Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) kavicssli


kavicssli
addikt



[link]

[link]

[link]

Nyami Nyami

[link]

[link]

[link]

Hétvégén már mi is ilyen csajok között leszünk :DD Juhéééééééééééééééééé

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37002) adalbert1 válasza buherka (#37000) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem nem lehet rossz kis kütyü, viszont pénzt én se adnék érte...

(#37003) kavicssli


kavicssli
addikt

Na én léptem csicsikálni cső mindenkinek!

jövőhéten tuti lekellene szúrni valami csajt kint németbe! :DDD :C :Y

Ez a vörös hajú macát elkapnám 1 menetre! :K Iszonyat csaaaaj!
Te Buher én alig várom hogy menjünk :D :)) :C Már csak 5 napot kell aludni :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37004) adalbert1 válasza kavicssli (#36997) üzenetére


adalbert1
veterán

Jahh, tényleg nem nézz ki rosszul...
Én legutóbb CM 590-et vettem.
Ami tetszik : normálisan kialakított hely a hddk-nek, semmi csicsa, visszafogott design, elég tágas belülről (mármint kategórián belül nézve).
Ami nem tetszik : több lyuk van rajta a sok venti hely miatt mint az ementálin. A sok ventihely miatt a zaj is több helyen távozik.

szerk.: jók ezek a nénik, csak kár hogy rajtuk van az a csúnya népviselet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37005) buherka válasza kavicssli (#37001) üzenetére


buherka
addikt

Hát igen...vannak ilyen helyes csajok. ;]

albert...főleg ez a videó nagyon LOL:[link]...vesz egy ilyen kütyüt a hülye, amikor az ölembe is vehetné a notit :W
Ez már a hülyeség netovábbja :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37006) kavicssli


kavicssli
addikt

Na tényleg elmentem aludni!
Sziasztok!
Buher pihenj sokat!
Adalbert veled meg az ALL IN legyen :K :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37007) buherka válasza kavicssli (#37003) üzenetére


buherka
addikt

Akkor szép álmokat neked :R

Valami csajokat majd nézünk, hogy mi akad a horogra ;]
Nekem ez tetszik...iszonyat szép szemei vannak :B
Én is alig várom, hogy menjünk...elhiheted :K .
Holnap még nappal itthon leszek, este fogunk kiindulni ;)

Jó pihit :R

(#37004) adalbert1 ...ez adja meg a sava-borsát az Oktober fesztnek, hogy a csajok ilyen kis rojtoskában vannak a csávók meg bőrgatyában. ;]
Amúgy a csajok jól néznek ki benne, főleg amelyiknek nagy a melle :P

(#37006) kavicssli...hehe :D ...nehéz itt hagyni minket :D ...tényleg menjél, mert neked holnap korán kelés :U
Álmodj székeket ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37008) t1


t1
addikt

Léptem aludni!
Jóéjt mindenkinek :R

(#37009) buherka válasza t1 (#37008) üzenetére


buherka
addikt

Szép álmokat neked is :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37010) t1 válasza buherka (#37009) üzenetére


t1
addikt

Egyszer én is kimegyek veled ha szabad:D

(#37011) adalbert1 válasza buherka (#37005) üzenetére


adalbert1
veterán

A barom. :) Az ilyennek egy golyós számológép kellene nem noti meg ez a logitech...

HTPC-hez el tudnám képzelni... Viszont nekem erre meg elég simán egy vezetéknélküli egér, az ágyban fekve max. pause, volume +-,mute, lejátszólistában váltást használom.

szerk.: mondjuk a körítéssel együtt tényleg jó buli lehet az Oktoberfest... Fényképezőt ugye visztek majd?

[ Szerkesztve ]

(#37012) <NewL>


<NewL>
addikt

áá de unatkozok :F
megvették előlem a telefont amit kinéztem:O

There's an app for that

(#37013) Bub0rek válasza buherka (#37009) üzenetére


Bub0rek
tag

Na szia Buher,most érkeztünk haza.Minden rendben,a párom már babrálja a fájlokat.

