Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) mekker válasza aAron_ (#1500) üzenetére


mekker
őstag

Bladerunnaz, A38, Akvárium, ImpulseCreator, Corvin Club. Nem tudom mennyivel lettél okosabb, de a többi helyen a közeljövőben én nem látok semmi komolyat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1502) aAron_ válasza mekker (#1501) üzenetére


aAron_
őstag

Eddig is megvoltak ezek a nevek, de már nem mindre emlékeztem. Bladerunnaz Opening szeptemberben elég ígéretesnek tűnik pl.. Köszi! :)

What is your ikigai?

(#1503) Ace owner válasza aAron_ (#1500) üzenetére


Ace owner
addikt

bladerunnaz

Galaxy Fold 4

(#1504) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#1505) Fecogame


Fecogame
veterán

DC Breaks - Never Stop

D'n'B

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1506) mekker


mekker
őstag

Audeka : Lost Souls LP
Van itt ambienttől elkezdve, Amon Tobin-féle industrial beütésen keresztül, lábosverős dnb-ig minden. Meg persze Audeka és sötét dubstep. Kicsit nehezen emészthetó, de jó album.

Audeka - Lost Love
Audeka - Primordial
Audeka + Rawtekk - Necromancy

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1507) Rypejakten válasza mekker (#1506) üzenetére


Rypejakten
addikt

sok ilyesmit hallgattam mostanság (ez az album tényleg király) kicsit több riddimmel; Le Lion, Bukez Finezt, Infekt, AnswerD, és társaik.

mostanában eközött és eközött ingázik a hangulatom, és lassan kezdek elszakadni a dubsteptől, kezd nagyon beszűkülni a műfaj.

(#1508) aAron_


aAron_
őstag

(#1506) mekker & (#1507) Rypejakten: Ezek mind nagyon jók. Megérte benézni :D

Nekem mindig is ez a deep-esebb irányzatok jöttek be, dubstep számomra nem hiába ~= Kryptic Minds. Techno esetében is leginkább ezt a vonalat követem, persze hallgatok mást is.

I Hate Models - Daydream

What is your ikigai?

(#1509) Fecogame


Fecogame
veterán

Subscape - Angels

~Relax

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1510) mekker


mekker
őstag

Inspected – Powered by Inspected #2 (mini mix)
Frederic Robinson - Sizzle

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1511) Rypejakten válasza mekker (#1510) üzenetére


Rypejakten
addikt

arra az Inspected release-re nagyon várok, érdekesnek ígérkezik.

nálam mostanában ezek mentek:

Zeds Dead - Lights Out (ft. Atlas)
℣ E N I C E // drø wn in disquiet
to...you - mem01
astral planes - Exodus
#chill

Raise Spirit - Fallen Leaves (egyik legszebb dnb szám, amit mostanában hallottam, és tök büszke vagyok, hogy magyarok követték el)

Break - Ain't No Turning Back #neuro

Bukez Finezt - Bucktown
Excision "Neck Brace" feat Messinian
#dubstep

SQUNTO @ANIMALZ - konci, 3 perctől az a tripla, vagyis inkább quadro-mashup zseniális. FB oldalán csinált egy 8-ast is.

(#1512) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,
Sok-sok éves kihagyás után (munka, házasság, családi élet miegymás,) megint belemerülök a zene világába. Munkámból kifolyólag mostanában tudok hallgatni zenét munkahelyen. Épp most (ma) szerzem be a hozzávalókat DAP és füles (Fiio x3 2gen+RHA MA750). Illetve most ott tartok hogy „régi” zenéimet CD ről flac be konvertálom, stb. Mindenevő vagyok Metál, rock terén még eligazodom. De az „electro” zenei vonalat sokkal nehezebb követni. Még valahol LTJ Bukem/Goldie/Source direct/dom and roland/Slam JR, John Degweed stb. vonalon jó 10-15 éve elakadtam  . Néha felmegyek youtube ra de ez nem az igazi, és még az „Instant” pincéjében is megfordultam (Nagymező utcában) 4-5 éve …

Ezt minden egyes általam érdekesnek vélt zenei topicba beírom.

