Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD írás

Hozzászólások

(#351) Cyberslider válasza Met (#350) üzenetére


Cyberslider
őstag

Hát igen itt gondolom az a lényeg, hogy a két réteg megfelelően el legyen választva és mindkét réteg ráférjen a lemez megfelelő rétegére.
Az én felvételem 7GB, ma este nekirugaszkodok :)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#352) Met


Met
nagyúr

Két kérdésem lenne ImgBurn-el kapcsolatban.
Miután elindítom az írást az normális, hogy 2 perc után kezd neki az írásnak?
Ha adatot írok akkor lezárja a lemezt véglegesen vagy tudom később folytatni? Keresgéltem de nem találtam, hogy hol lehetne ki/be kapcsolni ezt a funkciót.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#353) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy írtam nero-val egy jukebox dvd-t 600 valahány számmal(csak mp3), amennyi ráfért egy dvd-re, viszont az asztali lejátszó (sony dav dz-110-es házimozim van) csak 300 valahány számot lát rajta. A számítógépen az összes szám látszik szépen.

Van vmi ötletetek, hogy ez mitől lehet?

Előre is köszi. :R

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#354) ANT válasza Termi16 (#353) üzenetére


ANT
őstag

Ha az egészet egy mappába pakoltad, akkor szvsz ott b@sztad el. Az asztali játékosok ezt nem szeretik. De ezt könnyen kiderítheted: oszd el több mappában az anyagot, és írd ki RW lemezre egy próba erejéig.
Szerk: ilyen módszerrel ki is kísérletezheted, hogy max. hány fáljt lát mappánként a lejátszód.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#355) AtHoS válasza ANT (#354) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"ilyen módszerrel ki is kísérletezheted, hogy max. hány fáljt lát mappánként a lejátszód"

Azt már most megtudta csak meg kell jegyezni :DDD

Met
"Ha adatot írok akkor lezárja a lemezt véglegesen vagy tudom később folytatni? Keresgéltem de nem találtam, hogy hol lehetne ki/be kapcsolni ezt a funkciót."

Eszközök/beállítások írás fülecske. Bal felül lehet állítani az írás módját:
- incremental
- TAO
- DAO/SAO

értelemszerűen válaszd azt, amire éppen szükséged van

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#356) ANT válasza AtHoS (#355) üzenetére


ANT
őstag

"Azt már most megtudta csak meg kell jegyezni"

Nem egészen. Most csak azt tudja, hogy hány fájlt nem lát egy mappán belül a lejátszó. :D

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#357) AtHoS válasza ANT (#356) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Matekból jó vagyok (ill. voltam :DDD ), így a "nem lát"-ból én ki tudom következtetni mennyi amit lát, mivel ismert az össz darab. Legalábbis úgy érzem, hogy sikerülne :B De lehet, hogy elkerülte valami a figyelmem. Ebben mindig is rossz voltam, ezért is nem vettek fel JamesBond-nak, de van ez így :DDD
Amúgy meg eszembe se jutott volna, hogy ilyen korlátokkal is számolni kell készülékvásárláskor. Mindig szembekerül valami újjal az ember amire később nem árt majd odafigyelni

read-only mode on the forum

(#358) ANT válasza AtHoS (#357) üzenetére


ANT
őstag

Oké, ebbe a látja-nem látja mizériába belekavarodtam. :B
Amúgy sztem minden asztali játékos küzd ezzel a problémával, legfeljebb típusonként más a limit.
Szerk: megvan, mit akartam az egészből kicsűrni! Úgy rémlik, mintha fájltípusonként is eltérő lenne a limit. Legalábbis valami noname régi lejátszómnál mintha ilyesmi lett volna .jpg - .mp3 vonatkozásában.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#359) AtHoS válasza ANT (#358) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye valamivel csak meg kell tölteni a készülékek adatlapját is :DDD Bár ilyen adatokkal eddig még nem találkoztam és ha kicsit jobban belegondol az ember, akkor ezekkel is lehet kicsit szívni, mikor szembesülünk vele.

read-only mode on the forum

(#360) Termi16


Termi16
őstag

Köszi a válaszokat, közben én is rájöttem, két mappában már oké...(ill most látja mind, amit kiírtam, ami direkt több volt, mint amit előzőleg látott) :R

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#361) papp-imi


papp-imi
csendes tag

sziasztok

azt szeretném kérdezni nem e tud valaki pioneer dvr k17rs-hez frisitést mert a dvd lemezeket csak 2x es sebeségen írja

segitségeteket előre is köszönöm

(#362) Joci??


