Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD írás

Hozzászólások

(#751) kali válasza ,,no name" (#746) üzenetére


kali
legenda

milyen típusú író? firmware frissítéssel nem próbálkoztál?

(#753) Csabee. válasza ,,no name" (#752) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Amíg nem próbáltad ki másik lemezzel addig ne frissíts firmwaret a biztonság kedvéért! Jó dolog az FTP!:)

Üdv: Csabee.

(#754) majki1111 válasza majki1111 (#739) üzenetére


majki1111
csendes tag

Légyetekszívesek nekem is segíteni! :O :F :R

(#756) kali válasza ,,no name" (#755) üzenetére


kali
legenda

próba ként először távolíts el - ha van, esetleg több is - minden klónozó/emuláló és hasonló alkalmazást (alcohol, daemon tools...stb), és próbáld meg úgy! ha nem vezet eredményre, akkor oprendszer újrahúzása, és az illesztők után húzz fel egy íráshoz használni kívánt alkalmazást - ne buheráltat vagy könnyítettet, hanem normális verziósat -, és próbálj meg úgy írni. ha úgy sem sikerül, akkor esetleg magát az írót is lehet kezdeni hibáztatni! noti esetén nem mondom, hogy próbáld ki másik íróval, mert nem olyan egyszerű...

(#758) strebacom


strebacom
senior tag

#744-re is tolhatnátok valami t......légyszi emberkék
.....nézzetek ráá :R :R :R :R :R

(#759) harley válasza sfdrakex (#738) üzenetére


harley
senior tag

hát pedig nem megy.

hiába teszem be daemonba, ilyen fájlok nincsenek is benne.
egy csomó rar fájl,exe,stb...

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#760) Balinov válasza harley (#759) üzenetére


Balinov
félisten

az a rar fajl szerintem nem rar, hanem mondjuk cabinet (cab) kiterjesztesu, csak esetleg a winrar hozzarendeli magat telepitesekor. csinalj egy konyvtar listazast es linkeld be, mik a fajlok, talan ugy segithetunk

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#761) harley válasza Balinov (#760) üzenetére


harley
senior tag

igen, cab fájl csak rar-t ír.

soha nem csináltam még könyvtár listázást.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#762) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok,

Nagyon egyszerű kérdésem lenne. Tudok olyan cégről, amelyik vállalná egy bizonyos anyag kiírását 1000 db DVD-re?
Ha igen, kérlek tudassátok. Foggalmam sincs, hogy az ilyet hol vállalják el.

Köszi,
-

(#763) PPeter válasza Integrator (#762) üzenetére


PPeter
addikt

Hát "foggalmad" elhiszem hogy nincs, de fogalmad attól még lehetne. Google: "dvd sokszorosítás". Nahááát!

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#764) Integrator válasza PPeter (#763) üzenetére


Integrator
aktív tag

Hát látszik, hogy Te is az a tipikus >#&kalap vagy.
Szerinted a Google véleményeket is ír, hogy hol érdemes megcsinálni, stb.?

(#765) PPeter válasza Integrator (#764) üzenetére


PPeter
addikt

Hát itt nem nagyon fognak tülekedni olyanok, akik jellemzően ilyen szolgáltatásokat vesznek igénybe - főleg nem ilyen tételekben -, szóval marad a Google, majd a kapcsolatfelvétel a cégekkel,majd pediglen az árak, feltételek mentén a szimpatikus cég kiválasztása. 1000 darabot egyébként már megéri műsoros lemezként legyártatni (írható lemezre írni és nyomtatni kb. 4-5száz példányig érdemes kb., függhet a nyomtatástól is), szóval CD- és DVD-gyárakat is érdemes lehet megkeresni (VTCD, Sony DADC). De ezeket is kiköpi a Google rögvest. Szóval lehet, hogy szerinted >#&kalap vagyok, de akkor is jobban jársz, ha rákeresel.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#766) YSOFIP


YSOFIP
csendes tag

Jó reggelt.Az lenne a kérdésem,hogy tudok dupla rétegű dvd-re pc játékot felírni.Ami 6,7 GB terjedelmű.Kell beállítani valamit rétegváltás stb.
A segítséget előre is köszönöm.

