Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#693) Cambi válasza Zoolee1976 (#692) üzenetére


Cambi
tag

Élőben streamel minden nap állítólag Twitchen, szóval lehet látni, hogy nem csaló. PS4-en vannak többen 2-3 ezer ponttal, nyernek egymás után 50 meccseket. Ők valahogy képesek erre.

De ez a BOT gyerek is naponta 6-8 órákat játszik. :D Sok élete lehet. A Top játékosok amúgy ezt a taktikát játsszák kivétel nélkül, hogy középpályán egymás hegyén-hátán középpen vannak a playerek, és középpen kiugratás, egyérintő, kényszerítő, és még inkább kiugratás.

Szélsőkkel senki nem játszik. Beadások, mint olyan náluk nem létezik, tudják hogy az lutri. Az a biztos, ha középpen beviszik a kapu elé közvetlenül a labdákat, vagy ott ugratják ki a csatárokat. Vagy csak passz, és befordulnak. Tudnak ezek mindent a játékról.

Peshungaryn anno te fenn voltál vagy mi? Ott játszottuk az első ligáinkat a Pesklub előtt, oda csatlakozott anno Karesz is. Peshungaryn még én "számítottam" a legjobb pc-s játékosnak,hogy egy kicsit menőzzek. :)) Legalábbis egy ideig mondjuk. Azóta az oldal is bedöglött, és én is. :)

Jah, és ez a BOT álllítólag pass support 1-gyel játszik, szerintem itt kezdődik a hazugság, Bazz ahogy írtad is, mértani pontosággal nyílegyenesen erősen odamennek a kiugratások ahova tökéletesen kéne mennie. Hagyjuk már ezt, legalább ne nézze hülyének az embereket. Kétlem, hogy van oylan TOP 100-as játékos, aki mondjuk level1-en nyomja.

Legalábbis én amikor próbálgattam őket, érezhetően több volt a lószar passz, mert sokkal több volt a hibalehetőség, igaz szabadságban sokkal többet nyújt, mint a support 3-as, ahol sokszor kb. az AI felülírja a passzokat, mert hogy ő úgy pontosabbnak érzi és tök máshova adja, mint ahová szánná az ember.

Azért láttam olyan hozzászólásokat, hogy ez a BOT gyerek se EU-ból játszik, és hogy minden ellenfele szinte lagol ellene. :D Na, ezt akár simán el tudom képzelni megmondom őszíntén, kis túlzással persze. Biztos, hogy engem porig alázna egy félidő alatt. Sajnos mivel ez is csak egy játék, ki lehet ismerni annyira, hogy nekünk esélyünk ne legyen ezek ellen. Hiába tudunk többet a labdarúgásról mondjuk, formáciokról, taktikákról, mindenről, ők kettőt úgy tudnak passzolni, hogy az ziccer legyen. :)

Pesklubon egyébként sok Ps4-es van igen, nyomják a ligákat, igaz vannak ott pcsek is, akikkel még legutóbb én is játszogattam, de szerényebb létszámban. Viszont nekik van 11vs11 csapatuk is, akikkel indulnak ilyen bajnokságokon. Az is jó móka, igaz valódi csapatból irányítanak egy játékost, nem úgy mint pl. a FIFA pro clubban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.