Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Rypejakten válasza aAron_ (#1350) üzenetére


Rypejakten
addikt

hja, maradtam/tunk még azon is. Raise Spirit után mentem haza, másnap reggel kelni kellett, meccsem volt.

Datsik még jöhet, és kiteljesedik a mainstream szentháromság - irónia nélkül - ha már a riddimre nem vevő a magyar EDM közösség, és a Gentlemens Clubot nem hívja el semelyik promóter. :O

(#1352) Ace owner válasza Rypejakten (#1351) üzenetére


Ace owner
addikt

Gentlemen's Club eléggé rétegzene, ők nem a mainstream zenéket nyomják hanem a saját stílusukat, ami nem igazán elterjedt itthon szvsz. 50 Carrotra én is elmennék :))

Galaxy Fold 4

(#1353) aAron_ válasza Rypejakten (#1351) üzenetére


aAron_
őstag

Datsik jöhetne valóban. Láttam már Sound előtt is emlegetted, akkor kb. 3 órát késett. Ha megvárom szerintem ott esek össze.

Jut eszembe, fesztiválokat néztetek idén? Lesz valami amire érdemes lehet kimenni?

What is your ikigai?

(#1354) aAron_


aAron_
őstag

Zomboy - Airborne (MUST DIE! Remix)

#dubstep

What is your ikigai?

(#1355) Rypejakten válasza Ace owner (#1352) üzenetére


Rypejakten
addikt

nekem az is tetszett, hogy a Zomboy eseményre 1500-an visszajeleztek, és voltak kb. 300-an. biztos Ümmet Özcan érdekesebb volt a 'zérettségiafter'-en a Rioban.
GC-ra szerintem ha 100-an eljönnének, sokat mondok. sajnos.

aAron_: nem volt meg a pénzmag tavaly hozzá, azzal nyugtatom magam, hogy elvileg nem volt annyira jó - aztán közben lehet az év buliját hagytam ki.

Sound: EDM minden mennyiségben, érdekesebbek: Netsky, Skream, Noisia. dub még: Habstrakt, ODESZA, trap: Flosstradamus
Sziget: Nero és a dnb szekció: Camo & Krooked, Sigma, High Contrast, Fred V & Grafix,
VOLT: Wilkinson, Sigma, Chris.SU, Kis Grofó (!!!444)

Szigetnek elég erős a külföldi palettája, VOLT-nak a hazai, Soundra idén ha összejön is rá a pénz, nem megyek ki.

külföld: nemrég volt Rampage Antwerpenben, ami veszettjó volt, illetve lesz Vegasban egy szintén nyálcsorgatós feszt, plusz Ausztriában hamarosan egy dnb-fesztiválszerűség.

(#1356) Ace owner válasza Rypejakten (#1355) üzenetére


Ace owner
addikt

Engem ODESZA izgat, imádom a zenéjüket, de a kocsi mellett sajnos nem tudok kimenni.. :(

Galaxy Fold 4

(#1357) Fecogame


Fecogame
veterán

Saints Row 4 - Dubstep gun

1:42-től a bal oldalon lévő emberkék a sarkon...

:DDD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1358) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ma legyek túl a földrajz írásbelin, utána szánsájn és csill 3 hétig, asszem be is újítom az utóbbi playlist-jét.

on:

Delta Heavy - Demons #dubstep
Tim Ismag - X Men #dejóadrop
Intense - Dawn #születésnapiupload
SKisM - Power (Eptic Remix) #eptic
Willow - Whip My Hair (Crizzly Remix) #crizzly #motoricdropsftw
Gohnu - Requiem #fatality #deathstep #brainwash
White Eyes - Monolith (Kretan Remix) #heavy #kretan #nemerreballagtunk :(

(#1359) Fecogame


Fecogame
veterán

Lightscape - Escape This Moment

Beautiful chillstep :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1360) Ace owner


Ace owner
addikt

(#1361) Ace owner


Ace owner
addikt

Modestep x Funtcase - Damien
heavy

Galaxy Fold 4

(#1362) Ace owner


Ace owner
addikt

King Dinosaur - Colours

Taking you on a emotional roller coaster with the hauntingly beautiful vocals and deep growling bass.

