Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Skream & Example - Shot Yourself In The Foot Again

sajnálom, hogy fél éve már ő is abbahagyta. Skream, Benga, (Datsik), Loefah, Cluekid. mind abbahagyták.. a maidubstep is kezd egysíkúvá válni.

[ Szerkesztve ]

(#852) bAtt001 válasza Rypejakten (#851) üzenetére


bAtt001
addikt

ráuntak gondolom, nagyon mainstream lett és az már nem menő manapság :( de azért nem kell félteni a dupstepet csak eldugott új srácokat kell keresni mint pl Fytch, 17 éves srác asszem és alkotott azért pár kimagaslót már :)

(#853) bAtt001


bAtt001
addikt

(#854) Rypejakten válasza bAtt001 (#853) üzenetére


Rypejakten
addikt

ismertem, de csak az újabb számait, ezeket nem, köszi a linkeket, tényleg ügyes a srác!

srácok.
vannak az ismerősi köreitekben olyanok, akik szintén kedvelik a műfajt? én pont ennek köszönhetően ismertem meg nemrég egy csajt, akivel elég jóba lettem. full azonos érdeklődési kör, világszemlélet.. fura. :)

(#855) Ace owner válasza Rypejakten (#854) üzenetére


Ace owner
addikt

Egy füves nyomorekon kívül Kevés olyan aki Tényleg szereti.. kb 0. Ezáltal eljárni se nagyon tudok bulizni ilyen helyre :(

Galaxy Fold 4

(#856) bAtt001 válasza Ace owner (#855) üzenetére


bAtt001
addikt

nálam is kb egyedül vagyok, tesómnak néha bejönnek a lágyabb számok de ő sem igazán. max 1 csaj barátom van akivel tudunk erről dumálni. amilyen mainstream a körömet annyira elkerülte ez az egész :D még mindig metált hallgatnak pedig én is kinőttem hálistennek azt a korszakot :DDD

(#857) Fecogame válasza Rypejakten (#854) üzenetére


Fecogame
veterán

Vannak bizony. És meglepő vagy sem, velük szoktam a legjobban eldumálni :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#858) sultansmith válasza bAtt001 (#852) üzenetére


sultansmith
senior tag

nálunk most kezdték felkapni, igaz vidékről van szó, de az első dubstep estén 100-150-en voltak ami nálunk már elég jó szám.

Megőrültek tőle, jó buli volt.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#859) mrhitoshi válasza sultansmith (#858) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Anno 4-5 éve kezdtem el hallgatni Dubsteppet. Régebben olyan 3-4 éve mikor kérdeztem Debrecenben, hogy ki mit ismer ebből a műfajból, jó ha 10 emberből 1 tudta miről volt szó. :D
Azóta sem sikerült olyan arcot találnom, aki hallgat normális Dubsteppet, főleg nem olyat, aki nagyjából azokat kedveli, amelyeket én. Furcsa. :B

PS4

(#860) Rypejakten


Rypejakten
addikt

nekem viszonylag "sokan" (5-6-an) szeretik az ismerősi körömből, bár pont olyan fazonok, akik nem fognak koncertre eljárni.

és itt jön képbe az, hogy talán ez a legjobban félreismert műfaj. amióta Skrillex betört a köztudatba, csak vele és a munkásságával azonosítják a dubot. nekem egyébként semmi bajom Skrillex-szel, zseniális, amit csinál/t. így amikor szóba kerül a dub, a legtöbben arra a 110bpm-es sikolyokkal és beteg hangzásokkal teli zenére gondolnak, amit Skrillex tár elénk.

plusz, a mainstream médiának konkrétan már minden dubstep, ami elektronikus. lehet az trap, drum n bass, vagy akár szimpla trance is, az újságíró szimplán egy kalap alá veszi a dubbal, és nem tartja másnak, mint a "mai fiatalság lázadásának eszközét." para.

[ Szerkesztve ]

(#861) Ace owner válasza Rypejakten (#860) üzenetére


Ace owner
addikt

Ebben az elbaszott társadalomban nem isbcsoda hogy felreismerik. Na mindegy nem folytatom mert telon Hosszú lenne majd gépről egyszer leírom :)) Nekem is van Barátom aki trapre mondja hogy milyen pacek dubstep olyankor csúnyán nézek es Inkább elmegy :))

Galaxy Fold 4

(#862) mrhitoshi válasza Rypejakten (#860) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Számból vetted ki a szót. :R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#863) sultansmith válasza Rypejakten (#860) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én is úgy gondolom, hogy skrillex sokat tett azért, hogy a dubstep szó legalább a köztudatba bemásszon, csak hát nem volt mindenkinek szimpi a brostep, főleg hogy csak a felszínt kapargatta.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#864) Rypejakten válasza sultansmith (#863) üzenetére


