Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) RAMy válasza tylerddd (#6650) üzenetére


RAMy
tag

Akkor lehet félreértettem. Mindegy, szedd ki a nyákkal együtt az egészet és nézd meg, nem szorult-e bele valahova még kosz, aztán tedd vissza.

(#6652) FireKeeper válasza tylerddd (#6650) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt a rugót amúgy pont nagyon könnyű rosszul visszatenni, szóval érdemes tekergetni a görgőt hogy lásd jó-e, mielőtt még visszarakod a tetejét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6653) tylerddd


tylerddd
veterán

Szétszedtem, most kivettem a teljes belsejét, nem volt alatta semmi kosz. Az a rugó jól áll, igaz kicsit lötyög, de kapaszkodik a két kis "karom". Most elfogadható, de nem 100%-ig komfortos használni a görgőt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6654) Katdani


Katdani
újonc

Sziasztok!

Vásároltam egy egeret (Razer Deathadder V2) amelynek a jobb egérgombja nem működik, szétszedést követően láttam hogy a swich szét van törve azt kicseréltem, viszont az oldalsó gombok és a dpi állító résznek a csatlakozója teljesen leszakadt, és vissza forrasztottam legkábellel. Jelen esetben az oldalsó gombok illetve a görgő jobb és bal egérgomb működik, kivéve a DPI állító gombok. Jelen esetben ha az ellülső gombot nyomom meg, akkor nem történik semmi, ha a hátsót, akkor viszont lecsatlakoztatja az egeret majd vissza a windows. Ezt mi okozhatja?
(Nincsen kontakt hiba és rövid zár sem)

Illetve gepbe bedugva a Razer Synaps nem látja, de a többi razer terméket igen (2 naga trinity vel illetve egy Blackwidow X Chromával próbáltam) régebbi szoftvert kellene megpróbálnom?

Köszönöm a választ! Üdv: Katdani :D

(#6655) Zaied válasza Katdani (#6654) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Optikai kapcsolót raktál a főgomb helyére?

(#6656) Katdani válasza Zaied (#6655) üzenetére


Katdani
újonc

Igazából a keszülék ház törött csak el, azt lecseréltem egy másikra (mivel a házak kompatibilisek egymással) így ugyan az maradt.

Köszönöm a választ! Üdv: Katdani :D

(#6657) Synthwave válasza Katdani (#6654) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább egy új egeret. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6658) FireKeeper válasza Katdani (#6654) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudsz pár fotót lőni a belsejéről?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6659) Katdani válasza FireKeeper (#6658) üzenetére


Katdani
újonc

Köszönöm a választ! Üdv: Katdani :D

(#6660) FireKeeper válasza Katdani (#6659) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát én átnézném még egyszer tuti nincs-e semmi rövidzár, mert a hibaleírás alapján az lesz, és azért egy ilyen hekkben bőven benne van az ilyen hiba lehetősége.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6661) Zaied válasza FireKeeper (#6660) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Lehet csak összeszerelés után jelentkezik, pont úgy nyomja a kábeleket.

(#6662) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Van egy Corsair M65 egerem, már 2x cseréltem benne mikrokapcsolót, az itteni hardveraprósra, de nálam ezek is max 1-1.5 évig bírják, ráadásul már nem is kapni.

Tudnátok ajánlani valami alternatívát helyette, nem baj ha esetleg tartósabb :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6663) FireKeeper válasza Czimby (#6662) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Omron D2F-01F
Huano blue shell pink dot / black shell pink dot
Kailh GM 8.0
TTC dustproof gold
Kailh white

ezek a legnépszerűbbek manapság.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6664) Czimby válasza FireKeeper (#6663) üzenetére


Czimby
addikt

Nincs mostanában valami bevállt beszerzési forrás?
Ajánlott eBay , Ali eladó vagy hasonló?
Te melyiket ajánlanád ezek közül?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6665) FireKeeper válasza Czimby (#6664) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha sürgős írj RAMy-nak hardveraprón. ha magad akarod rendelni, itt van 4 darab 1500 ft free shippinggel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6666) Synthwave válasza FireKeeper (#6663) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a Kailh GM 4.0 és a Huano Transparent Blue Shell Pink Dot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6667) Czimby


