Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) coco2 válasza Zaied (#6449) üzenetére


coco2
őstag

Annyira drága egérben már minden okés, azt nem kell barkácsolni. Barkácsolni nyilván egy hulladék olcsó egeret érdemes, amin sokat lehet javítani. Azok pedig nem a 10k fölötti, hanem bőven az alatti egerek, amikben jellemzően 100 mikronos 1 oldalas gyantás nyákot használnak. Azokat nem égeti szét a páka.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6452) Zaied válasza coco2 (#6451) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Tele van a HA elbarmolt drága egerekkel(amit próbálnak elsunnyogni), mert egy kalap alá veszik az ilyen kijelentések miatt…

[ Szerkesztve ]

(#6453) coco2 válasza Zaied (#6452) üzenetére


coco2
őstag

A "HA" az micsoda :F

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6454) Zaied válasza coco2 (#6453) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Hardver apró

(#6455) coco2 válasza Zaied (#6454) üzenetére


coco2
őstag

Hmm, azért a kijelentésemért kaptam volna az elmarasztalást, hogy a "drága egérben már minden okés"?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6456) Zaied válasza coco2 (#6455) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Közel se szokott minden okés lenni, még 100+ nál se:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6457) coco2 válasza Zaied (#6456) üzenetére


coco2
őstag

És a hardver apróhoz nekem az a közöm van, hogy ... ?

Ugyanis semennyi sincs. Bármilyen állapotok vannak ott, azt az ottani kereskedők és vásárlók együttesen úgy alakították, és az az ő felelősségük. Én egyik oldalon sem vagyok jelen.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6458) Zaied válasza coco2 (#6457) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

De itt a hibás egerek fórumján azt hirdeted bárki nyugodtan próbálja ki, mert pofon egyszerű és elrontani se lehet…

De igazából lényegtelen, ha nem érted a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#6459) FireKeeper válasza Zaied (#6458) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én is csatlakozom hogy az ilyen gagyi szar pákákkal nem szabad nekiállni. nagyon könnyű szétégetni, ha nincs hőmérséklet szabályzás. nyilván nem azt mondom hogy százezres weller állomás kell hozzá (bár nekem az van, slight flex :DDD ), de nem is az ilyen közvetlen falba dugós szarok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6460) Zaied válasza FireKeeper (#6459) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Hőmérséklet szabályzás a minimum ehhez a művelethez, amit lehet hobbi kategóriába is kapni természetesen.
Hakko FX-951 flex :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6461) FireKeeper válasza Zaied (#6460) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

A tekerős potis Fahrenheit vagy Parkside is már jobb mint a semmi.

én Weller WSD 81 + WSP 80 gang :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6462) Zaied válasza FireKeeper (#6461) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Hű de szép :DD

(#6463) FireKeeper válasza Zaied (#6462) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ráadásul ingyé' volt :K fater munkahelyén leselejteztek egy csomó hibás állomást, de mindenféle vizsgálat nélkül kidobálták őket, nem nézték melyiknek mi baja. fater kikukázta, volt aminél a trafó volt halott, volt ahol a páka, és a végén kijött két komplett állomás, meg egy tartalék páka is.

a Hakko is szép :) mielőtt ez a weller meglett, sokáig 888D-t akartam venni.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6464) Zaied válasza FireKeeper (#6463) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Az úgy meg aztán pláne jó :)

Eleshop-on volt egy akció még a covid előtt, WE1010 árába volt akcióba, fizettem érte valami 50-60 ezer plusz postát, szóval nem volt annyira vészes. Tök jó meg minden, de rendesen megfizetem az árát annak, hogy a hegybe van a fűtőbetét ~10ezer/hegy.

(#6465) coco2 válasza Zaied (#6458) üzenetére


coco2
őstag

1..3k huf-os egerekre írtam, de legfelső korlátként "bőven 10k huf alatti"-ra. És azok nem 4 réteges 17 mikronos nyákra készült mikroszámítógépek. A 80k huf-os egerek forrasztgatását nem én hoztam fel, hanem te. Troll egy dolog tőled az én nyakamba sózni a saját inkorrekt véleményedet.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6466) Zaied válasza coco2 (#6465) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ráírtál egy olyanra aki egy G604-et javíttatni szeretne, hogy ezt egyedül is meg lehet otthon kis pénzből oldani, ráadásul nem belevaló kapcsolót ajánlottál…

[ Szerkesztve ]

(#6467) coco2 válasza Zaied (#6466) üzenetére


coco2
őstag

Oké, az egy 40k huf-os egér. Azt benéztem :D

Sebaj. Ráfogom arra, hogy a kivétel a szabályt erősíteni van :DDD

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6468) Zaied válasza coco2 (#6467) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

:))

(#6469) xPraetoriaNx válasza coco2 (#6467) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Szent sz*r, végére 40k lett?! Én még "csak" 24k-ért vettem...