Szóval, ha tudnátok Dubstep/D&B/Breackbeat/progressive trance vonalon 2-3 db/év (akár 2010 től számítva) mérvadó (CD-n/veszteségmentes formátumban, ne adjisten nagyon jó minőségű mp3) elérhető válogatás albumot (track listával/előadó), mérvadó előadói albumot? Amin már el tudok indulni melyik scene / vonal érdekel mit keressek. Nagyvonalakban elmondható hogy előnyben részesítem az „instrumentáls” vonalat.

Köszi

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1513) Antonio válasza Antonio (#1512) üzenetére


Antonio
senior tag

Breack=break :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#1514) Ace owner válasza Antonio (#1512) üzenetére


Ace owner
addikt

Ukf's this is dubstep vol. 1-x

Galaxy Fold 4

(#1515) Fecogame


Fecogame
veterán

Pluto x ye. - Feel The Fire (Breath Vocal Mix)

Ultrajó. Egyébként ez pontosan milyen stílus? Nagyon bejön.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1516) mekker válasza Fecogame (#1515) üzenetére


mekker
őstag

Nem szeretem, hogy mindenre kitalálnak valami kamu subgenrét, de ha ilyesmiket keresel, akkor chilltrap, meg future <akármi>. Szerintem ismered már ezeket, de jobb tippem nincs.
Nekem Camo&Krooked-ék dolgai jutnak róla eszembe leginkább, meg van egy régebbi szám, ami iszonyatosan hasonlít ehhez, de sehogy se jut eszembe. Ha van tippetek, szóljatok.:)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1517) Fecogame


Fecogame
veterán

Adventure Club - Dreams (feat. ELEA)

Újabb kedvenc :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1518) Rypejakten


Rypejakten
addikt

boldog karit srácok! :)

január 21-e Borgore, február 16-a Getter & Funtcase & Eptic, március 3-a Zomboy, már most le vagyok égve előre, de erős lesz ez a szezonkezdet, főleg a második hoz lázba, remélem nem satuzzák le a Funtcase-jelenséget a Barba Negra híresen fos hangosításával, és a sok rózsaszínhajas OWSLAutista is moderálja magát. :))

(#1519) Ace owner válasza Rypejakten (#1518) üzenetére


Ace owner
addikt

És még mindig nincsenek olyan barátaim akik szeretnék ezeket az előadókat.. :W :O Getterre nagyon mennék pedig.

Galaxy Fold 4

(#1520) Rypejakten válasza Ace owner (#1519) üzenetére


Rypejakten
addikt

ne viccelj, ezért kihagyni? abszolút senkit nem érdekel a tömegben, hogy ki kivel van, én most pl egyedül megyek valszeg Franky Nuts-ra 30-án, és biztos vagyok benne, hogy így is atomkirály lesz. :)
ez ne tartson vissza, 3 évente egyszer van ilyen lineup.

(#1521) Fecogame


Fecogame
veterán

Roox feat. Lydia Grace - Branded

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1522) Fecogame


Fecogame
veterán

CMRN - Hands To Myself

Happy New ( and successful ) Year, guys!

Source mix

Other: CMRN - Let Go

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1523) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Coki - Hatched
Juju - Iroko
Aimless - Abortion (Krimma Remix)

^subbass / wubs

Sofie Letitre - I'll Be Fine (ZES Remix)
Phelian - Lost
noclu - Leichte Verstimmungen
Aether - Catharsis

^chill

az a noclu szám valami gyönyörű.

Joey Badass - B4da$$ albuma meg lassan megérik a vételre.