Köszönünk mindent,ha gondolod feldobhatod a közös képet.Örülök,hogy személyesen is megismerhettelek. :K

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#37014) <NewL> válasza Bub0rek (#37013) üzenetére


<NewL>
addikt

még kép is készült? :)
mini péhátali

There's an app for that

(#37015) Bub0rek válasza <NewL> (#37014) üzenetére


Bub0rek
tag

Szia mindenkinek! Megjött a bakancs,minden rendben,bár szerintem elégé viseltes.Majd holnap tudsz Str8-al beszélni.Ma már tul van fél liter konyakon, két sörön,most issza a harmadik sörét, és már a hubit szürcsöli. :Y A mini PH tali tényleg mini volt, csak 3-an voltunk jelen. :)

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#37016) lakisoft


lakisoft
veterán

Jó éjt srácok! Ma is sokat voltam :D

(#37017) buherka


buherka
addikt

itt vagyok...csak elmentem vill.órát írni, meg zabbantani :B

Mindjárt felrakom a képet :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37018) tomyoy


tomyoy
senior tag

heeello heelllooo már tiszta vagyok:) csak a pizzát sajnálom:) :DDD

nyiknyiknyiknyik

(#37019) Bub0rek válasza buherka (#37017) üzenetére


Bub0rek
tag

Utolagos jó étvágyat kívánunk.Lassan pihened kéne,hosszú lesz az út.Jim üzeni:ha leg közelebb mentek ki szoljatok eröle létszi legalább 1-héttel. :D

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#37020) buherka válasza Bub0rek (#37019) üzenetére


buherka
addikt

ja-ja megvolt...
Amúgy én is örülök, hogy megismertelek. Szeretem tudni, hogy kivel "beszélek" a fórumon ;)

még nem pihizek, majd olyan 3-4 fele begurulok a sarokba...most szerkesztem a képet :U

Ha fogok kimenni a németekhez, azt mindenképp beírom ide, tehát úgy is fogjátok olvasni ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37022) tomyoy válasza buherka (#37021) üzenetére


tomyoy
senior tag

:DD

nah léptem aludni 3 kor kelek:D

nyiknyiknyiknyik

(#37023) buherka válasza tomyoy (#37022) üzenetére


buherka
addikt

Jó pihit :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37024) kavicssli


kavicssli
addikt

Eléggé kihalt a totyik este!

Akkor kezdem jóóó reggelt! :K Már csak 4 napot kell aludni! Úgy néz ki ezt a giga házat fogom megvenni 12.500ft! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37025) buherka


buherka
addikt

Akkor én is...Jó reggelt!

Kavics...én meg aludhatok 4 napig lakókocsiban ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37026) kavicssli válasza buherka (#37025) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia Buher!Mikor gurultál a sarokba? Alég korán fentvagy! :B

Csöcsös német csajokat akarok! :D :C Csak ránézek erre a vörös hajú csajra és áááá! Kúrni akarok! :DDD

Szedjél össze valami német csajt! :DDD :B Jobban telik az idő! Ha nézelődsz majd 1-2 sör "árfolyamot" megjegyezhetnél! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37027) buherka válasza kavicssli (#37026) üzenetére


buherka
addikt

Ilyenkor már nincs szundi, mert jönnek a melósok és rugdossák a kávégépet. :o én meg ugatok velük...alig várom már hogy hazamehessek :U

Látom már te nem is a hullámvasútra vagy ráizgulva :D ...neked már német csöcsök kellenek. A nagy tömegben nem is tudod, hogy majd hova kapkodd a fejed :DD

Amúgy ilyenkor amikor kimegyek semmire sincs időnk, tehát csajozás kilőve sajna.
Rohangálunk városról-városra kempingről-kempingre millió km-t levezetve. Sokszor van olyan is hogy naponta csak egyszer eszünk :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37028) kavicssli válasza buherka (#37027) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor nem szóltam!

Na majd a hullámvasutat meglátjuk! Mondjuk ahogy elnézem a csöcsös csajok képeit egy olyan korsó sörtől szerintem tuti kinyúlnék :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37029) rootkiller válasza kavicssli (#36960) üzenetére


rootkiller
őstag

Megvenni minek? Nekem crackkel is bevált. Más kérdés hogy a notebookom az xp-m eredeti, de az asztaliho sajnos home-ot vett anyám anno, mer ha pro lenne, azt használnám. illetve mégse, mert szar a particionálója eg a lemezkezelője, ami idegesít. :D :W Majd egyszer ha nem suliba járok, és gazdag leszek, akkor veszek. :D

Artengo TR 990 Pro

(#37030) kavicssli


kavicssli
addikt

Sehol semmi infot nem találok a Giga iSolo 220as házikóról! :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37031) t1


t1
addikt

Jó reggelt!

(#37032) Pecc válasza t1 (#37031) üzenetére


Pecc
őstag

Hali!
Régebben is jelezted már, hogy játszol a TDU-val online+az aláírásod-ban is ott a nick.
Sosem láttalak még fent, egyszer összefuthatnánk:)

(#37033) kavicssli


kavicssli
addikt

sziasztok

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37034) t1 válasza Pecc (#37032) üzenetére


t1
addikt

oksa!

