában rohadt sokat magára vállal! :(

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46183) buherka válasza Gorneck (#46177) üzenetére


buherka
addikt

Lapáttal ásni, az szép baleset...főleg ha kemény a föld :B

Én a bortönben voltam 3 műszakos, hát rohadt szar volt, meg kell hogy mondjam...főleg hogy a hülye zsíványok még szívták mellette a vérem.
De rossz volt 4:30-kor kelni :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46184) Gorneck válasza adalbert1 (#46175) üzenetére


Gorneck
titán

Pontosan...ctrl c + ctrl v és le is adhatnám...rengeteg anyagom van...nem lesz nagy kaland megcsinálni...de az új tételsor kemény...no meg kivárni ezt a buzi elbírálást...

buherka: 3:30kor kelek délelőttösbe... :D 16:00-ra érek haza két átszállással...
Olyan puha a föld nálam... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46185) pohár válasza buherka (#46183) üzenetére


pohár
félisten

Ehehh... :D
Én 8-kor se bírok felkelni hogy bemenjek suliba :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46186) buherka válasza Gorneck (#46181) üzenetére


buherka
addikt

Most nem tudom, hogy Egomba lesz...de nekem ott is jó. Persze Marsu úgyis ott akarja ;]

(#46182) kavicssli ...99% az már jó jel...mondjuk még full részegen is :DDD

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46187) kavicssli válasza buherka (#46186) üzenetére


kavicssli
addikt

ja!nekem meg laza 300km :((( oda-vissza 600km :o :((

Szegény Dokar nagyon bebaszott!Szerintemha holnap egy kis Jagert kinálok neki már attól elokádja magát! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46188) Gorneck válasza buherka (#46186) üzenetére


Gorneck
titán

8 évet húztam ott le...imádom a várost...

Gorneck#1239

(#46189) buherka válasza kavicssli (#46182) üzenetére


buherka
addikt

Jó csaj...kell a Bombának...örülj neki :R

(#46184) Gorneck23...3:30-kor kelni? én már meghaltam volna :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46190) pohár válasza buherka (#46189) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem meg valamit venni akar kavicsnak, vmi jó cuccot, és arra gyűjt!! :K
Szólt hogy hozzak neki a tavalyi téli cuccból amit Zsoltiék vittem :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46191) buherka válasza pohár (#46185) üzenetére


buherka
addikt

te nay linkóci vagy :DDD

(#46187) kavicssli ...szegénykém mindig te szopod a legnagyobbat ezzel az utazással :B :R
De tudod, hogy a Nyugatitól már viszlek kocsival.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46192) kavicssli válasza buherka (#46189) üzenetére


kavicssli
addikt

Imádom ezt a csajt! :B :K Úgy érzem annó jól választottam! :K

pohár bizony kaptam már tőle számítógépes cuccot és tudod milyen jó volt! :B :K

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46193) Gorneck válasza buherka (#46189) üzenetére


Gorneck
titán

4 éve csinálom...remélem már csak egy hónapig...utána váltok a cégen belül és átmegyek az Acer tesztlaborjába...majd ott megpályázom januárban vagy a fizikai vagy a szoftveres teszt rész mérnöki pozícióját...legalábbis előzetes infók szerint, ha beindul a fizikai teszt is, akkor szükség lesz még valakire...

Gorneck#1239

(#46194) pohár


pohár
félisten

Elmebeteg Toshiba :DDD

[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46195) buherka


buherka
addikt

Jagert kinálok neki már attól elokádja magát!

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46196) pohár válasza kavicssli (#46192) üzenetére


pohár
félisten

Jah, mondom rendelt egy adag pyro-t :DDD
Aszontaaa hozzak neki 150k-ért :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46197) buherka válasza Gorneck (#46188) üzenetére


buherka
addikt

Én meg ott lettem országos bajnok...szóval én szeretem a várost :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#46198) Gorneck válasza buherka (#46197) üzenetére


Gorneck
titán

Küzdősport?

Gorneck#1239

(#46199) kavicssli válasza buherka (#46195) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD

Jó fej ez a Dokar srác is! Múltkor jól el dumálam vele! :K

Gorneck23: Bringa ;)

pohár: Persze máááááár! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#46200) Gorneck válasza kavicssli (#46199) üzenetére


Gorneck
titán

Facca... :C

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.