Joci??
senior tag

hali!
tom nem ide tartózik de hátha ti tudtok valami jó módot vagy progit, szal lenne egy olyan gondom hogy letöltök egy DVD-formátumú filmet tegyük fel a mérete 4.36GB és ha ezt visszaakarom írni dvd aminek e kapacitása 4.7GB elvíleg bár tom hogy nem annyi akkor ezt nem engedi! milyen progival vagy más módon lehetne ezt orvosolni hogy végre kítudhjam irni egy sz@ros dvd lemezre!?

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#363) Met válasza Joci?? (#362) üzenetére


Met
nagyúr

Milyen progival próbáltad írni? Erősen javasolt az ImgBurn használata...
Javaslom írás előtt töröld le a kakit a lemezről :DDD
Milyen film?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#364) kali válasza Joci?? (#362) üzenetére


kali
legenda

ilyesmivel kapcsolatban találkoztam már az alábbi hibával; a dvd-r és a dvd+r lemezek között van néhány mb eltérés az előbbi javára, ezért ha például dvd-r korongra a lehetséges maximális terjdelemben került kiírásra valami, az adott esetben nem fog ráférni egy dvd+r korongra. (más kérdés, hogy nem ajánlott egy írható lemezt teljesen tele írni!)

(#365) C@rbon


C@rbon
senior tag

Hali!
Letöltöttem a Black Hawk Down-t 3 lemezes extra változatban. Ebből 2 lemez a film és 1 az extrák. A film 2 .iso fájlban van vagyis dupla rétegű DVD-re szeretném kiirni, de, hogy lehet azt megcsinálni h 2 .iso fájlt teszek 1 DVD-re? Egyáltalán ha sikerülne is, szünetmentesen fog folytatódni a film?
Nero 8-at használok, de van még DVD Shrinkem, DVD Decrypterem és Burn4Free-m.
Köszi! :R

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#366) Met válasza C@rbon (#365) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem mivel gyárilag van 2 lemezen ezért elég rendesen bele kellene piszkálni ahhoz, hogy a fejezetek jó helyen legyenek és a menü is jó legyen.
Vissza felé könnyebb lenne, tehát egy DVD9-ből 2 DVD4-et, keress ahhoz progit és nézd meg visszafelé tud e.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#367) Joci?? válasza Met (#363) üzenetére


Joci??
senior tag

Szia! nero, és CloneDVD
gondoltam hogy lekell törölni az újraírhatót azért ennyire hule nem vagyok!
közben megoldódott a problémám egy régebi CloneDVD-vel simán kitom nyomatni a filmet! ezekkel az újjabb progikkal csak a gond van! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#368) Met válasza Joci?? (#367) üzenetére


Met
nagyúr

Próbáld ki az ImgBurn-t, nem fogsz csalódni ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#369) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Sokszor találkozom olyan .bin formátumú image file-al, aminek a mérete 100-500MB-al nagyobb, mint a benne található fájlok összesen.
Ha egy ilyet DT-al felmountolok, és Nero-val csinálok belőle egy .nrg, vagy .iso fájlt, akkor ez a plusz méret eltűnik.
Egy ideje viszont nem használok kummantott szoftvereket, hanem helyette ImgBurn a nyerő, ez viszont kb megtartja az eredeti méretet akármilyen formátumot választok.
Néha a Nero is megtartotta az eredeti méretet, de ez csak olyan esetben fordult elő, amikor valami nagyon háklis játékról volt szó - ez valami írásvédelem miatt lehetett. Egyszóval a Nero rájött magától, hogy mikor kell az a plusz adatmennyiség, és mikor nem.

Ezekkel kapcsolatban több kérdésem merült fel:
- mi az a plusz 100-500MB-nyi adat?
- Milyen ingyenes progival lehet ezt lecsípni anélkül, hogy direkt a fájlokat másolnám új image fájlba? Az ImgBurn-t is be lehet így állítani? Ha igen, hogy?

Még egy kérdés: miylen ingyenes progival tudok olyan CD-t, vagy DVD-t (image fájlt) gyártani, amiben van adat is, és zene is? Szeretném kiválasztani azt is, hogy az adat, vagy a zane legyen elöbb. Ezenkívül az adat jöhessen kész image fájlból, annak szétbontása nélkül (ha lehet ilyet).