Kavics: tudnál nekem 1-2 infót adni pöben, hogyan megy a CoD4 neten...aktuális patch stb :)

(#37035) kavicssli válasza t1 (#37034) üzenetére


kavicssli
addikt

oksa! mindjárt írom!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37036) t1 válasza kavicssli (#37035) üzenetére


t1
addikt

:R

(#37037) *HaYha* válasza buherka (#37021) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Az igen buher máshogy képzeltelek el :D Bub0rek-ot nem is láttam még ebben a topikban tevékenykedni :D

Am üdv all innen infó óráról már megint..

ÉN IS AKAROK MENNI :O:O:O:O:O:O ÁÁÁÁ :'(

[ Szerkesztve ]

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37038) t1 válasza *HaYha* (#37037) üzenetére


t1
addikt

én is :O

(#37039) *HaYha* válasza t1 (#37038) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Mármint te is akarsz jönni? :D Ha fiú vagy akkor nem is kell mondani ez 1értelmű :D Ááá mien deutsche kurvááákkk! Am mi a pálya t1? Még nem is igazán ismerlek :D

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37040) t1 válasza *HaYha* (#37039) üzenetére


t1
addikt

Nem sok, kikéne takarítanom:D meg suliba megyek majd 1 fele faszomba a Pro Street nem akar elindulni :O

(#37041) *HaYha* válasza t1 (#37040) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Te 1 fele jársz suliba? :D Én 1 kor végzek :D De jó buheréknek picsába nekem is kellenek ien csajok! Buher, Kavics! Aki inportál nekem 1 ien csajt odaadom neki a gépem :D

Mit ír a pro street?

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37042) buherka válasza kavicssli (#37028) üzenetére


buherka
addikt

Hehe...nem csak hogy kinyúlnál egy ilyen korsó sörtől, hanem végighugyoznád nekem a visszafelé utat :D
Már most bekészítem az üres NesTea-s flakont, hogy az legyen a katétered hazafelé ;]

(#37029) rootkiller...ment Pü. ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37043) *HaYha* válasza buherka (#37042) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Csá buhert :D megoldható hogy én is menyjek? :D amúgy minek mentek ?:D mind1 elférek akkor tök mind1 minek :D omg tisztára bezsongtam :D 3 perc és kicsöngetnek :D

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37044) buherka válasza *HaYha* (#37037) üzenetére


buherka
addikt

Pedig már egy csomó PH. talis képet linkeltem a totyikba, meg Kavics tesóval is fényképezkedtünk egy párszor...mondjuk lehet akkor még te nem voltál a csapatba.
Azt azért nem mondom, hogy olvass vissza 30.000 hozzászólást :B

(#37043) *HaYha* ...szívesen elvinnélek, de már megvan a létszám :B . 4-en leszünk. Tény, hogy 5-en is elférnek az A6-osban, de a csomagoknak is kell hely. Tehát még így is szűkösen leszünk :U
Ha ne adj isten lesz üresedés, akkor ide beírom.
Ma este kimegyek a németekhez és pénteken jövök haza...aztán ismét megyek vissza hétvégére :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37045) *HaYha* válasza buherka (#37044) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Hát nem kéne :D Én kb 3 hónapja vagyok ennek a csodálatos csapatnak a tagja :D Linkelj egy pár képet, és mesélj hogy minek mentek :D amúgy kajakra nem úgy képzeltelek el mint ahogy kinézel :D Ja meg hogy mehetek veletek ?:D Ja meg kavicsnak üzenem hogy őszi szünetben megyek Debrecenbe a Bázis-ba!

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37046) *HaYha*


*HaYha*
aktív tag

Na mentem! Kicsöngettek csá :D

A gépem végre a saját szobámban :D

(#37047) kavicssli válasza *HaYha* (#37045) üzenetére


kavicssli
addikt

Már fulon van az audi A6 :D ;] hamarabb kellett volan szólni :D Buher én meg 2 csaj jön még velünk :D :)) Várlak a Bázisba!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37048) buherka válasza *HaYha* (#37045) üzenetére


buherka
addikt

na majd keresek neked képeket, csak most fekszem szundikálni, mert este le kell még vezetnem közel 1000km-t :B

(#37047) kavicssli ...hehe...cső bratyó. :R Jól beszélsz :D Remélem jönnek a csajok is. Jót fogunk ökörködni ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#37049) kavicssli válasza buherka (#37048) üzenetére


kavicssli
addikt

Cső tes!

*HaYha* ha elmúltál minimum 22 akkor viszünk! :DDD Tudod a csajok akik jönnek velünk nem "szeretik" a fiatal gyerkőcöket! :DDD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#37050) kavicssli válasza *HaYha* (#37045) üzenetére


kavicssli
addikt

De ha jössz a Bázisba előtte szóljál aztán még összeszedjük a 2 jómadarat Nyúlt meg poharat aztán mehet a buli! ja meg nyúl tesóját nekem! :D ;] :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.