Rypejakten
addikt

persze. bár én nem miatta, hanem a Blue Foundation - Eyes on Fire (Zeds Dead Remix) című szám miatt kezdtem el dubot hallgatni. aztán jött a szokásos út, amit szerintem mindenki bejárt: Mt Eden, Nero, Camo & Krooked (eközben UKF ezerrel). majd 2012-ben jött nálam az 'iratkozzunkfelazösszescsatornáraésismerjünkmindenszámot' korszak. amikor ez lecsengett, beiktattam egy kis chillstepet (örök hálám SuicideSheep-nek érte), aztán itt a jelen, amikor a lelkesedés alábbhagyott, de a műfaj iránta szeretet töretlen.

(#865) Rypejakten válasza Rypejakten (#864) üzenetére


Rypejakten
addikt

meg Flux és Burial, őket méltatlanul kifelejtettem a 3. sorból.

(#866) Fecogame válasza Rypejakten (#864) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam is nagyjából ugyanez, a kezdőszám szintén teljesen ugyanaz :)

Most ahogy végignézem, a legutóbbi zenéimet, amiket hallgattam, elvétve van csak benne-12 dubstep. A régiek még jók, de az újak között már csak ritkaság a jó.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#867) Ace owner válasza Fecogame (#866) üzenetére


Ace owner
addikt

Sajnos Valóban ritka.. En is chillt hallgattam Utóbbi időben meg kis electro.

Galaxy Fold 4

(#868) Rypejakten


Rypejakten
addikt

nálam még van pár, de már csak a különlegesebbekre vadászom, a legtöbb már ugyanazt a sémát követi, mint az átlag pop vagy rock szám (ének, drop egy perc körül, drop mégegyszer, ének, drop, drop, drop, random suttogás, vége).

amúgy én is már odáig fajultam, hogy angol underground rappet is hallgatok. :D

(#869) South Velen válasza Rypejakten (#864) üzenetére


South Velen
addikt

Én amíg a dubot nem ismertem, kb csak metált hallgattam. (2012 elejéig!) Aztán engem is elért a Skrillex-korszak, amikor én sem zárkózhattam el a dologtól és belehallgattam (pedig az az elvem, hogy ami mainstream, az nem lehet jó, így ki se próbálom). De belehallgattam, és már másodjára is tetszett vmiért. Aztán egyre jobban "tisztult" a fejemben és állt össze Skrillex zenéje, és mivel dubstepnek nevezték, én is elkezdtem erre keresni, ahol is megtaláltam az UKFDubstep csatornát. Már akkor is éreztem, hogy ez az a zenei stílus, amit mindig is kerestem, de eddig soha nem találtam meg. Ráfüggtem, napi 5 -6 órákat hallgattam (most is, de most már más elektronikus zenét is). 2012-ben Skrillexet kicsit megunva hasonló, de tökéletesített "skrillex" stílusban Zomboy lett a kedvencem, majd folyamatosan "haladtam visszafelé az időben igazából, és most inkább a 2009-es, 2010-es dubstepért rajongok. (Datsik, Flux és még sokan mások)

Koncerten egyszer voltam, Zomboyon, Campus Fest-en, óriási volt, remélem jövőre is lesz vmiféle dubstep, vagy legalább keményebb electro house.

Álljanak itt kedvenc előadóim teljesség igénye nélkül: Gemini, Zomboy, Delta Heavy, Datsik, Flux, 501, Feed Me, Krewella, Bar9, Nero, Zeds dead

Egyébként én csípem a trap-et is, de néha "minden szemetet beleraknak" a hangképbe. :DDD

(#870) Ace owner válasza South Velen (#869) üzenetére


Ace owner
addikt

A trap az mondhatni a niggerzene elektronikus parodiaja Azért is van tele minden sz arra l mellesleg en is nagyon kedvelem. :)

Galaxy Fold 4

(#871) Rypejakten válasza South Velen (#869) üzenetére


Rypejakten
addikt

nekem sincs bajom a trappal, bár az más kérdés, hogy nem nagyon nevezhető elkülönült műfajnak, picit ez, picit az. :)

(#872) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#873) Fecogame


Fecogame
veterán

iNexus - Insanity

Just A Gent - A Song Of Fire & Ice (Sarah Stone Vocal Edit)

Mostani kedvencek :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#874) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Light de jó összeállítás

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#875) Fecogame


Fecogame
veterán

Egy jó YT csatorna:

AirwaveMusicTV

Sok jósággal :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#876) South Velen válasza Rypejakten (#872) üzenetére


South Velen
addikt

Fasza nagyon. :K

(#877) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#878) Rypejakten válasza Rypejakten (#877) üzenetére


Rypejakten
addikt

bár vakteszten inkább Flux számnak mondanám.

(#879) kristof123


kristof123
őstag

(#880) bAtt001


bAtt001
addikt

aki szereti és még nem látta volna Burial - Rival Dealer EP-t lehet hallgatni ;)

(#881) otto14


otto14
senior tag

(#882) Rypejakten válasza otto14 (#881) üzenetére


Rypejakten
addikt

sosem tetszettek Savant trekkjei. mindig volt benne egy kis rész, ami pont annyi volt, hogy tönkrevágja az összhatást. szeretem a monoton darálást is, meg a változatosságot, de nekem valahogy Savant a metszet helyett a halmazon kívülre esett.

- - -

kijött a 2013-as UKF mix.

(#883) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Clark Kent & Yinyues - Cosmos (Skrux & Complexion Remix)

semmi egyéni, semmi különleges, jónak sem túl jó, viszont nagyon fülbemászó.

(#884) DigitXT válasza Rypejakten (#860) üzenetére


DigitXT
félisten

arra a 110bpm-es sikolyokkal és beteg hangzásokkal teli zenére gondolnak
Ylvis "dubstep" volt már?:DDD Ylvis - Someone Like Me

Skrillexről én először a Far Cry 3 egyik zenéje miatt hallottam, de
az a szám a mai napig bejön. Mondjuk nem is beteg hangzású.:)

Skrillex & Damian "Jr Gong" Marley - "Make It Bun Dem"

(#885) Fecogame


Fecogame
veterán

Tom Day - Who We Want To Be

Chill/Liquid beütésű és nagyon jó :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#886) kristof123 válasza Fecogame (#885) üzenetére


kristof123
őstag

Zseniális ez a zene! Köszi szépen, mentettem! (:

(#887) erikke17


erikke17
őstag

[Flux Pavilon - Gold Love (Ft. Rosie Oddie)]

Ez valami eszméletlen jó lett.. :D

Na már látom linkelték egyszer.. :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#888) bAtt001 válasza erikke17 (#887) üzenetére


bAtt001
addikt

(#889) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#890) Rypejakten


Rypejakten
addikt

na meg persze Zomboy sem maradhat ki.

Terror Squad

(#891) kristof123 válasza Rypejakten (#890) üzenetére


kristof123
őstag

Az elején azt hittem, hogy valami őrülten jó zene lesz, aztán valami szörnyűségbe ment át. :Y :W

(#892) Rypejakten válasza kristof123 (#891) üzenetére


Rypejakten
addikt

Zomboy számai nem a kiszámíthatóságukról híresek. dnb-ről nehéz átszokni pl. a Zomboy/Bar9/Datsik félékre. :)

(#893) kristof123 válasza Rypejakten (#892) üzenetére


kristof123
őstag

És metal-ról? : DDD

(#894) Rypejakten válasza kristof123 (#893) üzenetére


Rypejakten
addikt

furcsa, arról viszonylag könnyebb. metal = dubstep gitárral és több random hörgéssel. :) meg egy kis csúztatással. :)

(#895) South Velen válasza kristof123 (#893) üzenetére


South Velen
addikt

Én arról szoktam át Zomboyra. :D

amúgy itt a dnb (drumstep) VIP verzsön:

Zomboy - Terror Squad VIP

Szerintem jobb mint az eredeti, habár ez itt off igazából. :)

[ Szerkesztve ]

(#896) kristof123 válasza South Velen (#895) üzenetére


kristof123
őstag

Ez már egy fokkal jobb zene volt, de ez a random sípolás (vagy mi) kikészít! : D

(#894) Rypejakten:
Csak vicc akart lenni! (:

(#898) South Velen válasza kristof123 (#896) üzenetére


South Velen
addikt

A metálra visszatérve ezt elfelejtettem linkelni: [link]

Ő bizony Zomboy, mielőtt Zomboy lett.

[ Szerkesztve ]

(#899) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Mario M - EvaC

bennem ekkora érzelmi töltetet még egy szám sem mozgósított. egyszerűen lebilincsel, hihetetlen.

én ezzel kívánnék nektek áldott, békés karácsonyt.

(#900) otto14


otto14
senior tag

Ismeri ezt Valaki? Esetleg címet Tudtok mondani? :R
------------------------------------------------------------------
Boldog Karácsonyt Néktek :))

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.