Továbbá egyszer találkoztam egy olyan DVD lemezzel, ami egyrétegű volt, de kb. 7GB adat volt rajta. (Lementve az image file mérete is csak 4.3GB volt; gyári Adobe Web Premium, és Design Premium install egy DVD-n.) A valóságban nem volt rajta 7Giga adat, hanem - mivel a két proginak van kb 3.6GB-nyi közös része - ugyanaz az adathalmaz két külön könyvtárban is benne volt.
Na, ilyet hogy csinálok?

Köszi a válaszokat előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#370) rien


rien
senior tag

Sziasztok!

Lg H50L íróm van. Az utolsó 4 írást (divx-es verzió) nem viszi az asztali lejátszó, azt írja Wrong file content. Cd-re, dvd-re is próbáltam írni, különböző fájlokat, a lemezek levannak zárva. A régebben megírt lemezeket viszi az asztali lejátszó.
Ez az író hibája lehet? ennyi volt? vagy mi lehet a baj?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#371) rien válasza rien (#370) üzenetére


rien
senior tag

up please

fogalmam sincs róla mi a probléma, író? lejátszó? mit tegyek, hogy kiszűrjem ki a hunyó?
Köszönet előre is!

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#372) Bici válasza rien (#371) üzenetére


Bici
félisten

Heló!

Ha a gépen be tudod olvasni a fájlokat, akkor - valószínűleg - nem az író a hibás.
A kész lemez tartalmát másold fel winyóra, és nézd, hogy másolás közben csökken-e a másolási sebesség. Mellette lehetőleg ne menjen semmi komolyabb progi.
Ha végig folyamatosan növekvő, de semmiképpen sem csökknő sebességgel le tudod olvasni, akkor nincs baja a megírt lemeznek.

Ha ez a helyzet alakul ki, akkor valószínűleg a felírt fájlok hibásak, pl. nem megfelelő kodek. Nem árt frissíteni a firmware-t az íróban és a lejátszóban is, de ha eddig jó volt, akkor nem biztos, hogy kell.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#373) Bici


Bici
félisten

Én is kérdezek, hátha valaki tud megoldást.

Adott egy gyári DVD lemez, ami két hangsávot tartalmaz: 5.1 angol, és 5.0 magyar. Mindkettőről elmondható, hogy szörnyen halk. Ha felhangosítom a hifit, filmnézés közben, és utána átkapcsolok valami TV adásra, vagy másik DVD-t nézek, akkor akkorát üvölt a hangszóró, hogy mindenki szívrohamot kap, és a hangszóró élete is veszélyben forog.

Azt meg tudom csinálni hogy kiszedem a hangokat a filmből, normalizálom 99%-ra, de ez után újra kell kódolnom a hangot, amit én nem szeretnék.

Van lehetőség úgy felhangosítani, hogy nem kódolom újra a hangot?

Valami infó a .vob fejlécben, vagy ilyesmi... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#374) rien válasza Bici (#372) üzenetére


rien
senior tag

Köszi :R
Megnézem, hogy másolja fel.
Íróhoz tuti nincs frissebb fw, lejátszóhoz majd megpróbálok akkor keresni, hátha ez lesz a baja.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#375) rien válasza Bici (#372) üzenetére


rien
senior tag

Megtörtént a másolás, folyamatosan gyorsul végig a sebesség.

De ahogy nézem az asztalimhoz se adtak ki fw frissítést :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#376) Bici válasza rien (#375) üzenetére


Bici
félisten

Akkor lehet, hogy codec hiba van.
Próbáld meg, hogy egy régi lemezen lévő működő filmet írsz ki újfent. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#377) White Tiger


White Tiger
tag

Sziasztok,

DVD írásban kérnék segítséget. Van egy pioneer dvr 109 (legfrissebb firmware, amit még kiadták hozzá fent), és most 4 lemezből 2 esetben a DVd decrypter a cache szinkronizálásnál 0%-tól nem mozdul. A programot ezek után leállítani sem lehet, csak kilőni feladatkezelőből. A lemez philips dvd-r 16x (0P@-!-00), a decrypter 3.5.4.0.
Mi lehet a baj? Köszi!

Ami nem öl meg, az erősít.

(#378) Balinov válasza White Tiger (#377) üzenetére


Balinov
félisten

Udv,

oszinten megmondva lovesem sincs mi lehet a baja. Viszont ha nem sajnalsz meg egy lemezt elszabni, akkor probald ki az IMGBurn-t ( a decrypter utodja).Volt 1-2 olyan eset iden, hogy a dvddecrypter->IMGBurn upgrade megoldotta az irasi problemat.

Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#379) White Tiger válasza Balinov (#378) üzenetére


White Tiger
tag

Én is gondoltam erre, otthon meg is próbálom. Csak korábban nem csinált ilyet...

Ami nem öl meg, az erősít.

(#380) kali válasza White Tiger (#377) üzenetére


kali
legenda

ha a zárójelben az a mid akar lenni, akkor esetleg nem került rendesen felismerésre a lemez a mid alapján. a decrypter nem valami új kiadású progi, én kipróbálnám a műveletet egy újabb kiadású progi (esetleg nero) mellett is - bár ha a régi firmware valóban nem ismeri fel rendesen az adott melez mid-jét, akkor az újabb kiadású progi (nero...stb) sem képes vele csodákra...
ahogy látom, 3 éve jött ki az utolsó firmware az íródhoz (1.58), ezért az újabb mid-es lemezekkel simán problémzhat!

[ Szerkesztve ]

(#381) White Tiger válasza kali (#380) üzenetére


White Tiger
tag

Hát ez nem jó hír. És ilyenkor mit lehet tenni? Nincs most felesleges pénzem egy új íróra :(

Ami nem öl meg, az erősít.

(#382) Balinov válasza White Tiger (#381) üzenetére


Balinov
félisten

hat, masik dvd porkolo alkalmazas kiprobalasan kivul nem sok gazdasagos megoldast tudok elkepzelni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#383) kali válasza White Tiger (#381) üzenetére


kali
legenda

mid szempontjából régebbi (és megbízható minőségű) lemezre érdemes írni a régebbi írókkal - próbálj ilyet beszerezni (esetleg a jelenlegi lemezeket régebbire cserélni), hátha az segít!

[ Szerkesztve ]

(#384) White Tiger válasza Balinov (#382) üzenetére


White Tiger
tag

Ok, köszi a segítségeteket, otthon kipróbálom. Ha mégis venni kéne, mit ajánlotok?

Ami nem öl meg, az erősít.

(#385) Balinov válasza White Tiger (#384) üzenetére


Balinov
félisten

na ez egy jo kerdes, en 2 evig elvoltam az LG GSA4160-ommal. Most SATA csatolost vennek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#386) kali válasza White Tiger (#384) üzenetére


kali
legenda

írót? ide vagy sata csatolású kell?
amúgy az újabb típusú pioneer, sony/nec/optiarc és lg írók szépen dolgoznak!
ahol vennéd, ott mérd fel, hogy a fentiek közül mi jöhet számításba, azt írd le, és azokból segítünk választani!

(#387) White Tiger válasza kali (#386) üzenetére


White Tiger
tag

IDE. Ezt néztem ki elsőre: Pioneer DVR-115D. Mi a különbség a színén kívül a 115D és a 115DBK között?

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az erősít.

(#388) IRON STORM válasza White Tiger (#387) üzenetére


IRON STORM
őstag

Nincs különbség

Csak a TDi!

(#389) White Tiger válasza IRON STORM (#388) üzenetére


White Tiger
tag

Sejtettem, köszi :) És a DVR-116D? Specifikációban ott se látok különbséget.

Ami nem öl meg, az erősít.

(#390) kali válasza White Tiger (#389) üzenetére


kali
legenda

újabb kiadás, inkább azt vedd!

(#391) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

1. Szeretnék rendelni dvd-ket csak nem tudom honnét érdemes és, hogy milyen márka is a megbízható.
Várom a véleményeteket.
2. Olvastam, hogy van olyan DVD, amire 8,5 gigát is lehet írni (Dual Layer) Ez, hogy működik, mert ilyet még sosem használtam.
Mind két oldalára lehet írni? És csak egyszer vagy többször is? És írni, hogy kell a Neróval? Adatlemezként? Majd mikor végzett az egyik oldallal akkor megfordítom és írok a másikra is vagy hogy?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#392) kali válasza legiaap (#391) üzenetére


kali
legenda

itt minden szükséges infót megtalálsz; dvd_lemez_tapasztalatok

a dual layer lemez az kétrétegű (létezik ugyan az általad említett olyan írható dvd is, aminek mind a két oldalára lehet írni double sided), de az más tészta - nem is nagyon kapható kicsiny hazánkban)

általánosságban; verbatim (főként a +r), taiyo yuden és ricoh lemezek jók - mid alapján - ezekkel általában nincs probléma!
a tdk már nem a régi - mostanság zsákbamacska...

