Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Ace owner válasza #97544192 (#350) üzenetére


Ace owner
addikt

Elég profi..

Galaxy Fold 4

(#352) Fecogame


Fecogame
veterán

Wretch 32 - Forgiveness (ft. Etta Bond) (STINKAHBELL Remix)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#353) samfishR


samfishR
senior tag

éjféltől Youngsta, és hogy magyar vonatkozása is legyen az estének, Madd-del tolnak b2b-t. kurvanagy lesz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#354) Ace owner


Ace owner
addikt

High Rankin mix

Galaxy Fold 4

(#356) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

1-2 saját mix, ha netán érdekel valakit :B

[link]
[link]
[link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#357) samfishR


samfishR
senior tag

(#358) Ace owner


Ace owner
addikt

No Beer and no TV- Homer

Galaxy Fold 4

(#359) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Clubroot - Embryo

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#360) Fecogame


Fecogame
veterán

Inna - Love (TwoGuyz Dubstep Remix)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#361) samfishR


samfishR
senior tag

(#362) Ace owner


Ace owner
addikt

Document One - Tears

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#363) Fecogame válasza Ace owner (#362) üzenetére


Fecogame
veterán

Rossz a linked.

Helyesen itt van ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#364) Ace owner válasza Fecogame (#363) üzenetére


Ace owner
addikt

Lol mert közben kipróbáltam valamit és elfelejtettem visszaírni a linket :B

Galaxy Fold 4

(#365) aAron_


aAron_
őstag

Ez jó!

NiT GriT - 12 Gauge

What is your ikigai?

(#366) samfishR


samfishR
senior tag

(#367) Fecogame


Fecogame
veterán

Xilent - Skyward II

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#368) samfishR


samfishR
senior tag

éjféltől rinse.fm-en distance b2b youngsta, elég fullos show lesz sztem. [link]

plusz egy trekk, sajnos nem talál kiadót szegény tag :(

Compa - Dem A Talk

(#369) samfishR válasza samfishR (#368) üzenetére


samfishR
senior tag

mega fail, 10-től volt.. :DDD :DDD

(#370) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Skrillexel ti hogy álltok? Mostanában divat (?) lett nem szeretni ...

hozzá egy saját Skrillex minimix
[link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#371) samfishR válasza ThuG4LifE (#370) üzenetére


samfishR
senior tag

ajánlom figyelmedbe eme cikket, kb ezen a véleményen vagyok én is, nem tartom sokra a tagot..

(#372) ThuG4LifE válasza samfishR (#371) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Mi miatt nem tartod sokra? Nem akarok vitatkozni, mindenkinek van saját véleménye, csak érdekelne, hogy neked mi. :)
Részemről egy zseniális producer, tetszik a hangzásvilága, az hogy mainstream lett az nem változtat azon, hogy mit gondolok róla. A cikkben nem látom a "fikázást", csak egy idézet van amiben csak az miatt van leszólva, hogy miatta lett mainstream a dub ... na most manapság mi underground? :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#373) Ace owner


Ace owner
addikt

Erre vagyok rákattanva mostanában..
Azthiszem ezek a soundok a kedvenceim.. Habár szeretem Skrillexet is, meg az oldschool Datsik féléket is. Szerintem baromság ezen kattogni hogy mainstream lett vagy sem, utáljuk Skrillexet vagy sem..
Shut up and enjoy the music.... :W

Galaxy Fold 4

(#374) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#372) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

és akkor még egy ilyet hozzá :D
[link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#375) ThuG4LifE válasza Ace owner (#373) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Akkor már beszélni sem lehet erről? :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#376) Ace owner válasza ThuG4LifE (#375) üzenetére


Ace owner
addikt

De, csak folyton ez a vita tárgya, kezd unalmas lenni a téma.

Galaxy Fold 4

(#377) ThuG4LifE válasza Ace owner (#376) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

A vita és a vélemények megosztása között van egy kis különbség, na de inkább hagyom ... :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#378) samfishR válasza ThuG4LifE (#372) üzenetére


samfishR
senior tag

igazából ezen tényleg felesleges vitatkozni, nem lehet a másikat meggyőzni, úgy is azt fog hallgatni, ami neki tetszik. de csak hogy leírjam a véleményem: nem is nevezném dubstepnek amit ő csinál, ez inkább csak 140bpm-re írt halftime ritmusú zörej. a dubstep teljesen más, otthon nem is lehet élvezni, pláne nem laptop mono speaker-en. ezért is ha errefelé a közelben van vmi dubstep party, amit cimborámék szerveznek, mindig el is megyek. mondhatom egy skrillex számot sem hallani. kell egy fullos hangfalszett, meg egy jó akusztikájú hely és mehet a móka. amit skrillex, meg borgore, meg a többi nyom, az már a dubstep gyalázása.. de a nagy része le van írva a cikkben is, csak azt ismételném kb.

egyébként itt nem nagyon ment még erről vita, ezt sem nevezném annak. amik logouton vannak/voltak egy időben, na azokon jókat lehetett mosolyogni:D minden hétre jutott egy dubstep topik. sok szakember meghallgatott vmi gyenge eresztést a ukf channeljén, és élből elkönyvelte, hogy "na miez, fos az egész dubstep" és ment is a flame.. pedig ha lejönne egy buliba, ahol az egész testét rázza a minőségi zenék basszusa, lehet, hogy akár meg is kedvelné a stílust. de erre sajnos egyre kevesebb a lehetőség, így hát marad az mp3 meg a füles.