JL

(#767) harley válasza YSOFIP (#766) üzenetére


harley
senior tag

nem kell semmit állítani, simán kiírod képfájlba és kész.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#768) YSOFIP válasza harley (#767) üzenetére


YSOFIP
csendes tag

Király :DD

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#769) harley


harley
senior tag

üdv

olyan gondom van, hogy videókameráról bemásolom a kazettát a pc-re AVI-ba.

na, most ezt átkonvertáltam már dvd VOB fájlba, de nem engedi kiírni a nero, pedig ott van a listában a .VOB fájl ami kiírható.

átkonvertáltam MPEG-be, de ezt sem írja ki.

kiírtam sima adatként, de nem játsza le az asztali dvd lejátszó.

mi a szarba konvertáljam még át, ami végre megy a dvd lejátszóban???

vagy hogy írjam ki, hogy menjen a dvd lejátszóban??????????

persze a powerdvd lejátsza a VOB fájlt, a Win pedia player lejátsza az MPEG formátumot...

mit csináljak még, mert megőrülök

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#770) kali válasza harley (#769) üzenetére


kali
legenda

én a nero vision segítségével szoktam a *.avi állomány átkonvertáltatni dvd-video formátumba, és azt írom ki dvd-video lemeznek - így az asztali lejátszók is kezelik.
ha csak *.vob állományod van, az még kevés egy dvd-video lemez elkészítéséhez, mert bár olvass a pc/noti, de az asztali nem! ha megnézel egy hivatalos dvd-video lemezt, azon *.bup, *.ifo és *.vob állományok vannak a video mappában!
a *.vob állományhoz utólag is lehet *.ifo és *.bup fájlokat készíteni, erre alkalmas például az ifoedit program.

[ Szerkesztve ]

(#771) Ms. Lana


Ms. Lana
csendes tag

Hello Mindenki

Nagy problémám lenne. Remélem tud valaki segíteni. Egy nagyon-nagyon fontos családi eseményt rögzítettem mini dvd-s kamerával. Leraktam egy polcra a kamerát, hogy rögzítse az eseményeket és mire mentem vissza cserélni a lemezt, akkor látom, hogy lemezhibát ír. Felvétel nem is megy... Próbáltam megnézni mit rögzített, de a kamera és a pc sem lát a lemezen semmit... Üresnek látják, pedig a lemezen látszik, hogy írva van rá. Szóval ezt hogyan lehetne visszaszerezni? Iszonyúan fontos lenne... A kamera amit használtam, SAMSUNG VP-DC 161. Már hallottam róla mástól is hasonló problémát, de ott a kamera tudta olvasni a videót, nálam a kamera sem. Ugye, ha látszik a lemez felületén, hogy írva van rá, akkor ugye rajta van a video? FUJI mini dvd-rw lemezt használtam. Valaki segítsen :S Előre is köszi......

(#772) harley válasza kali (#770) üzenetére


harley
senior tag

mpeg is jó avi helyett?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#773) IRON STORM válasza harley (#772) üzenetére


IRON STORM
őstag

ha van mpeg fájlod, akkor dobd be egy author progiba. Tmpeg dvd author egész egyszerű, megcsinálja neked a szabvány dvd szerkezetet amit ki tudsz írni lemezre.

Csak a TDi!

(#774) honda23


honda23
aktív tag

Sziasztok!
Sürgős segítség kellene.
Ilyen hibát ír ki az íróm:
PMA frissítési hiba. Az egymenetes DAO lezárás nem hajtható végre.
Bevezetés írásánál már rögtön elrontja a lemezt.
Íróm sata LG gh22ns40
Válaszokat előre is köszi

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#775) honda23


honda23
aktív tag

Annyit sikerült elérnem, hogy 4-szeresen megírja a lemezeket.
Lemez olvasás is nagyon lassú, lassabb mint az ide-s.
Rossz lenne az író?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#776) Steve-S


Steve-S
tag

Üdv!

Az lenne a problémám hogy 8.5 Gb-os lemezre szeretnék kiírni DVD filmet, ami saját magam által átkonvertált sorozat avi-ból. Egy rész kb. 700 mega, így ráfér kb 12-13 rész. Viszont a lemezek felét általában elrontja az író. Probáltam Nero-val, ashampooval, ImgBurn-el, képfájlból írva vagy simán, de elrontja annál a pontnál ahol át akar térni a második rétegre. Valamelyiknél viszont simán megcsinálja.
Kezd elegem lenni lassan hogy sorra rontom el a drága Memorex DL lemezeimet. Valaki tud valami tuti programot vagy tippet amivel faszán lehet írni kétrétegűre DVD filmet? :O

Set The World On Fire!!!

(#777) kali válasza Steve-S (#776) üzenetére


kali
legenda

memorex kétrétegű lemezek esetében erősen kétséges, hogy minden lemez jól sikerüljön, sőt... főként ha ritek a mid!
az alap, hogy minőségi(bb) lemezt kell használni, kétrétegű esetén szinte csak a verbatim és a ricoh ajánlott, a többivel a legtöbb írónak problémája akad!
a többi követelmény; lehetőség szerint újabb szériás író/friss firmware, újabb szériás imgburn vagy nero (normál verzió, nem holmi piszkált/könnyített verzió)!

(#778) Gézengúz válasza Steve-S (#776) üzenetére


Gézengúz
addikt

Érdekelne a dolog, hogy könnyen 4.7 Gigára válogatható dolgokat miért muszáj Neked DL-re írni????????? Talán ilyen jó árban veszed a DL-t?

(#779) Steve-S válasza Gézengúz (#778) üzenetére


Steve-S
tag

Hidd el meg van rá az okom. Amúgy gondoltam hogy valaki ezzel fog jönni! Ha tudsz megoldást azt is ideírhatnád! Köszi!

Set The World On Fire!!!

(#780) Steve-S válasza kali (#777) üzenetére


Steve-S
tag

Értem, köszi. Az az érdekes hogy eddig amit írtam Memorexre, főleg Xbox játékokat mind jó volt kivétel nélkül, csak most szarakszik velem.

Set The World On Fire!!!

(#781) Bulitt


Bulitt
őstag

Hello

Néztem keresőbe, de konkrétan olyan hibára nem találtam rá mint ami nekem van :)

Író: Asus DRW2014S1 fw: 1.01 gyártó oldaláról.
Oprendszer Win7
Program: Nero 7 Ultimate

A gondom az, hogy xp-ben és vistán ment rendesen a program tudtam írni, de win7-en a burning rom, nem írja meg a lemezeket SCSI leállítva hiba üzenettel.

Valakinek ötlette? Nem szeretnék más programot :U

(#782) IRON STORM válasza Bulitt (#781) üzenetére


IRON STORM
őstag

Soha nem használtam még win7-et, csak gyanítom hogy a nero 7 el nem kompatibilis már..
Újabb Nerot próbáltál már?

Csak a TDi!

(#783) ANT válasza Bulitt (#781) üzenetére


ANT
őstag

Pontosan milyen verziót használsz? Ugyanis nálam a 7.10.1.0 kezdettől fogva problémamentes (Win7 béta, RC óta).
Persze egy újabb verzió megér egy próbát.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#784) Bulitt válasza ANT (#783) üzenetére


Bulitt
őstag

nero 7.0.0.0 Ultra

próbáltam másik verziót azzal se ment rendesen :(

(#785) kali válasza Bulitt (#784) üzenetére


kali
legenda

az a régi verzió felejtős, win 7 alatt még vista/xp kompatibilis módban sem megy rendesen!

[ Szerkesztve ]

(#786) ANT válasza kali (#785) üzenetére


ANT
őstag

Tudtommal mindegyik x.0.0.0. verzió felejtős (volt a maga idejében).