(#393) Met válasza legiaap (#391) üzenetére


Met
nagyúr

Ha a DL-es lemezre filmet írsz lehetőleg ImgBurn-t használj

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#394) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki, aki ért hozzá (nem csak linkelget) kérem foglalja össze nekem az alábbiakat:

- Blu-Ray lemezek
- Double Layer-es DVD-k
- DVD-RAM
- DVD Labelflesh

Nekem nem kell minden szakmai dolgot leírni ezekről, csak a fontosabbakat:
- hogyan kell írni őket
- milyen progival (a Nero elég vagy már mást igényelnek ezek)
- melyik írható újra
- hallottam, hogy létezik olyan lemez, aminek mindkét odlalára lehet írni...itt van az a felsoroltakban
- sima mezei notebookkal lehet használni (írni, beolvasni őket)
pl.: ami nekem is van ASUS X51 R

Ha kissé bugyuta kérdéseket írtam le, akkor nézzétek el nekem. Én eddig csak simán adatként írtam mindent NERO-val és csak is DVD-re.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#395) Met válasza legiaap (#394) üzenetére


Met
nagyúr

Már bocs, de google?

- A Blu-Ray még drága nem érdemes vele foglalkozni.
- A DL-es lemezekre ha filmet írsz célszerű ImgBurn-t használni (339, amúgy is mert lehet vele dvd videót is kiírni, adatot is egyedül audo cd-t nem tudom, hogy tud e, de szerintem nem. A kétoldalas DL-es lemez 392
- DVD-RAM
- A Labelflash azt jelenti, hogy a lemez nem írható felére tudsz, úgymond gravírozni, rajzolni, itt a ph-n is van teszt róla, a Lightscribe lényegét tekintve ugyan az.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#396) White Tiger válasza Balinov (#378) üzenetére


White Tiger
tag

imgburn is ugyanazt produkálja, Befejezi az írást, aztán a synchronising cache 0%-nál megáll... :(

Ami nem öl meg, az erősít.

(#397) Balinov válasza White Tiger (#396) üzenetére


Balinov
félisten

sajnos akkor tobb otletem, tippem nincs. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#398) rien válasza Bici (#376) üzenetére


rien
senior tag

Megcsináltam, kiírtam régebbi fájlokat, gyönyörűen viszi az asztali :U
Akkor így most mit tudok tenni?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#399) Balinov válasza rien (#370) üzenetére


Balinov
félisten

Udv,

olvasva az ezutani postokat nekem olyba tunik, hogy valami az xvid/divx kodek korul nem smakkol. Lenne par kerdesem:

1. Temagad keszitetted a DVDripeket, vagy netrol van.
2. Ha te, akkor rakd ujra a kodekeket es csinalj egy parperces klippet dvd-rw-re tesztcelbol
3. Ha nem, akkor toltdsd le a Gspotot, majd nezz meg vele egy korabbi filmet, mondjuk azt, ami mar megvolt es ujbol kiirtad ellenorizendo a dvd jatekost. Ezutan nezd meg, hogy ami nem akar az asztaliban menni, arra mit mutat a Gspot. (Esetleg keszits mindket file Gspot infojarol egy screenshotot, csak ne a kepfeltoltes.hu-ra rakd, mert az kulfoldrol nem tudom megnezni). Talan ebbol kiderul, hogy mi a bibi oka.

4. Ez csak tipp/teoria, de hatha. Elkepzelheto, hogy az asztalid csak bizonyos AVI fejleccel rendelkezo fajllal birkozik meg, es az ujabb, kiirando cuccok olyan fejleccel rendelkezeznek, amit az nem szeret. Azt hiszem, FourCC-nek hivjak. Namost, szedd le ezt az AVI FourCC Changer programot. Nyiss meg vele egy mukodo file-t, jegyezd fel, mi a hasznalt kombinacio. Aztan nyisd meg azt vele, ami nem megy az asztaliban es kezzel lodd at az elobb feljegyzett kombora. Aztan mehet dvd-rw-re es probara az asztaliban.

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#400) rien válasza Balinov (#399) üzenetére


rien
senior tag

Szia!

Nem én készítettem őket.

Megnéztem gsopttal, a Video Format/ Codec résznél
amik mennek az asztalin 4CC: xvid / name: Xvid
amik nem mennek 4CC: h264 / name: ITU H.26n
Azért csináltam képet is: ami nem megy és amivel nincs baj
Akkor ez a baj?

Amit írtál azt az AVI FourCC-t azt még nem próbáltam ki.

És nagyon köszi!

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD írás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.