Galaxy Fold 4

(#1363) Xantor


Xantor
tag

Nero - Dark Skies

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1365) Xantor


Xantor
tag

Hangout Fest poraiból:
GTA - Red Lips (Skrillex Remix)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1366) Fecogame


Fecogame
veterán

Deadmau5 ft. Kaskade - Trap For Me (Van Toth Remix)

#dubstep

És még bass tesztnek sem utolsó :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1367) Ace owner


Ace owner
addikt

Hellberg - The Girl (feat. Cozi Zuehlsdorff)
#progressive_house

Galaxy Fold 4

(#1368) aAron_ válasza Ace owner (#1367) üzenetére


aAron_
őstag

Akkor már én is egy kicsit mást:

Noir & Haze - Around (Solomun Vox Mix)
#deep house

Dave Seaman - Strobelight Symphony
#tech house

Ten Walls - Walking with Elephants
#deep house #tech house

TSYN Paris Festival 2015 - Aftermovie - itthon is lehetne ilyen
#electro #mixed

Set Mo - White Dress feat. Deutsch Duke
#deep house

KiNK - Cloud Generator
#techno

N'to - Trauma (Worakls Remix)
#minimal

Na én ilyesmiket hallgatok leginkább mostanában. Illetve főképp ugyan ezektől az előadóktól hosszabb, akár több órás set-eket, de azzal most nem fárasztok senkit. :)

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#1369) Rypejakten válasza aAron_ (#1368) üzenetére


Rypejakten
addikt

nyugodtan fárassz, nekem van egy 'fórum' playlistem, oda szoktam bedobni, amiket linkeltek, és ha időt kerítek rá, meghallgatom őket. linkeld, ha úgy érzed. :)

(#1371) Ace owner


Ace owner
addikt

Galantis - Gold Dust Mixtape
Galantis nagyon szimpatikus előadó(k) :)

Galaxy Fold 4

(#1372) Xantor


Xantor
tag

Crywolf - Neverland (feat. Charity Lane)

Felix Jaehn – Ain’t Nobody (Loves Me Better) feat. Jasmine Thompson

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1373) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#1374) Ace owner


Ace owner
addikt

K.Flay - Can't Sleep [Official Video]

Vanic nélküli verzió egy nagyon hangulatos és király videóval

Galaxy Fold 4

(#1375) Ace owner


Ace owner
addikt

Jó azért ő se maradjon ki :D
Vanic x Zella Day - Hypnotic

Galaxy Fold 4

(#1376) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

A videó elején lévő számnak a címét keresem, előre is köszönöm a segítséget!

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1377) aAron_


aAron_
őstag

Worakls - Toi

#tech minimal

What is your ikigai?

(#1379) Ace owner


Ace owner
addikt

(#1380) mekker


mekker
őstag

1-2 régebbi kedvenc:
16 bit - Cobra
Koan Sound&Cuplrate&Asa&Sorrow - Mosaic (cut)
Lifecycle - Zero X (VIP)
Enigma Dubz - Badness (Seny remix)
Phelex - Nova 6
Noisia - Unsympathic

Jazzsteppa - Five (Phokus remix)
Bonobo - Eyesdown
Phaeleh - In The Twilight
16 bit - Shallow

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1381) Xantor


Xantor
tag

Panda Eyes - ILY
Starset - My Demons (Synchronice Remix)
Seven Lions - A Way To Say Goodbye Ft Sombear (Ricky Mears Remix)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1382) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#1383) Rypejakten válasza mekker (#1380) üzenetére


Rypejakten
addikt

ez a lista meg nagyon klassz.

(#1384) aAron_


aAron_
őstag

Gesaffelstein - Viol

#electro

What is your ikigai?

(#1385) Rypejakten válasza aAron_ (#1384) üzenetére


Rypejakten
addikt

nagyon para hangulata van. :D a számnak és a klipnek is.

(#1386) aAron_


aAron_
őstag

Apashe - I'm A Dragon feat. Sway - Ő is jön Budapestre. :)

#trap

(#1385) Rypejakten: Na ja, klip miatt is linkeltem, Jake Gyllenhaal megint nagyot alakított. (Eredetileg mondjuk nem ehhez a zenéhez készült, de szerintem nagyon illik hozzá.)

What is your ikigai?

(#1387) Fecogame


Fecogame
veterán

Von Grey - Katie (LYNOS Remix)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1388) Ace owner


Ace owner
addikt

(#1389) mekker


mekker
őstag

Truth - Chimera
Truth - Buddha
Kiev - Star Eyes

És egy kis kullogó csigás mix:
Sashwat: Guestmix #3 - Dank 'N' Dirty Dubz

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1390) mekker


mekker
őstag

Amúgy nagyon meghalt mostanában ez a műfaj (az utóbbi 1,5-2 évben), de talán nem is baj. A sok brostep macskavinnyogás szemetet gyártó producer lassan tovább állt trap, meg big room house és a többi moslék felé, kicsit megtisztul a stílus. Talán kezdődik megint egy kisebb újhulláma, jön a megújulás az a sejtésem.

Miért mondom ezt? Rendezvénynaptárakból kikoptak, a rádióban megint generikus house szól csak, fél Youtube-ra fel vagyok iratkozva, meg minimum 2 óra zenét minden nap hallgatok YT/Scloud stb.-n, de talán hetente jön 1-2 dolog. UKF-en nem nagyon tudom mi van, amikor elkezdték ezerrel nyomni a lakodalmas dnb-t meg a brostepet, akkor hagytam a fenébe. Ott is kicsit kezd javulni a színvonal az utóbbi hónapokban.

Bocsánat a rengeteg erős jelzőért, nem akarok senki lelkébe taposni (vagyis de ), csak komoly poszttraumatikus stresszt okozott számomra ez a sok szenny az elmúlt évekből.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#1391) Ace owner válasza mekker (#1390) üzenetére


Ace owner
addikt

UKF-re felkerült pár erős szám az utóbbi időben, érdemes megnézni az új feltöltéseket.

Galaxy Fold 4

(#1392) Rypejakten válasza mekker (#1390) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem halt meg, túlságosan él, és azok diktálják a trendeket, akik semmilyen zenei előképzettség nélkül leülnek egy program elé, 20 perc alatt összedobnak egy high pitch-elt fost (pl ő), és mivel az összes, relatíve ismert felöltő (UKF pont nem, inkább DubstepGutter, DropTheBassline, xKito és társai) ezeket nyomja, mindenki ilyen szennyet kezd el gyártani.

a másik, ez az erőszakos visszatérés az alapokhoz. Zomboy Back Once Again-jének az introja egyszerűen zseniális, visszaidézi a régi, király számait de ez a drop valami katasztrófa. erőtlen, szarul balanszolt, nem hangzik jól. összehasonlítva a Mind Controllal, nekem óriási csalódás.

két éve volt a melodic dubstep fénykora is, most már ebből se találni jót, annyira kikopott a zenére (vokálra, hangszerekre, változatosságra) való igény. az egész átment egy sample-partiba. ki tud minimális módosítással egyszerűbb és unalmasabb számot összedobni.

mostanában riddim-et hallgattam, nekem már csak ez adja vissza csak a dubstep érzést a mostani számok közül.

(#1393) Ace owner


Ace owner
addikt

(#1394) Ace owner


Ace owner
addikt

LA ROUX - IN FOR THE KILL (SKREAM REMIX)

Régi emlékek :))

Galaxy Fold 4

(#1395) Rypejakten válasza Ace owner (#1394) üzenetére


Rypejakten
addikt

jön Soundra. Szigetre megyek, így lemaradok róla, bár már nagyon nem dubstepet tol. :(

[ Szerkesztve ]

(#1396) aAron_


aAron_
őstag

The 7 best live techno sets of 2015 so far

Tényleg nagyon jók. :K

What is your ikigai?

(#1397) Fecogame


Fecogame
veterán

Savant - Redemption

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1398) Rypejakten


Rypejakten
addikt

(#1399) Xantor


Xantor
tag

Paradise - Together feat. Grace (Loskop Remix)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#1400) mekker


mekker
őstag

Ezt el is felejtettem legutóbb:
Marge - Sun
(Monkeyneck & Marge - Rapszódia)
A hazai elektronikus zene kiemelkedő produkciói. Monkeyneck Soundcloudjára is érdemes felnézni, bár főleg house-ban utazik.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.