Czimby
addikt

Köszi mindkettőtöknek! :R
Kipróbáloam a Huano-t

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6668) Synthwave válasza Czimby (#6667) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha szereted a könnyed, viszonylag halk és közepesen taktilis kapcsolókat, ajánlom figyelmedbe a Black Shell Pink Dotot. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6669) RAMy válasza FireKeeper (#6663) üzenetére


RAMy
tag

Nekem a Huano White Transparent Shell White Dot jon be most nagyon, Redditen is dicserik. 80m-re van hazudva ez is. Fekete Kailh GM 8.0 utan megvaltas, kevesbe csattogos, kellemesebb a hangja, viszont pont megfeleloen taktilis.

(#6670) RAMy válasza RAMy (#6669) üzenetére


RAMy
tag

Szoval Redditen valaki ezt irta rola, sajnos meg nem ebredtem fel a forditashoz:
I would define their click feeling as 70% Huano Trasparent Blue Shell Pink Dot with 30% Japanses Omron. Meaning they are lighter and slightly faster then the Huano TBSPD. Click sound is low-medium with a bit a hollow sound.

@#6668
Erre mar nagyon kivancsi vagyok, rendeltem belole parat, mert latom, hogy mindenhol csak dicsered.

[ Szerkesztve ]

(#6671) Katdani válasza Zaied (#6661) üzenetére


Katdani
újonc

Az is előfordulhat, délután még ránékez még egyszer mi okozhatja a problémát, de minden esetre szoftverbe állítható a dpi

Köszönöm a választ! Üdv: Katdani :D

(#6672) Synthwave válasza RAMy (#6670) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem a kedvencem, a japán Omronnal együtt.
Az egyik non-plusz ultra klikk feel (mert ugye maga az egér is sokat beleszámít) itt egyébként a Cooler Master MM710 D2F-01F-fel. Na, ezt sztenderdesíteném.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6673) Czimby válasza Synthwave (#6672) üzenetére


Czimby
addikt

Japán Omron-ra tudsz linket adni esetleg?
Innen néztem ráadásul van az eladónál fekete Huano is, csak nem tudom mennyire "eredeti"

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6674) Synthwave válasza Czimby (#6673) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tőle kérdezd, hátha.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6675) Picco


Picco
addikt

udv egereszek

tesom nagyon csipi a g602-es egeret, nem hajlando megvalni tole, viszont haldoklik a ket pici gomb a bal egergomb mellett.
talaltam egy teardown videot es az lenne a kerdes hogy ezeket honnan lehetne beszerezni illetve milyen nevre hallgatnak(hogy ra tudjak keresni)?

udv: Picco :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6676) FireKeeper válasza Czimby (#6673) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az omron kérdéses, bár sztem 99% hogy eredeti, a huano meg 100%

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6677) FireKeeper válasza Picco (#6675) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

"kockapana", pl innen

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6678) Synthwave válasza FireKeeper (#6677) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A jó öreg. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6679) FireKeeper válasza Synthwave (#6678) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah utálom ezt a switchet. főleg az az idegesítő amikor beférne a helyére egy normális kapcsoló de pont úgy van forgatva a footprintje a PCB-n hogy ne tudd berakni, lásd logitech. szerencsére a kínai egerekben alapból 3 pines kapcsolóknak hagynak helyet vagy alapból olyan van bennük.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6680) Picco válasza FireKeeper (#6677) üzenetére