[ Szerkesztve ]

(#379) Thome


Thome
addikt

Terravita - Freak Out

Csek disz, a droptól kb összefosom magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#380) Ace owner válasza samfishR (#378) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezért lenne jó ha Skrillex nem dubstep néven csinálná amit, hanem pl. Brostep néven.. Nem lenne ez a kavarás, nade mindegy is. Én szeretem mindkét stílust úgyhogy nem igazán érdekel.
Amúgy lesz Mt Eden azthiszem Studio-ban. Kár hogy 16+..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#381) Thome válasza Ace owner (#380) üzenetére


Thome
addikt

Skrillex nem dubstep néven csinálja. Ő ezt ki is jelentette. Csak mindenki ráaggatja hogy dubstepet csinál (a mainstream), ebből jön az, hogy anyázzák Skrillexet, mer hogy dubstep néven adja el a cuccot, amit csinál, holott nem.

[ Szerkesztve ]

(#382) Fecogame


Fecogame
veterán

EXCISION & DATSIK - Deviance

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#383) Ace owner válasza Thome (#381) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát akkor hol a probléma? Ez a nép hülyesége..

Galaxy Fold 4

(#384) ThuG4LifE válasza Thome (#381) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

"There doesn't seem to be a material goal, just a desire – naive, maybe, or even old-fashioned – to be part of music scenes and to connect with crowds. "I don't even try to make 'dubstep'," he says, lifting his hands to make air-quotes. "It's just another tempo and rhythm that I work in, because it makes people go wild." This might sound like a line from Spinal Tap, but his sincerity is endearing.

Moore's self-image tallies with the view of British dubstep star Skream, who has stood up for Skrillex against more-underground-than-thou snobs. "His production is so fucking clean but twisted," Skream says, "but the real thing is how he's shaken everything up without even knowing it. He's almost done to dubstep what me and Benga did to garage.""

el lehet ezeken vitázni, de ahogy mondtam, én nem vitázni akarok, csak mások véleményére voltam kiváncsi ;)
ismerek egy jó pár olyan embert aki csak azért nem hallgatja már, mert mainstream lett és az akkor már nem jó, nem 'menő' :U
mondjuk én anno 2Pac-on nőttem fel, mai napig kedvenc, de a mostani rap zenéktől kb a hányinger kerülget :B, főleg amit a legutóbbi 2Pac albumokkal csináltak ... na de ez már nagyon off :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#385) Ace owner válasza ThuG4LifE (#384) üzenetére


Ace owner
addikt

nem szereted a divatost mert divat lett szeretni lol.. :-)

Galaxy Fold 4

(#386) ThuG4LifE válasza Ace owner (#385) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

valamit szerintem félreolvastál ;)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#387) mobal


mobal
MODERÁTOR

[link] :Y

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#388) Ace owner válasza mobal (#387) üzenetére


Ace owner
addikt

Vigyázz UKF itt nem áll a toplista elején.. :DD

Galaxy Fold 4

(#389) ThuG4LifE válasza Ace owner (#388) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

akkor ráduplázok :D

[link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#390) Ace owner válasza ThuG4LifE (#389) üzenetére


Ace owner
addikt

Jujj ez milyen mainstream te jó ég!
Muszály kompenzálnom ezzel :DDD

Galaxy Fold 4

(#391) bAtt001 válasza Ace owner (#388) üzenetére


bAtt001
addikt

pedig énis ukf-et meg quantumdnb-t hallgatok :DDD vannak szép dallamos muzsikák nem csak recsegés :D
Dubba Jonny - Not Another UKF Dubstep Tutorial

(#392) Ace owner válasza bAtt001 (#391) üzenetére


Ace owner
addikt

Én Quantummal kezdtem, csak volt most egy hullámvölgyük így addig UKF-et toltam én is.. De mostanában tetszenek Mr SuicideSheep feltöltései.

Galaxy Fold 4

(#393) ThuG4LifE válasza Ace owner (#390) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

hallgasd meg ebből az első számot, ha nem ismered :DDD
[link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#394) bAtt001


bAtt001
addikt

burial - stolen dog, és én ezt még csak most találtam meg. nem tudtam h kiadott 3 számot az új albumról, megvan az új kedvencem :)

(#395) ThuG4LifE válasza bAtt001 (#394) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Burial nagy kedvenc :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#396) samfishR


samfishR
senior tag

Distance & Icicle - Outlook Festival 2011

muszáj lesz ide elmenni.. micsoda számok.. no meg micsoda visual!! :O

[ Szerkesztve ]

(#397) Ace owner


Ace owner
addikt

(#398) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Nem írom ki, hogy mi ez. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#399) bAtt001 válasza ThuG4LifE (#398) üzenetére


bAtt001
addikt

nem szabad mert kiüldöznek innen ;] én még most sem értem ezt a skrillex gyereket, minden számának a fele jó a fele meg csak szimplán zaj :D

(#400) Ace owner válasza ThuG4LifE (#398) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát ez jó ratyi lett. PEdig a vokál rész király volt. :(

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.