There is no war. Only the harvest.

(#6470) coco2 válasza xPraetoriaNx (#6469) üzenetére


coco2
őstag

Árukereső utoljára 40k-ért látta, de már nem forgalmazzák sehol.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6471) Zaied válasza coco2 (#6470) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

[link] van az még többért is az új szenzorral…

[ Szerkesztve ]

(#6472) coco2


coco2
őstag

Egerek alján azt a műanyag izét mivel lehet kíméletesen ragasztani vissza, hogy később egyszerű legyen leszedni a csavart kitekerni, de közben azért tapadni tudjon a helyére a műanyag fólia?

Gondolkodom ilyesmin, mint papír ragasztó (az a műanyagot talán nem tudja erősen megfogni), vagy olyasmint mint sziloplast? Kísérletezett már valaki azt ragasztani?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6473) Zaied válasza coco2 (#6472) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Egértalp/ glide/ skates amiről szó van gondolom.
Alap esetben 3M-es kétoldalú, vékony, ragasztóval vannak fölrakva, azt melegítéssel sérülés nélkül le lehet szedni legtöbb esetben.
Más rögzítő anyagot TILOS használni!
Ha megtör a talp a csere javasolt (karcol, jobban tapad, mint kellene), ilyenkor egy tömör PTFE talpat szoktunk javasolni Corepad, Esport Tiger (itthon is beszerezhetőek).

(#6474) FireKeeper válasza Zaied (#6473) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve én még hozzátenném a kerek talpakat is (dot skates),mint opció, amiket általában el lehet helyezni úgy, hogy a csavarhelyek hozzáférhetőek legyenek talp leszedés nélkül. árban is kompetitívek, és univerzálisak, szinte bármilyen egéren használhatók.
(kép illusztráció, nem saját)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6475) Zaied válasza FireKeeper (#6474) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ilyeneket linkeltem én is, csak azt nem írtam le hogy miért :DDD , azt még hozzátenném, van mikor jobb ezzel a formával, mint az eredetivel.

(#6476) RAMy válasza Zaied (#6473) üzenetére


RAMy
tag

1400 Ft-os egerhez kisse overkill a Corepad es a Tiger... :))

[ Szerkesztve ]

(#6477) FireKeeper válasza RAMy (#6476) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor ott az 1mm-es teflon lap, 3M kétoldalas ragasztó és lyukasztó kombója :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6478) Synthwave válasza coco2 (#6448) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Azt adom neked, hogy tényleg olyan egér a jobb, aminek legalább van szoftvere."

A legjobbak meg azok, amiken mindent is PnP lehet állítani. Pl. Zowie, Vaxee, Xtrfy, Zaunkoenig.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6479) Zaied válasza RAMy (#6476) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Megduplázná az értékét :)

(#6480) coco2 válasza Zaied (#6479) üzenetére


coco2
őstag

A 2 oldalas ragasztó tippet köszönöm. Maradt régről festésből gurigán 2 oldalas szikszalag. Vágok belőle egy olyan darabot, és alá ragasztom :DDD

@Synthwave

Bizonyos szempontból jobbak azok, de legjobbnak nem mondanám őket abból a szempontból, hogy nem lehet őket egy 4500 huf-os pisztoly pákával csendes mikrokapcsolózni. Ami egerek annyira drágák, azokban szinte minden alkatrész egyedi. A 7-800 huf-os egerekben 3 mikrokapcsoló - és tuti mind3 egyforma. Egy 1.4khuf-os egérben már látni olyat, hogy 5 kapcsolóból 4 egyforma, de például a görgő alatt az egyik magasított. Egy 3k huf-os 8 gombos egérben már extra szerelési nyákon összesen vagy 5 féle kapcsoló előkerülhet. Lehet mind az 5-nek külön kell utánajárni. És úgy tovább. Mire meg minden kapcsoló gyárilag nagy teherbírású csendes klikk, addigra az ára horribilis.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6481) Synthwave válasza coco2 (#6480) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, én még az új normális mikrokapcsolók árát (500-1800 forint/pár) is sajnálnám olyan ipar szemetek javítására költeni, amiknél egy szett PTFE tappancs többet ér vagy az említett switch konkrétan megduplázza az értékét, nemhogy az időt. Plusz az sem biztos egyáltalán, hogy ugyanazokat a kapcsolókat akarja az ember a főklikkek alá, mint amik az esetleges pluszgombok vagy a görgő alá kerülnének.