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#787) kali válasza ANT (#786) üzenetére


kali
legenda

pontosan! :K

(#788) Bulitt válasza ANT (#786) üzenetére


Bulitt
őstag

És akkor az általad használt 7.10.x miért nem megy? Ugyan ezzel a hibával meg áll

(#789) kali válasza Bulitt (#788) üzenetére


kali
legenda

nero megfelelő eltávolítása, rendszer kitisztítása, újabb verziós nero - szerintem minimum nero 8 - felhúzása, és próba úgy, hátha...

(#790) ANT válasza Bulitt (#788) üzenetére


ANT
őstag

Csak tippelgetni tudok: eszköz ütközés nincs? Külön chipset drivert tettél fel, vagy az van, ami a W7-tel települt?
Én pl.mindig telepítek chipset drivert, hiába nincs problémás eszköz.

Szerk: ha ezek nem jönnek be, akkor felejtsd el a Nero7-et.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#791) Bulitt válasza ANT (#790) üzenetére


Bulitt
őstag

Elfelejteném ha menne a 8 :DDD De az se megy, drivert meg magam telepítek mindenhez

(#792) Répapüré


Répapüré
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Az LG DVD íróm általában csak újraírható dvd-t hajlandó írni, ami még elviselhető, de írható DVD-k nél gyakran lefagy 3%-nál.
A "Used read Buffer" szinte mindig 100 %-on van.Ez lehet gond?
Szervizben nem tudták mi a baj.
Nero-t használok, de minden programmal ezt csinálja.
Az egész gép lefagy.
Köszi szépen.

(#793) Bulitt válasza Répapüré (#792) üzenetére


Bulitt
őstag

Hát van egy olyan érzésem, hogy az a buffer memória amit a nero töltene meg az írási adatokkal, az alapból tele van. Vagy nincs tele, csak rosszul érzékeli a gép ami utalhat arra is, hogy rossz a dvd író. FW frissítés? :F

(#794) Répapüré válasza Bulitt (#793) üzenetére


Répapüré
tag

Már próbáltam.
Állítólag felküldték Pestre az írót bevizsgáltatni és jó.
Én nem vagyok benne biztos, hogy bevizsgálták, vagy egyáltalán felküldték...
Köszi.

(#795) Bulitt válasza Répapüré (#794) üzenetére


Bulitt
őstag

Másik gépbe nézted? Ott is ezt csinálja? :F

A garancia levél apró betűs pontjában ott van, ha egy termék 3x ugyan azzal a hibával kerül vissza, automatikusan csere

(#796) strebacom


strebacom
senior tag

Kellemes Ünnepeket.. ;) ...megint kellene egy kis help... :K .
Kiirok dvd lemezre avi filmeket, melléteszem az srt. feliratot és némelyik filmnél maga a film nem jelenik meg,hang van felirat van kép meg semmi(tehát hallom hogy a film megy), mi fax lehet ezzel.... :F :W
Köszi!!
:R :R

ui: asztali lejátszóról van szó...

[ Szerkesztve ]

(#797) Bulitt válasza strebacom (#796) üzenetére


Bulitt
őstag

nem szabvány divix formátum, hanem valami egyéb divix kódek. A DX50-es filmeket viszik az asztalik

(#798) Répapüré válasza Bulitt (#795) üzenetére


Répapüré
tag

Azóta már nem garanciás és a bolt is bezárt.
Egyszerűbb, ha veszek egy új írót.
Köszi szépen.

(#799) Bulitt válasza kali (#789) üzenetére


Bulitt
őstag

Sikerült :R

8.3- van most fent és előtte egy registry adatbázis takarítás segített, bár azt nem értem, hogy a W7 miért dobja ki rá, hogy nem kompatibilis program :U

(#800) kali válasza Bulitt (#799) üzenetére


kali
legenda

két notin is 8.3.6.0 verziót használok win 7 alatt, és nem szólt - telepítéskor sem -, hogy kompatibilitási gondok lennének...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.