Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#272) TheVeryGuest válasza aesir (#271) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát szerintem a film nézhetetlen (és nem csak azért mert moziból felvett verziót láttam). Kb olyan rossz, mint ''A szövetség''. Összehordták bele az összes régi klasszikust, aztán ment a hentelés világba. Persze biztos van akinek ez tetszik.

A következő gagyinak a most bemutatott ''Én, a robot'' tűnik. A jó kis Asimov novellákból, amiben inkább az elmélkedés és a logika volt a főszereplő csináltak egy filmet, amiben Will Smith, szokása szerint ugrál, beszól, hentel. Bad boys robotokkal ;]. Azt tudnám, hogy a robotika 3 törvényén kívűl mit hagytak meg egyáltalán az eredeti történetből? Gondolom Dr. Susan Calvin-t majd Halle Berry játsza, Mike Powell-t meg Greg Donovan-t meg majd mondjuk Jackie Chan és Owen Wilson. Nevetséges.

Tegnap a TV-ben adták a ''Sikoltók - Az elhagyott bolygó''-t, amit régen már láttam moziban. A fejemet tenném rá, hogy veri az ''Én, a robot''-ot mondanivalóban.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.