Picco
addikt

hala es koszonet :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6681) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Logitech G305-nél hogyan tudnék a programozható gombokra egy konkrét programot rátenni? Az eredetileg dpi-váltóra most a Windows beépített képernyőkép készítője van, de annak van billentyű shortcutja. Azt be tudom lőni. De van egy jobb külsős alkalmazásom erre, ezt akarnám beállítani oda. Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6682) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Esetleg, ha járna erre valaki, aki profi az ilyen alkatrész dolgokban, lenne kérdésem, és előre is köszönöm a választ.
Szóval, van egy kb. 4 éves, Logitech MX 518 Legendary (azaz az újabb változat) egerem. Az utóbbi időben, a görgetéssel vannak problémáim, jellemzően akkor, amikor felfelé görgetek, kimaradások jelentkeznek, nem folyamatos.
Az összefoglalóban olvastam, hogy ilyen hibák esetén, az encodert ette meg a fene, amit cserélni kellene. Javasolt, az a bizonyos Alps Encoder, ehhez kapcsolódna a kérdésem.
Először is, hogy milyen típusú, méretű( 9, vagy 11 mm-es) encoder kellene ehhez az egérhez, és hol lehetne ilyet beszerezni, akár itthoni forrásból? Ha estleg még linket is kapnék ehhez, azt külön megköszönném.
A cseréhez, meg majd keresnék egy hozzáértőt, de előbb legyen meg a hozzávaló.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6683) RAMy válasza pendre54 (#6682) üzenetére


RAMy
tag

Ez az eger nem encoderes!!!
Optikai gorgos, valoszinuleg belekoltoztek a porcicak...

(#6684) pendre54 válasza RAMy (#6683) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, ezt nem tudtam, meg nem is értek ilyen szinten hozzá. Szétszedni se szedtem még szét, mennyire macerás, van olyan benne, hogy pl. a felső rész leemelésekor valamilyen rúgó kiugorhat, amit azután az életben nem találok meg. :D A takarítás az pl. mehet ilyen gyógyszertári tiszta alkohollal, vagy valami más anyag kell oda?

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6685) RAMy válasza pendre54 (#6684) üzenetére


RAMy
tag

A gyogyszertari ~70%-os alkoholt felejtsd el. Izopropil, 90% feletti tisztasaguval szabad csak hozzakezdeni.
Nem feltetlen kell egybol szetszedned, suritett levegot probalj meg elso korben befujni kivulrol a ket oldalanal, hatha csak minimalis kosz van rajta.
Ha nem lesz jo tole, akkor a szetszedeshez csere talpakat szerezz be, 4 eves gyari fos talpak miatt felesleges melegitgetni a muanyag burkolatot.

[ Szerkesztve ]

(#6686) pendre54 válasza RAMy (#6685) üzenetére


pendre54
addikt

Ez jó lehet erre a célra? [link] Vagy esetleg inkább ez? [link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6687) RAMy válasza pendre54 (#6686) üzenetére


RAMy
tag

Inkabb az elso, en ebbol evek ota az 1L-es muanyag flakonosat veszem, eddig bevalt.

(#6688) weiss válasza kissdani (#6361) üzenetére


weiss
addikt

Napi necro: nekem is csinálja, ki-bekapcsolásra meg szokott javulna, de rohadt idegesítő.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6689) weiss


weiss
addikt

Logi MX Master 3s-en sikerült már valakinek FW-t frissíteni?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6690) ACE-


ACE-
addikt

Razer DeathAdder V2 egerem görgője elkezdett nyikorogni, ezzel mit lehet kezdeni? Még garis, erre vissza lehet küldeni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6691) Tequila86


Tequila86
tag

Sziasztok!

Új egeret vásároltam és a szövetkábel elég merev. Ez minden új egérnél problémám, egy idő után jobb lesz, de nincs erre valami praktika, hogyan tudnám már most komfortosabbá tenni? Köszi előre is. :R

i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

(#6692) teptep


teptep
tag

Szervusztok!

Egy hónapos Genius NX-7005 a vásárlás óta bizonytalanul érzékeli a bal gomb felengedését. Van amikor 10-20 klikkelésből egyszer ragad be, van amikor meg 10-20 percig rendben működik. Azokkal a klikkelésekkel van baj, amikor a gomb lenyomásakor csak kiválasztódik (elszíneződik) a felület, és a gomb felengedésekor hajtódik végre a kért művelet. Érzésem szerint a gomb elengedésekor a mikrokapcsoló visszaáll, csak ez egér nem küldi el az információt. Ilyenkor picit mozdítok az egéren, és az egérkurzor pozíció jelentéssel együtt elmegy bal gombos információ is.

Konkrétan ebben a videóban. A feladatkezelős video 13. másodpercében a memóriára klikkelek, de csak akkor vált át, amikor mozdítok az egéren. A test video a beragadt állapottal indul, és mozdításkor érzékeli a felület a gomb felengedését.

