Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1392) Rypejakten válasza mekker (#1390) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem halt meg, túlságosan él, és azok diktálják a trendeket, akik semmilyen zenei előképzettség nélkül leülnek egy program elé, 20 perc alatt összedobnak egy high pitch-elt fost (pl ő), és mivel az összes, relatíve ismert felöltő (UKF pont nem, inkább DubstepGutter, DropTheBassline, xKito és társai) ezeket nyomja, mindenki ilyen szennyet kezd el gyártani.

a másik, ez az erőszakos visszatérés az alapokhoz. Zomboy Back Once Again-jének az introja egyszerűen zseniális, visszaidézi a régi, király számait de ez a drop valami katasztrófa. erőtlen, szarul balanszolt, nem hangzik jól. összehasonlítva a Mind Controllal, nekem óriási csalódás.

két éve volt a melodic dubstep fénykora is, most már ebből se találni jót, annyira kikopott a zenére (vokálra, hangszerekre, változatosságra) való igény. az egész átment egy sample-partiba. ki tud minimális módosítással egyszerűbb és unalmasabb számot összedobni.

mostanában riddim-et hallgattam, nekem már csak ez adja vissza csak a dubstep érzést a mostani számok közül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.