Mármint nem hinném, hogy a gagyi szerszámmal való javíthatóság színvonalának lényegi kérdésnek kellene lennie egy egér kiválasztásakor. Mondjuk az előző bekezdés folyományaként az ilyen 1-2000 forintos vackoknál szerintem még annyira sem számít, mint egy értelmes eszköznél, de ki mire gerjed.

Kapcsolót cserélni amúgy mindenben filléres tétel. A nettó 1790 forintos, random lélekpusztítóban, aminek a használatáért busás veszélyességi pótlékot számolnék fel a munkáltatónál (nincs jó hatással az idegrendszerre) és egy 300 eurós, fokozni nem nagyon hová Zaunkoenigben is, csak az utóbbiban nem akarsz, de nem is kell egy jó ideig.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6482) coco2 válasza Synthwave (#6481) üzenetére


coco2
őstag

Hát ugye ki ahogy számolja. Mibe kerül egy 5-6 gombos makrós egér gyárilag long life csendes kapcsolókkal? Nem vagyok otthon bennük, de tuti nem 2 fillér. És ha lehet végeredményben ahhoz közelit gyártani filléres egérből meg az ali-ból berendelt kapcsolókkal, és mindazt passzió gyanánt, én ugyan semmi kivetnivalót nem látok benne.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6483) Synthwave válasza coco2 (#6482) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Mibe kerül egy 5-6 gombos makrós egér gyárilag long life csendes kapcsolókkal?"

Ilyen nincs. 5-6 gombos, normális egér van egy raklapnyi, új, hazai bolti árat tekintve a ~10 000 a legeslegalja, és itt is csak egy-két vezetékes opció van, amire érdemes is pénzt költeni.

A korrekt madzagos cuccok jellemzően 15-25 000 közé ékelődnek be, az ajánlott wirelessnek 15-17 000 a legalja, de itt megint csak egy-két modellről beszélünk. A vezetékmentes halmazban egy-egy kivételtől eltekintve inkább javarészt 25-től fölfele érdemes nézelődni, de nyilván ott is tudni kell, hogy mit vesz az ember. Az aktuális wireless high-end túlnyomó része kb. 30-50 000 között van, de akad néhány a 60-70 000 közti szegmensben is. A vezetékes nonplusz ultra meg ~110 Mátyás, de az több szempontból is különleges történet.

Az egér nem egy értéktartó hardver, viszont annál fontosabb eszköz, mert az egyik olyan dolog, amin keresztül megvalósul az ember-gép kapcsolat, és alapjaiban határozza meg a felhasználói élményt, komfortot. Pontosan emiatt nem tartom jó ötletnek az ezen történő spórolást, különösképp, ha az adott gép előtt rendeszeresen órákat töltök. Egyébként brutálisan jó ajánlatokat ki lehet fogni hardveraprón, akár fél-, meg harmadárakon. De olyan is volt, hogy még ennél is kevesebbért.

A minőségi kapcsolók (pl. Huano Black Shell Pink Dot, Huano Blue Shell Pink Dot, Omron D2F-01F, TTC Gold Dustproofok/TTC Pink, Kailh GM 2.0/GM 4.0/GM 8.0 stb.) szotyiért mennek, de ha magad csinálod, akkor kell hozzá egy valamire való forrasztó készlet, ha nem ergyát akarsz mókolni.

Egy jó egér alá amúgy egy jó pad is illő. :))

"És ha lehet végeredményben ahhoz közelit gyártani filléres egérből meg az ali-ból berendelt kapcsolókkal,"

Nem, még csak közelítőleg sem lehet. A klikkelési hangot és érzetet nem csak a kapcsoló határozza meg, de ha ezek véletlen valahogy elég hasonlók is lesznek, attól még gyakorlatilag minden más elem/komponens kategóriahatványokkal trágyább marad a filléres egérben. Szenzor, kábel, wireless, ha van, talpak, műanyagok (és itt még nem volt szó az olyan alternatív anyagokról, mint a magnézium vagy a kovácsolt szénszálas kompozit), jó eséllyel tömeg. Ezért filléres. Arról nem beszélve, hogy még az sem biztos, hogy formailag találsz valami hasonlót.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6484) coco2 válasza Synthwave (#6483) üzenetére


coco2
őstag

Menet közben teszteltem egy olcsó makrós egeret (AOC GM500), és azt vettem észre, hogy control panel / power management-nél hiába kapcsolom ki, hogy az egéresemények felébreszthetik a számítógépet, egy middle klikk, és a laptop felébred sleep üzemmódból.

A plug&play szoftveresek lehet jobbak ebben a tekintetben, de azért egy tesztet had kérjek, ha éppen kéznél van high-end egér a saját szoftverével, hogy az mit művel.

Teszt lépések:

1. Egér szoftvert beállítani görgő klikk normál értékre (mouse click 3), ha esetleg elállítva lenne.

2. Kikapcsolni felébresztési eseményt. Win10 alatt kicsit el van dugva. Start button / "Settings" / "Devices" / bal oldalon "Mouse" klikk. Új form jobb oldalán "Additional mouse options" klikk. "Mouse properties" form felső tabon "Hardware" klikk. Azon a form lapon alul "Properties" gomb klikk. Új form "HID-compliant mouse Properties"-es a "General" lapon alul gomb "Change settings" klikk. Lecserélt "HID-compliant mouse Properties" lapon (dilis Win10..) már lesz "Power Management" tab, arra klikk. És ott van "Allow this device to wake the computer" checkbox kiüríteni. "OK" gombokat nyomni, lapokat lezárni.

3. gépet sleep üzembe rakni.

4. Egéren middle-klikk.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6485) Synthwave válasza coco2 (#6484) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6486) Zaied válasza coco2 (#6484) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Nálam se a PnP se a szoftveres nem kelti föl a gépet, se kábelen se wireless-en ha ki van kapcsolva a felébresztés, win 11-en.

[ Szerkesztve ]

(#6487) coco2 válasza Zaied (#6486) üzenetére


coco2
őstag

Hmm, vajon van még win 10 a közeledben azon is ellenőrizni? És örülnék egértípusoknak, mivel tesztelted?

Win 11-re én még nem tértem át. Annyi rosszat hallani róla, hogy még a hideg futkos tőle a hátamon.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#6488) Zaied válasza coco2 (#6487) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

OSX van a közelembe a Win 11-et kivéve.

Ezek voltak gépközelbe, minddel megnéztem:
Endgame gear XM1r
G-Wolves HT-M classic
Lamzu Atlantis v1
Logitech G Pro Wireless
Pulsar Xlite (kábeles)
Vaxee XE
Vancer Gretxa
Xtrfy M8

[ Szerkesztve ]

(#6489) Zaied válasza coco2 (#6487) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Szerintem amúgy nem az egér lényeg, valami a rendszerednél nem jó és nem az a baj hogy win 10 vagy 11...

(#6490) Synthwave válasza Zaied (#6489) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennyi szabadidővel ne vonjunk le ilyen gyorsan messzemenő következtetéseket!

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6491) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet 2 egeret használni 1 gépen? Felváltva persze átmenetileg, de be lenne dugva mind a kettő.
Nem próbáltam még, féltem, hogy rendszerösszeomlás lesz belőle. :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6492) Zaied válasza makoss (#6491) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Bedugod és kész igazából, nálam van mikor 4-5-6 van bedugva egyszerre.

(#6493) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv, ha össze szeretném hasonlítani két egér késleltetését arra van valami házi, barkács módszer? Kezemben érzem a késleltetés meglétét, de egy harmadik fél számára akarom bizonyítani. Két egyforma egér másként reagál.

(#6494) Zaied válasza hibavissza (#6493) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Igazából csak bárkacs módszer van, olcsó összehasonlító mérés [link]
Drága NVDIA LDAT

(#6495) makoss válasza Zaied (#6492) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R
Lényegében azért kérdeztem mert vennem kellett egy új egeret mert az előző egér bal egér gombja duplán kattolt, az újjat meg úgy próbálnám kímélni, hogy a régit beállítanám másik gombra mert programozható Roccat kova 2016, az új meg ugyanaz csak AIMO.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6496) FireKeeper válasza makoss (#6495) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szóval bal klikkelni az egyik egérrel fogsz, jobb klikkelni meg a másikkal? :D

kérlek mondd hogy csak viccelsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6497) Zaied válasza makoss (#6495) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ő foglalkozik javítással: [link]

(#6498) hibavissza válasza Zaied (#6494) üzenetére


hibavissza
veterán

Macre kéne :B

(#6499) makoss válasza FireKeeper (#6496) üzenetére


makoss
addikt

Á😸
Elég sűrűn használom a Windows kisegítő billentyűzetét (vagy minek hívják melóban vagyok) fórumokon ha sokat kell írni, úgy használnám...

#6497 Zaied: Köszi, van ismerősnek szerviz haverja de még lusta voltam inézni :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6500) Zaied válasza hibavissza (#6498) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

XD akkor passz, nem próbálkoztam még ilyennel mac-en.
Különben nem lehet, hogy az egér gyorsítás eltérően van beállítva?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.