[ Szerkesztve ]

(#1524) otto14


otto14
senior tag

(#1525) Fecogame válasza Rypejakten (#1523) üzenetére


Fecogame
veterán

A linkek 2 fele tényleg nagyszerű :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1526) otto14


otto14
senior tag

(#1527) mekker


mekker
őstag

[OFF hiphop/elektronyica]
Bankos - Nem veszek részt / prod. by Cadik
Majd holnapután
Funktasztikus - Nincs az a pénz (Sixfeet Remix)

VA - Slave to Love LP

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1528) mekker


mekker
őstag

Sashwat - Dank 'N' Dirty Dubz [Volume 101 & 102] egy kis lazulós mix

off
Nem vagyok nagy chiptune rajongó, de ennek az embernek minden száma kincs
Dubmood - The Scene Is Dead
Dubmood - Simple Machine

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1529) Ace owner


Ace owner
addikt

Valami más :)

t e e n p r e g n a n c y- youcompleteme.

Galaxy Fold 4

(#1530) mekker


mekker
őstag

Pushloop - Secret Society lustaság

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1532) Wubz


Wubz
újonc

Heló mindenkinek! :)
Új vagyok még itt, látom régi a topic, de még mindig van aktivitás.
Én egy hobbi producer vagyok, aki szereti a modern basszus-fétises dubstep zenét és próbálkozok is e téren.
Aki szereti melodikus, depresszív hangzású beat-eket,
az mondana nekem egy vélleményt erről az alkotásról?

https://www.youtube.com/watch?v=ToeRfFwHVEs

(#1533) Fecogame válasza Wubz (#1532) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem tetszik :)

Rypejakten: tényleg jó az a chillstep album :K

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1534) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ez a Funtcase x Getter x Eptic akkora daráló volt, hogy egy tagom nem érzem, és nyakmerevítőben ülök itthon. ;]

életem legjobb koncertélménye, a hangulat óriási volt, a szervezés is hibátlan, a Barba Negrában legalább elfért ez a legalább félezer ember, Akváriumban / A38-on esélytelen lett volna.

remélem jöttetek, vagy Zomboyra jöttök 3-án, addig kell koncertre járni, amíg fel van kapva ismét a műfaj, és ilyen nemzetközi viszonylatban is neves előadókat szerveznek le, szinte aprópénzért.

[ Szerkesztve ]

(#1537) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Tisoki is elég klassz volt, sokkal kevesebb volt a brostep, mint ahogy a repertoárjából arra számítani lehetett.
500 forint volt az elővételes jegy, money well spent. :DDD

(#1538) mekker


mekker
őstag

Partial#1 VA
Csörgés, zörgés, búgás, meg minden amit a mai fiatalok szeretnek.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1539) otto14


otto14
senior tag

(#1540) mekker


mekker
őstag

Ninajirachi - Pure Luck (feat. Freya Staer)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1541) Rypejakten


Rypejakten
addikt

04. 13. Next Level Forever

Datsik, Cookie Monsta, Trollphace, Monxx

ilyen se lesz mégegy egy ideig. :N

(#1542) mekker


mekker
őstag

Enigma Dubz - Night Terrors

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1543) Thome válasza Rypejakten (#1541) üzenetére


Thome
addikt

Gettersevótrosszám :D

Ma valaki Kayzo-ra?

(#1544) Fecogame


Fecogame
veterán

Midnight Conspiracy & Cenob1te - Sentinel

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1545) mekker


mekker
őstag

Bolten M - Indefensión Aprendida
Noisia - Get Deaded (Moody Good Remix)
Blucifer's Ghost ft. Machete Dready - For Ivah

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1546) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Seven Lions @ A38

kihagyhatatlan, gyertek!

(#1547) Rypejakten válasza Rypejakten (#1546) üzenetére


Rypejakten
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#1548) Thome válasza Rypejakten (#1547) üzenetére


Thome
addikt

Igazából a holnapi Next level az ami az (számomra), de mégis kimarad... :O

(#1549) Rypejakten válasza Thome (#1548) üzenetére


Rypejakten
addikt

hogy sikerül kihagyni?

(#1550) Thome válasza Rypejakten (#1549) üzenetére


Thome
addikt

Sajnos vannak fontosabb dolgok amikre költeni kell, vagyis az erre szánt pénzt elvertem másra, hogy pontosítsak. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.