Próbáltam 2 db laptopon, frissen telepített Win10, Win11, Hiren's Live10PE és Live Linux oprendszerekkel is. A Win a saját driverét használja (2006.06.21, 10.0.19041.1, mouclass.sys, mouhid.sys). Hardver ID alapján rákeresve más működő drivert nem találtam. A Genius lapról letölthető alkalmazások nem segítenek. A kontakt spray sem. Wifi csatorna váltás sem. Másik USB aljzat használata sem. Elég sok vásárlói visszajelzés lelhető fel, de az általam leírtakhoz hasonlót nem talál a google sem magyar sem angol nyelven. Garanciában visszaküldhető, de a csomag oda-vissza küldése többe kerül mint az új egér ára. Kezdem elengedni...

(#6693) FireKeeper válasza Tequila86 (#6691) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem hiszem hogy nagyon be fog puhulni, a gyári szövet, nem paracord kábelek nagyon merevek. paracordos kábelt lehet hozzá csinálni/csináltatni, vagy elengedni a vezetékest és venni egy wireless-t.

#6692 ez egy filléres egér, ilyenek sajna benne vannak. próbáld gariba visszaküldeni és csere helyett visszakérni az árát, aztán venni egy normálisabbat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6694) Tequila86 válasza FireKeeper (#6693) üzenetére


Tequila86
tag

:((

i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

(#6695) FireKeeper válasza Tequila86 (#6694) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt nem fikázásnak vagy beszólásnak szántam, de ahogy az angol mondja "it is what it is". ha merev a gyári kábel, az nem fog "bekopni"

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6696) Tequila86 válasza FireKeeper (#6695) üzenetére


Tequila86
tag

Nem is vettem annak, sőt örültem, hogy kaptam választ. :) Ezt most még megszokom, majd a következőnek kipróbálok egy wireless egeret.

i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

(#6697) Viktor77 válasza Tequila86 (#6696) üzenetére


Viktor77
titán

Egy ideje már nem kell félni tőlük, a komolyabb cégek megoldásai gyakorlatilag egyenértékűek egy vezetékes egér reszponzívitásával.
Én már nem mennék vissza vezetékesre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6698) Jorus


Jorus
nagyúr

Sziasztok, asszonynak van egy Sharkoon Skiller SGM3 egere.

A saját dongleval volt használva, USB kábellel töltve, Win 10 PC-n. Egyik napról a másikra megszűnt a vezetéknélküli működés, csak kábellel hajlandó működni. Az akksi nincs lemerülve elvileg (nem jelzi, hogy le lenne merülve), próbáltuk másik USB portra tenni a donglet, illetve próbáltuk másik gépbe dugva is. Mindkét esetben felismeri, megjelenik az eszközök között, Eszközkezelőben is, de nem működik vezeték nélkül, a saját gyári szoftvere nem látja.

Mi lehet a probléma? Olyan van, hogy a dongle elromlik egyik napról a másikra? Esetleg az egérben ment tönkre ugyanez a funkció?

Szerk.: még annyi, hogy az egér garis, szóval, ha nem vmi beállítási probléma okozza a dolgot, akkor természetesen beviszem majd az üzletbe.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6699) RAMy válasza Jorus (#6698) üzenetére


RAMy
tag

Nezd meg, hogy vilagit-e az aljan a szenzor, ha bekapcsolod az egeret. Ha nem, akkor egyertelmuen akksi. De a dongle is neha tonkre tud menni, viszont ehhez a noname markahoz szerintem nem tudsz csak ugy vevoegyseget venni, mint pl. Logitech-hez, ahol van parosito szoftver is.
Legegyszerubb, ha gariban kicserelteted...

[ Szerkesztve ]

(#6700) Jorus válasza RAMy (#6699) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elöl-hátul világit bekapcsolásra (tetején is van ilyen világítós ornamentum, ami kéken világít), szóval akkor nem akksi gond. Köszi szépen a választ, akkor jövő héten visszaviszem az üzletbe, szerencsére még pár hónap vissza van a 2 év gariból.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.