- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: H110-es lapban 10.gen Comet Lake működhet?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
azbest
félisten
válasz
#33253120 #17644 üzenetére
az af9015 -től mintha lefagyna a végleges win10, kékhalállal. Elég sokat eszik és melegszik. A gyártó nem valószínű, hogy belefordította a saját kernelébe.
A trust pedig it9135 chipsetes lehet, ahogy nézem. A trustnál 12.2.3.1 verziós drivert lehet 10-re letölteni. vannak már újabbak is a linkemen.
-
azbest
félisten
válasz
#33253120 #17639 üzenetére
bár kicsit méretesebb, de a mygica t230 (és t230c is) működik androiddal is a gyártó appjával. Egy kis otg adapter persze nem árt hozzá, hogy be tudd dugni. Szerintem szerencsésebb kábeles adapter, mert azzal nehezebb letörni a telefon/tablet usb portját. 4.2-es concorde speed tabbal és 6.0-ás vernee thor-ral próbáltam. A tabnál a hd adás belassult, de az fta sd jól ment.
Az a tuner t, t2, c módokat is tud és pécével is működik.
Nem kifejezetten erre haszánálom, csak kipróbáltam múltkor, amikor olvastam róla.
Bár most hogy eszembe jutott csak dvb-t adással próbáltam. Tolok egy keresést a dvb-c kábellel, hogy az app talál-e bármit. Hm, úgy tűnik ez az app csak a dvb-t adást támogatja.
Egyébként érdemes utánanézni, hogy adott telefon otg képes-e,
(ha esetleg telenoros vagy, akkor lehet van olyan konstrukció amivel a tévéjükkel járó adatforgalom a telenoros online tévé árában benne van)
Milyen a mostani tunered?
-
Bozek
nagyúr
válasz
#33253120 #17639 üzenetére
És cipelsz magaddal egy antennát is hozzá?
Az ilyen miniatűr antennák csak a torony közelében jók.
Ha van net, akkor ott a Telenor MyTV, ott elő lehet fizetni és lehet neten nézni. Vagy ha a szolgáltatódnál van ilyen lehetőség (mint mondjuk nálam a Tarr MobilTV), akkor az is egy megoldás.
-
Kernel
nagyúr
válasz
#33253120 #16306 üzenetére
VLC-t még csak DVB-T-re használtam, úgyhogy nem tudom, de próbáld meg:
Közszolgálati multiplex:
Frekvencia: 121 500 kHz (HD)
Vagy: 128 500 kHz (SD)Szimbólumsebesség: 6000
Moduláció: 256-QAMTöbbi multiplexen 6000 helyett 6900. Példának a kereskedelmi RTL stb:
362 000 kHz
Többit ebben a fájlban a digitális kiosztásnál találod:
http://digi.hu/sites/default/files/ASZF/e_melleklet_ktv_csatornakiosztasok_3.pdf
-
Kernel
nagyúr
válasz
#33253120 #15938 üzenetére
Értelemszerűen úgy gondoltam, hogy reset után (de azt is csak a tiszta lap kedvéért, egyébként nem fontos), az automatát kihagyni, a manuális résznél kiválasztok egy frekvenciát / csatornát, ekkor kijelzi a jelminőséget. Utána OK, pillanatok alatt beolvassa a listát az adott multiplexről. Kilépéskor elmenti magát, már használható is, normális esetben.
-
Kernel
nagyúr
válasz
#33253120 #15932 üzenetére
Az antenna aktív, vagyis erősítővel egybeépített, a netes infó alapján is, meg azért reagál a tápra is. De nem is ez a lényeg.
MStar-chipes box, ismerem azt a fajta menürendszert, a leírtak szerint annak működni kellene, normális esetben. Pláne 100 % minőség mellett, amikor jóval kevesebb is elég neki.
Reset után beírod az A multiplex frekvenciáját, OK, utána letárolja és kész. Utána a C-t is, kilépés, nincs más tennivaló.
Mindezek alapján szerintem hibásnak tűnik. Lehet EEPROM-hiba is, de ha nincs rá garancia, inkább eldobós a szerkezet. Meg az sem normális, hogy CRC-hibát jelez.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Easun iSolar SMW 11kW Twin Hibrid inverter // Dupla MPPT // BMS // WiFi
- GAMER PC : RYZEN 7 5700G/// 32 GB DDR4 /// RX 6700 XT 12 GB /// 512 GB NVME
- GAMER MSI LAPTOP : 15,6" 144 HZ /// i5 12450H /// 16GB DDR4/// RTX 4050 6GB/// 1TB NVME
- Manfrotto 055 magnézium fotó-videófej Q5 gyorskioldóval
- Sony ECM-W2BT
- BESZÁMÍTÁS! Apple Mac mini 2024 M4 16GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Kingmax 1x2GB DDR3-1333 RAM
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS MASTER RTX 3070 8GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest